Препарати при затримці сечовипускання

Вид
 • add.ua-Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)-Сибутін таблетки №30-20

  Сибутін таблетки №30

  Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)
  194,90 грн.
 • add.ua-Zentiva (Чеська Республіка)-Уротол 2 мг таблетки №56-20

  Уротол 2 мг таблетки №56

  Zentiva (Чешская Республика)
  304,10 грн.
 • add.ua-Zentiva (Чеська Республіка)-Пенестер 5 мг таблетки №30-20

  Пенестер 5 мг таблетки №30

  Zentiva (Чешская Республика)
  389,00 грн.
Вид

Препарати при затримці сечовипускання

Затримка сечовипускання - це неможливість самостійно сходити в туалет при повному сечовому міхурі. Іншими словами це називається - ишурия. Такий стан доставляє біль і великий дискомфорт. Причинами можуть послужити різні чинники, кілька найголовніших ми наведемо нижче.

      Причини затримки сечі:

- Хірургічне втручання на органах сечостатевої системи

- Ускладнення після пологів

- Затяжні стреси

- Наркотичний і алкогольне сп'яніння

- Сечокам'яна хвороба, простатит, пухлина уретри і інші.

 Також в момент сильного переляку у жінок може статися спазм сфінктера сечового міхура, що призведе до гострої затримки сечі. Насамперед необхідно звернутися до лікаря, щоб він призначив препарати при затримці сечовипускання і з'ясував причину виникнення цієї проблеми.

             Особливо актуальна ця проблема у вагітних. У цей період матка збільшується і тисне собою органи малого тазу, через це може порушуватися їх нормальна функція. І навіть досвідчений акушер-гінеколог може поставити неправильний діагноз, оскільки симптоми можуть бути проявами вагітності.

Затримка сечі - найкращі ліки

Якщо з'явилася дана проблема, то у людини будуть постійні позиви до сечовипускання, проте вони будуть безрезультатні, він буде відчувати гострий біль в животі. Терапія направлена ​​на усунення причини і лікування даного захворювання. Найчастіше лікарі призначають сечогінні препарати (діуретики), вони полегшують виведення рідини з організму. Ось кілька з них: Лазикс, Фуросемід, Диакарб, Гипотиазид, Верошпирон, проте це дуже сильні препарати і приймати їх потрібно виключно за призначенням лікаря, оскільки вони мають побічні ефекти і протипоказання.