Ноліпрел Бі-Форте таблетки №30

КОД: 28456
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

  Ноліпрел Бі-Форте таблетки №30

  208,09 грн.

  Доступность: Есть в наличии

  Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
 2. Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
  Доставка
  • Доставка Кур'єром
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштой
  При сумі замовлення від 100грн. доставка здійснюється безплатно
  Міста безплатной доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro


 • add.ua-Servier (Франция)-Ноліпрел Бі-Форте таблетки №30-01
208,09 грн.

Наявність: Є в наявності

Кількість
Замовити в один клік
 • Головний медикамент: Нолипрел
 • Виробник: Servier (Франция)
 • Форма товару: Таблетки
 • Реєстраційне посвідчення: UA/10248/01/01
Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу


НОЛІПРЕЛ® БІ-ФОРТЕ
(NOLIPREL
® BI-FORTE)


Склад:

діючі речовини: perindopril indapamide;

1 таблетка містить 6 79 мг периндоприлу що відповідає 10 мг периндоприлу аргініну та 2 5 мг індапаміду;

допомiжнi речовини: лактози моногідрат магнію стеарат мальтодекстрин кремнію діоксид колоїдний безводний натрію крохмаль гліколят (тип А) гліцерин гіпромелоза макрогол 6000 титану дiоксид (E 171).


Лікарська форма. Таблетки вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетка вкрита плівковою оболонкою білого кольору круглої форми.


Фармакотерапевтична група. Комбіновані препарати інгібіторів ангіотензин-перетворювального ферменту (АПФ). Периндоприл та діуретики. Код ATX C09B A04.


Фармакологiчнi властивості.

Фармакодинаміка.

Ноліпрел® Бі-форте – це комбінація інгібітору АПФ периндоприлу аргініну та сульфонамiдного діуретика індапаміду. Його фармакологічна дія зумовлена властивостями кожного компонента (периндоприлу та індапаміду) та їх адитивним синергізмом.

Фармакологічний механізм дії пов’язаний з периндоприлом.

Периндоприл – інгібітор АПФ що перетворює ангіотензин І в ангіотензин ІІ (судинозвужувальну субстанцію) додатково стимулює секрецію альдостерону корою надниркових залоз та розпад брадикініну (вазодилатуючої субстанції) до неактивних гептапептидів.

Інгібування АПФ приводить до:

· зниження секреції альдостерону;

· підвищення активності реніну у плазмі крові тоді як альдостерон не чинить негативного впливу;

· зменшення загального периферичного опору судин завдяки переважаючому впливу на судини м’язів та нирок; при цьому не спостерігається затримки води та солей або рефлекторної тахікардії навіть у разі тривалого лікування.

Окрім того периндоприл знижує артеріальний тиск (АТ) у пацієнтів з нормальним та низьким рівнем реніну у плазмі крові.

Периндоприл діє через свій активний метаболіт периндоприлат. Інші метаболіти неактивні.

Периндоприл зменшує роботу серця через:

· вазодилататорну дію на вени (можливо через зміни у метаболізмі простагландинів) – зменшення переднавантаження;

·      зменшення загального опору периферичних судин – зменшення постнавантаження на серце.

Дослідження проведені з участю пацієнтів із серцевою недостатністю довели що застосування периндоприлу призводить до:

·                     зниження тиску наповнення лівого та правого шлуночків;

·                     зниження загального опору периферичних судин;

·                     збільшення серцевого викиду та покращення серцевого індексу;

·                     збільшення регіонального кровотоку у м’язах.

Значно покращуються показники тестів з фізичним навантаженням.

Фармакологічний механізм дії пов’язаний з індапамідом.

Індапамiд – похідне сульфонамідів з індоловим кільцем фармакологiчно споріднене з тiазидними діуретиками що діє шляхом інгібування реабсорбції натрію у кортикальному сегменті нирок. Це підвищує екскрецію натрію та хлоридів із сечею та меншою мірою - калію і магнію підвищуючи таким чином сечовиділення та забезпечуючи антигіпертензивну дію.

Характеристика антигіпертензивної дії.

Ноліпрел® Бі-форте знижує систолічний АТ (САТ) та діастолічний АТ (ДАТ) у пацієнтів з артеріальною гіпертензією будь-якого віку які знаходяться як у положенні лежачи так і стоячи. Антигіпертензивна дія препарату є дозозалежною.

PICXEL – мультицентрове рандомізоване подвійне сліпе контрольоване дослідження в якому оцінювали вплив комбінації периндоприлу та індапаміду на гіпертрофію лівого шлуночка порівняно з еналаприлом у монотерапії (за результатами ехокардіографії).

У ході дослідження PICXEL пацієнтів з артеріальною гіпертензією та гіпертрофією лівого шлуночка (з індексом маси лівого шлуночка > 120 г/м2 у чоловіків та > 100 г/м2 у жінок) було рандомізовано на дві групи: частина пацієнтів приймала 2 мг периндоприлу тертбутиламіну (еквівалентно 2 5 мг периндоприлу аргініну)/0 625 мг індапаміду інші – 10 мг еналаприлу 1 раз на добу протягом року. Дози було адаптовано відповідно до показників АТ: дозу периндоприлу тертбутиламіну збільшували до 8 мг (еквівалентно 10 мг периндоприлу аргініну) індапаміду – до 2 5 мг еналаприлу – до 40 мг 1 раз на добу. Препарати у стартовій дозі продовжили приймати 34 % пацієнтів у групі периндоприлу/індапаміду (2 мг периндоприлу та 0 625 мг індапаміду) та 20 % у групі еналаприлу (10 мг).

Наприкінці лікування індекс маси лівого шлуночка зменшився достовірно більшою мірою у пацієнтів які отримували периндоприл/індапамід (-10 1 г/м²) ніж у групі еналаприлу
(-1 1 г/м²). Різниця між двома групами становила -8 3 (95 % довірчий інтервал [ДІ] від -11 5 до -5 0 p < 0 0001).

Найкращий ефект щодо зниження індексу маси лівого шлуночка було досягнуто при прийомі 8 мг периндоприлу (еквівалентно 10 мг периндоприлу аргініну)/2 5 мг індапаміду.

Артеріальний тиск більш ефективно зменшився у групі периндоприлу/індапаміду: різниця середнього зниження АТ між двома групами пацієнтів становила -5 8 мм рт. ст. (95 % ДІ від –

7 9 до -3 7 p < 0 0001) для САТ та -2 3 мм рт. ст. (95 % ДІ від -3 6 до -0 9 p = 0 0004) для ДАТ з перевагою для пацієнтів із групи периндоприлу/індапаміду.

Антигіпертензивна дія пов’язана з периндоприлом.

Периндоприл ефективно знижує АТ при всіх ступенях артеріальної гіпертензії: м’якої помірної та тяжкої. Зниження САТ і ДАТ спостерігається як у положенні лежачи так і стоячи.

Максимальний антигіпертензивний ефект розвивається через 4-6 годин після прийому одноразової дози та зберігається більше доби.

Периндоприл має високий рівень остаточного блокування інгібітору АПФ (приблизно 80 %) через 24 години після прийому.

У пацієнтів які відповіли на лікування нормалізація АТ відбувається протягом місяця та зберігається без виникнення тахіфілаксії.

Припинення терапії не супроводжується ефектом відміни.

Периндоприл має судинорозширювальні властивості відновлює еластичність великих артерій коригує гістоморфометричні зміни у резистентності артерій та зменшує гіпертрофію лівого шлуночка. Додавання у разі необхідності тіазидного діуретика призводить до додаткового синергізму.

Комбінація інгібітору АПФ та тіазидного діуретика зменшує ризик виникнення гіпокаліємії що може виникнути при призначенні діуретика у монотерапії.


Антигіпертензивна дія пов’язана з індапамідом.

Антигіпертензивна дія індапаміду у монотерапії триває 24 години. Цей ефект проявляється у дозах в яких діуретичні властивості є мінімальними.

Антигіпертензивна дія індапаміду пов’язана з покращенням еластичності артерій та зменшенням резистентності артеріол і загального периферичного опору судин.

Індапамід зменшує гіпертрофію лівого шлуночка.

При перевищенні рекомендованої дози терапевтична дія тіазидних та тіазидоподібних діуретиків не збільшується тоді як кількість небажаних ефектів зростає. Якщо лікування є недостатньо ефективним збільшувати дозу не рекомендується.

Більш того як було показано у ході досліджень різної тривалості (короткої середньої та довгої) з участю пацієнтів з артеріальною гіпертензією індапамід:

·      не впливає на метаболізм лiпiдiв (тригліцеридів ліпопротеїдів низької та високої щільності);

·      не впливає на метаболізм вуглеводів навіть у хворих на артеріальну гіпертензію та цукровий діабет.

Фармакокінетика.

Фармакокінетичні властивості периндоприлу та індапаміду у складі препарату Ноліпрел® Бі-форте не відрізняються від властивостей при їх окремому застосуванні.

Фармакокінетичні властивості пов’язані з периндоприлом.

Після перорального прийому периндоприл швидко всмоктується максимальна концентрація досягається через 1 годину. Період напіввиведення периндоприлу з плазми крові становить 1 годину.

Периндоприл є пролікарським засобом. Так 27 % від прийнятої дози периндоприлу потрапляє у кровотік у вигляді активного метаболіту периндоприлату. Крім активного периндоприлату периндоприл утворює ще 5 неактивних метаболітів. Максимальна концентрація периндоприлату у плазмі крові досягається через 3-4 години.

Оскільки прийом їжі зменшує перетворення периндоприлу у периндоприлат а отже знижується і його біодоступність периндоприлу аргінін рекомендується приймати перорально в одноразовій добовій дозі вранці перед їдою.

Існує лінійний взаємозв’язок між дозою периндоприлу та його концентрацією у плазмі крові.

Об’єм розподілу незв’язаного периндоприлату становить приблизно 0 2 л/кг. Зв’язування периндоприлату з білками плазми крові становить 20 % в основному з АПФ і є дозозалежним.

Периндоприлат виводиться із сечею період остаточного напіввиведення незв’язаної фракції становить приблизно 17 годин. Стан рівноваги досягається через 4 доби.

Виведення периндоприлату зменшується у пацієнтів літнього віку та в осіб із серцевою або нирковою недостатністю. Для хворих на ниркову недостатність слід адаптувати дозу залежно від ступеня порушення функції нирок (кліренсу креатиніну).

Діалізний кліренс периндоприлату становить 70 мл/хв.

Кінетика периндоприлу змінюється у хворих на цироз печінки: печінковий кліренс основної молекули знижується вдвічі. Однак кількість утворюваного периндоприлату не зменшується. Отже таким пацієнтам не потрібно підбирати дозу (див. розділи «Спосіб застосування та дози» та «Особливості застосування»).

Фармакокінетичні властивості пов’язані з індапамідом.

Індапамід швидко та повністю всмоктується у травному тракті.

Максимальна концентрація у плазмі крові досягається приблизно через 1 годину після перорального прийому.

Зв’язування з протеїнами плазми крові – 79 %.

Перiод напiввиведення становить вiд 14 до 24 годин (у середньому – 18 годин). Повторний прийом не призводить до кумуляції. Виведення головним чином відбувається із сечею (70 % дози) та фекаліями (22 %) у вигляді неактивних метаболітів.

У пацієнтів з нирковою недостатністю фармакокінетичні параметри не змінюються.


Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування артеріальної гіпертензії у пацієнтів які потребують застосування периндоприлу аргініну у дозі 10 мг та індапаміду у дозі 2 5 мг.

Протипоказання.

Протипоказання пов’язані з периндоприлом:

 • підвищена чутливість до периндоприлу або до будь-яких інших інгібіторів АПФ;
 • ангіоедема (набряк Квінке) в анамнезі пов’язана з попереднім лікуванням інгібіторами АПФ;
 • уроджений або ідіопатичний ангіоневротичний набряк;
 • вагітні або жінки які планують завагітніти (див. розділ «Застосування у період вагітності або годування груддю»).

Протипоказання пов’язані з індапамідом:

 • гіперчутливість до індапаміду або до будь-яких інших сульфонамідів;
 • печінкова енцефалопатія;
 • тяжке порушення функції печінки;
 • гіпокаліємія;
 • за загальним правилом даний лікарський засіб не рекомендується призначати у комбінації з неантиаритмічними препаратами що може спричинити розвиток пароксизмальної шлуночкової тахікардії типу «пірует» (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»);
 • період годування груддю (див. розділ «Застосування у період вагітності або годування груддю»).

Протипоказання пов’язані з препаратом Ноліпрел® Бі-форте:

 • підвищена чутливість до будь-якої допоміжної речовини;<