Препарати при болях в нирках

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Препарати при болю в нирках

 У житті кожної людини, здоров'я стоїть на першому місці. І коли порушується нормальна функція органу або системи страждає весь організм. Ниркова біль відчуття не з приємних, а ниркова колька взагалі є однією з найсильніших болів. Для того щоб призначити ліки від болю в нирках лікар повинен з'ясувати причину такого стану. У цій статті ви дізнаєтеся, які препарати при болях в нирках кращі і як зняти, або полегшити біль при нирковій коліці.

    Щоб не переплутати біль в нирках і біль в спині, необхідно знати кілька правил. Біль в нирках локалізується вище попереку, ближче до ребер і вона не сильна, іноді супроводжується слабкістю, що неможна сказати про нирковій коліці. Такий біль є однією з найсильніших, різких, також може бути блювота, у хворого буде важкий стан.

Ліки при нирковій коліці - які вони

 Самостійно приймати будь-які препарати не рекомендується, потрібно обов'язково відвідати фахівця. Він з'ясувати причину болю, призначить лікування. Найчастіше біль у нирках пов'язана з появою каменів у сечових протоках. У таких випадках підійдуть спазмолітики (нош-па, папаверин, платифілін), вони усунуть спазм і розшірят просвіти, камінь легко пройде в сечовий міхур. При більш сильних болях, призначають препарати комбінованих груп. Це (баралгін, спазмалгон, ревалгін), такі препарати доступні в будь-яких аптеках і мають відносно невелику ціну.

        У тому випадку якщо з'явився напад ниркової коліки необхідно обзавестися грілками, однак якщо порушений відтік сечі, грілки протипоказані і сечогінні препарати. В такому стані рекомендується приймати теплі ванни і пити гарячий чай, щоб послабити мускулатуру і вивести камінь. Знеболюючі препарати при нирковій коліці необхідно приймати після гарячих ванн і грілок, якщо біль не вщухає і обов'язково звернутися до лікаря.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення