Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Мілістан комфорт назальний експрес-тест для визначення антигену коронавірусу COVID-19
450,00 ₴
Ашур Тек. (Ханчжоу) Ко. (КНР)
Код товару:
762532
У список

Мілістан комфорт назальний експрес-тест для визначення антигену коронавірусу COVID-19

Ашур Тек. (Ханчжоу) Ко. (КНР)
Упаковка В наявності
450,00 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно
від 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 35 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 60 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям від 2-х роківвід 2-х років
 • ВагітнимВагітним можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я вагітних жінок і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я годуючих жінок і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я алергіків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Ашур Тек. (Ханчжоу) Ко. (КНР)
Форма товару Тест
шт. 1
Штрих-код 6952804807009
Кількість в упаковці 1
Бренд Мілістан
код моріону 799918
Умови відпуску без рецепта
Температура зберiгання не вище +30°С
Інструкція

Мілістан комфорт назальний експрес-тест для визначення антигену коронавірусу COVID-19

Призначення

Мілістан комфорт назальний тест Експрес-тест для виявлення антигена вірусу COVID-19 – це імунологічний аналіз in vitro. Аналіз призначений для прямого та якісного виявлення антигенів вірусного нуклеопротеїну SARS-cov-2 у зразках вмісту носової порожнини.

Тест для самоконтролю.

Резюме

Нові коронавіруси належать до роду β (бетакоронавірусів). COVID-19

Гостре респіраторне інфекційне захворювання, до якого вразливі люди. Наразі пацієнти, інфіковані новим коронавірусом, є основним джерелом інфекції; безсимптомні інфіковані люди також можуть бути джерелом інфекції. За даними поточного епідеміологічного дослідження інкубаційний період становить від 1 до 14 днів, переважно від 3 до 7 днів. Основні первинні прояви захворювання включають підвищення температури, втому та сухий кашель.

В деяких випадках присутні також закладеність носа, нежить, біль у горлі, міалгія та діарея.

Принцип проведення тесту

Мілістан комфорт назальний тест Експрес-тест для визначення антигена вірусу COVID-19 виявляє антигени вірусу SARS-cov-2 шляхом візуальної інтерпретації кольорової смужки. Антитіла

Анти-SARS-cov-2 іммобілізуються в тестовій зоні нітроцелюлозної мембрани. Анти-SARS-cov-2 антитіла, кон’юговані з кольоровими частинками, іммобілізуються на подушці кон’югату.

Зразок, зібраний з носа, додається до буфера для екстракції, який входить до набору.

Під час тестування цільові антигени, якщо вони присутні у зразках вмісту носової порожнини, будуть виділятися в буфер для екстракції, який доданий в набір в індивідуальній упаковці. В результаті вилучені антигени зв’язуватимуться з антитілами анти-SARS-cov-2, кон’югованими з кольоровими частинками. По мірі просування зразка вздовж тестової смужки капілярним способом він взаємодіє з реагентами на мембрані, зрештою комплекс буде захоплений антитілами в тестовій зоні. Надлишкові кольорові частинки захоплюються у внутрішній зоні контролю.

Наявність забарвленої смужки в тестовій зоні свідчить про наявність антигенів вірусу SARS-cov-2 – позитивний результат, а її відсутність свідчить про відсутність антигенів – негативний результат.

Кольорова смужка в зоні контролю (С) слугує в якості процедурного контролю та вказує на те, що додано достатній об’єм зразка та що всотування мембрани працює.

Комплектність

Матеріали, що надаються:

 • Ручка для забору вмісту носової порожнини з тест-смужкою в індивідуальній упаковці
 • Буфер для екстракції в індивідуальній упаковці
 • Інструкція з використання

Необхідні матеріали, що не надаються

 • Годинник, таймер або секундомір

Застереження

 • Тільки для діагностики in vitro;
 • Обережно вставляйте пристрій в ніздрі;
 • НЕ КОВТАТИ;
 • Перед початком проведення тесту уважно прочитайте інструкцію з використання для отримання вірного результату. Слід дотримуватися її вказівок;
 • Не використовувати набір або його компоненти після закінчення терміну придатності;
 • Пристрій містить матеріал тваринного походження, з ним слід поводитися як з таким, що становить потенційну біологічну небезпеку. Не використовувати, якщо упаковка пошкоджена чи відкрита;
 • Тестові пристрої упаковані у фольговані пакети, котрі запобігають проникненню вологи під час зберігання. Перед відкриттям огляньте пакет з фольги. Не використовувати пристрої, якщо у фользі є отвори чи якщо пакет запаяний не повністю. Можна отримати хибні результати, якщо використовувати реагенти чи компоненти набору, котрі зберігалися неналежним чином;
 • Недоведення зразків та реагентів до кімнатної температури перед тестуванням може зменшити чутливість аналізу. Неточний або неправильний забір, зберігання та транспортування зразків може призвести до хибнонегативних результатів аналізу;
 • Уникайте контакту шкіри з буфером;
 • Не пробивайте фольгу у ємності з буфером для екстракції до початку тестування.

Процедура проведення тесту

 1. Перед використанням необхідно довести тестовий набір до кімнатної температури (15~30°C).
 2. Вийміть ручку для забору вмісту носової порожнини з упаковки, зніміть захисний ковпачок з подушечки для забору зразку.
 3. Обережно вставте подушечку для забору зразку в носовий хід на глибину приблизно 1 – 2 см, покрутіть 5 (п’ять) разів та вийміть. Зробіть аналогічну маніпуляцію з другим носовим ходом для забору достатньої кількості зразку.
 4. Помістіть тест-ручку вертикально в ємність з буфером для екстракції, обережно натисніть, щоб розірвати фольгу. Край ємності з буфером для екстракції повинен співпадати з верхнім краєм маркувального кільця на тестовому пристрої.
 5. Зчитайте результат через 15 хвилин. 

Важливо

 • Необхідно отримати якомога більшу кількість зразку;
 • Ця процедура може спричинити дискомфорт. Не просувайте подушечку далі, якщо відчувається сильний опір; Тестування дітей від 2 до 15 років повинно проводитися дорослими;
 • Необхідно стежити за тим, щоб маркувальне кільце на тестовому пристрої співпадало з краєм ємності з буфером для екстракції;
 • В протилежному випадку, це призведе до порушення латерального потоку та недійсного результату тестування.

Інтерпретація результатів тесту 

 • Позитивний: на мембрані з’являються дві кольорові смужки. Одна смужка з’являється в зоні контролю (C), а інша смужка з’являється в тестовій зоні (T).
 • Негативний: у зоні контролю (C) з’являється лише одна кольорова смужка. У тестовій зоні (T) не з’являється жодних видимих кольорових смужок.
 • Недійсний: Результати будь-якого тесту, котрий не дав смужки в зоні контролю після зазначеного часу для зчитування результатів, є недійсними. Будь ласка, перегляньте процедуру тесту та повторіть її, використовуючи новий тест. Якщо проблема не зникає, негайно припиніть використання набору та зверніться до місцевого дистриб’ютора.

Примітка:

Інтенсивність забарвлення в тестовій зоні (Т) може змінюватися залежно від концентрації аналітів, присутніх у зразку. Тому появу будь-якого відтінку кольору в тестовій зоні слід вважати позитивним результатом. Звертаємо вашу увагу на те, що це тільки якісний тест, тож він не може визначити концентрацію аналітів у зразку.

Недостатній об'єм зразка, неправильна процедура проведення тесту чи використання тесту після завершення терміну придатності

Найбільш вірогідні причини хибного результату тестування.

Контроль якості

Внутрішній процедурний контроль: Мілістан комфорт назальний тест Експрес-тест для визначення антигена вірусу COVID-19 має вбудований (процедурний) контроль. Кожна смужка на тестовому пристрої має зону внутрішнього стандарту для забезпечення належного руху зразків мембраною. Перед зчитуванням результату користувач має підтвердити наявність кольорової смужки, розташованої в зоні контролю “С”.

Зовнішній позитивний та негативний контролі: згідно зі стандартами лабораторної практики, для перевірки коректної роботи тестів можна використовувати зовнішні позитивні та негативні контролі.

Обмеження методу тестування

 1. Мілістан комфорт назальний тест Експрес-тест для визначення антигена вірусу COVID-19 призначений для діагностики in vitro і повинен використовуватися лише для якісного виявлення антигена SARS-cov-2. Інтенсивність забарвлення смужки позитивного результату не слід оцінювати як “кількісну чи напівкількісну”.
 2. Експрес-тест виявляє як життєздатні, так і нежиттєздатні віруси SARS-cov-2.
 3. Як і у випадку з усіма діагностичними тестами, остаточний клінічний діагноз не має базуватися на результатах лиш одного тесту, а має встановлюватися лікарем тільки після оцінки всіх клінічних та лабораторних досліджень.
 4. Недотримання процедури проведення тесту та інтерпретації результатів може негативно позначитися на ефективності тестування та/або призвести до хибного результату тесту.
 5. Результати, отримані за допомогою цього аналізу, особливо у випадку неяскравих тестових смужок, які важко інтерпретувати, слід використовувати разом з іншою наявною клінічною інформацією. У будь-якому разі, необхідно проконсультуватися з лікарем. Негативні результати тесту не виключають інфікування вірусом SARS-cov-2 і мають бути підтверджені шляхом молекулярного аналізу. 

Показники ефективності

Аналітична чутливість (межа виявлення):

 • Межу виявлення визначено за кількісно визначеним вірусом SARS-cov-2 з результатом 4 × 102,4 ТЦД50/мл.
 • Межу виявлення також визначено за допомогою рекомбінантного
 • Нуклеопротеїну SARS-cov-2 з результатом в 370 пг/мл.

Клінічна оцінка:

 • Було проведено клінічні випробування для порівняння результатів, отриманих за допомогою МІЛІСТАН КОМФОРТ назальний тест Експрес-тест для визначення антигена вірусу COVID-19 та тесту ЗТ-ПЛР.
 • Зведені результати наведені нижче:

 

3Т-ПЛР

Позитивний

Негативний

Всього

 

Експрес-тест

Позитивний

103

0

103

Негативний

6

115

121

Всього

109

115

224

Таблиця: мілістан комфорт назальний тест Експрес-тест для визначення антигена вірусу COVID-19 проти ЗТ-ПЛР
Відносна чутливість: 94,5% (88,5% ~ 97,5%)*
Відносна специфічність: 100,0% (96,8% ~ 100%)* Загальне узгодження результатів: 97,3% (94,3% ~ 98,8%)*
*95% довірчий інтервал

Перехресна реактивність:

Було досліджено перехресну реактивність із наступними організмами. Зразки, позитивні на наявність наступних організмів, були визнані такими, що дають негативний результат при тестуванні за допомогою мілістан комфорт назальний тест Експрес-тест для визначення антигена вірусу COVID-19.

Adenovirus 1

MERS-coronavirus

Bordetellaparapertussis

Adenovirus 2

SARS-coronavirus

Bordetella pertussis

Adenovirus 3

Human metapneumovirus

Candida albicans

Adenovirus 4

Influenza A (H1N1)pdm09

Chlamydia pneumoniae

Adenovirus 5

Influenza A (H3N2)

Group C Streptococcus

Adenovirus 7

Influenza B Victoria lineage

Haemophilusinfluenzae

Adenovirus 55

Influenza B Yamagata lineage

Legionella pneumophila

Epstein-Barr virus

Norovirus

Mycoplasma pneumoniae

Enterovirus EV70

Parainfluenza virus 1

Mycobacterium tuberculosis

Enterovirus EV71

Parainfluenza virus 2

Staphylococcus aureus

Enterovirus A16

Parainfluenza virus 3

Staphylococcus epidermidis

Enterovirus A24

Parainfluenza virus 4

Streptococcus agalactiae

Enterovirus B1

Respiratory syncytial virus A

Streptococcus pneumoniae

Echovirus 6

Respiratory syncytial virus B

Streptococcus pyogenes

HCoV-229E

Rhinovirus A30

 

HCoV-OC43

Rhinovirus B52

 

HCoV-NL63

 

 


Речовини, що можуть завадити аналізу:

Наступні речовини, природним чином присутні в зразках із дихальних шляхів або які можуть вводитись у дихальні шляхи, були оцінені в наступних концентраціях, як наведено нижче. Жодна з них не мала впливу на результати аналізу за допомогою мілістан комфорт назальний тест Експрес-тест для визначення антигена вірусу COVID-19.

Речовина

Концентрація

Речовина

Концентрація

Назальні спреї

10%

Гваякол гліцериновий ефір

20 мг/мл

Засоби для полоскання ротової порожнини

10%

Муцин

1%

Засоби для полоскання ротоглотки

10%

Цільна кров

4%

4-ацетамідофенол

10 мг/мл

Мупіроцин

250 мкг/мл

Ацетилсаліцилова кислота

10 мг/мл

Оксиметазолін

25 мкг/мл

Альбутерол

10 мг/мл

Фенілефрин

10 мг/мл

Хлорфенірамін

5 мг/мл

Фенілпропаноламін

1 мг/мл

Дексаметазон

50 мкг/мл

Занамівір

10 мг/мл

Декстрометорфан

10 мкг/мл

Адамантанамін

500 нг/мл

Димедрол

5 мг/мл

Осельтамівір фосфат

10 мг/мл

Доксиламіну сукцинат

1 мг/мл

Тобраміцин

10 мг/мл

Флунізолід

25 мкг/мл

Тріамцинолон

14 мг/мл

Умови зберігання

Зберігати мілістан комфорт назальний тест Експрес-тест для визначення антигена вірусу COVID-19, коли він не використовується, необхідно при температурі 2~30°C. Не заморожувати.

Термін придатності

Складники набору стабільні до закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку