Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Мембратон 3 г саше №30
140,30 ₴
ФарКоС (Україна, Київ)
Код товару:
240615
У список

Мембратон 3 г саше №30

ФарКоС (Україна, Київ)
1/30 упаковки В наявності
4,68 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно
від 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 35 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 60 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям з 14-ти роківз 14-ти років
 • ВагітнимВагітним не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я вагітних жінок і, відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я годуючих жінок, і відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник ФарКоС (Україна, Київ)
Форма товару Саше
шт. 30
Штрих-код 4820175120077
Кількість в упаковці 30
Бренд Мембратон
код моріону 291220
Кратність 30
Умови відпуску без рецепта
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція

Мембратон інструкція по застосуванню

Склад

 • хелатна сполука магнію глюконату з гамма-аміномасляною кислотою (магній глюконат 1,5 г, ГАМК - 0,5 г),
 • вітамін В6 (піридоксин) - 5,0 мг.

Допоміжні речовини: фруктоза.

Лікарська форма

по 3,0 г порошку в пакетиках-саше, по 10, 20, 30,40, 50 або 60 пакетиків-саше в картонній коробці.

Фармакодинаміка

Мембратон містить у своєму складі хелатні сполуки гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК) з глюконатом магнію, вітамін В6 (піридоксин).

Іони магнію дуже важливі для організму людини в будь-якому віці, вони беруть участь у метаболічних процесах, впливають на роботу нейронів головного мозку і передачу нервових імпульсів, виступають в якості фізіологічних регуляторів активності іонів кальцію. Магній є незамінним мінералом для поліпшення енергетичного обміну клітини, оскільки він необхідний не тільки для утворення, але й для використання молекул АТО. Їх дефіцит призводить до порушення сну, дратівливості, змін настрою, м'язової слабкості, тремору, порушення ритму серця, зниження інтелектуальної та фізичної працездатності. На нервову систему магній спричиняє м'яку заспокійливу дію і має нейропротекторну дію завдяки попередженню пошкодження нейронів (екзайтотоксичності глутамату) та їх загибелі, що особливо важливо при ішемії. Також магній сприяє зниженню артеріального тиску, покращує роботу ендокринних залоз (зокрема покращує засвоєння глюкози при порушеннях вуглеводного обміну та цукровому діабеті), покращує роботу шлунково-кишкового тракту, попереджає розвиток остеопорозу.

Гамма-аміномасляна кислота (ГАМК), будучи природним нейромедіатором (речовина бере участь у передачі нервових імпульсів), робить позитивний вплив на мозковий кровообіг, покращує енергетичні процеси, підвищує утилізацію глюкози в нервових клітинах і органах серцево-судинної системи. ГАМК об'єднує заспокійливу і м'яку психостимулюючу властивості, покращує концентрацію уваги, і як результат, має позитивний ефект щодо когнітивних і неврологічних функцій мозкової гемодинаміки.

Вітамін В6 (піридоксин) бере участь у білковому обміні та синтезі нейромедіаторів. Покращує функцію печінки і нервових волокон.

Комбінація магнію з гамма-аміномасляною кислотою у вигляді хелатної сполуки сприяє посиленню їх впливу на метаболічні та енергетичні процеси у головному мозку.

Протипоказання Мембратону

 • Індивідуальна непереносимість компонентів,
 • вагітність, період лактації,
 • діти до 14 років.

Побічні реакції Мембратону

Не виявлено.

Спосіб застосування та дози Мембратон

Дорослим і дітям старше 14 років по 1-2 пакетика-саше 1-2 рази на добу перед їдою. Перед застосуванням вміст пакетика-саше розчиняють у склянці теплої води. Тривалість прийому 15-30 днів, більш тривале застосування узгодити з лікарем.

Особливості застосування препарату

Безпека застосування препарату у дітей віком до 14 років, вагітних жінок і жінок, що годують груддю не встановлена, тому перед застосуванням у цієї категорії людей слід проконсультуватися з лікарем.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку