Препараты гепатопротекторы для печени

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...

Яку роль відіграє печінка в нашому організмі?

Печінка відіграє дуже важливу роль в нашому організмі. Однією з її функцій є детоксикація, тобто знешкодження всіх токсичних речовин, які потрапили всередину. З цього випливає, що навантаження на цей орган просто колосальне: погана екологія, неправильне харчування, шкідливі звички, прийом медикаментів та інше призводять до того, що клітини печінки починають просто руйнуватися, знижуючи, таким чином, її захисну функцію. У таких випадках, коли без медикаментозного лікування не обійтися, доктора призначають спеціальні препарати для печінки - гепатопротектори.

Що являють собою гепатопротектори для печінки?

Гепатопротектори препарати, які в своєму складі містять велику кількість амінокислот, з яких і складається клітина печінки, що допомагає органу швидше відновитися. Якщо у вас виникли перші клінічні прояви, такі як нудота, біль у правому підребер'ї, гіркота в роті, вам необхідно звернутися до лікаря. Після спеціальних клінічних досліджень і результатів інструментального обстеження доктор зможе підібрати для вас гепатопротектори список препаратів, яких колосально великий, і тому проводити самолікування не доречно.

Як приймати гепатопротектори і яка їхня ціна?

             Слід пам'ятати, що для отримання лікувального ефекту від гепатопротекторів, приймати їх необхідно тривалий час. Існує кілька фармакологічних форм цих препаратів: розчини для введення ін'єкційно і таблетки. Залежно від ступеня пошкодження печінки можуть призначатися засоби з більшим чи меншим вмістом діючих речовин, що в свою чергу відображається на ціні. Якщо ви хочете замовити гепатопротектори, список препаратів і ціни ви можете побачити, зайшовши на наш сайт нашої аптеки в інтернеті.

Але не варто забувати, що клінічні прояви захворювань печінки виникають тільки тоді, коли ступінь ураження є суттєвим і без прийому препаратів не обійтися. Пам'ятайте, що правильне харчування і виключення шкідливих звичок допоможуть вам поліпшити якість життя. Будьте здорові!

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення