Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Нобі 2,5% гель 30 г
103,70 ₴
Фармак ВАТ (Україна, Київ)
Код товару:
240718
У список

Нобі 2,5% гель 30 г

Фармак ВАТ (Україна, Київ)
Упаковка В наявності
103,70 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно
від 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 35 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 60 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Фармак ВАТ (Україна, Київ)
Форма товару Гель
шт. 1
Штрих-код 4823002229554
Головний медикамент Нобі
код моріону 359449
Умови відпуску без рецепта
Реєстраційне посвідчення UA/15144/01/01
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція

Нобі гель (NOBI GEL) інструкція по застосуванню

Склад

діюча речовина: ketoprofen; 1 г гелю містить кетопрофену у перерахуванні на 100 % суху речовину 25 мг;
допоміжні речовини: етанол 96 % Carbopol Ultrez 21 Polymer триетаноламін олія лавандова вода очищена.

Лікарська форма

Гель.

Основні фізико-хімічні властивості:

однорідний прозорий гель зі специфічним запахом лавандової олії.

Фармакотерапевтична група

Засоби що застосовуються місцево при суглобовому і м’язовому болю. Нестероїдні протизапальні засоби для місцевого застосування. Код АТХ M02A А10.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Кетопрофен належить до групи нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ) похідних арилпропіонової кислоти та є одним з інгібіторів циклооксигенази. Препарат чинить аналгетичну і протизапальну дію внаслідок інгібування активності ліпооксигенази і брадикініну стабілізації лізосомальних мембран і гальмування міграції макрофагів. Кетопрофен чинить аналгетичну і протизапальну дію як на ранній (судинній фазі) так і на пізній стадії (клітинній фазі) запальної реакції.

Фармакокінетика.

При місцевому застосуванні гелю кетопрофен абсорбується через шкіру досягає зони запалення і таким чином забезпечує можливість лікування уражень суглобів сухожиль зв’язок та м’язів що супроводжуються больовим синдромом. Абсорбція до системної циркуляції є дуже незначною (лише 5 % застосованої дози).

Кетопрофен метаболізується у печінці з утворенням кон’югатів які в основному виводяться з сечею. Метаболізм кетопрофену не змінюється у пацієнтів старшої вікової групи при вираженій нирковій недостатності а також при цирозі печінки. Кетопрофен повільно виводиться із сечею.

Показання

Біль у м’язах і суглобах спричинений травмами або ушкодженнями. Тендовагініти.

Протипоказання

Підвищена чутливість до кетопрофену або до будь-якої з допоміжних речовин препарату саліцилатів та інших нестероїдних протизапальних засобів. Наявність в анамнезі нападів бронхіальної астми і риніту чи кропив’янки після застосування кетопрофену інших НПЗЗ саліцилатів (наприклад ацетилсаліцилової кислоти) фенофібратів тіапрофенової кислоти. Підвищена чутливість до сонячного світла в анамнезі. Шкірні алергічні реакції на кетопрофен тіапрофенову кислоту фенофібрат ультрафіолетові (УФ) фільтри або парфуми в анамнезі. Вплив сонячного світла (навіть у туманний день) у тому числі непрямі сонячні промені та УФ-опромінення у солярії протягом усього періоду лікування і ще 2 тижнів після припинення лікування препаратом. Загострення виразкової хвороби шлунка або дванадцятипалої кишки; шлунково-кишкова кровотеча в анамнезі; хронічна диспепсія (дискомфорт і біль у верхній частини живота); тяжка ниркова недостатність. Пошкодження шкіри висипання травми шкіри подразнення свербіж шкірні інфекції акне опіки.

Гель не можна наносити на уражену шкіру (висипання екзема акне дерматози відкриті та інфіковані рани). Не застосовувати герметичні пов’язки.

ІІІ триместр вагітності.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Не рекомендується одночасне застосування інших лікарських засобів для місцевого застосування що містять кетопрофен або інші НПЗЗ оскільки це може посилювати їх дію так само як і спричинені ними побічні реакції. При одночасному застосуванні ацетилсаліцилової кислоти і кетопрофену зв’язування кетопрофену з білками плазми крові зменшується. Одночасне застосування пробенециду та кетопрофену призводить до зниження плазмового кліренсу кетопрофену та ступеня його зв’язування з білками. Незважаючи на низький ступінь абсорбції кетопрофену через шкіру його одночасне застосування з високими дозами метотрексату не рекомендується через зниження екскреції метотрексату внаслідок чого значно підвищується токсичність метотрексату. Рекомендується спостереження за пацієнтами які приймають кумарин. Кетопрофен гальмує виведення солей літію та зменшує ефект дії деяких діуретиків (наприклад тіазидів фуросеміду). Взаємодія з іншими лікарськими засобами і вплив на їх виведення несуттєві.

Оскільки концентрація препарату у плазмі крові вкрай низька прояви взаємодії з іншими препаратами (як і симптоми при системному застосуванні) можливі тільки при частому і тривалому застосуванні:

 • з метотрексатом серцевими глікозидами солями літію циклоспорином – посилення токсичності внаслідок зниження їх екскреції;
 • з антикоагулянтами антитромботичними засобами ацетилсаліциловою кислотою або іншими НПЗЗ глюкокортикостероїдами пероральними гіпоглікемічними засобами фенітоїном;
 • посилення дії вищезазначених препаратів; одночасне застосування препарату з іншими топічними формами (мазі гель) що містять кетопрофен або інші НПЗЗ не рекомендується;
 • з гіпотензивними засобами діуретиками міфепристоном – послаблення дії вищезазначених препаратів. Між курсом лікування міфепристоном і початком терапії кетопрофеном повинно пройти 8 діб.

Рекомендується нагляд за пацієнтами які приймають кумарин.

Особливості застосування

Препарат застосовувати тільки зовнішньо. Якщо пропущено час нанесення гелю при черговому застосуванні препарату дозу не подвоювати.

Незважаючи на те що системні побічні ефекти кетопрофену при місцевому застосуванні практично відсутні гель слід з обережністю застосовувати пацієнтам з порушенням функції нирок серця або печінки з наявністю пептичної виразки або запаленнями кишечнику в анамнезі цереброваскулярною кровотечею або геморагічним діатезом.

Нобі гель не слід наносити на слизові оболонки анальну або генітальну ділянку а також на великі ділянки шкіри під оклюзійні пов’язки на шкіру навколо очей. Запобігати потраплянню гелю в очі. Не слід перевищувати рекомендоване дозування та застосовувати гель разом з іншими засобами для місцевого застосування на одні і ті ж ділянки шкіри.

Необхідно захищати від сонця (у тому числі УФ-променів у солярії) ділянки шкіри на які нанесений препарат під час лікування а також протягом 2 тижнів після лікування для зменшення будь-якого ризику фотосенсибілізації. Негайно припинити лікування при появі будь-яких шкірних реакцій у тому числі шкірних реакцій після одночасного застосування з препаратами що містять октокрилен (деякі косметичні та гігієнічні засоби).

Старанно мити руки після кожного нанесення гелю. Якщо гель необхідно втирати у шкіру протягом тривалого часу слід застосовувати хірургічні рукавички.

Місцеве застосування великої кількості гелю може спровокувати напади бронхіальної астми та прояви гіперчутливості такі як контактний дерматит кропив’янка і бронхоспазм.

Не застосовувати гель поряд з відкритим полум’ям оскільки він містить етанол.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Застосування препарату протипоказано у ІІІ триместрі вагітності у І і ІІ триместрах застосування гелю можливе лише за призначенням лікаря у тому разі коли очікувана користь для жінки перевищує потенційний ризик для плода.

Усі інгібітори синтезу простагландинів у тому числі кетопрофен спричиняють токсичне ураження кардіопульмональної системи та нирок плода.

Наприкінці вагітності як у матері так і у дитини може подовжитися час кровотечі.

НПЗЗ можуть спричинити затримку пологів тому застосування препарату протипоказано у ІІІ триместрі вагітності.

Годування груддю слід припинити на період лікування кетопрофеном

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Даних немає.

Спосіб застосування та дози

Дорослим та дітям віком від 15 років на шкіру ураженої ділянки наносять 3-5 см гелю тонким шаром 1-2 рази на добу та обережно втирають його. Кількість гелю залежить від розміру ураженої ділянки: 5 см гелю відповідають 100 мг кетопрофену 10 см – 200 мг кетопрофену. Використовувати при цьому оклюзійну пов’язку не рекомендується.

Тривалість лікування становить 7-10 діб. Після застосування гелю слід вимити руки.

Нобі гель можна застосовувати у комбінації з іншими лікарськими формами (капсули таблетки супозиторії). Загальна максимальна добова доза не має перевищувати 200 мг кетопрофену незалежно від застосованої лікарської форми.

Діти

Препарат не застосовують дітям віком до 15 років.

Передозування

Симптоми: подразнення еритема свербіж або посилення проявів інших побічних реакцій.

Оскільки рівень кетопрофену що проникає через шкіру у плазмі крові низький то при місцевому застосуванні передозування є малоймовірним. Розвиток системних побічних реакцій можливий при застосуванні препарату тривалий час у високих дозах або на великі ділянки шкіри. Якщо нанесено забагато гелю на шкіру її слід помити водою.

Випадковий прийом кетопрофену внутрішньо може спричинити сонливість запаморочення нудоту блювання біль в епігастральній ділянці. Ці симптоми зазвичай минають після відповідного симптоматичного лікування. Високі дози кетопрофену при системному застосуванні можуть спричинити брадипное кому судоми шлунково-кишкові кровотечі гостру ниркову недостатність і підвищення або зниження артеріального тиску. Специфічного антидоту при передозуванні кетопрофену немає рекомендується симптоматичне лікування разом із підтриманням життєво важливих функцій організму. Промивання шлунка та прийом активованого вугілля (першу дозу слід призначати разом із сорбітолом) може бути корисним особливо у разі якщо симптоми виникли до 4 годин після передозування або при прийомі дози що у 5-10 разів перевищує рекомендовані.

Побічні реакції

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості включаючи ангіоневротичний набряк і анафілаксію відзначені при системному і місцевому застосуванні кетопрофену бронхоспазм напади бронхіальної астми.

З боку шкіри і підшкірної клітковини: подразнення шкіри алергічні шкірні реакції гіперемія печіння набряки свербіж еритема екзема у тому числі везикулярна бульозна та фліктенульозна що здатна розповсюджуватися та набувати генералізованого характеру пурпуроподібний бульозний висип підвищене потовиділення кропив’янка дерматит (контактний ексфоліативний) фоточутливість у тому числі серйозні шкірні реакції від перебування на сонці бульозний висип пурпура мультиформна еритема дерматит що нагадує лишай некроз шкіри синдром Стівенса–Джонсона. Були повідомлення про локальні шкірні реакції що у подальшому могли виходити за межі ділянки нанесення препарату.

З боку травного тракту: нудота блювання печія запор (при тривалому застосуванні) діарея пептична виразка шлунково-кишкові кровотечі.

З боку сечовидільної системи: описаний випадок погіршення функції нирок у пацієнта з хронічною нирковою недостатністю після місцевого застосування кетопрофену. У поодиноких випадках спостерігався інтерстиціальний нефрит.

Залежно від проникної здатності діючої речовини від кількості нанесеного гелю площі обробленої ділянки цілісності шкірних покривів тривалості застосування препарату та застосування герметичних пов’язок можливі інші побічні реакції гіперчутливості побічні реакції з боку травного тракту та сечовидільної системи. Пацієнти літнього віку більш схильні до появи побічних реакцій при застосуванні нестероїдних протизапальних засобів.

Кетопрофен може спричинити напади бронхіальної астми у хворих із гіперчутливістю до ацетилсаліцилової кислоти або до її похідних.

Термін придатності

3 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності зазначеного на упаковці

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 30 г у тубі. По 1 тубі у пачці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Збіг складу і діючої речовини
Подібний терапевтичний ефект
Аналог в інших формах випуску
 1. Фастум 2,5% гель 100 г
  Фастум 2,5% гель 100 г
  Berlin-Chemie (Menarini Group) (Німеччина)
  Код товару: 112372
  Упаковка В наявності
  189,40 ₴
 2. Ультрафастин 2.5% гель 50 г
  Ультрафастин 2.5% гель 50 г
  Medana Pharma S. A. (Польща)
  Код товару: 147174
  Упаковка В наявності
  177,10 ₴
 3. Ультрафастин 2.5% гель 30 г
  Ультрафастин 2.5% гель 30 г
  Medana Pharma S. A. (Польща)
  Код товару: 147177
  Упаковка В наявності
  124,20 ₴
 4. Фастум 2,5% гель 50 г
  Фастум 2,5% гель 50 г
  Berlin-Chemie (Menarini Group) (Німеччина)
  Код товару: 936
  Упаковка В наявності
  113,60 ₴
 5. Фастум 2,5% гель 30 г
  Фастум 2,5% гель 30 г
  Berlin-Chemie (Menarini Group) (Німеччина)
  Код товару: 6465
  Упаковка В наявності
  95,20 ₴
 6. Ф-гель 2,5% 30 г
  Ф-гель 2,5% 30 г
  Дарниця ПрАТ (Україна, Київ)
  Код товару: 23064
  Упаковка В наявності
  92,68 ₴
 7. Форт-гель 2.5% туба 50 г недорого
  Форт-гель 2.5% туба 50 г
  Тернофарм ТОВ (Україна, Тернопіль)
  Код товару: 236421
  Упаковка В наявності
  79,60 ₴
 8. Форт-гель 2,5% туба 30 г
  Форт-гель 2,5% туба 30 г
  Тернофарм ТОВ (Україна, Тернопіль)
  Код товару: 99004
  Упаковка В наявності
  61,40 ₴
 1. Валусал гель 50 г
  Валусал гель 50 г Код товару: 204903
  Немає в наявності
 2. Кетонал 2,5% гель туба 50 г
  Кетонал 2,5% гель туба 50 г
  Sandoz Pharmaceuticals (Словенія)
  Код товару: 126103
  Упаковка В наявності
  143,50 ₴
 3. Артрокол 25 мг/г гель 45 г
  Артрокол 25 мг/г гель 45 г
  World Medicine (Великобританія)
  Код товару: 237724
  Упаковка В наявності
  131,60 ₴
 4. Кетонал 5% крем туба 30 г
  Кетонал 5% крем туба 30 г
  Sandoz Pharmaceuticals (Словенія)
  Код товару: 3939
  Упаковка В наявності
  115,90 ₴
 1. Ультрафастин 100 мг таблетки №20
  Ультрафастин 100 мг таблетки №20
  Польфарма
  Код товару: 211546
  Упаковка В наявності
  227,90 ₴
 2. Кетонал 50 мг капсули №25
  Кетонал 50 мг капсули №25
  Lek (Словенія)
  Код товару: 8782
  Немає в наявності

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку