Тіо-Ліпон -Новофарм розчин для ін'єкцій 30 мг/мл 20 мл №5

КОД: 233412
  Доставка
  • Доставка Кур'єром - Київ
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  • Доставка УкрПоштою безкоштовно
  • Оплата та доставка
  Міста доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
 • add.ua-Новофарм-Биосинтез ООО (Украина, Новоград-Волынский)-Тіо-Ліпон-Новофарм розчин для інєкцій 30 мг/мл 20 мл №5-01

Наявність:Відсутній на складі

Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: Новофарм-Биосинтез ООО (Украина, Новоград-Волынский)
 • Форма товару: Розчин
 • Реєстраційне посвідчення: UA/13320/01/01
 • За рецептом: Доставка за наявності електронного рецепту
Новофарм-Биосинтез ООО (Украина, Новоград-Волынский)
  Інструкція

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування препарату


  ТІО-ЛІПОН–НОВОФАРМ

  (TIO-LIPON-NOVOFARM)


  Склад:

  діюча речовина: thioctic acid;

  1 мл розчину містить 30 мг тіоктової (a-ліпоєвої) кислоти;

  допоміжні речовини: меглюмін макрогол 300 вода для ін’єкцій.


  Лікарська форма. Розчин для інфузій.


  Фармакотерапевтична група.

  Засоби що впливають на травну систему та метаболічні процеси. Код АТС А 16А Х 01.


  Клінічні характеристики.

  Показання.

   Профілактика і лікування діабетичної полінейропатії алкогольна нейропатія захворювання печінки (гепатити цироз жирова дегенерація) при інтоксикаціях (наприклад: грибами солями важких металів).


  Протипоказання.

  – Підвищена чутливість до тіоктової (α-ліпоєвої) кислоти або до інших компонентів препарату;

  – cтани які можуть призводити до лактоацидозу;

  – значні порушення функції нирок і печінки.


  Спосіб застосування та дози.

  Препарат вводять у вигляді внутрішньовенної краплинної інфузії після попереднього розведення в 0 9 % розчині натрію хлориду.

  Дорослимпризначають 1 раз на добу 20 мл розчину у 250 мл 0 9 % розчину натрію хлориду (еквівалентно 600 мг тіоктової (a-ліпоєвої) кислоти на добу). В дуже тяжких випадках добову дозу збільшують до 900-1200 мг/добу.

  Внутрішньовенне введення проводять повільно - не швидше ніж 50 мг тіоктової (a-ліпоєвої) кислоти (що відповідає 1 7 мл розчину для інфузій) за хвилину; тривалість інфузії має становити не менше 30 хв.

  Приготовлений для інфузії розчин слід негайно використати при цьому використовуючи світлозахисні пакети.

  Діабетична та алкогольна полінейропатія. На початку курсу лікування Тіо-Ліпон-Новофарм застосовують внутрішньовенно протягом 1-2 тижнів. Надалі переходять на підтримуючу терапію лікарськими формами тіоктової (a-ліпоєвої) кислоти для перорального прийому у дозі 600 мг на добу.

  Захворювання печінки. Препарат призначають у дозі 600-1200 мг тіоктової (a-ліпоєвої) кислоти на добу залежно від тяжкості стану пацієнта і лабораторних показників функціонального стану печінки.

  Для профілактики діабетичної полінейропатії хронічних інтоксикаціях захворюваннях печінки дозу препарату встановлюють індивідуально залежно від: віку маси тіла хворого та ступеня тяжкості захворювання. Починати лікування необхідно з початкової дози 10 мл розчину у 250 мл 0 9 % розчину натрію хлориду (еквівалентно 300 мг тіоктової (a-ліпоєвої) кислоти) на добу.


  Побічні реакції.

  З боку нервової системи та органів чуття: зміна або порушення смакових відчуттів; при швидкому введенні можливі відчуття тяжкості у голові підвищення внутрішньочерепного тиску припливи підвищена пітливість утруднене дихання. У деяких випадках після внутрішньовенного введення спостерігалися головний біль запаморочення судоми диплопія порушення зору. У більшості випадків усі вказані прояви минають самостійно.

  З боку системи крові: спостерігались петехіальні крововиливи у слизові оболонки шкіру тромбоцитопатія порушення функції тромбоцитів гіпокоагуляція геморагічний висип (пурпура) тромбофлебіт.

  З боку травного тракту: в окремих випадках при швидкому внутрішньовенному введенні препарату спостерігалися нудота блювання діарея біль у животі які минали самостійно.

  3 боку обміну речовин: внаслідок поліпшеного засвоєння глюкози може знижуватися рівень цукру в крові через що можлива поява симптомів подібних до гіпоглікемії таких як запаморочення підвищена пітливість головний біль розлади зору.

  З боку серцево-судинної системи: при швидкому внутрішньовенному введенні можуть спостерігатися біль у ділянці серця тахікардія що минають самостійно.

  Алергічні реакції: в місці введення можливе виникнення кропив'янки та розвиток екземи петехіальні висипи свербіж дерматити; рідко - системні алергічні реакції навіть до анафілактичного шоку.

  Місцеві реакції: іноді – у пацієнтів з підвищеною чутливістю в місці ін'єкції Тіо-Ліпону-Новофарм можливе відчуття пекучого болю.


  Передозування.

  При передозуванні можливе виникнення нудоти блювання головного болю. Клінічний токсикологічний профіль може на початку лікування викликати психомоторне збудження або затьмарення і загалом пов'язаний з такими наслідками як генералізовані епілептичні припадки та розвиток лактоацидозу. Були отримані описи таких інтоксикаційних наслідків високих доз тіоктової (a-ліпоєвої) кислоти як гіпоглікемія шок рабдоміоліз гострий некроз скелетних м’язів гемоліз дисеміноване внутрішньосудинне згортання (ДВЗ) пригнічення функції головного мозку та розлади внутрішніх органів (мультиорганна недостатність).

  Терапевтичні заходи у випадку інтоксикації.

  При підозрі значної інтоксикації тіоктовою (a-ліпоєвою) кислотою пацієнта необхідно негайно госпіталізувати у стаціонар і розпочати вживати загальні терапевтичні заходи передбачені на випадок отруєння (а саме – стимуляція блювання промивання шлунка застосування активованого вугілля тощо). Лікування генералізованих епілептичних припадків лактоацидозу та інших наслідків інтоксикації що загрожують життю має проводитися у відповідності до сучасних принципів інтенсивного лікування та залежно від симптомів. Застосування гемодіалізу гемоперфузії та фільтраційних методик прискореного виведення тіоктової (a-ліпоєвої) кислоти досі не довело переконливих переваг.  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Застосування тіоктової (a-ліпоєвої) кислоти під час вагітності не рекомендується через відсутність відповідних клінічних даних. Даних про проникнення тіоктової (a-ліпоєвої) кислоти у грудне молоко немає тому застосовувати її у період годування груддю не рекомендується.


  Діти.

  Тіо-Ліпон-Новофарм не рекомендується призначати дітям і підліткам через відсутність клінічного досвіду застосування препарату у даної категорії пацієнтів.


  Особливості застосування. 

  При лікуванні хворих на цукровий діабет необхідний частий контроль глікемії. У деяких випадках необхідно скоригувати дози цукрознижуючих засобів для запобігання гіпоглікемії.

  Під час лікування полінейропатії завдяки регенераційним процесам можливе короткочасне посилення чутливості що супроводжується парестезією з відчуттям «повзання мурашок».

  Постійне вживання алкоголю є фактором ризику полінейропатії та може знизити ефективність Тіо-Ліпон-Новофарм. Тому рекомендується утриматися від вживання алкоголю під час лікування препаратом. Не слід призначати Тіо-Ліпон-Новофарм одночасно з препаратами що містять метали (препаратами заліза магнію кальцію) а також з молочними продуктами що містять кальцій.

  Препарат є світлочутливим тому флакони слід доставати з упаковки тільки безпосередньо перед використанням.

  Інфузійні розчини слід захищати від сонячного світла прикриваючи їх світлозахисними пакетами. В цих умовах приготовлений інфузійний розчин залишається придатним щонайбільше 6 годин.


  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.  

  Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами але у разі появи ознак побічної дії препарату (див. «Побічні реакції») необхідно утриматися від цього роду занять.


  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Тіоктова (a-ліпоєва) кислота реагує з іонними комплексами металів (наприклад з цисплатином) тому препарат може знижувати ефект цисплатину.

  З молекулами цукру (наприклад з розчином левулози) тіоктова (a-ліпоєва) кислота утворює важкорозчинні комплексні сполуки.

  Тіоктова (a-ліпоєва) кислота є хелатором металу тому її не можна застосовувати разом з металами (препаратами заліза магнію).

  Тіоктова (a-ліпоєва) кислота може посилювати цукрознижувальний ефект інсуліну та/або інших протидіабетичних засобів тому особливо на початку лікування тіоктовою (a-ліпоєвою) кислотою показаний регулярний контроль рівня цукру в крові. Для запобігання появи симптомів гіпоглікемії в окремих випадках може виникнути потреба у зниженні дози інсуліну та/або перорального протидіабетичного засобу.


  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка. Тіоктова (a-ліпоєва) кислота є речовиною яка синтезується в організмі і виконує роль коензиму в окислювальному декарбоксилуванні a-кетокислот; відіграє важливу роль у процесі утворення енергії у клітині. Сприяє зменшенню рівня цукру в крові та збільшенню кількості глікогену у печінці. Нестача або порушення обміну тіоктової (a-ліпоєвої) кислоти внаслідок інтоксикацій або надлишкового накопичення деяких продуктів розпаду (наприклад кетонових тіл) веде до порушення аеробного гліколізу. Тіоктова (a-ліпоєва) кислота може існувати у двох фізіологічно активних формах (окиснена та відновлена) яким притаманна антитоксична та антиоксидантна дії. Тіоктова (a-ліпоєва) кислота впливає на обмін холестерину бере участь у регулюванні ліпідного та вуглеводного обмінів поліпшує функцію печінки (внаслідок гепатопротекторної антиоксидантної дезінтоксикаційної дій). Тіоктова (a-ліпоєва) кислота подібна за фармакологічними властивостями до вітамінів групи В.

  Фармакокінетика. Тіоктова (a-ліпоєва) кислота зазнає значних змін при первинному проходженні через печінку. Спостерігаються значні міжіндивідуальні коливання у системній доступності тіоктової (a-ліпоєвої) кислоти. Виводиться нирками переважно у вигляді метаболітів. Утворення метаболітів відбувається у результаті окислення бокового ланцюга та кон'югації. Період напіввиведення тіоктової (a-ліпоєвої) кислоти із сироватки крові становить 10-20 хвилин. 


  Фармацевтичні характеристики.

  Основні фізико-хімічні властивості: прозорий жовтий або зеленувато-жовтий розчин.


  Несумісність.

  Розчин тіоктової (a-ліпоєвої) кислоти несумісний із розчином глюкози розчином Рінгера та з розчинами які можуть вступати в реакцію із SH-групами або дисульфідними зв’язками.


  Термін придатності. 2 роки.


  Умови зберігання.

  Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25°С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

  У зв’язку з тим що тіоктова (a-ліпоєва) кислота чутлива до дії світла флакони слід зберігати у картонній упаковці до безпосереднього їх застосування.


  Упаковка.

  По 10 мл або 20 мл у флаконах; по 5 флаконів у контурній чарунковій упаковці; по 1 або 2 контурні чарункові упаковки в  пачці з картону.


  Категорія відпуску. За рецептом.


  Виробник.

  ТОВ фірма «Новофарм-Біосинтез».


  Місцезнаходження.

  Україна 11700 Житомирська обл. м. Новоград-Волинський вул. Житомирська 38.

  Наявність в аптеках
  Додаткова інформація

  Додаткова інформація Тіо-Ліпон -Новофарм розчин для ін'єкцій 30 мг/мл 20 мл №5

  Обліковий номер233412
  Кратність5
  Об'єм20 мл
  Форма товаруРозчин
  ВиробникНовофарм-Биосинтез ООО (Украина, Новоград-Волынский)
  БрендГематоген
  Реєстраційне посвідченняUA/13320/01/01
  Умови відпускуза рецептом
  Головний медикаментТио-липон
  код моріону187703
  Відгуки

  Відгуки Тіо-Ліпон -Новофарм розчин для ін'єкцій 30 мг/мл 20 мл №5

  Як мені оцінити цей продукт? *
  Загальна оцінка :
  * - Поля, обов'язкові для заповнення
  Як замовити

  ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

  • 1. Щоб знайти препарат досить ввести в рядку пошуку перші 3-4 літери назви товару.
  • 2. Виберіть кількість упаковок і натисніть на кнопку «Додати в кошик».
  • 3. Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Оформити замовлення»
  • 4. Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.
  • 5. Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
  • 6. Чекайте на sms-повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

  Продукція (косметичні та гігієнічні засоби, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України.


  Коли можна забирати замовлення? (самовивезення з аптеки)

  Після отримання смс-підтвердження з номером замовлення, Ви можете приходити в аптеку, на яку було оформлено замовлення.
  Якщо ж Ви прийшли в аптеку і замовлення не було готово - прохання повідомити нам про це за номером телефону: 0 (800) 500-129 або (044) 538-07-37.


  САМОВИВІЗ

  Якщо Ви бажаєте забрати своє замовлення з аптеки самостійно, для зручності Ви можете попередньо забронювати його по телефону або через сайт. Після підтвердження замовлення оператором - відразу можна їхати в аптеку.

  Зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 500-129 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

  Ви також отримаєте інформацію про те, в який найближчій аптеці необхідний Вам товар є в наявності.


  Ціна на всі товари актуальна при замовленні на сайті.

  Купити товари представлені на сайті можна в аптеках мережі "Аптека Доброго Дня" в містах України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.

  Аналоги

  Аналоги Тіо-Ліпон -Новофарм розчин для ін'єкцій 30 мг/мл 20 мл №5

  1. Збіг складу і діючої речовини
  2. add.ua-Meda Pharma (Німеччина)-Тіоктацид 600 HR 600 мг таблетки №100-20

   Тіоктацид 600 HR 600 мг таблетки №100

   Виробник: Meda Pharma (Німеччина)

   1200,00 грн.
  3. add.ua-Новофарм-Биосинтез ООО (Украина, Новоград-Волынский)-Тіо-Ліпон Турбо розчин для інєкцій 12 мг/мл 50 мл №10-20

   Тіо-Ліпон Турбо розчин для ін'єкцій 12 мг/мл 50 мл №10

   Виробник: Новофарм-Биосинтез ООО (Украина, Новоград-Волынский)

   870,40 грн.
  4. add.ua-Woerwag Pharma (Німеччина)-Тіогама турбо 1,2% розчин для інфузій 50 мл №10-20

   Тіогама турбо 1,2% розчин для інфузій 50 мл №10

   Виробник: Woerwag Pharma (Німеччина)

   848,60 грн.
  5. add.ua-Фармак ОАО (Украина, Киев)-Діаліпон Турбо 1,2% розчин для інфузій 50 мл флакон №10-20

   Діаліпон Турбо 1,2% розчин для інфузій 50 мл флакон №10

   Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

   840,60 грн.
  6. add.ua-Berlin-Chemie (Menarini Group) (Німеччина)-Берлітіон 600 мг капсули №30-20

   Берлітіон 600 мг капсули №30

   Виробник: Berlin-Chemie (Menarini Group) (Німеччина)

   586,10 грн.
  7. add.ua-Меда Фарма (Германия)-Тіоктацид 600 HR 600 мг таблетки №30-20

   Тіоктацид 600 HR 600 мг таблетки №30

   Виробник: Меда Фарма (Германия)

   496,10 грн.
  8. add.ua-Фармак ОАО (Украина, Киев)-Діаліпон 3% раствор 20 мл ампули №5-20

   Діаліпон 3% раствор 20 мл ампули №5

   Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

   425,80 грн.
  9. add.ua-Меда Фарма (Германия)-Тіоктацид-600Т розчин для інєкцій 600 мг ампули 24 мл №5-20
   425,00 грн.
  10. add.ua-Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)-Альфа-ліпон 600 мг таблетки №30-20

   Альфа-ліпон 600 мг таблетки №30

   Виробник: Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)

   344,30 грн.
  11. add.ua-Фармак ОАО (Украина, Киев)-Діаліпон 3% розчин 10 мл №5-20

   Діаліпон 3% розчин 10 мл №5

   Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

   237,40 грн.
  12. add.ua-Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)-Альфа-ліпон 300 мг таблетки №30-20

   Альфа-ліпон 300 мг таблетки №30

   Виробник: Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)

   175,00 грн.
  13. add.ua-Тиоктодар р-р для ин.3% 10мл фл.№10-20
  1. Подібний терапевтичний ефект
  2. add.ua-Berlin-Chemie (Menarini Group) (Німеччина)-Берлітіон 600 ОД концентрат ампули 24 мл №5-20

   Берлітіон 600 ОД концентрат ампули 24 мл №5

   Виробник: Berlin-Chemie (Menarini Group) (Німеччина)

   572,00 грн.
  3. add.ua-Pharma Wernigerode (Німеччина)-Еспа-Ліпон 600 мг розчин для ін`єкцій ампули №5-20

   Еспа-Ліпон 600 мг розчин для ін`єкцій ампули №5

   Виробник: Pharma Wernigerode (Німеччина)

   450,20 грн.
  4. add.ua-Berlin-Chemie (Menarini Group) (Німеччина)-Берлітіон 300 ОД концентрат для розчину для інфузій 12 мл ампули №5-20
   326,50 грн.
  5. add.ua-Фармак ОАО (Украина, Киев)-Діаліпон 300 мг капсули №30-20

   Діаліпон 300 мг капсули №30

   Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

   177,20 грн.
  6. add.ua-Pharma Wernigerode (Німеччина)-Еспа-ліпон 600 мг таблетки №30-20

   Еспа-ліпон 600 мг таблетки №30

   Виробник: Pharma Wernigerode (Німеччина)

   Відсутній на складі

  Завантажити повну інструкцію
  УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
  Інші товари