Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Мультисорб порошок по 3.5 г пакетики №20
347,20 ₴
Lab. Biocodex (Франція)
Код товару:
244634
У список

Мультисорб порошок по 3.5 г пакетики №20

Lab. Biocodex (Франція)
Немає в наявності
347,20 ₴
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям від 3 роківвід 3 років
 • ВагітнимВагітним не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я вагітних жінок і, відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я годуючих жінок, і відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Lab. Biocodex (Франція)
Форма товару Пакет
Кількість в упаковці 20
Бренд Мультисорб
Температура зберiгання від +5°С до +25°С
Інструкція

Мультисорб (Multisorb) інструкція по застосуванню

Склад

Комплекс активованих біополімерів (целюлоза, геміцелюлози, пектин, лігнін) – 3500 мг (mg).

Властивості

Мультисорб містить біополімерні речовини в активованому стані. Вони здатні взаємодіяти з кишковим вмістом із реалізацією терапевтичних ефектів. Активні компоненти утримують на молекулах воду із закономірним збільшенням обсягу калових мас. Затримка води у кишечнику на молекулах біополімерів провокує посилення перистальтичних рухів стінок кишечника, прискорює виведення калу.

Целюлозні молекули та молекули лігніну є нерозчинними. Вони виступають сорбентами щодо екзотоксичних речовин та метаболічних відходів. Завдяки сильним сорбуючим властивостям препарат Мультісорб виступає у ролі детоксиканту.

При проходженні шлунково-кишкового тракту біополімери сорбують на собі молекули жовчних кислот зі зниженням плазмової концентрації холестерину. Зниження концентрації жовчних кислот призводить до покращення фізичних показників жовчі, зменшення ризику формування конкрементів. Препарат здатний сорбувати надлишки вуглеводів, тригліцеридні молекули, що покращує стан пацієнтів із цукровим діабетом, зменшує ризик розвитку атеросклерозу. Мультисорб може опосередковано зменшувати потребу в інсуліні у діабетичних хворих.

У біополімерів виявлено здатність знижувати ризик розвитку онкологічних патологій. Це зумовлено зведенням нанівець ймовірності контакту канцерогенних молекул зі слизовою оболонкою ШКТ, прискоренням елімінації канцерогенів з організму. Також сорбенти сприяють пригніченню синтезу канцерогенних речовин з амінокислот гетероциклічного ряду.

Пектин здатний сорбувати іонні групи важких металів та формувати з ними безпечні комплекси високого ступеня міцності. Пектин благотворно впливає зростання сапрофитной мікрофлори кишечника. Цей ефект розвивається завдяки синтетичному розпаду пектину до органічних кислот із створенням слабокислого середовища кишечника. У разі зниженого рН зростання патогенних мікроорганізмів інгібується. Органічні кислоти сприяють знешкодженню молекул аміаку до нейтральних іонів амонію. Пектин опосередковано зупиняє синтез гістаміну бактеріями та зменшує інтенсивність розвитку алергічних реакцій. Продукти метаболізму пектину здатні всмоктуватись у кров та благотворно впливати на процеси енергетичного обміну.

Рекомендації щодо застосування

Рекомендується застосовувати як джерело біополімерів натурального походження. Мультисорб сприяє виведенню токсичних речовин та алергенів з організму, нормалізації функціонального стану слизової оболонки шлунка та кишечника, покращенню процесів всмоктування поживних речовин. Мультісорб нормалізує моторно-евакуаторну функцію кишківника. Перед вживанням рекомендується проконсультуватись із лікарем.

Спосіб застосування

 • Дітям від 3 до 6 років – по 1 пакету на добу;
 • дітям від 6 років – по 1 пакету 1-2 рази на добу;
 • дітям старше 12 років та дорослим – по 1 пакету 1-3 рази на добу.

Вміст пакету розвести у невеликій кількості води 30-50 мл до одержання суспензії.

Суспензію приймати, запиваючи водою.

Суспензію не зберігати у відкритому та розведеному вигляді.

Застосування Мультісорб вимагає прийняття рідини щонайменше 1-1,5 л на добу. При недотриманні водного режиму можлива поява запорів.

Курсова доза становить 70-140 г.

Кількість та спосіб застосування жінкам у період вагітності та лактації визначає лікар. Не рекомендується перевищувати вказану кількість дозування.

Застереження

Використання, кількість та спосіб застосування жінкам у період вагітності та лактації визначає лікар.

Протипоказання

Діти віком до 3 років, підвищена чутливість до компонентів, біль у зоні шлунково-кишкового тракту, гострий панкреатит, калькульозний холецистит, шлунково-кишкова кровотеча.

Умови зберігання

У чистих приміщеннях, що провітрюються, не заражених шкідниками хлібних запасів, захищених від прямого попадання сонячних променів при температурі не вище 25 °С і відносної вологості повітря не більше 80% у недоступному для дітей місці.

Термін придатності

24 місяці від дати виробництва.

Форма випуску

3 г порошку в пакеті, по 20 пакетів у картонній упаковці.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку