Антиаритмические препараты

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...

Для ритму життя: препарати від аритмії

 Аритмія. За цим словом ховається цілий «букет» захворювань серця, при яких порушується ритмічність його роботи. Причин же порушення ритмічності, дуже багато. Як і варіантів таких порушень. Визначити, який з них наздогнав серце, може тільки лікар. І тільки лікар повинен призначати лікування.

Всі препарати від аритмії серця за міжнародною класифікацією ATX до підгрупи відносять СO1B - антиаритмічні препарати І та ІІІ класів (групи препаратів для лікування серця CO1).

Це препарати, що пригнічують аритмію через «наведення порядку» в роботі клітинних мембран. Препарати І класу змінюють прохідність натрієвих і калієвих каналів. Препарати ІІІ класу працюють з калієвими каналами.

 Антиаритмічні препарати I класу - зменшують збудження

 Дія засобів від аритмії, що пригнічують збудження, спрямована на зменшення транспортування натрію через мембрану клітини. Таким чином, послаблюється здатність провідної системи серця до порушення. Тобто до м'язових волокон не підходять зайві нервові імпульси - а вони, як наслідок, не скорочуються.

З цих препаратів можна назвати новокаїнамід, лідокаїн, Пропанорм, що випускаються в різних лікарських формах.

 Препарати ІІІ класу - ліки від аритмії, що блокують калієві канали

 Дія цих ліків від аритмії серця заснована на збільшенні часу, протягом якого діє збудження. Це призводить до блокування небажаних порушень, пов'язаних з порушенням кальцієвих каналів.

З препаратів цього класу найбільш відомий і поширений аміодарон, можна також назвати бретілат. Здебільшого це таблетки, але випускаються і інші лікарські форми.

Читати далі...Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення