Олфен 1% гідрогель 50 г

КОД: 726199
  Доставка
  • Доставка Кур'єром - Київ
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  • Доставка УкрПоштою безкоштовно
  • Оплата та доставка
  Міста доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
 • add.ua-Mepha (Швейцарія)-Олфен 1% гідрогель 50 г-04
 • add.ua-Mepha (Швейцарія)-Олфен 1% гідрогель 50 г-04

Наявність:Є в наявності

128,90 грн.
Повтор замовлення
Замовлення кожний(і):
Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: Mepha (Швейцарія)
 • Форма товару: Гель
 • Температура зберігання: не вище +25°С
 • Реєстраційне посвідчення: UA/0646/02/01

Олфен каталог  Каталог Олфен

  Інструкція

  Олфен гідрогель (Olfen Hydrogel) інструкція по застосуванню

  Склад:

  діюча речовина: диклофенак;

  1 г гелю містить диклофенаку натрію 10 мг;

  допоміжні речовини: кислота молочна, ди-ізопропіладипат, спирт ізопропіловий, натрію метабісульфіт (Е 223), гідроксиетилцелюлоза, гідроксипропілцелюлоза, вода очищена.

  Лікарська форма

  Гель.

  Основні фізико-хімічні властивості:

  опалісцентний або злегка мутний безбарвний або жовтуватого кольору гель, із запахом ізопропілового спирту.

  Фармакотерапевтична група

  Засоби, що застосовуються місцево при суглобовому та м'язовому болю. Нестероїдні протизапальні засоби. Диклофенак. Код АТХ М02А A15.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка.

  Олфен гідрогель з діючою речовиною диклофенак натрію є нестероїдним протизапальним засобом для зовнішнього застосування.

  Диклофенак натрію чинить виражену протиревматичну, знеболювальну, протизапальну та жарознижувальну дію. Основним механізмом дії є пригнічення біосинтезу простагландинів.

  При запаленні, спричиненому травмами або ревматичними захворюваннями, Олфен гідрогель призводить до зменшення болю, набряку тканин та скорочення періоду поновлення функцій ушкоджених суглобів, зв'язок, сухожиль і м'язів. Олфен гідрогель зменшує гострий біль вже через 1 годину після нанесення. Подолання болю та функціональних порушень досягалось після 4 днів лікування препаратом Олфен гідрогель.

  Фармакокінетика.

  Кількість диклофенаку, яка всмоктується через шкіру, пропорційна до площі його нанесення і залежить як від загальної застосованої дози препарату, так і від ступеня гідратації шкіри.

  Після нанесення препарату Олфен гідрогель на шкіру суглобів кисті і коліна диклофенак виявляється у плазмі крові (де його максимальна концентрація приблизно у 100 разів менша, ніж після перорального прийому), у синовіальній оболонці та синовіальній рідині. Зв'язування диклофенаку з білками плазми крові становить 99,7 %.

  Диклофенак накопичується у шкірі, яка слугує резервуаром, звідки відбувається поступове вивільнення речовини у прилеглі тканини. Звідти диклофенак переважно надходить у більш глибокі запалені тканини, такі як суглоби, де продовжує діяти і визначається у концентраціях до 20 разів більших, ніж у плазмі крові.

  Диклофенак метаболізується переважно шляхом гідроксилювання з утворенням кількох фенольних похідних, два з яких є фармакологічно активними, але значно меншою мірою, ніж диклофенак.

  Диклофенак та його метаболіти виводяться переважно із сечею. Загальний системний плазмовий кліренс диклофенаку становить 263 ± 56 мл/хв, а кінцевий період напіввиведення – у середньому 1-3 години.

  При нирковій або печінковій недостатності метаболізм та виведення з організму диклофенаку не змінюються.

  Показання

  Місцеве лікування болю та запалення суглобів, м’язів, зв’язок та сухожиль ревматичного або травматичного походження.

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до диклофенаку або до будь-яких інших компонентів препарату Олфен гідрогель. Наявність в анамнезі нападів бронхіальної астми, кропив'янки або гострого риніту, зумовлених прийомом ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Оскільки системна абсорбція диклофенаку внаслідок місцевого застосування препарату дуже низька, виникнення взаємодій є малоймовірним.

  Особливості застосування

  Олфен гідрогель необхідно з обережністю застосовувати з пероральними нестероїдними протизапальними засобами. Імовірність розвитку системних побічних ефектів при місцевому застосуванні диклофенаку є незначною порівняно з таким при застосуванні його пероральних форм. Але системна дія не виключається при застосуванні препарату на відносно великих ділянках шкіри протягом тривалого часу.

  Олфен гідрогель можна наносити тільки на непошкоджену поверхню шкіри. Слід уникати контакту препарату з пошкодженою шкірою, відкритими ранами, екзематозною шкірою, очима та слизовими оболонками. Препарат не можна ковтати.

  При появі будь-яких шкірних висипів лікування препаратом потрібно припинити.

  Гель не можна наносити під закриті, непроникні для повітря пов'язки, але допускається його застосування під неоклюзійну пов'язку. У випадку розтягування зв'язок уражену ділянку можна перев'язати бинтом.

  Застосування у період вагітності або годування груддю

  Вагітність

  Системна концентрація диклофенаку є нижчою при місцевому застосуванні порівняно з такою диклофенаку при пероральному застосуванні. Пригнічення синтезу простагландинів може негативно впливати на вагітність та/або ембріофетальний розвиток плода. Дані епідеміологічних досліджень вказують на підвищений ризик невиношування вагітності, вад серця та гастрошизису після застосування інгібіторів синтезу простагландинів на ранніх термінах вагітності. Вважається, що цей ризик зростає при збільшенні дози препаратів та тривалості терапії.

  Диклофенак натрію не слід застосовувати протягом І та ІІ триместрів вагітності, якщо у цьому немає абсолютної необхідності. Якщо диклофенак натрію застосовувати жінці, яка намагається завагітніти або знаходиться на І або ІІ триместрах вагітності, доза препарату має бути мінімальною, а тривалість лікування – якомога коротшою.

  Диклофенак натрію протипоказаний під час ІІІ триместру вагітності у зв’язку з тим, що всі інгібітори синтезу простагландинів можуть:

  − піддавати плід таким ризикам:

  • кардіопульмональній токсичності (з передчасним закриттям артеріальної протоки та розвитком легеневої гіпертензії);

  • нирковій дисфункції, що прогресує до ниркової недостатності з маловоддям;

  − піддавати матір та дитину таким ризикам:

  • можлива тривала кровотеча – ефект, пов’язаний з інгібуванням агрегації тромбоцитів, який може проявитися навіть на тлі прийому дуже низьких доз препарату;

  • інгібування скорочень мускулатури матки, що призводить до затримки або пролонгації пологів.

  Годування груддю.

  Так само, як інші НПЗЗ, диклофенак проникає у грудне молоко людини в невеликій кількості. Однак при застосуванні диклофенаку в терапевтичних дозах впливу на дитину, яка перебуває на грудному вигодовуванні, не очікується. Рішення щодо застосування препарату приймає лікар при наявності вагомих підстав для його застосування у період годування груддю, коли очікувана користь від лікування препаратом перевищує потенційний ризик. Препарат не слід наносити на молочні залози або великі ділянки шкіри та не слід застосовувати протягом тривалого часу.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

  Не впливає.

  Спосіб застосування та дози

  Гель призначений тільки для зовнішнього застосування!

  Дорослі та діти віком від 14 років

  Кількість застосованого препарату залежить від розміру ураженої ділянки. Орієнтовно
  2-4 г гелю (за об'ємом відповідає нанесенню смужки гелю на поверхню 1-2 кінчиків пальців) достатньо для нанесення на ділянку площею 400-800 см2. Гель наносити 3-4 рази на добу на ушкоджену ділянку тіла, не втираючи. Добова доза не має перевищувати 15 г гелю.

  Після аплікації препарату необхідно вимити руки, окрім тих випадків, коли саме ця ділянка підлягає лікуванню.

  Олфен гідрогель можна також застосовувати у комбінованій терапії з іншими лікарськими формами Олфену .

  Тривалість терапії залежить від характеру захворювання та ефективності лікування.

  Препарат не слід застосовувати довше 14 днів поспіль.

  Якщо після 7 днів лікування стан пацієнта не покращився або погіршився, слід припинити застосування препарату та обов'язково звернутися за консультацією до лікаря.

  Пацієнти літнього віку не потребують коригування дози препарату.

  Діти

  Олфен гідрогель не рекомендований для застосування дітям віком до 14 років. При застосуванні лікарського засобу дітям від 14 років довше 7 днів або якщо симптоми захворювання посилюються, необхідно звернутися за консультацією лікаря.

  Передозування

  У зв'язку з низькою абсорбцією диклофенаку у системний кровотік випадки передозування при місцевому застосуванні є малоймовірними.

  У випадку виникнення будь-яких симптоматичних побічних ефектів унаслідок неправильного застосування або можливого передозування слід застосувати загальні терапевтичні методи для лікування інтоксикації нестероїдними протизапальними речовинами.

  У разі випадкового проковтування слід враховувати можливість розвитку системних побічних реакцій. У таких випадках слід одразу спорожнити шлунок та прийняти адсорбент. Показане симптоматичне лікування із застосуванням терапевтичних заходів, що застосовуються для лікування отруєння нестероїдними протизапальними засобами.

  Побічні реакції

  Олфен гідрогель зазвичай добре переноситься. Небажані реакції включають легкі тимчасові реакції на шкірі у місці нанесення. Можуть спостерігатися алергічні реакції.

  Інфекції та інвазії: пустульозні висипання.

  З боку імунної системи: реакції гіперчутливості (включаючи кропив'янку), ангіоневротичний набряк.

  З боку респіраторної системи: бронхіальна астма.

  З боку шкіри та підшкірної клітковини: висипання, екзема, набряк, еритема, дерматит, у тому числі контактний дерматит, бульозний дерматит, реакції фоточутливості, відчуття печіння шкіри, свербіж.

  Термін придатності

  3 роки.

  Не використовувати препарат після закінчення терміну придатності.

  Умови зберігання

  Зберігати при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

  Упаковка

  По 20 г або 50 г гелю в тубі, по 1 тубі в коробці.

  Категорія відпуску

  Без рецепта.

  Наявність в аптеках
  Додаткова інформація

  Додаткова інформація Олфен 1% гідрогель 50 г

  Обліковий номер726199
  Об'єм50 мл
  Форма товаруГель
  ПризначенняВід болю, Від болю зовнішні, Знеболюючі
  ВиробникMepha (Швейцарія)
  БрендОлфен
  Реєстраційне посвідчення UA/0646/02/01
  Умови відпускубез рецепта
  Температура зберiганняне вище +25°С
  Головний медикаментОлфен
  код моріону529025
  Відгуки

  Відгуки Олфен 1% гідрогель 50 г

  Як мені оцінити цей продукт? *
  Загальна оцінка :
  * - Поля, обов'язкові для заповнення
  Як замовити

  ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

  • 1. Щоб знайти препарат досить ввести в рядку пошуку перші 3-4 літери назви товару.
  • 2. Виберіть кількість упаковок і натисніть на кнопку «Додати в кошик».
  • 3. Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Оформити замовлення»
  • 4. Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.
  • 5. Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
  • 6. Чекайте на sms-повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

  Продукція (косметичні та гігієнічні засоби, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України.


  Коли можна забирати замовлення? (самовивезення з аптеки)

  Після отримання смс-підтвердження з номером замовлення, Ви можете приходити в аптеку, на яку було оформлено замовлення.
  Якщо ж Ви прийшли в аптеку і замовлення не було готово - прохання повідомити нам про це за номером телефону: 0 (800) 500-129 або (044) 538-07-37.


  САМОВИВІЗ

  Якщо Ви бажаєте забрати своє замовлення з аптеки самостійно, для зручності Ви можете попередньо забронювати його по телефону або через сайт. Після підтвердження замовлення оператором - відразу можна їхати в аптеку.

  Зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 500-129 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

  Ви також отримаєте інформацію про те, в який найближчій аптеці необхідний Вам товар є в наявності.


  Ціна на всі товари актуальна при замовленні на сайті.

  Купити товари представлені на сайті можна в аптеках мережі "Аптека Доброго Дня" в містах України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.

  Аналоги

  Аналоги Олфен 1% гідрогель 50 г

  1. Збіг складу і діючої речовини
  2. add.ua-Novartis Pharma (Швейцарія)-Вольтарен Форте 2,32% емульгель 100 г-20

   Вольтарен Форте 2,32% емульгель 100 г

   Виробник: Novartis Pharma (Швейцарія)

   368,00 грн.
  3. add.ua-Mepha (Швейцарія)-Олфен 140 мг трансдермальний пластир №5-20
   310,20 грн.
  4. add.ua-Novartis Pharma (Швейцарія)-Вольтарен Форте 2,32% емульгель 50 г-20

   Вольтарен Форте 2,32% емульгель 50 г

   Виробник: Novartis Pharma (Швейцарія)

   231,60 грн.
  5. add.ua-Mepha (Швейцарія)-Олфен 140 мг трансдермальний пластир №2-20
   177,50 грн.
  6. add.ua-Salutas Pharma (Німеччина)-Диклак Ліпогель туба 50 г-20

   Диклак Ліпогель туба 50 г

   Виробник: Salutas Pharma (Німеччина)

   148,90 грн.
  7. add.ua-Hemofarm (Сербія)-Раптен 1% гель туба 40 г-20

   Раптен 1% гель туба 40 г

   Виробник: Hemofarm (Сербія)

   109,90 грн.
  8. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Диклофенак-Здоровя Ультра гель 5% 50 г-20

   Диклофенак-Здоров'я Ультра гель 5% 50 г

   Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)

   70,00 грн.
  9. add.ua-Mepha (Швейцарія)-Олфен гель 50 г-20

   Олфен гель 50 г

   Виробник: Mepha (Швейцарія)

   Відсутній на складі

  10. add.ua-Mepha (Швейцарія)-Олфен 140 мг трансдермальний пластир №10-20

   Відсутній на складі

  1. Подібний терапевтичний ефект
  2. add.ua-GlaxoSmithKline-Вольтарен 1% емульгель 100 мл-20
   264,60 грн.
  3. add.ua-Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина-Диклак гель 5% туба 100 г-20

   Диклак гель 5% туба 100 г

   Виробник: Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина

   254,40 грн.
  4. add.ua-GlaxoSmithKline-Вольтарен 1% емульгель 50 г-20

   Вольтарен 1% емульгель 50 г

   Виробник: GlaxoSmithKline

   172,00 грн.
  5. add.ua-Pharbil Waltrop (Німеччина)-Аргетт Спрей 4% розчин 12,5 г-20

   Аргетт Спрей 4% розчин 12,5 г

   Виробник: Pharbil Waltrop (Німеччина)

   169,40 грн.
  6. add.ua-Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина-Диклак 5% гель туба 50 г-20

   Диклак 5% гель туба 50 г

   Виробник: Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина

   166,90 грн.
  7. add.ua-Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина-Диклак гель 5% туба 50 г-20

   Диклак гель 5% туба 50 г

   Виробник: Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина

   Звичайна ціна: 232,60 грн.

   Special Price 159,90 грн.

  8. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Диклофенак-Здоровя Ультра 5% гель 100 г-20

   Диклофенак-Здоров'я Ультра 5% гель 100 г

   Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)

   112,90 грн.
  9. add.ua-GlaxoSmithKline-Вольтарен 1% емульгель 20 г-20

   Вольтарен 1% емульгель 20 г

   Виробник: GlaxoSmithKline

   99,80 грн.
  10. add.ua-World Medicine (Великобританія)-Клодифен 50 мг/г гель 45 г-20

   Клодифен 50 мг/г гель 45 г

   Виробник: World Medicine (Великобританія)

   89,50 грн.
  11. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Диклофенак-Здоровя Форте гель 3% 50 г-20

   Диклофенак-Здоров'я Форте гель 3% 50 г

   Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)

   54,40 грн.
  12. add.ua-Виола ФФ ЗАО (Украина, Запорожье)-Диклофенак 1% гель 40 г-20

   Диклофенак 1% гель 40 г

   Виробник: Виола ФФ ЗАО (Украина, Запорожье)

   51,30 грн.
  13. add.ua-Фармак ОАО (Украина, Киев)-Диклофенак натрію 1% гель 40 г-20

   Диклофенак натрію 1% гель 40 г

   Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

   28,20 грн.
  14. add.ua-Лубныфарм ОАО (Украина, Лубны)-Диклосан гель 40 г-20

   Диклосан гель 40 г

   Виробник: Лубныфарм ОАО (Украина, Лубны)

   23,50 грн.
  15. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Диклофенак-Здоровье Ультра спрей накож.р-р 40мг/мл 50мл в/уп-20

   Диклофенак-Здоровье Ультра спрей накож.р-р 40мг/мл 50мл в/уп

   Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)

   Відсутній на складі

  16. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Диклофенак натрію 1% гель 50 г-20

   Диклофенак натрію 1% гель 50 г

   Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)

   Відсутній на складі

  17. add.ua-Красная Звезда ОАО (Украина, Харьков)-Диклофенак натрия 1% гель 40 г-20

   Диклофенак натрия 1% гель 40 г

   Виробник: Красная Звезда ОАО (Украина, Харьков)

   Відсутній на складі

  18. add.ua-Красная Звезда ОАО (Украина, Харьков)-Диклофенак гель 50мг/г 40г туба-20

   Диклофенак гель 50мг/г 40г туба

   Виробник: Красная Звезда ОАО (Украина, Харьков)

   Відсутній на складі

  1. Аналог в інших формах випуску
  2. add.ua-Kusum Healthcare (Індія)-Фаніган таблетки №100-20

   Фаніган таблетки №100

   Виробник: Kusum Healthcare (Індія)

   355,30 грн.
  3. add.ua-Mepha (Швейцарія)-Олфен 50 Лактаб 50 мг таблетки №20-20

   Олфен- 50 Лактаб 50 мг таблетки №20

   Виробник: Mepha (Швейцарія)

   324,40 грн.
  4. add.ua-Scan Biotek (Індія)-Бол-Ран таблетки №100-20

   Бол-Ран таблетки №100

   Виробник: Scan Biotek (Індія)

   306,30 грн.
  5. add.ua-Mepha (Швейцарія)-Олфен-75 ампули 2 мл №5-20

   Олфен-75 ампули 2 мл №5

   Виробник: Mepha (Швейцарія)

   289,00 грн.
  6. add.ua-Mepha (Швейцарія)-Олфен-100 СР Депокапс №20-20

   Олфен-100 СР Депокапс №20

   Виробник: Mepha (Швейцарія)

   268,30 грн.
  7. add.ua-Evertogen Life Sciences (Індія)-Фламідез таблетки №30-20

   Фламідез таблетки №30

   Виробник: Evertogen Life Sciences (Індія)

   206,30 грн.
  8. add.ua-Lannacher Heilmittel (Австрія)-Нейродикловит № 30 капсулы-20

   Нейродикловит № 30 капсулы

   Виробник: Lannacher Heilmittel (Австрія)

   187,90 грн.
  9. add.ua-KRKA (Словенія)-Наклофен ретард 100 мг таблетки №20-20
   128,20 грн.
  10. add.ua-KRKA (Словенія)-Наклофен Дуо 75 мг капсули №20-20

   Наклофен Дуо 75 мг капсули №20

   Виробник: KRKA (Словенія)

   123,20 грн.
  11. add.ua-KRKA (Словенія)-Наклофен 75 мг/3 мл розчин для ін`єкцій ампули №5-20
   115,00 грн.
  12. add.ua-Hemofarm (Сербія)-Раптен ретард 100 мг таблетки №20-20

   Раптен ретард 100 мг таблетки №20

   Виробник: Hemofarm (Сербія)

   102,60 грн.
  13. add.ua-Hemofarm (Сербія)-Раптен рапід 50 мг драже №10-20

   Раптен рапід 50 мг драже №10

   Виробник: Hemofarm (Сербія)

   100,70 грн.
  14. add.ua-Hemofarm (Сербія)-Раптен-75 розчин для інєкцій 75 мг ампули 3 мл №5-20
   67,00 грн.
  15. add.ua-Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)-Диклофенак 25 мг капсули №30-20

   Диклофенак 25 мг капсули №30

   Виробник: Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)

   16,00 грн.
  16. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Ортофен 50 мг таблетки №30-20

   Ортофен 50 мг таблетки №30

   Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)

   14,10 грн.
  17. add.ua-Витамины ОАО (Украина, Умань)-Ортофен 0,025 г таблетки №30-20

   Ортофен 0,025 г таблетки №30

   Виробник: Витамины ОАО (Украина, Умань)

   13,50 грн.
  18. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Ортофен таблетки №30-20

   Ортофен таблетки №30

   Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)

   11,10 грн.
  19. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Ортофен форте 50 мг таблетки №10-20

   Ортофен форте 50 мг таблетки №10

   Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)

   5,30 грн.
  20. add.ua-KRKA (Словенія)-Наклофен 50 мг супозиторії №10-20

   Наклофен 50 мг супозиторії №10

   Виробник: KRKA (Словенія)

   Відсутній на складі

  21. add.ua-KRKA (Словенія)-Наклофен 50 мг капсули №20-20

   Наклофен 50 мг капсули №20

   Виробник: KRKA (Словенія)

   Відсутній на складі

  УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
  Інші товари