Мілістан сироп від кашлю 100 мл

КОД: 71691
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

   Мілістан сироп від кашлю 100 мл

   0,00 грн.

   Доступность:знятий з продажу

   Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
  • Доставка
   • Доставка Кур'єром
   • Самовивіз
   • Доставка Новою поштою
   При сумі замовлення від 300 грн. доставка здійснюється безкоштовно кур'єром
   Міста безкоштовної доставки
   • Київ
   • Одеса
   • Харків
   • Дніпро
   • Львів
   • Івано-Франківськ
   • Вінниця
   • Запоріжжя
   • Кременчук
   • Кривий Ріг
   • Тернопіль
   Оплата
   Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro
   Нам довіряють
   • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
   • 100% товарів сертифіковані
   • Термінова доставка по Україні за 24 години
   • Працюємо без вихідних
  • add.ua-Mili Healthcare (Велика Британія)-Мілістан сироп від кашлю 100 мл-02

  Наявність:Відсутній на складі

  Ціна дійсна при замовленні на сайті
  • Виробник: Mili Healthcare (Велика Британія)
  • Форма товару: Сироп
  • Температура зберігання: не вище +25°С
  • Реєстраційне посвідчення: UA/2435/01/01
  Інструкція

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування лікарського засобу


  МІЛІСТАН СИРОП ВІД КАШЛЮ

  (MILISTAN ANTICOUGH SYRUP)


  Склад:

  діючі  речовини: амброксолу гідрохлорид карбоцистеїн.

  5 мл сиропу  містять амброксолу гідрохлориду  15 мг карбоцистеїну 100 мг;

  допоміжні речовини: натрію метилгідроксибензоат (Е 219); натрію пропілгідроксибензоат (Е 217); глюкози розчин 70 %; сорбіт (E 420); гліцерин; аспартам (Е 951); пропіленгліколь; динатрію едетат; кислота лимонна моногідрат; натрію бензоат (Е 211); натрію гідроксид; барвник Понсо 4R (Е 124); есенція полунична; вода очищена.


  Лікарська форма. Сироп.

  Основні фізико-хімічні властивості: прозора сиропоподібна рідина рожевого кольору зі смаком полуниці.


  Фармакотерапевтична група. Код АТХ. Засоби що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Муколітичні засоби.

  Код АТХ R05C B10.


  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Препарат є збалансованою комбінацією двох медичних інгредієнтів – амброксолу і карбоцистеїну.

  Амброксол є активним метаболітом бромгексину але більш ефективним. Нормалізує патологічно змінену секрецію клітин залоз слизової оболонки бронхів сприяє розрідженню в’язкого бронхіального секрету та полегшує його відходження за рахунок збільшення мукоциліарного кліренсу змінює співвідношення серозного та слизового компонентів мокротиння. Стимулює клітини Кларка  та активізує гідролізуючі ферменти що також призводить до зниження в’язкості мокротиння. Амброксол має секретомоторні властивості – стимулює роботу миготливого епітелію бронхів поновлює дренажну функцію дрібних бронхів і бронхіол. Препарат стимулює утворення ендогенного сурфактанта не спричиняє надмірного утвореннясекрету зменшує спастичну гіперреактивність бронхів. Кашель та об’єм мокротиння значно зменшуються.

  Карбоцистеїн чинить муколітичну та відхаркувальну дію за рахунок активації сіалової трансферази – ферменту келихоподібних  клітин слизової оболонки бронхів. Нормалізує кількісне співвідношення кислих і нейтральних сіаломуцинів що сприяє зменшенню в’язкості бронхіального секрету. Полегшує відходження мокроти за рахунок підвищення мукоциліарного кліренсу має антиоксидантні та пневмопротекторні властивості що зумовлено здатністю сульфгідрильних груп зв’язувати вільні радикали.  Фармакокінетика.

  Після прийому амброксол практично повністю абсорбується у травному тракті добре проникає в тканини легенів. Абсолютна біодоступність при пероральному прийомі становить 70-80%. Максимальна концентрація в плазмі крові досягається приблизно через

  2 години після прийому внутрішньо. Період напіввиведення становить 7-12 годин. Виводиться головним чином із сечею (до 90 %). Проникає крізь гематоенцефалічний бар’єр у грудне молоко не акумулюється. 

  Максимальна концентрація карбоцистеїну в плазмі крові та слизовій оболонці дихальних шляхів досягається через 1-3 години та  зберігається в слизовій оболонці протягом

  8 годин. Екскретується практично повністю у вигляді неактивних метаболітів (неорганічних сульфатів діацетилцистину) із сечею. Лише невелика кількість виділяється у незміненому стані з калом. Може проникати крізь плацентарний бар’єр і накопичуватися в амніотичній рідині.


  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Гострі та хронічні захворювання дихальних шляхів які супроводжуються утворенням  секрету що тяжко виділяється: хронічне обструктивне захворювання легень пневмонія бронхіальна астма з тяжким відходженням мокротиння бронхоектатична хвороба респіраторний дистрес-синдром лікування ускладнень після оперативних втручань на легенях при догляді за трахіостомою до і після бронхоскопії. Запальні захворювання середнього вуха та придаткових пазух носа.


  Протипоказання.

  Відома гіперчутливість до амброксолу гідрохлориду карбоцистеїну або до інших компонентів препарату особливо до метилпарагідроксибензоату або пропілпарагідроксибензоату. У випадку рідкісних спадкових станів через які можлива несумісність із допоміжними речовинами препарату (див. розділ «Особливості застосування») застосування препарату протипоказане.

  Пептична виразка шлунка та дванадцятипалої кишки у період загострення. І триместр вагітності у зв’язку з недостатньою кількістю даних щодо тератогенної та ембріотоксичної дії.


  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Підвищує ефективність глюкокортикоїдної та антибактеріальної терапії при лікуванні запальних захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів. Але не рекомендується застосовувати одночасно з антибіотиками тетрациклінового ряду (за винятком доксицикліну) інтервал між їх прийомом має становити не менше 2 годин.

  Одночасне застосування амброксолу та засобів що пригнічують кашель може призвести до надмірного накопичення слизу внаслідок пригнічення кашльового рефлексу. Тому така комбінація можлива тільки після ретельної оцінки лікарем співвідношення очікуваної користі та можливого ризику від застосування.

  У період лікування карбоцистеїном не слід застосовувати протикашльові засоби та засоби що пригнічують бронхіальну секрецію.


  Особливості застосування.

  Продуктивний кашель – це фундаментальний механізм захисту бронхолегеневої системи і як такий пригнічуватися не повинен. Нераціональною є комбінація лікарських засобів які модифікують бронхіальну секрецію із засобами що пригнічують кашель і/або речовинами що знижують секрецію (група атропіну).

  Застосування муколітичних агентів може призвести до порушення бронхіальної прохідності у немовлят. У дітей першого року життя можливість очищення дихальних шляхів від бронхіального секрету обмежена через вікові анатомо-фізіологічні особливості. Будь-які муколітичні агенти не слід застосовувати немовлятам.

  Лікування необхідно переглянути у випадку відсутності ефекту або посилення симптомів захворювання.

  Усього кілька повідомлень надійшло про тяжкі ураження шкіри: синдром СтівенсаДжонсона та синдром Лайєлла що збіглися у часі із застосуванням амброксолу. Здебільшого їх можна пояснити тяжкістю перебігу основного захворювання та/або одночасним застосуванням іншого препарату. Тому при появі нових уражень шкіри або слизових оболонок слід негайно звернутися за медичною допомогою та припинити лікування амброксолу гідрохлоридом.

  При порушенні бронхіальної моторики та посиленій секреції слизу (наприклад  при такому рідкісному захворюванні як первинна циліарна дискінезія) препарат слід застосовувати з обережністю оскільки амброксол може посилювати секрецію слизу.

  Пацієнтам із порушеною функцією нирок або тяжким ступенем печінкової недостатності слід приймати препарат тільки після консультації з лікарем. При застосуванні амброксолу як і будь-якої діючої речовини яка метаболізується в печінці а потім виводиться нирками відбувається накопичення метаболітів які утворюються в печінці у пацієнтів з тяжкою нирковою недостатністю.

  Необхідний пильний лікарський нагляд при виділенні гнійного мокротиння високій температурі.

  Препарат слід застосовувати з обережністю при лікуванні пацієнтів які мають виразкову хворобу шлунка або дванадцятипалої кишки в анамнезі.

  Препарат  містить сорбіт тому пацієнтам із рідкісною спадковою непереносимістю фруктози не слід приймати цей препарат.

  Препарат містить аспартам не застосовувати пацієнтам з фенілкетонурією.

  Препарат містить глюкозу тому пацієнти зі спадковою непереносимістю глюкози глюкозо-галактозною мальабсорбцією повинні уникати прийому препарату. З обережністю застосовувати  пацієнтам  із цукровим діабетом.

  Лікарський  засіб містить  метилпарагідроксибензоат пропілгідроксибензоат що може бути причиною алергічної реакції (віддаленої у часі).


  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Протипоказано у І триместрі вагітності. У ІІ та ІІІ триместрі вагітності препарат застосовують після ретельної оцінки співвідношення користь для матері/ ризик для плода (дитини) яке визначає лікар. Не рекомендується застосовувати у період годування груддю.


  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Дослідження впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами не проводилися. У разі виникнення запаморочення слід утриматись від керуванні автотранспортом або іншими механізмами.


  Спосіб застосування та дози.

  Діти віком 7-12 років: 5 мл (1 мірна ложечка) 2-3 рази на день.

  Діти віком 2-6 років: 2 5 мл (1/2 мірної ложечки) 2-3 рази на день.


  Діти.

  Препарат застосовують дітям віком від 2 років. Лікування дітей слід проводити під наглядом лікаря.


  Передозування.

  Симптоми:біль у шлунку нудота блювання діарея.

  Лікування: симптоматичне та підтримуюче.


  Побічні реакції.

  З боку імунної системи: реакції гіперчутливості включаючи ангіоневротичний набряк анафілактичні реакції анафілактичний шок.

  Зміни з боку шкіри і підшкірної клітковини: шкірний висип (дрібноточкові плямисті дрібно-плямисті бляшки зливні) кропив’янка; свербіж дерматит тяжкі ураження шкіри в т. ч. синдром СтівенсаДжонсона та токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла);

  З боку нервової системи: дисгевзія (розлад смаку).

  З боку шлунково-кишкового тракту: нудота зниження чутливості у ротовій порожнині; блювання діарея диспепсія печія біль у шлунку біль у животі розлади травлення сухість у роті; запор слинотеча; сухість у горлі шлунково-кишкова кровотеча.

  З боку дихальної системи органів грудної клітки та середостіння: зниження чутливості у глотці; ринорея; диспное (як симптом реакції гіперчутливості).

  З боку сечовидільної системи: дизурія.

  Неврологічні розлади: запаморочення головний біль неспокій.

  Кардіальні розлади: відчуття серцебиття.

  Загальні розлади: загальна слабкість гарячка реакції з боку слизових оболонок.

  Через наявність у складі препарату метилгідроксибензоату та пропілгідроксибензоату можуть виникнути  алергічні реакції можливо віддалені у часі. У разі виникнення побічних ефектів рекомендується зменшити дозу або відмінити прийом препарату.


  Термін придатності.

  2 роки.


  Умови зберігання.

  Зберігати при температурі не вище  25 ºC  в  оригінальній упаковці та недоступному для дітей місці. 


  Упаковка.

  По 100 мл сиропу у флаконі.  По 1 флакону разом з мірною ложечкою на 5 мл у картонній

  упаковці.


  Категорія відпуску.

  Без рецепта.


  Виробник.

  Гракуре Фармасьютікалс ЛТД Індія/ Gracure Pharmaceuticals LTD India.


  Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.

  E-1105 Промислова зона ділянка III Бхіваді Раджастан район Алвар 301019 Індія/

  E-1105 Industrial Area Phase III   Bhiwadi Rajasthan Alwar  District 301019 India.


  Заявник.

  Мілі Хелскере Лімітед Велика Британія/ Mili Healthcare Limited Great Britain.


  Місцезнаходження заявника.

  Фаірфакс Хаус 15 Фалвуд Плейс Лондон   WC1V 6AY Велика Британія/

  Fairfax House 15 Fulwood Place London WC1V 6AY Great Britain.

  Додаткова інформація
  Додаткова інформація
  Об'єм100 мл
  Форма товаруСироп
  ВиробникMili Healthcare (Велика Британія)
  Реєстраційне посвідченняUA/2435/01/01
  Умови відпускубез рецепта
  Температура зберiганняне вище +25°С
  Головний медикаментМилистан
  код моріону100107
  Відгуки
  Напишіть власний відгук
  Як мені оцінити цей продукт? *
  Загальна оцінка :
  Как заказать

  КАК СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ?

  • 1. Что бы найти препарат достаточно ввести в строке поиска первые 3-4 буквы названия товара.
  • 2. Выберите количество упаковок и нажмите на кнопку «Добавить в корзину».
  • 3. После наполнения корзины нужными товарами, нажмите на кнопку «Оформить заказ».
  • 4. Для завершения заказа необходимо заполнить небольшую форму.
  • 5. После заполнения обязательных пунктов, нажмите кнопку «Оформить заказ».
  • 6. Ожидайте Sms - уведомление с номером электронного чека или звонка от оператора.
   
  Продукция (косметические и гигиенических средства, БАДы, товары для детей) нашей интернет-аптеки доставляется покупателю из аптек сети «Аптека Доброго Дня», где она хранится согласно требованиям Госслужбы Украины.

   

  – Когда можно забирать заказ? (самовывоз из аптеки)

   

  После получения смс - подтверждения с номером заказа, Вы можете приходить в аптеку, на которую был оформлен заказ.

  Если же Вы пришли в аптеку и заказ не был готов или не был собран – просьба сообщить нам об этом по телефону

   0 (800) 500-129, (044) 538-07-37.

   

  САМОВЫВОЗ

  Если Вы желаете забрать свой заказ из аптеки самостоятельно, для удобства Вы можете предварительно забронировать его по телефону, либо через сайт. 

  После подтверждения заказа оператором – сразу можно ехать в аптеку.

  Позвонив по телефону горячей линии 0 (800) 500-129 (звонки со стационарных телефонов бесплатные).

  Вы также получите информацию о том, в какой ближайшей аптеке необходимый Вам товар есть в наличии.

   

   

  Аналоги

  Аналоги Мілістан сироп від кашлю 100 мл

  1. Подібний терапевтичний ефект
  2. add.ua-Sava Healthcare (Індія)-Пульмобріз порошок саше 2 г №20-20

   Пульмобріз порошок саше 2 г №20

   Виробник: Sava Healthcare (Індія)

   250,00 грн.
  3. add.ua-Mili Healthcare (Велика Британія)-Мілістан від кашлю таблетки №20-20

   Мілістан від кашлю таблетки №20

   Виробник: Mili Healthcare (Велика Британія)

   94,00 грн.
  4. add.ua-Фармак ОАО (Украина, Киев)-Пектолван Ц сироп 100 мл-20

   Пектолван Ц сироп 100 мл

   Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

   91,00 грн.
  5. add.ua-Sava Healthcare (Індія)-Пульмобріз таблетки №20-20

   Пульмобріз таблетки №20

   Виробник: Sava Healthcare (Індія)

   Звичайна ціна: 114,54 грн.

   Special Price 85,90 грн.

  Завантажити повну інструкцію
  УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
  Переглянуті ліки
  1. Артіхол 400 мг таблетки №40

   Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)
  2. Кавінтон 2 мл ампули №10

   Gedeon Richter (Венгрія)
  3. Амприл 2.5 мг таблетки №30

   KRKA (Словенія)
  4. Натрію хлорид 0,9% ампули 5 мл №10

   Дарница ЗАО (Украина, Киев)
  5. Німід гель 1% туба 100 г

   Liva Healthcare (Індія)
  Акции
  Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

  Продовжити покупки
  Оформити замовлення