Нікоретте жувальна гумка зі смаком свіжої м'яти 4 мг №30

КОД: 201680
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

  Нікоретте жувальна гумка зі смаком свіжої м'яти 4 мг №30

  281,00 грн.

  Доступность: Есть в наличии

  Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
 2. Доставка
  • Доставка Кур'єром
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  При сумі замовлення від 300 грн. доставка здійснюється безкоштовно
  Міста безкоштовної доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних   

 • add.ua-McNeil (Швеція)-Нікоретте жувальна гумка зі смаком свіжої мяти 4 мг №30-01
281,00 грн.

Наявність: Є в наявності

Повтор замовлення
Замовлення кожний(і):
Кількість
Замовити в один клік
Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: McNeil (Швеція)
 • Форма товару: Жувальна гумка
 • Температура зберігання: не вище +25°С
 • Реєстраційне посвідчення: UA/8878/01/01
Інструкція

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування препарату

НІКОРЕТТЕÒ ЗІ СМАКОМ МЯТИ

(NicoretteÒ Mint)


Загальна характеристика:

міжнародна назва: Nicotinum;

основні фізико-хімічні властивості: квадратні подушечки бежевого (жовтого – для дозування 4 мг) кольору розміром приблизно 14 х 14 х 5 мм;

склад: кожна подушечка містить: нікотину – 2 мг або 4 мг;

допоміжні речовини: основа жувальної гумки ксиліт натрію карбонат безводний масло м’яти перечної натрію гідрокарбонат левоментол магнію оксид хіноліновий жовтий (барвник) тальк азот.


Форма випуску. Жувальна гумка. 


Фармакотерапевтична група. Препарат для лікування нікотинової залежності. АТС: N07B A01.


Фармакологічні властивості.  НікореттеÒ зі Смаком М’яти дає змогу уникнути розвитку синдрому відміни в осіб які кинули палити; допомагає уникнути повернення до паління. При цьому концентрація нікотину в крові підвищується повільніше ніж під час паління і має нижчі значення.

При застосуванні препарату забезпечується надходження в організм нікотину; при цьому такі інгредієнти тютюнового диму як смола окис вуглецю в організм не потрапляють. Необхідно мати на увазі що пацієнт сам вирішує відмовитися від паління а препарат НікореттеÒ зі Смаком М’яти допомагає йому в цьому зменшуючи фармакологічну залежність від нікотину.


Фармакокінетика. У процесі жування гумки нікотин повільно вивільняється і абсорбується у порожнині рота. Максимальна концентрація у плазмі спостерігається через 30 хв. після початку жування. У порівнянні з палінням ступінь абсорбції нікотину під час жування нижчий його концентрація підвищується повільніше і має нижчі значення.


Показання для застосування.  Лікування тютюнової залежності: зняття симптомів відміни що виникають при повній відмові від тютюнопаління або зменшенні кількості викурених цигарок.


Спосіб застосування і дози. До складу НікореттеÒ зі Смаком М’яти входить нікотин. У процесі жування відбувається поступове вивільнення нікотину який потім всмоктується через слизову оболонку ротової порожнини. Якщо у пацієнта є бажання кинути палити така заміна нікотину може допомогти подолати нездужання роздратованість і бажання запалити.

НікореттеÒ зі Смаком М’яти слід жувати повільно дотримуючись інструкції.

Дорослі пацієнти включаючи пацієнтів похилого віку

Залежно від вираженості  пристрасті до паління може застосовуватися жувальна гумка з різною концентрацією активної речовини. Як правило якщо пацієнт випалює 20 або менше за в день то показана жувальна гумка НікореттеÒ зі Смаком М’яти у дозі 2 мг. Якщо пацієнт випалює понад 20 цигарок за день то для лікування синдрому відміни при вищому рівні нікотину у завзятого курця рекомендується лікарська форма у дозі 4 мг.

НікореттеÒ зі Смаком М’яти слід застосовувати  у всіх випадках коли виникає непереборне бажання палити відповідно до такої схеми:

Повторювати дану схему слід приблизно протягом півгодини. Десь через 30 хв. після початку відповідного використання у гумці не залишається нікотину.

Як правило ті хто кидає палити приймають приблизно 10 подушечок на день. Не слід використовувати більше 1 подушечки одночасно і понад 15 подушечок на день.

Якщо на день необхідно більше 15 подушечок по 2 мг то рекомендується перейти на дозу 4 мг.

Паління є складною наркотичною залежністю і хоча НікореттеÒ зі Смаком М’яти забезпечує пригнічення сильного бажання чиннки поведінки та соціальні можуть примусити продовжувати палити. Однак зменшення кількості випалюваних цигарок також є позитивним результатом оскільки при цьому скорочується надходження в організм смол подразнювальних речовин окису вуглецю і канцерогенів. Успіх пов'язаний зі зменшенням кількості випалюваних цигарок може стимулювати повну відмову від паління.


Повна відмова від паління

·         Слід повністю припинити палити.

Гумку слід жувати відповідно до інструкції щойно з’являється непереборне бажання палити аби підтримати стан повної відмови від паління.

·         Щоденно слід приймати достатню кількість подушечок максимум – 15 штук.

·         НікореттеÒ зі Смаком М’яти необхідно безперервно використовувати у перші 3 місяці після відмови від паління. Потім слід поступово знижувати кількість жувальної гумки. Коли добове споживання гумки знизиться до 1 – 2 подушечок застосування препарату слід припинити. Однак завжди слід мати в запасі певну кількість гумки оскільки раптово може знову виникнути бажання палити.

Як правило не рекомендується застосовувати НікореттеÒ зі Смаком М’яти понад 12 місяців. Однак деяким пацієнтам може знадобитися триваліше лікування щоб запобігти поверненню до паління або попереднього рівня споживання тютюну.


Зменшення кількості викурених цигарок

·         Застосовувати між епізодами паління.

Гумку слід жувати відповідно до інструкції як тільки з’являється непереборне бажання палити щоб якнайбільше збільшити інтервали між епізодами паління і у такий спосіб знизити добове споживання цигарок.

·         Щоденно слід застосовувати достатню кількість подушечок максимум – 15 штук.

·         Зменшення споживання цигарок слід продовжувати доти поки не буде досягнуто повної відмови від паління і тоді можна поступово знижувати споживання жувальної гумки. Коли добове споживання гумки знизиться до 1 – 2 подушечок застосування препарату слід припинити. Однак слід завжди мати в запасі деяку кількість гумки оскільки раптово може знову виникнути бажання палити.


Діти

Жувальну гумку з нікотином не слід призначати особам молодше 18 років без рекомендації лікаря.


Побічна дія. Встановлено що НікореттеÒ зі Смаком М’яти у рекомендованих дозах не спричиняє жодних побічних реакцій. Нікотин що вивільняється із жувальної гумки може інколи викликати легке подразнення глотки на початку лікування   а також підвищене слиновиділення. При проковтуванні розчиненого нікотину у великій кількості може виникати гикавка.


Побічні ефекти що відзначалися часто (> 1/100)

·      головний біль;

·       запаморочення;

·      неприємні відчуття з боку шлунково-кишкового тракту гикавка нудота блювання;

·      болючість у ротовій порожнині або в горлі тупий біль у жувальних м'язах афтозний стоматит. Жувальна гумка може прилипнути до зубних протезів а в деяких випадках ушкоджувати їх.


Побічні ефекти що відзначалися нечасто (1/100 - 1/1000)

Серцебиття еритема кропив'янка.


Побічні ефекти що відзначалися рідко (< 1/1000)

·      миготлива аритмія;

·      алергічні реакції такі як ангіоневротичний набряк.

Деякі із симптомів що відмічалися такі як запаморочення головний біль і розлади сну можуть бути проявами синдрому відміни спричиненого відмовою від паління. При відмові від паління може також збільшитися частота виникнення афтозного стоматиту. Зв'язок цього симптому з використанням жувальної гумки не доведений.

Однак слід зазначити що ризик виникнення описаних побічних ефектів нікотину при застосуванні НікореттеÒ зі Смаком М’яти у рекомендованих дозах значно нижчий ніж при застосуванні нікотину в інших формах зокрема при палінні.


Протипоказання. Наявність гіперчутливості до компонентів препарату.


Передозування. Передозування може виникнути у таких випадках:

·      вживання декількох подушечок одночасно або одна за одною;

·      одночасне застосування нікотину в інших формах.

Ризик отруєння при проковтуванні жувальної гумки дуже низький оскільки   якщо не здійснюється жування то всмоктування відбувається дуже повільно і не повністю. 

При передозуванні відмічаються ті ж симптоми що й при гострому отруєнні нікотином а саме:  нудота підвищене слиновиділення біль у ділянці живота діарея пітливість головний біль запаморочення порушення слуху і виражена загальна слабкість. При надходженні в організм високих доз до вищеперелічених симптомів можна віднести гіпотензію слабкий і неритмічний пульс утруднене дихання слабкість судинний колапс і генералізовані судоми.

Заходи при передозуванні

Слід негайно припинити надходження нікотину і призначити симптоматичне лікування. При необхідності проводять штучне дихання з оксигенотерапією. 


Особливості застосування. У курців які носять зубні протези можуть виникати труднощі при жуванні НікореттеÒ зі Смаком М’яти.

Слід дотримуватись обережності при застосуванні НікореттеÒ зі Смаком М’яти у пацієнтів з виразковою хворобою шлунка та 12-палої кишки у стадії загострення.

Може трапитися перехід від тютюнової до нікотинової залежності однак нікотинова  залежність становить меншу небезпеку для здоров'я.

Були зареєстровані такі алергічні реакції як ангіоневротичний набряк і кропив'янка а також виразковий стоматит.

Дія нікотину на серцево-судинну систему може становити небезпеку для пацієнтів з тяжкими захворюваннями серцево-судинної системи (перші 3 місяці після інфаркту міокарда нестабільна стенокардія або тяжкі порушення ритму серця). Однак НікореттеÒ зі Смаком М’яти менш небезпечний ніж тютюнопаління.

НікореттеÒ зі Смаком М’яти слід з обережністю призначати пацієнтам з цукровим діабетом гіпертиреоїдизмом або феохромоцитомою оскільки нікотин стимулює вивільнення  катехоламінів мозковою речовиною надниркових залоз.

Вагітність

Нікотин проникає в організм плода і впливає на його дихальну активність і кровообіг. Вплив на кровообіг є дозозалежним. Тому вагітним які курять завжди слід рекомендувати повністю відмовитися від паління без використання замісної нікотинової терапії. Як показали результати досліджень у межах програми з відмови від паління продовження паління становить серйознішу небезпеку для плода ніж застосування препаратів для замісної терапії що містять нікотин. Застосування жувальної гумки може бути розпочато лише після консультації  лікаря.

Нікотин вільно проникає у материнське молоко у кількості яка може несприятливо впливати на немовля.


Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище +25°С у недоступному для дітей місці. Термін зберігання - 2 5 роки.


Умови відпуску. Без рецепта.


Упаковка. Жувальні подушечки по 2 мг або 4 мг у блістерних упаковках; по 30 подушечок в упаковці.


Виробник. Фармація і Апджон АВ.

Адреса. Lindhagensgatan 133 S-11287 Stockholm Sweden.Додаткова інформація
Додаткова інформація
Количество в упаковке 30
Форма товару Жувальна гумка
Виробник McNeil (Швеція)
Реєстраційне посвідчення UA/8878/01/01
Умови відпуску без рецепта
Температура зберiгання не вище +25°С
Головний медикамент Никоретте
код моріону 113080
Відгуки
Напишіть власний відгук
Як мені оцінити цей продукт? *
Загальна оцінка :
Как заказать

КАК СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ?

 • 1. Что бы найти препарат достаточно ввести в строке поиска первые 3-4 буквы названия товара.
 • 2. Выберите количество упаковок и нажмите на кнопку «Добавить в корзину».
 • 3. После наполнения корзины нужными товарами, нажмите на кнопку «Оформить заказ».
 • 4. Для завершения заказа необходимо заполнить небольшую форму.
 • 5. После заполнения обязательных пунктов, нажмите кнопку «Оформить заказ».
 • 6. Ожидайте Sms - уведомление с номером электронного чека или звонка от оператора.
 
Продукция (косметические и гигиенических средства, БАДы, товары для детей) нашей интернет-аптеки доставляется покупателю из аптек сети «Аптека Доброго Дня», где она хранится согласно требованиям Госслужбы Украины.

 

– Когда можно забирать заказ? (самовывоз из аптеки)

 

После получения смс - подтверждения с номером заказа, Вы можете приходить в аптеку, на которую был оформлен заказ.

Если же Вы пришли в аптеку и заказ не был готов или не был собран – просьба сообщить нам об этом по телефону

 0 (800) 500-129, (044) 538-07-37.

 

САМОВЫВОЗ

Если Вы желаете забрать свой заказ из аптеки самостоятельно, для удобства Вы можете предварительно забронировать его по телефону, либо через сайт. 

После подтверждения заказа оператором – сразу можно ехать в аптеку.

Позвонив по телефону горячей линии 0 (800) 500-129 (звонки со стационарных телефонов бесплатные).

Вы также получите информацию о том, в какой ближайшей аптеке необходимый Вам товар есть в наличии.

 

 

Завантажити повну інструкцію
УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення