Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Мультисорб порошок 3 г пакетики №20
351,90 ₴
Ариадна ТОВ (Україна, Одеса)
Код товару:
116297
У список

Мультисорб порошок 3 г пакетики №20

Ариадна ТОВ (Україна, Одеса)
1/20 упаковки В наявності
17,60 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 45 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям від 3 роківвід 3 років
 • ВагітнимВагітним з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може надавати підвищений негативний вплив на здоров'я вагітних жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякіими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • Під час лактаціїПід час лактації з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я годуючих жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування даного лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • АлергікамАлергікам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я алергіків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Ариадна ТОВ (Україна, Одеса)
Форма товару Пакет
шт. 20
Штрих-код 4820063550023
Кількість в упаковці 20
Бренд Мультисорб
код моріону 80509
Кратність 20
Інструкція

Мультисорб інструкція по застосуванню

Склад

Один пакет містить:
комплекс активованих біополімерів (целюлоза, геміцелюлози, лігнін, пектин) – 3500 мг (mg).

Фармакодинаміка

Мультисорб – детоксикант на основі натуральних дієтичних волокон, відповідає вимогам сучасних сорбентів:

 • пов'язує та виводить водо- та жиророзчинні токсини
 • пов'язує та виводить алергени;
 • не провокує запори та припиняє самоінтоксикації;
 • завдяки пребіотичній властивості нормалізує стан кишечника;
 • не травмує слизову оболонку шлунково-кишкового тракту та дозволяє регулярне тривале застосування;
 • зручний у застосуванні, можна вживати разом із водою чи їжею.

Шкідливі речовини потрапляють у організм разом із їжею, водою чи повітрям. Найчастіше трапляється отруєння алкоголем, неякісними продуктами, промисловими та побутовими хімікатами, відходами - токсинами зовнішнього походження (екзоток-синами). Негативно впливають і ендотоксини, що утворюються внаслідок хронічних запальних процесів, вірусних та бактеріальних інфекцій, опіків, порушень обміну речовин (цукровий діабет, атеросклероз, ожиріння, порушення роботи нирок, печінки та жовчовивідних шляхів).

Внаслідок свого органічного походження Мультісорб

Забезпечує стійке та необоротне захоплення токсинів та алергенів (спрацьовує механізм хемосорбції). Біополімери, що входять до складу мультисорбу, не тільки сорбують алергени і сприяють виведенню їх з організму, але і знижують чутливість до них. Пектин, целюлоза та гемоцеллюлози виступають живильним середовищем для нормофлори шлунка. Під її впливом вони перетворюються на органічні кислоти, які знижують рН у кишечнику. Це запобігає бактеріальному утворенню гістаміну – медіатора алергії. При застосуванні Мультисорб - виведення екзо та ендотоксинів відбувається прискорено, скорочується тривалість їх контакту з організмом. Поступово зменшуються симптоми отруєння (блювання, діарея, підвищення температури), полегшується навантаження на печінку.

Мультисорб пов'язує молекули середнього та великого розміру:

продукти гниття білка, жовчні кислоти, пестициди, важкі метали – основні отруйні речовини. При цьому мікроелементи, амінокислоти та вітаміни Мультісорб пов'язує у малій кількості, проявляючи властивість вибіркової сорбції.

Механізм дії Мультісорб дозволяє його тривале та нетравматичне для шлунково-кишкового тракту застосування.

Мультисорб застосовують разом з м'якою їжею, кашею, йогуртами, соками тощо. Це уможливлює застосування Мультисорбу дітьми раннього віку. Целюлоза і лігнін, що входять до складу Мультісорб, пов'язують жовчні кислоти, підвищуючи перетворення в них холестерину. Таким чином, знижується рівень холестерину у крові (поліпшується ліпідний спектр крові). Зв'язування жовчних кислот у кишечнику підвищує колоїдну стабільність жовчі та знижує ймовірність розвитку жовчнокам'яної хвороби. Мультісорб має виражені властивості пребіотику. Пребіотичні компоненти стимулюють розвиток нормофлори кишківника.

Це знижує ризик розвитку пов'язаних із умовно-патогенною мікрофлорою захворювань. Крім того, органічні кислоти всмоктуються слизовою оболонкою кишечника і стають додатковим джерелом енергії для організму. Поліпшуючи стан шлунково-кишкового тракту, очищуючи ворсинки епітеліального шару, сприяючи їх відновленню, Мультісорб нормалізує роботу травних ферментів, сприяє приживаності пробіотиків. Активує заслінку засвоєння біологічно активних речовин, які використовуються перорально, наприклад вітамінів, мікроелементів, імуномодуляторів, гепатопротекторів, антибіотиків тощо. Це дуже важливо при хронічних захворюваннях та спільному прийомі препаратів.

Компоненти Мультисорб здатні утримувати воду, маса якої в 5 разів перевищує їх сумарну масу. Це збільшує обсяг вмісту кишківника, посилює перистальтику, прискорює кишковий транзит. Мультисорб не блокує роботу кишечника, а нормалізує її, запускаючи природний механізм, що ґрунтується на застосуванні дієтичних волокон. Натуральні детоксиканти на основі комплексів біополімерів доцільно застосовувати для виведення токсинів та алергенів з організму при гострих та хронічних інтоксикаціях, у тому числі і при харчових отруєннях, токсикозах вагітності, алкогольних отруєннях, запорах, метаболічному синдромі (ожиріння, гіпертонічна холециститах, дискінезії жовчовивідних шляхів, гепатитах, цукровому діабеті, атеросклерозі, ішемічній хворобі серця для введення в дієтичне харчування при ацетонемічному синдромі.

Показання

Мультисорб рекомендується застосовувати як джерело біополімерів натурального походження. Мультисорб сприяє виведенню токсичних речовин та алергенів з організму, нормалізації функціонального стану слизової оболонки шлунка та кишечника, покращенню процесів всмоктування поживних речовин. Мультісорб нормалізує моторно-евакуаторну функцію кишківника.

Перед застосуванням рекомендується проконсультуватись із лікарем.

Протипоказання

Діти віком до 3 років, підвищена чутливість до компонентів препарату, біль у зоні шлунково-кишкового тракту, гострий панкреатит, калькульозний холецистит, шлунково-кишкова кровотеча.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Препарат сумісний із засобами традиційної терапії.

Особливості застосування

Не є лікарським засобом. Дієтичну добавку не варто використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом чи роботі з механізмами

Не впливає.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Кількість та спосіб застосування жінкам у період вагітності та лактації визначає лікар. Не рекомендується перевищувати вказану кількість дозування.

Спосіб застосування та дози

Добова доза, що рекомендується, становить:

 • дітям від 3 до 6 років – по 1 пакету один раз на добу;
 • дітям від 6 років – по 1 пакету 1-2 рази на добу;
 • дітям від 12 років та дорослим – по 1 пакету 1-3 рази на добу.

Зміст 1 пакета Мультисорб розвести в невеликій кількості води 30-50 мл (мл) до отримання кашкоподібної суспензії. Суспензію приймати, запиваючи водою. Суспензію не зберігати у відкритому та розведеному вигляді. Застосування Мультисорб вимагає прийняття рідини не менше 1-1,5 л (l) на добу. При недотриманні водного режиму можлива поява запорів.

Рекомендується застосовувати за 30-60 хв. (Min) до їди. Можливе застосування з нежирною їжею – йогуртом, супом, салатом, кашею тощо. Між прийомом мультисорбу та ліків – рекомендована перерва у часі більше – 60 хв. (Мін).

Курсова доза мультисорб становить: 70-140 г (g).

Діти

Препарат призначають дітям віком з 3 років.

Термін придатності

24 місяці від дати виробництва.

Умови зберігання

Зберігати в чистих приміщеннях, що провітрюються, не заражених шкідниками хлібних запасів, захищених від прямого потрапляння сонячних променів при температурі не вище 25°С і відносній вологості повітря не вище 80% у недоступному для дітей місці.

Упаковка

20 пакетів по 3 г у картонній упаковці.

Категорія відпустки

Без рецепта.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку