Гутталакс 7,5 мг/мл краплі 30 мл

КОД: 1147
  Доставка
  • Доставка Кур'єром - Київ
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  • Доставка УкрПоштою безкоштовно
  • Оплата та доставка
  Міста доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
 • add.ua-Boehringer Ingelheim (Німеччина)-Гутталакс 7,5 мг/мл краплі 30 мл-05
 • add.ua-Boehringer Ingelheim (Німеччина)-Гутталакс 7,5 мг/мл краплі 30 мл-05

Наявність:Є в наявності

126,20 грн.
Повтор замовлення
Замовлення кожний(і):
Мой ребенок переодически страдает запором, педиатр назначила капли гутталакс, и они нам очень хорошо помогает, всегда в аптечке, мягкие и эффективные.
Нормальный препарат, но я когда в России была не нашла его в аптеках( Взяла аналог капли Слабикап. И кстати оказалось, что они ничем не хуже по действию, и чуть дешевле. Понравился и эффект от него, без побочек
Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: Boehringer Ingelheim (Німеччина)
 • Форма товару: Краплі
 • Температура зберігання: не вище +25°С
 • Реєстраційне посвідчення: UA/0832/01/01
Boehringer Ingelheim (Німеччина)
 • Дорослим можна
 • Дітям з 4-х років за призначенням лікаря
 • Вагітним не можна
 • Під час лактації можна
 • Алергетикам з обережністю
 • Дібетикам можна
Інструкція

інструкція Гутталакс (Guttalax Picosulfat) краплі

Склад

Показання

Протипоказання

Спосіб застосування та дози

Передозування

Побічні реакції

Склад

діюча речовина Гутталакс: натрію пікосульфат, моногідрат;
1 мл містить натрію пікосульфату моногідрату 7,5 мг;
допоміжні речовини Гутталакс: натрію бензоат (Е 211); сорбіту розчин, що не кристалізується (Е 420); кислота лимонна, моногідрат; натрію цитрат, дигідрат; вода очищена.

Лікарська форма

Краплі.

Основнi фiзико-хiмiчнi властивостi:

прозорий розчин, від безбарвного до жовтуватого забарвлення або злегка жовтувато-коричневого кольору, дещо в’язкий розчин з майже невідчутним запахом.

Фармакотерапевтична група

Контактні проносні засоби. Код ATX А06А В08.

Фармакологiчнi властивості

Фармакодинаміка.

Натрію пікосульфат, діюча речовина препарату Гутталакс пікосульфат, є проносним засобом місцевої дії тріарилметанової групи, який після бактеріального розщеплення у товстій кишці стимулює її слизову оболонку, прискорюючи перистальтику і сприяючи накопиченню води та електролітів у просвіті товстої кишки. Результатом цього
є стимуляція дефекації, зменшення часу транзиту і пом’якшення калу. Натрію пікосульфат діє у товстій кишці і стимулює у ній безпосередньо процес евакуації калу. У зв’язку з цим він є неефективним для впливу на травлення чи всмоктування калорій або основних поживних речовин у тонкому кишечнику.
У рандомізованому подвійно-сліпому дослідженні у паралельних групах, в якому взяли участь 367 пацієнтів з хронічним запором, щоденне застосування препарату Гутталакс пікосульфат призвело до значущого збільшення кількості успішних актів дефекації на тиждень у порівнянні з плацебо, починаючи з першого тижня лікування.
Переваги препарату Гутталакс пікосульфат у порівнянні з плацебо були продемонстровані протягом усіх 4 тижнів лікування (p < 0,0001). У кінці дослідження рівні калію в сироватці крові залишалися незміненими (4,4 мМ) і знаходилися у межах фізіологічної норми (3,6 - 5,3 мМ).

Фармакокінетика.
Абсорбція і розподіл. Після перорального застосування натрію пікосульфат досягає товстої кишки без суттєвої абсорбції.
Біотрансформація. Натрію пікосульфат перетворюється на активну сполуку, яка має проносну дію, — біс-(п-гідроксифеніл)-піридил-2-метан (БГПМ) — шляхом бактеріального розщеплення у дистальному сегменті кишечнику.
Елімінація. Після конверсії всмоктується лише невелика частина БГПМ. Після перорального прийому 10 мг натрію пікосульфату 10,4% загальної дози виводиться у вигляді глюкуроніду БГПМ з сечею через 48 год. Крім того, БГПМ виводиться у вигляді глюкуроніду з жовчю.
Взаємозв’язок між фармакокінетикою і фармакодинамікою. Початок дії зазвичай спостерігається через 6 - 12 годин після прийому препарату Гутталакс, залежно від вивільнення активного метаболіту (БГПМ). Проносний ефект препарату не корелює з рівнями активного метаболіту у плазмі крові.

Показання

Запори або випадки, що потребують полегшення дефекації.
Як і інші проносні засоби, препарат Гутталакс пікосульфат не слід застосовувати щодня або протягом тривалих періодів часу без проведення повної діагностичної оцінки для встановлення причини запору.

Протипоказання

 • Гіперчутливість до діючої речовини, інших тріарилметанів або до будь-якої з допоміжних речовин препарату.
 • Динамічна або механічна кишкова непрохідність.
 • Тяжкі захворювання органів черевної порожнини з больовим синдромом та/або з підвищенням температури тіла (наприклад апендицит), що можуть супроводжуватися нудотою та блюванням.
 • Гострі запальні захворювання кишечнику.
 • Cильне зневоднення.
 • Рідкісна спадкова непереносимість будь-якої з допоміжних речовин препарату Гутталакс (див. розділ «Особливості застосування»).

Препарат Гутталакс пікосульфат не можна призначати дітям віком до 4 років. Препарат Гутталакс пікосульфат не можна застосовувати пацієнтам з рідкісною спадковою непереносимістю фруктози.
При станах, які пов'язані з порушенням водного й електролітного балансу (наприклад, при тяжкому порушенні функції нирок), препарат Гутталакс пікосульфат слід приймати лише під медичним наглядом.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Одночасне застосування великих доз лікарського засобу Гутталакс пікосульфат та діуретиків або кортикостероїдів може збільшити ризик порушення електролітного балансу, що може призвести до підвищення чутливості до серцевих глікозидів.
Одночасне застосування з антибіотиками може послаблювати проносну дію лікарського засобу Гутталакс пікосульфат.

Особливості застосування

У пацієнтів, які страждають на хронічний запор, слід виконати повну діагностичну оцінку та встановити причину запору.
Тривале і надмірне застосування препарату Гутталакс пікосульфат може призвести до порушень рідинного та електролітного балансу та до гіпокаліємії. Припинення застосування препарату Гутталакс пікосульфат може призвести до поновлення симптомів. Якщо препарат Гутталакс пікосульфат застосовували при хронічних
запорах протягом тривалого часу, будь-яке поновлення симптомів запору може мати більш виражений характер.

Повідомлялося про випадки запаморочення та/або синкопе, які у часі збігалися із застосуванням натрію пікосульфату. Наявна інформація вказує на те, що зазначені явища були обумовлені синкопе при дефекації (асоційованим з феноменом Вальсальви) або вазовагальною відповіддю на біль у животі.
Цей лікарський засіб містить приблизно 450 мг сорбіту на 1 мл розчину (що відповідає приблизно 600 мг сорбіту при застосуванні максимальної рекомендованої добової дози для дорослих). Пацієнтам із рідкісною спадковою проблемою непереносимості фруктози не слід приймати препарат Гутталакс пікосульфат

Застосування у період вагітності або годування груддю

Вагітність.

Належні клінічні дослідження за участю вагітних жінок не проводилися. Дослідження на тваринах продемонстрували репродуктивну токсичність препарату Гутталакс при застосуванні у добових дозах 10 мг/кг і вище. З міркувань безпеки препарат Гутталакс пікосульфат по можливості не слід застосовувати під час вагітності.

Годування груддю
Клінічні дані показують, що ані активний метаболіт біс-(парагідроксифеніл)-піридил-2- метан (БГПМ), ані його глюкуроніди не екскретуються у грудне молоко. З огляду на це препарат Гутталакс пікосульфат можна застосовувати під час годування груддю.

Фертильність
Клінічні дослідження впливу препарату Гутталакс на фертильність у людей не проводилися.
Дослідження на тваринах не продемонстрували ніякого впливу препарату Гутталакс на фертильність.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Жодних досліджень впливу препарату Гутталакс на здатність керувати транспортними засобами та працювати з іншими механізмами не проводилося.
Однак пацієнтів слід попередити про можливість розвитку таких небажаних явищ, як запаморочення та/або синкопе, внаслідок вазовагальної реакції (наприклад, у відповідь на спазми у животі). У разі виникнення спазмів у животі пацієнтам слід уникати таких потенційно небезпечних видів діяльності, як керування транспортними засобами або робота з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Дозування. Якщо не призначено інше, доза для дорослих становить 10 - 18 крапель (що відповідає 5 - 10 мг натрію пікосульфату). Доза для дітей віком від 4 років становить 5 - 9 крапель (що відповідає 2,5 - 5 мг натрію пікосульфату).
Рекомендовано починати з найнижчої дози. Дозу можна коригувати до максимальної рекомендованої дози для забезпечення регулярної дефекції. Не можна перевищувати максимальну добову дозу, що становить 18 крапель для дорослих або 9 крапель для дітей віком від 4 років.

Препарат Гутталакс пікосульфат не слід застосовувати постійно (щодня) або протягом тривалих періодів часу без визначення причини запору.

Спосіб застосування

Пероральний прийом. Препарат Гутталакс пікосульфат бажано приймати ввечері. Препарат Гутталакс можна приймати разом з рідиною або без неї. Після застосування крапель випорожнення кишечнику, як правило, відбувається приблизно через
10 - 12 годин.

Діти

Препарат Гутталакс застосовують дітям віком від 4 років тільки за призначенням лікаря.

Передозування

Передозування може призвести до рідких випорожнень (діареї), спазмів у животі та клінічно значущої втрати рідини, калію та інших електролітів.
При гострому передозуванні наслідки можуть бути мінімізовані або усунуті шляхом примусового блювання або промивання шлунка через короткий час після прийому препарату Гутталакс. Можна зважити доцільність замісного введення рідини та корекції електролітного балансу. Можна застосовувати протиспазматичні засоби.

Повідомлялося про окремі випадки ішемії слизової оболонки товстого кишечнику при застосуванні доз натрію пікосульфату, значно більших за дози, рекомендовані для лікування запору.
Хронічне передозування препарату Гутталакс пікосульфат (як і інших проносних засобів) може призводити до хронічної діареї, болю в животі, гіпокаліємії, вторинного гіперальдостеронізму та утворення каменів у нирках. При тривалому зловживанні проносними засобами повідомлялося про ураження ниркових канальців, метаболічний алкалоз та м’язову слабкість у результаті гіпокаліємії.

Побічні реакції

Побічні реакції зазначено за частотою виникнення: дуже часто (≥ 1/10), часто (≥ 1/100 – < 1/10), нечасто (≥ 1/1000 – < 1/100), рідко (≥ 1/10 000 – < 1/1000), дуже рідко (< 1/10 000),
частота невідома (частоту не можна оцінити за відомими даними).
З боку шкіри та підшкірної клітковини:
частота невідома: шкірні реакції (ангіоневротичний набряк, медикаментозна токсикодермія, висипання, свербіння).
З боку імунної системи:
частота невідома: алергічні реакції.
З боку нервової системи:
нечасто: запаморочення;
частота невідома: синкопе.
Наявна інформація вказує на те, що запаморочення та синкопе обумовлені вазовагальною реакцією (наприклад, у відповідь на спазми у животі або дефекацію) (див. також розділ «Особливості застосування»).
З боку шлунково-кишкового тракту:
дуже часто: діарея;
часто: дискомфорт у животі, біль у животі, спазми у животі;
нечасто: нудота, блювання.
Тривале та надмірне застосування препарату Гутталакс пікосульфат може призвести до втрати рідини, калію та інших електролітів. Це може обумовити м’язову слабкість і порушення серцевої функції, особливо при одночасному застосуванні препарату Гутталакс пікосульфат з діуретиками або кортикостероїдами.
Повідомлення про підозрювані небажані реакції.
Повідомлення про підозрювані побічні реакції після затвердження лікарського засобу є важливою процедурою. Це дає змогу продовжувати моніторинг співвідношення користь/ризик для даного лікарського засобу. Медичних працівників просять повідомляти про усі підозрювані побічні реакції у Державний експертний центр МОЗ України.

Термін придатності

3 роки. Використати протягом 12 місяців після першого відкриття флакона.

Умови зберігання

Зберігати Гутталакс у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°C.

Упаковка

По 15 мл або 30 мл у флаконі; по 1 флакону у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Наявність в аптеках
Додаткова інформація

Додаткова інформація Гутталакс 7,5 мг/мл краплі 30 мл

Обліковий номер1147
Об'єм30 мл
Форма товаруКраплі
ПризначенняДля поліпшення функцій ШКТ
ВиробникBoehringer Ingelheim (Німеччина)
БрендГутталакс
Реєстраційне посвідченняUA/0832/01/01
Умови відпускубез рецепта
Температура зберiганняне вище +25°С
Головний медикаментГутталакс
код моріону84697
Відгуки

Відгуки Гутталакс 7,5 мг/мл краплі 30 мл

Як мені оцінити цей продукт? *
Загальна оцінка :
* - Поля, обов'язкові для заповнення
 1. Маша
  11 лютого 2020 р.
  капли
  Мой ребенок переодически страдает запором, педиатр назначила капли гутталакс, и они нам очень хорошо помогает, всегда в аптечке, мягкие и эффективные.
 2. Полина
  17 вересня 2019 р.
  !
  Нормальный препарат, но я когда в России была не нашла его в аптеках( Взяла аналог капли Слабикап. И кстати оказалось, что они ничем не хуже по действию, и чуть дешевле. Понравился и эффект от него, без побочек
Як замовити

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

 • 1. Щоб знайти препарат досить ввести в рядку пошуку перші 3-4 літери назви товару.
 • 2. Виберіть кількість упаковок і натисніть на кнопку «Додати в кошик».
 • 3. Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Оформити замовлення»
 • 4. Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.
 • 5. Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
 • 6. Чекайте на sms-повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Продукція (косметичні та гігієнічні засоби, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України.


Коли можна забирати замовлення? (самовивезення з аптеки)

Після отримання смс-підтвердження з номером замовлення, Ви можете приходити в аптеку, на яку було оформлено замовлення.
Якщо ж Ви прийшли в аптеку і замовлення не було готово - прохання повідомити нам про це за номером телефону: 0 (800) 500-129 або (044) 538-07-37.


САМОВИВІЗ

Якщо Ви бажаєте забрати своє замовлення з аптеки самостійно, для зручності Ви можете попередньо забронювати його по телефону або через сайт. Після підтвердження замовлення оператором - відразу можна їхати в аптеку.

Зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 500-129 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

Ви також отримаєте інформацію про те, в який найближчій аптеці необхідний Вам товар є в наявності.


Ціна на всі товари актуальна при замовленні на сайті.

Купити товари представлені на сайті можна в аптеках мережі "Аптека Доброго Дня" в містах України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.

Аналоги

Аналоги Гутталакс 7,5 мг/мл краплі 30 мл

 1. Збіг складу і діючої речовини
 2. add.ua-Krewel Meuselbach (Німеччина)-Регулакс краплі 20 мл-20

  Регулакс краплі 20 мл

  Виробник: Krewel Meuselbach (Німеччина)

  86,30 грн.
 3. add.ua-Boehringer Ingelheim (Німеччина)-Гутталакс 7,5 мг/мл краплі 15 мл-20

  Гутталакс 7,5 мг/мл краплі 15 мл

  Виробник: Boehringer Ingelheim (Німеччина)

  71,00 грн.
 4. add.ua-Фармак ОАО (Украина, Киев)-Піколакс 0,75% краплі 30 мл-20

  Піколакс 0,75% краплі 30 мл

  Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

  67,20 грн.
 5. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Слабилакс-Здоровя краплі 7,5 мг/мл по 30 мл-20

  Слабилакс-Здоров'я краплі 7,5 мг/мл по 30 мл

  Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)

  54,40 грн.
 6. add.ua-Фармак ОАО (Украина, Киев)-Піколакс 0,75% краплі 15 мл-20

  Піколакс 0,75% краплі 15 мл

  Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

  41,60 грн.
 7. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Слабилакс-Здоровя краплі 7,5 мг/мл по 15 мл-20

  Слабилакс-Здоров'я краплі 7,5 мг/мл по 15 мл

  Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)

  34,10 грн.
 8. add.ua-Фармак ОАО (Украина, Киев)-Піколакс 7,5 мг таблетки №10-20

  Піколакс 7,5 мг таблетки №10

  Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

  33,00 грн.
 9. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Слабілакс-Здоровя, 7,5 мг таблетки №10-20

  Слабілакс-Здоров'я, 7,5 мг таблетки №10

  Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)

  29,50 грн.
 10. add.ua-Фармак ОАО (Украина, Киев)-Піколакс 5 мг таблетки №10-20

  Піколакс 5 мг таблетки №10

  Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

  29,30 грн.
 1. Аналог в інших формах випуску
 2. add.ua-Ferring GmbH (Німеччина)-Пікопреп порошок для розчину саше №2-20

  Пікопреп порошок для розчину саше №2

  Виробник: Ferring GmbH (Німеччина)

  Відсутній на складі

Завантажити повну інструкцію
УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Інші товари