Засоби від запору, газоутворення і здуття

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...

Чим старше стає людина, тим більше збільшується ризик розвитку такого неприємного стану як запор. Безумовно, це не означає, що таке явище необхідно сприймати як належне. Різноманітність сучасних препаратів дозволяє вибрати засіб від запору, відновлює фізіологічні процеси, не приносячи дискомфорту після використання. І це не означає, що таблетки від запору розорять сімейний бюджет, завжди можна підібрати недорогі аналоги.

Як діє ліки від запору?

            Послаблюючий ефект може розвиватися за рахунок розм'якшення калових мас або посилення перистальтики. Як правило, засіб від запору розм'якшує дії надає менш різкий ефект. Сольові проносні, які не тільки розм'якшують кал, затримуючи рідину в кишечнику, але ще і стимулюють його стінку навпроти, відрізняються вираженим і швидким ефектом. Такі препарати добре використовувати для швидкого несистематического спорожнення кишечника. Ще один вид проносних препаратів впливає на іннервацію травної системи. Завдяки їх дії, посилюється перистальтическая активність.

Кишкова флора і препарати від здуття живота.

Ще однією причиною запорів може бути дисбактеріоз. Цей же фактор може провокувати газоутворення і здуття живота, що вимагає призначення відповідних препаратів. До них відносяться засоби стимулюючі або які містять бактеріальні культури, що сприяють травленню. З проблемою підвищеного газоутворення в кишечнику ми стикаємося з самого раннього віку. Особливо це характерно для періоду формування балансу мікрофлори в кишечнику. Саме тому в нашій аптеці широко представлені препарати від здуття живота для самого раннього віку. Деякі препарати від здуття кишечника можуть використовуватися як у дітей, так і у дорослих. У таких ситуаціях необхідно звертати увагу на їх дозування. Якщо на тлі здуття виражені кишкові спазми, доцільно вибирати засіб з спазмолітичними властивостями або використовувати спеціальні препарати, що розслаблюють м'язи кишечника.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення