Раунатин таблетки №20

КОД: 5494
  Доставка
  • Доставка Кур'єром - Київ
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  • Доставка УкрПоштою безкоштовно
  • Оплата та доставка
  Міста доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
 • add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Раунатин таблетки №20-00
 • add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Раунатин таблетки №20-00

Наявність:Є в наявності

30,50 грн.
Повтор замовлення
Замовлення кожний(і):
Неплохие таблетки при повышенном давлении для нормализации давления, не дорогие, действуют.
Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)
 • Форма товару: Таблетки
 • Реєстраційне посвідчення: UA/5425/01/01
 • За рецептом: Доставка за наявності електронного рецепту
Здоров'я ТОВ (Україна, Харків)
 • Дорослим можна
 • Дітям дітям не можна
 • Вагітним не можна
 • Під час лактації не можна
 • Алергетикам з обережністю
 • Дібетикам можна
Інструкція

Інструкція раунатин (raunatin-zdorovye) таблетки

Склад

Показання

Протипоказання

Спосіб застосування та дози

Передозування

Побічні реакції

Склад

діюча речовина раунатин: 1 таблетка містить раувольфії екстракту (суми алкалоїдів раувольфії) (Раувольфії блювотної кореня екстракту сухого (31-33:1) (екстрагент: метанол)) 2 мг;

допоміжні речовини раунатин: цукор-пісок; крохмаль кукурудзяний; глюкоза, моногідрат; кальцію стеарат; кислота стеаринова; олія мінеральна; магнію карбонат легкий; титану діоксид (Е 171); повідон; тальк; кремнію діоксид колоїдний безводний; віск жовтий; барвник сиковіт Green Z2755, що містить хіноліновий жовтий (Е 104) та синій патентований V (Е 131).

Лікарська форма

Таблетки, вкриті оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетки, вкриті оболонкою, світло-зеленого кольору, з двоопуклою поверхнею. На поверхні таблеток допускаються вкраплення. На поперечному розрізі видно три шари.

Фармакотерапевтична група

Гіпотензивні засоби. Антиадренергічні засоби з центральним механізмом дії. Алкалоїди раувольфії. Код АТХ С02А А04.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Препарат раунатин містить суму алкалоїдів із коренів раувольфії зміїної або кори коренів раувольфії блювотної сімейства кутрових. Алкалоїди представлені резерпіном, серпентином, аймаліном. Загальний вміст алкалоїдів – не менше 90 %.

Раунатин має гіпотензивний ефект, зумовлений зниженням вмісту біогенних моноамінів (норадреналін, дофамін, серотонін) у центральній нервовій системі (ЦНС) (кортико-гіпоталамічних структурах, особливо задньої частини гіпоталамусу). Порушуючи процеси депонування медіатора у везикулах пресинаптичної мембрани периферичних адренергічних нервових закінчень, судинній стінці, мозковому шарі надниркових залоз, препарат раунатин блокує адренергічну передачу, що призводить до поступового зниження артеріального тиску. Гіпотензивний ефект препарату раунатин розвивається більш поступово, на відміну від резерпіну, але за вираженістю істотно не поступається резерпіну. Особливістю препарату раунатин є посилення клубочкової фільтрації у нирках, що призводить до збільшення ниркового кровообігу.

Препарат раунатин має також антиаритмічну дію та заспокійливий вплив на ЦНС. Седативна дія препарату раунатин менш виражена порівняно з резерпіном.

Терапевтичний ефект препарату раунатин розвивається поступово до 10-14 дня після початку його застосування і зберігається протягом 2-3 місяців.

У ряді випадків раунатин переноситься краще за резерпін.

Фармакокінетика. Алкалоїди препарату раунатин добре всмоктуються зі шлунково-кишкового тракту; Cmax у крові спостерігається через 1-3 години після прийому. Зв’язування з білками крові – 40-50 %. Т½ – 50-170 годин; метаболізується у кишечнику і печінці, виводиться головним чином з калом, а також із сечею.

Показання

Артеріальна гіпертензія легкого і середнього ступеня.

Протипоказання

Підвищена чутливість до алкалоїдів раувольфії; артеріальна гіпотензія, серцева недостатність, органічні ураження серця, брадикардія, аортальні пороки, виражений церебральний атеросклероз, депресія, епілепсія, паркінсонізм, виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки у стадії загострення, виразковий коліт, нефросклероз, бронхіальна астма, феохромоцитома, електросудомна терапія (препарат раунатин слід відмінити як мінімум за 7 днів до проведення електросудомної терапії).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

При одночасному застосуванні з інгібіторами МАО можуть розвинутися збудження та артеріальна гіпертензія. Антигіпертензивна дія раунатину посилюється при застосуванні з іншими антигіпертензивними засобами (тіазидними діуретиками, β-адреноблокаторами, інгібіторами АПФ, антагоністами іонів кальцію). Посилює пригнічувальну дію на центральну нервову систему (ЦНС) алкоголю, барбітуратів, антидепресантів. Препарати дигіталісу або хінідин при одночасному застосуванні з раунатином можуть спричинити аритмію. Знижує ефективність протипаркінсонічних засобів і симпатоміметиків.

Особливості застосування

Лікування препаратом  проводити під наглядом лікаря. У хворих на стенокардію може посилюватися біль у ділянці серця.

Перед плановими оперативними втручаннями прийом препарату  слід припинити за кілька днів до операції. У випадку необхідності екстреної операції під загальним наркозом у хворих, які приймають раунатин, потрібна премедикація атропіном.

Не слід застосовувати препарат раунатин перед сеансом електроімпульсної терапії.

Оскільки алкалоїди раувольфії підвищують моторику і секрецію у травному тракті, слід дотримуватися обережності при застосуванні препарату раунатин хворим з анамнестичними даними про виразкову хворобу.

Також слід дотримуватися обережності при застосуванні препарату раунатин ослабленим хворим та пацієнтам літнього віку; при наявності ниркової недостатності, жовчокам’яної хвороби, аритмії, хворим, які нещодавно перенесли інфаркт міокарда.

Якщо у пацієнта встановлена непереносимість деяких цукрів, слід проконсультуватися з лікарем, перш ніж приймати раунатин.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Застосування препарату  у період вагітності або годування груддю протипоказано, тому що алкалоїд резерпін проникає через плаценту та у грудне молоко. При необхідності застосування препарату раунатин на період лікування слід припинити годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Препарат  може порушувати здатність пацієнта до швидких реакцій, особливо на початку лікування, внаслідок чого під час курсу лікування препаратом раунатин пацієнтам слід уникати потенційно небезпечних видів діяльності, що вимагають підвищеної уваги та швидкості психомоторних реакцій.

Спосіб застосування та дози

Раунатин призначати дорослим внутрішньо після їди.

У 1-й день початкова доза зазвичай становить 1 таблетку на ніч, на 2-й день – по 1 таблетці 2 рази на добу, на 3-й день – по 1 таблетці 3 рази на добу, потім доводити загальну дозу до 4-6 таблеток на добу. Після досягнення стійкого терапевтичного ефекту (як правило, через 10-14 днів) дозу препарату   поступово зменшувати до 1-2 таблеток на добу. Курс лікування – 3-4 тижні, але у деяких випадках за показаннями препарат раунатин слід приймати довгостроково у підтримуючій дозі (1 таблетка на добу).

Діти

Дані щодо застосування препарату  дітям відсутні.

Передозування

Симптоми: пітливість, загальна слабкість і виражена артеріальна гіпотензія. У тяжких випадках після короткого періоду ейфорії розвивається сонливість, гіподинамія, тяжка депресія (що може призвести до суїциду), явища вираженого паркінсонізму, втрата свідомості, кома, судоми, пригнічення дихання, гіпотермія.

Лікування: промивання шлунка, прийом активованого вугілля. Показаний форсований діурез. При вираженому зниженні артеріального тиску, при колапсі покласти хворого і підняти йому ноги; при необхідності показане внутрішньовенне введення реополіглюкіну або мезатону з додаванням ангіотензинаміду або 2 % розчину норадреналіну гідротартрату. Адреноміметичні засоби призначати з великою обережністю через ризик розвитку набряку легенів. Підшкірно вводити 10 % розчин кофеїн-бензоату натрію. Наявність різкого пригнічення дихання або його затримка вимагають відсмоктування слизу з дихальних шляхів, інтубації та проведення штучної вентиляції легень, оксигенотерапії.

Специфічних антидотів при отруєнні раунатином та іншими препаратами раувольф ії немає.

Побічні реакції

Препарат  зазвичай добре переноситься. Іноді можливі:

З боку серцево-судинної системи: набряки, припливи, брадикардія, у хворих на стенокардію можливе посилення болю у ділянці серця; при тривалому застосуванні можливе збільшення частоти нападів стенокардії.

З боку нервової системи: головний біль, сонливість, пітливість, депресія, загальна слабкість; при тривалому застосуванні – поява кошмарних сновидінь, розвиток симптомів паркінсонізму.

З боку органів зору: міоз.

З боку травної системи: нудота, блювання, діарея, біль у животі, підвищення або зниження апетиту, слинотеча, сухість у роті, підвищення секреції шлункового соку.

З боку гепатобіліарної системи: при тривалому застосуванні у високих дозах можливе порушення функції печінки.

З боку сечостатевої системи: дизурія, імпотенція.

З боку ендокринної системи та обміну речовин: зниження лібідо, затримка натрію, підвищення секреції пролактину, галакторея, гінекомастія, набухання молочних залоз, збільшення маси тіла.

Алергічні реакції: шкірні висипання, свербіж, сухість слизових оболонок, набряк слизової оболонки носа.

З боку системи кровотворення: тромбоцитопенічна пурпура.

Побічні явища проходять при зменшенні дози або після короткочасної (1-3 дні) перерви у прийомі препарату раунатин.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати раунатин в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Зберігати раунатин у недоступному для дітей місці.

Упаковка

Таблетки раунатин №10, №20, № 10´5, № 10×10 у блістерах у коробці; № 10, № 20 у блістерах.

Категорія відпуску

За рецептом.

Наявність в аптеках
Додаткова інформація

Додаткова інформація Раунатин таблетки №20

Обліковий номер5494
Форма товаруТаблетки
ВиробникЗдоровье ООО (Украина, Харьков)
Реєстраційне посвідченняUA/5425/01/01
Умови відпускуза рецептом
Головний медикаментРаунатин
код моріону27411
Відгуки

Відгуки Раунатин таблетки №20

Як мені оцінити цей продукт? *
Загальна оцінка :
* - Поля, обов'язкові для заповнення
 1. Алена
  30 вересня 2020 р.
  таблетки
  Неплохие таблетки при повышенном давлении для нормализации давления, не дорогие, действуют.
Як замовити

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

 • 1. Щоб знайти препарат досить ввести в рядку пошуку перші 3-4 літери назви товару.
 • 2. Виберіть кількість упаковок і натисніть на кнопку «Додати в кошик».
 • 3. Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Оформити замовлення»
 • 4. Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.
 • 5. Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
 • 6. Чекайте на sms-повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Продукція (косметичні та гігієнічні засоби, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України.


Коли можна забирати замовлення? (самовивезення з аптеки)

Після отримання смс-підтвердження з номером замовлення, Ви можете приходити в аптеку, на яку було оформлено замовлення.
Якщо ж Ви прийшли в аптеку і замовлення не було готово - прохання повідомити нам про це за номером телефону: 0 (800) 500-129 або (044) 538-07-37.


САМОВИВІЗ

Якщо Ви бажаєте забрати своє замовлення з аптеки самостійно, для зручності Ви можете попередньо забронювати його по телефону або через сайт. Після підтвердження замовлення оператором - відразу можна їхати в аптеку.

Зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 500-129 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

Ви також отримаєте інформацію про те, в який найближчій аптеці необхідний Вам товар є в наявності.


Ціна на всі товари актуальна при замовленні на сайті.

Купити товари представлені на сайті можна в аптеках мережі "Аптека Доброго Дня" в містах України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.

Аналоги

Аналоги Раунатин таблетки №20

 1. Збіг складу і діючої речовини
 2. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Раунатин 0,002 г таблетки №50-20

  Раунатин 0,002 г таблетки №50

  Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)

  63,90 грн.
 3. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Раунатин таблетки №10-20

  Раунатин таблетки №10

  Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)

  14,30 грн.
Завантажити повну інструкцію
УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Інші товари