Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Опефера капсули №20
353,90 ₴
World Medicine Europe (Румунія)
Код товару:
268315
У список

Опефера капсули №20

World Medicine Europe (Румунія)
Упаковка В наявності
353,90 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно
від 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 35 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 60 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям від 1-го рокувід 1-го року
 • ВагітнимВагітним можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я вагітних жінок і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я годуючих жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування даного лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник World Medicine Europe (Румунія)
Форма товару Капсули
шт. 1
Штрих-код 5944760000212
Бренд Опефера
код моріону 541909
Умови відпуску без рецепта
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція

Опефера інструкція по застосуванню

Склад

основні речовини:

1 капсула тверда містить:

 • живі ліофілізовані бактерії - 1,94·109 КУО (Lactobacillus rhamnosus - 0,5·109 КУО, Lactobacillus plantarum - 0,2·109 КУО, Streptococcus thermophilus - 0,5·109 КУО, Lactobacillus acidophilus - 0,5·109 КУО, Bifidobacterium spp. (Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium infantis) - 0,24·109 КУО);
 • Saccharomyces boulardii - 65 мг;
 • сухий екстракт квіток ромашки аптечної (Matricaria chamomilla L.) - 50 мг;
 • інулін - 200 мг.

Допоміжні речовини: магнію стеарат (наповнювач), капсула: желатин, титану двоокис (барвник).

Властивості

Опефера - комбінований пробіотик, до складу якого входять живі ліофілізовані бактерії (Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus plantarum, Streptococcus thermophiles, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium spp. (Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium infantis), Saccharomyces boulardii, сухий екстракт квіток ромашки аптечної (Matricaria chamomilla L.), інулін.

Опефера - комбінований пробіотик, який оптимізує функції організму, регулює рівновагу та нормалізує склад кишкової мікрофлори.

Лакто- та біфідобактерії (Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus plantarum, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium spp. (Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium infantis) мають високу антагоністичну активність щодо широкого спектра патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів, пригнічують життєдіяльність стафілококів, шигел, ротавірусів, протея, ентеропатогенної кишкової палички, деяких дріжджоподібних грибів, перешкоджають їх адгезії до слизової оболонки кишечнику.

Лакто- та біфідобактерії створюють сприятливі умови для розвитку корисної мікрофлори кишечнику, підтримують та регулюють фізіологічну рівновагу кишкової мікрофлори, сприяють нормалізації мікробіоценозу ШКТ, а також підвищують неспецифічну резистентність організму, мають імуномодулюючі властивості, синтезують амінокислоти, вітаміни (К, групи В, в тому числі пантотенову кислоту), що сприяють всмоктуванню заліза, кальцію, вітаміну D. Лакто- та біфідобактерії активізують пристінкове травлення, беруть участь у ферментативному розщепленні білків, жирів, вуглеводів і процесах метаболізму жовчних кислот та ХС. Створюване лактобактеріями кисле середовище сприяє розвитку біфідобактерій, що становлять 85–95% кишкової мікрофлори організму.

Streptococcus thermophilus має максимальну лактазну активність і синтезує полісахариди, є живильним середовищем для лактобактерій.

Завдяки цьому ці види бактерій виявляють симбіоз, компенсують метаболізм один одного та стимулюють взаємний ріст.

Saccharomyces boulardii при проходженні через ШКТ чинять біологічну захисну дію щодо нормальної кишкової мікрофлори. Генетично зумовлена стійкість Saccharomyces boulardii до дії антибіотиків дозволяє застосовувати їх одночасно з антибіотиками для захисту нормального мікробіоценозу ШКТ.

Екстракт квіток ромашки аптечної (Matricaria chamomilla L.) містить ефірну олію, до складу якої входять хамазулен, прохамазулен, інші терпени та сесквітерпени, а також флавоноїди, полісахариди, макро- та мікроелементи, каротин, аскорбінова кислота, β-ситостерин, холін, органічні кислоти.

Цей комплекс біологічно активних речовин виявляє спазмолітичні, протизапальні, антимікробні, в’яжучі, потогінні, жовчогінні та седативні властивості, підвищує секреторну діяльність травних залоз, збуджує апетит, усуває спазми кишечнику, пригнічує бродильні процеси, покращує функціональний стан ШКТ.

Інулін - рослинний полісахарид, полімер D-фруктози. Позитивно впливає на функціональний стан мікрофлори ШКТ, як пребіотик стимулює ріст біфідобактерій, підвищує всмоктування кальцію та магнію, сприяє нормалізації ліпідного та вуглеводного обміну.

Рекомендації щодо застосування

Опефера рекомендується як дієтична добавка до раціону харчування як додаткове джерело пробіотичних лакто- та біфідобактерій, ефірних олій, а також флавоноїдів, полісахаридів, макро- та мікроелементів, каротину, аскорбінової кислоти, β-ситостерину, холіну, органічних кислот з метою регуляції діяльності мікрофлори ШКТ та поліпшення травлення.

Комплекс про- та пребіотиків, що входять до його складу, сприяє загальному зміцненню організму, підвищенню імунітету та запобігає розвитку дисбіозу, гастроентериту, диспепсії, діареї (пов’язаних із прийомом антибіотиків), у тому числі в разі ерадикації Helicobacter pylori, госпітальної діареї; транзиторних дисфункцій кишечнику (діареї, запору, метеоризму, колік), пов’язаних зі зміною раціону харчування, поїздками та іншими причинами; алергічних захворювань (алергічний риніт, БА, екзема, атопічний дерматит, діатез); підтримує нормальний баланс вагінальної мікрофлори під час і після лікування антибактеріальними препаратами та іншими лікарськими засобами, при передпологовій підготовці вагітних групи ризику (з порушенням чистоти вагінального секрету); сприяє підвищенню толерантності до лактози молока, поліпшенню мікрофлори шкіри.

Протипоказання Опефери

Індивідуальна чутливість до компонентів.

Застереження

Перед вживанням дієтичної добавки та при одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів рекомендована консультація лікаря. Для максимальної ефективності інтервал між використанням Опефери й антибіотиків повинен становити не менше 3 години. Вживання капсул Опефера не слід поєднувати з алкоголем або гарячими напоями.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування та дози Опефера

Капсули вживати після прийому їжі, запиваючи невеликою кількістю питної води кімнатної температури:

 • дітям раннього віку (1-3 років) - по 1 капсулі 1-2 рази на добу;
 • дітям віком 3-12 років - по 1 капсулі 1-3 рази на добу;
 • дорослим і дітям віком ≥12 років - по 1-2 капсули 1-3 рази на добу;
 • для підготовки перед пологами вагітні групи ризику вживають по 2 капсули 1 раз на добу протягом 5–8 діб.

Капсули за необхідності можна відкривати. Якщо дитині чи дорослому важко проковтнути капсулу, її можна розкрити та розчинити вміст у столовій ложці (15 мл) кип’яченої питної води кімнатної температури. Отримана суміш зберіганню не підлягає.

Зазвичай курс вживання становить 3–4 тижні.

При дисбіозі після закінчення курсу застосування антибіотиків (та інших препаратів), за умови відсутності повної нормалізації мікрофлори, через 10-14 днів призначають підтримувальні дози Опефери (половина рекомендованої добової дози) протягом 1-1,5 місяця.

Тривалість курсу лікування залежить від особливостей організму та визначається лікарем індивідуально.

Увага! Для розчинення вмісту капсули використовувати питну воду гарантованої безпеки і якості. Неприпустимо використання питної води з колодязів і каптажних джерел.

Умови зберігання

При температурі не вище 18 °С в оригінальній упаковці. Після розкриття флакон зберігати в холодильнику при температурі 4±2 °С та використати протягом 1 місяця.

Форма випуску

Капсули

Категорія відпуску з аптеки

Без рецепта.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку