Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Ніфуроксазид 200 мг/5 мл суспензія 90 мл
241,60 ₴
Ілан Фарм (Україна)
Код товару:
725838
У список

Ніфуроксазид 200 мг/5 мл суспензія 90 мл

Ілан Фарм (Україна)
Упаковка В наявності
241,60 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
Безкоштовно
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям від 2 роківвід 2 років
 • ВагітнимВагітним не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я вагітних жінок і, відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я годуючих жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування даного лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • АлергікамАлергікам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я алергіків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДіабетикамДіабетикам не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я діабетиків і, відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Ілан Фарм (Україна)
Дозування 40 мг/мл
Головний медикамент Ніфуроксазид
Форма товару Суспензія
Спосіб застосування Оральний
Признак Вітчизняний
Штрих-код 4820145731524
Взаємодія з їжею Не має значення
Кількість в упаковці 1
Бренд Ніфуроксазид
Об'єм 90 мл
Умови відпуску без рецепта
Призначення Для поліпшення функцій ШКТ
Температура зберiгання не вище +25°С
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 18.09.2023
Провірено
Інструкція

Ніфуроксазид (Nifuroxazide) інструкція по застосуванню

Склад

Діюча речовина: nifuroxazid;

 • 5 мл суспензії містять ніфуроксазиду 200 мг

Допоміжні речовини: сахароза, карбомер, лимонна кислота, натрію гідроксид, метилпарабен (Е 218), ароматизатор «Банан» (містить пропіленгіколь), етанол 96%, вода очищена.

Лікарська форма

Суспензія оральна.

Основні фізико-хімічні властивості

Рідина жовтого кольору із банановим запахом.

Фармакологічна група

Протимікробні засоби, що застосовуються для лікування кишкових інфекцій. Код АТХ А07А Х03.

Фармакологічні властивості

Фармакологічні

Ніфуроксазид – протимікробний препарат, похідне нітрофурану. Антимікробні та протипаразитарні властивості ніфуроксазиду обумовлені наявністю аміногрупи. Локальна активність та відсутність проникнення в органи та тканини організму зумовлюють унікальність ніфуроксазиду порівняно з іншими похідними нітрофурану, оскільки, крім антидіарейного, системні ефекти відсутні. Ефективний щодо грампозитивних та грамнегативних бактерій: Streptococcus pyogenes, Staphylococcus aureus, E.coli, Salmonella, Shigella.

Фармакокінетика

Ніфуроксазид після прийому майже не абсорбується зі шлунково-кишкового тракту і не потрапляє до органів та тканин, більше 99% прийнятого препарату залишається в кишечнику. Метаболізм ніфуроксазиду відбувається у кишечнику. Ніфуроксазид та його метаболіти виводяться з калом. Швидкість виведення препарату залежить від кількості прийнятого лікарського засобу та моторики шлунково-кишкового тракту.

У терапевтичних дозах ніфуроксазид майже не пригнічує нормальну мікрофлору кишечника, не спричиняє появи стійких мікробних форм, а також розвитку перехресної стійкості бактерій до інших антибактеріальних препаратів.

Показання

Гостра діарея інфекційної етіології.

Протипоказання Ніфуроксазиду

Підвищена чутливість до ніфуроксазиду, інших похідних 5-нітрофурану або інших компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Ніфуроксазид не рекомендується застосовувати одночасно з сорбентами, а також із препаратами, до складу яких входить етанол.

Ніфуроксазид не рекомендується застосовувати одночасно з препаратами, які можуть викликати антабусні реакції, та препаратами, що пригнічують ЦНС.

Особливості застосування препарату

Лікування Ніфуроксазидом не виключає дієтичного режиму та регідратації. У разі потреби застосовують супутню регідратаційну терапію залежно від віку та стану пацієнта та інтенсивності діареї.

Регідратація має бути основним елементом у лікуванні гострої діареї у дітей.

Дітям необхідно забезпечити часте (кожні ¼ години) пиття.

Профілактику або лікування дегідратації слід проводити перорально або розчинами. Якщо призначена регідратація, рекомендується застосовувати розчини, призначені для цієї мети, відповідно до інструкцій з розведення та застосування. Передбачений обсяг пероральних регідратаційних розчинів залежить від втрати маси тіла. У разі сильної діареї, інтенсивного блювання та відмови від їжі потрібна внутрішньовенна регідратація.

Якщо немає потреби у такій регідратації, потрібно забезпечити компенсацію втрати рідини вживанням великої кількості напоїв, що містять сіль та цукор (з розрахунку середньої добової потреби у 2 літрах води).

Слід враховувати рекомендації щодо дієтичного режиму під час діареї: уникати вживання свіжих овочів та фруктів, гострої їжі, заморожених продуктів та напоїв.

Слід віддати перевагу рису. Рішення щодо застосування молочних продуктів приймають залежно від конкретного випадку.

Якщо діарея супроводжується клінічними проявами, що вказують на агресивні явища (погіршення загального стану, пропасниця, симптоми інтоксикації), ніфуроксазид слід призначати разом з антибактеріальними препаратами, які застосовують для лікування кишкових інфекцій, оскільки препарат не всмоктується в кишечнику і не надходить у системний кровотік.

Препарат не призначають як монотерапію для лікування кишкових інфекцій, ускладнених септицемією.

Ніфуроксазид містить сахарозу, що слід враховувати при призначенні препарату хворим на цукровий діабет. Не рекомендується призначати пацієнтам зі спадковими порушеннями толерантності до сахарози, фруктози.

Лікарський засіб містить метилпарагідроксибензоат (Е218), який може викликати алергічну реакцію.

Під час лікування вживання алкоголю суворо заборонено у зв'язку з ризиком розвитку дисульфірамподібної реакції, яка проявляється загостренням діареї, блюванням, болем у животі, відчуттям жару на обличчі та у верхній частині тулуба, гіперемією, шумом у вухах, утрудненням дихання, тахікардією.

Цей лікарський засіб містить невелику кількість етанолу (алкоголю) менше 100 мг/дозу.

Цей лікарський засіб містить 0,75 ммоль (30 мг)/дозу натрію. Слід бути обережним при застосуванні у пацієнтів, застосовують натрій-контрольовану дієту.

Застосування в період вагітності або годування груддю

Немає достатніх даних про можливі тератогенні та фетотоксичні ефекти при застосуванні ніфуроксазиду в період вагітності. Тому як запобіжний засіб застосування ніфуроксазиду в період вагітності не рекомендується.

Препарат можна застосовувати жінкам у період годування груддю при короткостроковості лікування ніфуроксазидом.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом чи іншими механізмами

Не впливає.

Спосіб застосування та дози Ніфуроксазид

Ніфуроксазид слід застосовувати внутрішньо, незалежно від їди, через рівні проміжки часу. Перед застосуванням суспензію необхідно збовтати. Максимальна добова доза – 800 мг (20 мл).

Діти віком від 2 років: по 5 мл суспензії 3 рази на добу.

Дорослі: 5 мл суспензії 4 рази на добу.

Тривалість лікування – не більше 7 днів.

Діти

Не застосовувати дітям віком до 2 років.

Передозування

Випадки передозування не описані. У разі передозування рекомендується промивання шлунка та симптоматичне лікування.

Побічні реакції Ніфуроксазиду

Рідко – біль у животі, нудота, посилення діареї. Ці симптоми не вимагають припинення лікування. У поодиноких випадках можливі реакції підвищеної чутливості, включаючи висипання, свербіж, задишку, набряк Квінке, анафілактичний шок, які вимагають відміни препарату та проведення симптоматичної терапії.

Лікарський засіб містить метилпарагідроксибензоат (Е218), який може викликати алергічну реакцію.

Термін придатності

3 роки. Термін придатності після розтину флакона – 28 діб.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці за температури не вище 25 °С. Не заморожувати. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 90 мл у банку чи флаконі; по 1 флакону або банку в пачці разом із мірною ложкою.

Категорія відпуску з аптеки

За рецептом.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку