Ормакс 250 мг капсули №6

КОД: 203352
  Доставка
  • Доставка Кур'єром - Київ
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  • Доставка УкрПоштою безкоштовно
  • Оплата та доставка
  Міста доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
 • add.ua-Сперко Украина СП ООО (Украина, Винница)-Ормакс 250 мг капсули №6-02

Наявність:Є в наявності

158,90 грн.
Повтор замовлення
Замовлення кожний(і):
Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: Сперко Украина СП ООО (Украина, Винница)
 • Форма товару: Капсули
 • Температура зберігання: не вище +25°С
 • Реєстраційне посвідчення: UA/11108/01/01
 • За рецептом: Доставка за наявності електронного рецепту
Сперко Україна СП ТОВ (Україна, Вінниця)
 • Дорослим можна
 • Дітям з масою тіла більше 45 кг
 • Вагітним з обережністю
 • Під час лактації з обережністю
 • Алергетикам з обережністю
 • Дібетикам з обережністю
Інструкція

Інструкція ормакс (ormax) капсули

Склад

Показання

Протипоказання

Спосіб застосування та дози

Передозування

Побічні реакції

Склад

діюча речовина ормакс: азитроміцин;

1 капсула містить азитроміцину (у формі дигідрату) 250 мг;

допоміжні речовини ормакс: лактоза безводна, крохмаль кукурудзяний, натрію лаурилсульфат, магнію стеарат;

оболонка капсули містить:

корпус: желатин, титану діоксид (Е 171);

кришка: желатин, титану діоксид (Е 171), індиготин (Е 132);

маркування на кришку: барвник синій.

Лікарська форма

Капсули.

Основні фізико-хімічні властивості:

тверді желатинові капсули ормакс №1 з корпусом білого кольору, кришкою синього кольору і маркуванням темно-синього кольору.

Вміст капсул – порошок білого або майже білого кольору.

Фармакотерапевтична група

Антибактеріальні засоби для системного застосування. Макроліди, лінкозаміди та стрептограміни. Азитроміцин. Код АТХ J01F A10.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Азитроміцин – представник нової генерації макролідних антибіотиків, належить до підгрупи азалідів. Антибактеріальна дія препарату зумовлена блокуванням біосинтезу білків чутливих до нього мікроорганізмів шляхом зв’язування із 50S-субодиницями рибосом та пригнічення транслокації пептидів. До препарату чутливі: Streptococcus pneumoniaе (пеніцилінчутливий), Streptococcus pyogenes, Staphуlococcus aureus (метицилінчутливий), H. influenzae, H. parainfluenzae, M. catarrhalis, Pasteurella multocida, Clostridium perfringens, Legionella pneumophila, Fusobacterium spp., Prevotella spp., Porphyromonas spp., Chlamydia trachomatis, Chlamydia pneumoniae, Mycoplasma pneumoniae. Види мікроорганізмів, для яких набута резистентність може бути проблемною: Streptococcus pneumoniae з проміжною чутливістю до пеніциліну та пеніцилінрезистентний. Резистентні організми: повна перехресна резистентність існує у Streptococcus pneumoniae, бета-гемолітичного стрептококу групи А, Enterococcus faecalis, група бактероїдів Bacteroides fragilis, Staphylococcus MRSA та MRSE (метицилінрезистентний стафілокок має дуже високу поширеність набутої стійкості до макролідів, чутливість до азитроміцину у таких видів є рідкісною).

Поширеність набутої резистентності для виділених видів може бути різною залежно від місцевості і часу, тому потрібна локальна інформація про резистентність, особливо при лікуванні тяжких інфекцій. У разі необхідності можна звернутися за кваліфікованою порадою, якщо місцева поширеність резистентності є такою, що ефективність препарату для лікування принаймні деяких типів інфекцій є сумнівною.

Фармакокінетика.

Після перорального прийому ормакс добре всмоктується і швидко розподіляється в організмі. Максимальна концентрація у крові виявляється приблизно через 2-3 години, біодоступність ормакс становить приблизно 37 %. При внутрішньому прийомі азитроміцин розподіляється по всьому організму. Концентрація азитроміцину в тканинах значно вища (у 50 разів), ніж у плазмі крові, що свідчить про сильне зв’язування препарату з тканинами. Зв’язування з білками сироватки крові є варіабельним залежно від плазмових концентрацій і становить від 12 % при 0,5 мкг/мл до 52 % при 0,05 мкг/мл. Кінцевий період плазмового напіввиведення повністю відображає період напіввиведення з тканин упродовж 2-4 днів. Приблизно 12 % внутрішньовенно введеної дози ормакс виділяються незміненими із сечею упродовж наступних 3 днів. Особливо високі концентрації незміненого азитроміцину виявляються у жовчі людини. Також у жовчі виявляються 10 метаболітів, що утворюються за допомогою N- та О-деметилювання, гідроксилювання кілець дезозаміну та аглікону і розщеплення кладінози кон’югату. Метаболіти ормакс не є мікробіологічно активними.

Показання

Інфекції, спричинені мікроорганізмами, чутливими до азитроміцину:

 • інфекції ЛОР-органів (бактеріальний фарингіт/тонзиліт, синусит, середній отит);
 • інфекції дихальних шляхів (бактеріальний бронхіт, негоспітальна пневмонія);
 • інфекції шкіри та м’яких тканин: мігруюча еритема (початкова стадія хвороби Лайма), бешиха, імпетиго, вторинні піодерматози;
 • інфекції, що передаються статевим шляхом: неускладнений та ускладнений уретрит/цервіцит, спричинений Chlamydia trachomatis.

Протипоказання

Підвищена чутливість до азитроміцину, еритроміцину або до будь-якого макролідного або кетолідного антибіотика, або до будь-якого іншого компонента препарату ормакс. Через теоретичну можливість ерготизму азитроміцин не слід призначати одночасно з похідними ріжків.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Слід з обережністю призначати ормакс пацієнтам разом з іншими лікарськими засобами, що можуть подовжувати інтервал QT.

Антациди. При вивченні впливу одночасного застосування антацидів на фармакокінетику ормакс загалом не спостерігалося змін у біодоступності, хоча плазмові пікові концентрації ормакс зменшувалися на 25 %. Азитроміцин необхідно приймати принаймні за 1 годину до або через 2 години після прийому антациду.

Цетиризин. При одночасному застосуванні ормакс упродовж 5 днів із цетиризином 20 мг у рівноважному стані не спостерігалось явищ фармакокінетичної взаємодії чи суттєвих змін інтервалу QT.

Диданозин. При одночасному застосуванні добових доз ормакс 1200 мг з диданозином не було виявлено впливу на фармакокінетику диданозину порівняно з плацебо.

Дигоксин. Повідомлялося, що супутнє застосування макролідних антибіотиків, включаючи азитроміцин, та субстратів Р-глікопротеїну, таких як дигоксин, призводить до підвищення рівня субстрату Р-глікопротеїну в сироватці крові. Відповідно, у разі одночасного застосування ормакс і дигоксину необхідно враховувати можливість підвищення концентрацій дигоксину в сироватці крові.

Зидовудин. Одноразові дози 1000 мг та 1200 мг або багаторазові дози по 600 мг ормакс не впливали на плазмову фармакокінетику або виділення із сечею зидовудину або його глюкуронідних метаболітів. Однак прийом азитроміцину підвищував концентрації фосфорильованого зидовудину, клінічно активного метаболіту, в мононуклеарах периферичної крові. Клінічна значущість цих даних не з’ясована, але може бути корисною для пацієнтів.

Ріжки. З огляду на теоретичну можливість виникнення ерготизму одночасне застосування ормакс з похідними ріжків не рекомендується.

ормакс не має суттєвої взаємодії з печінковою системою цитохрому Р450. Вважається, що препарат не має фармакокінетичної взаємодії, що спостерігається при застосуванні еритроміцину та інших макролідів. Азитроміцин не спричиняє індукцію або інактивацію печінкового цитохрому Р450 через цитохром-метаболітний комплекс.

Існують дані про проведення фармакокінетичних досліджень застосування оригінального азитроміцину і наступних препаратів, метаболізм яких значною мірою відбувається з участю цитохрому Р450.

Аторвастатин. Одночасне застосування аторвастатину 10 мг на добу та ормакс 500 мг на добу не спричиняло зміни концентрацій аторвастатину у плазмі крові (на основі аналізу інгібування HMG CoA-редуктази). Проте в постмаркетинговий період було зареєстровано випадки рабдоміолізу у пацієнтів, які застосовували азитроміцин зі статинами.

Карбамазепін. ормакс не виявив значного впливу на плазмові рівні карбамазепіну або на його активні метаболіти.

Циметидин. Зміни фармакокінетики ормакс при одноразовому застосуванні циметидину за 2 години до застосування азитроміцину були відсутні.

Пероральні антикоагулянти кумаринової групи. Повідомлялося про підвищену тенденцію до кровотеч у зв’язку з одночасним застосуванням ормакс та варфарину або кумарин-подібних пероральних антикоагулянтів. Необхідно приділяти увагу частоті моніторингу протромбінового часу та міжнародного нормалізаційного відношення.

Циклоспорин. У фармакокінетичному дослідженні за участю здорових добровольців, які отримували пероральну дозу ормакс 500 мг/добу упродовж 3 днів, а потім одноразову пероральну дозу циклоспорину 10 мг/кг, було продемонстровано значне підвищення Сmax та AUC0-5 циклоспорину. Деякі зі споріднених макролідних антибіотиків впливають на метаболізм циклоспорину. Слід ретельно зважити терапевтичну ситуацію до призначення одночасного прийому цих препаратів. Якщо комбіноване застосування вважається виправданим, необхідно проводити ретельний моніторинг рівнів циклоспорину і відповідно регулювати дозування.

Ефавіренц. Одночасне застосування одноразової дози ормакс 600 мг та щоденне застосування ефавіренцу по 400 мг протягом 7 днів не спричиняло будь-якої суттєвої взаємодії.

Флуконазол. Одночасне застосування одноразової дози ормакс 1200 мг не призводить до зміни фармакокінетики одноразової дози флуконазолу 800 мг. Загальна експозиція і період напіввиведення ормакс не змінювалися при одночасному застосуванні флуконазолу, проте спостерігалося клінічно незначне зниження Сmax азитроміцину на 18 %.

Індинавір. Одночасне застосування одноразової дози ормакс 1200 мг не спричиняло статистично достовірного впливу на фармакокінетику індинавіру, який приймали у дозі 800 мг 3 рази на добу протягом 5 днів.

Метилпреднізолон. ормакс не виявляв значного впливу на фармакокінетику метилпреднізолону.

Мідазолам. Одночасне застосування азитроміцину 500 мг на добу протягом 3 днів не спричиняло клінічно значущих змін фармакокінетики і фармакодинаміки мідазоламу.

Нелфінавір. Одночасне застосування ормакс 1200 мг і нелфінавіру в рівноважних концентраціях (750 мг 3 рази на добу) спричиняє підвищення концентрації азитроміцину. Клінічно значущих побічних явищ не спостерігалося, відповідно, немає потреби у регулюванні дози.

Рифабутин. Одночасне застосування ормакс і рифабутину не впливало на плазмові концентрації цих препаратів. Нейтропенія спостерігалася у пацієнтів, які приймали одночасно ормакс і рифабутин. Хоча нейтропенія була пов’язана із застосуванням рифабутину, причинний зв’язок з одночасним прийомом азитроміцину не був встановлений.

Силденафіл. Немає доказів впливу застосування ормакс по 500 мг на добу протягом 3 днів на значення AUC i Cmax силденафілу або його основного метаболіту в осіб чоловічої статі.

Терфенадин. Не повідомлялося про взаємодію між азитроміцином і терфенадином. Як і у випадку з іншими макролідними антибіотиками, ормакс необхідно з обережністю призначати у комбінації з терфенадином.

Теофілін. ормакс не впливав на фармакокінетику теофіліну при одночасному прийомі азитроміцину і теофіліну.

Тріазолам. Одночасне застосування ормакс 500 мг у перший день і 250 мг другого дня з 0,125 мг тріазоламу суттєво не впливало на всі фармакокінетичні показники тріазоламу.

Триметоприм/сульфаметоксазол. Одночасне застосування триметоприму/сульфометоксазолу 160/800 мг упродовж 7 днів та ормакс 1200 мг на 7-му добу не виявило суттєвого впливу на максимальні концентрації, загальну експозицію або екскрецію із сечею триметоприму чи сульфометоксазолу. Концентрації азитроміцину також не змінювалися.

Особливості застосування

Алергічні реакції. Як і у випадку з еритроміцином та іншими макролідними антибіотиками, повідомлялося про рідкісні серйозні алергічні реакції, включаючи ангіоневротичний набряк та анафілаксію (у поодиноких випадках – з летальним наслідком), дерматологічні реакції, у тому числі гострий генералізований екзантематозний пустульоз. Деякі з цих реакцій мали рецидивуючий характер і потребували більш тривалого спостереження і лікування.

Порушення функції печінки. Оскільки печінка є основним шляхом виведення азитроміцину, слід обережно призначати ормакс пацієнтам із серйозними захворюваннями печінки. Повідомлялося про випадки фульмінантного гепатиту при прийомі азитроміцину, що спричиняє небезпечні для життя порушення функції печінки. Можливо, деякі пацієнти в анамнезі мали захворювання печінки або застосовували інші гепатотоксичні лікарські засоби. Необхідно проводити функціональні печінкові тести у випадку розвитку ознак і симптомів дисфункції печінки, наприклад астенії, що швидко розвивається і супроводжується жовтяницею, темною сечею, схильністю до кровотеч або печінковою енцефалопатією. У разі виявлення порушення функції печінки застосування азитроміцину слід припинити.

Ріжки. У пацієнтів, які приймають похідні ріжків, одночасне застосування деяких макролідних антибіотиків спричиняє швидкий розвиток ерготизму. Відсутні дані щодо можливості взаємодії між ріжками та азитроміцином. Проте через теоретичну можливість ерготизму ормакс не слід призначати одночасно з похідними ріжків.

Суперінфекції. Як і у випадку з іншими антибактеріальними препаратами, рекомендується проводити спостереження щодо ознак суперінфекції, спричиненої нечутливими організмами, включаючи грибки. При прийомі майже всіх антибактеріальних препаратів, включаючи азитроміцин, повідомлялося про Clostridium difficile-асоційовану діарею (CDAD), серйозність якої варіювалася від слабко вираженої діареї до коліту з летальним наслідком. Лікування антибактеріальними препаратами змінює нормальну флору в товстій кишці, що призводить до надмірного росту C. difficile. C. difficile продукує токсини А та В, які спричиняють розвиток CDAD. Штами C. difficile, що гіперпродукують токсини, є причиною підвищеного рівня захворюваності і летальності, оскільки ці інфекції можуть бути резистентними до антимікробної терапії і потребувати проведення колектомії. Необхідно розглянути можливість розвитку CDAD у всіх пацієнтів із діареєю, спричиненою застосуванням антибіотиків. Потрібно ретельне ведення історії хвороби, оскільки, як повідомлялося, CDAD може мати місце впродовж 2 місяців після прийому антибактеріальних препаратів.

Порушення функції нирок. У пацієнтів із серйозною дисфункцією нирок (швидкість клубочкової фільтрації < 10 мл/хв) спостерігалося 33 % збільшення системної експозиції з азитроміцином.

Подовження серцевої реполяризації та інтервалу QT, що підвищували ризик розвитку серцевої аритмії, у тому числі тріпотіння-мерехтіння шлуночків (torsades de pointes), спостерігалися при лікуванні іншими макролідними антибіотиками. Подібний ефект ормакс не можна повністю виключити у пацієнтів з підвищеним ризиком подовженої серцевої реполяризації, тому слід з обережністю призначати лікування пацієнтам:

· із вродженою або зареєстрованою пролонгацією інтервалу QT;

· які в даний момент застосовують інші лікарські засоби, що пролонгують інтервал QT, наприклад антиаритмічні препарати класів ІА (хінідин та прокаїнамід) і ІІІ (аміодарон, соталол, дофетилід), цизаприд і терфенадин, нейролептичні засоби, такі як пімозид, антидепресанти, такі як циталопрам, а також фторхінолони, такі як моксифлоксацин та левофлоксацин;

· із порушеннями електролітного обміну, особливо у випадку гіпокаліємії і гіпомагніємії;

· з клінічно релевантною брадикардією, серцевою аритмією або тяжкою серцевою недостатністю.

Міастенія гравіс. Повідомлялося про загострення симптомів міастенії гравіс або про новий розвиток міастенічного синдрому у пацієнтів, які застосовували ормакс.

Стрептококові інфекції. ормакс загалом ефективний у лікуванні стрептококової інфекції у ротоглотці, але немає даних, що демонструють ефективність азитроміцину у профілактиці ревматичної атаки. Антимікробний препарат ормакс з антианаеробною активністю необхідно застосовувати у комбінації з азитроміцином, якщо припускається, що анаеробні мікроорганізми зумовлюють розвиток інфекції.

Інше. Безпека та ефективність для профілактики або лікування Mycobacterium Avium Complex у дітей не встановлені.

Препарат ормакс містить лактозу, тому його не слід застосовувати пацієнтам з такими рідкісними спадковими захворюваннями як непереносимість галактози, недостатність лактази Лаппа або синдром глюкозо-галактозної мальабсорбції.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Вагітність. ормакс проникає крізь плаценту, однак доказів токсичного впливу на плід у дослідженнях оригінального азитроміцину на тваринах не було отримано. Проте адекватних та добре контрольованих досліджень щодо застосування препарату ормакс вагітним жінкам немає. Оскільки дослідження впливу на репродуктивну функцію тварин не завжди відповідають такому ж ефекту у людини, ормакс слід призначати у період вагітності лише за життєвими показаннями.

Годування груддю. ормакс проникає у грудне молоко, проте відсутні відповідні та контрольовані дослідження фармакокінетики екскреції. ормакс можна застосовувати у період годування груддю лише у випадках, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для дитини.

Фертильність. Існують дослідження на щурах, згідно з якими показане зниження показника вагітності після введення ормакс. Релевантність цих даних щодо людини невідома.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Немає даних, що ормакс може погіршувати здатність керувати автотранспортом чи працювати з іншими механізмами, але слід врахувати можливість розвитку побічних реакцій, таких як запаморочення, сонливість, порушення зору.

Спосіб застосування та дози

Капсули препарату ормакс приймати внутрішньо 1 раз на добу за 1 годину до або через 2 години після вживання їжі, запиваючи невеликою кількістю рідини. У разі пропуску прийому препарату ормакс  пропущену дозу необхідно прийняти якомога швидше, а наступну дозу препарату ормакс приймати через 24 години.

Дорослі та діти з масою тіла більше 45 кг.

При інфекціях дихальних шляхів, ЛОР-органів, шкіри та м’яких тканин (окрім хронічної мігруючої еритеми) ормакс застосовувати по 500 мг (2 капсули) 1 раз на добу протягом 3 днів. Загальна лікувальна доза становить 1500 мг.

При інфекціях, що передаються статевим шляхом, пацієнтам призначати 1 г (4 капсули) препарату ормакс одноразово.

При мігруючій еритемі: 1 раз на добу протягом 5 днів, 1-й день 1 г (4 капсули по 250 мг), потім по 500 мг (2 капсули) з 2-го по 5-й день.

Для осіб літнього віку немає необхідності змінювати дозу препарату ормакс. Оскільки пацієнти літнього віку можуть входити до груп ризику щодо порушень електричної провідності серця, рекомендовано дотримуватися обережності при застосуванні ормакс у зв’язку з ризиком розвитку серцевої аритмії, у тому числі torsades de pointes.

Пацієнти із порушеннями функції нирок. У пацієнтів з незначною дисфункцією нирок (швидкість клубочкової фільтрації 10-80 мл/хв) немає необхідності змінювати дозування. ормакс необхідно з обережністю застосовувати пацієнтам із тяжкими порушеннями функції нирок (швидкість клубочкової фільтрації < 10 мл/хв).

Пацієнти із порушеннями функції печінки. Оскільки ормакс метаболізується у печінці та виводиться з жовчю, препарат ормакс не слід застосовувати пацієнтам із тяжкими порушеннями функції печінки. Немає даних щодо лікування таких пацієнтів.

Діти

ормакс у формі капсул можна призначати дітям з масою тіла більше 45 кг.

Передозування

Симптоми.

При передозуванні ормакс спостерігаються виражені нудота, блювання, діарея, біль у ділянці живота, оборотна втрата слуху.

Лікування.

Прийом активованого вугілля та проведення загальних симптоматичних і підтримуючих лікувальних заходів.

Побічні реакції

Інфекції та інвазії: кандидоз, оральний кандидоз, піхвові інфекції, пневмонія, грибкова інфекція, бактеріальна інфекція, фарингіт, гастроентерит, порушення функції дихання, риніт, псевдомембранозний коліт.

З боку системи крові та лімфатичної системи: лейкопенія, нейтропенія, еозинофілія, тромбоцитопенія, гемолітична анемія.

З боку імунної системи: ангіоневротичний набряк, реакції підвищеної чутливості, анафілактичні реакції.

З боку обміну речовин: анорексія.

З боку психіки: нервозність, безсоння, ажитація, агресивність, неспокій, делірій, галюцинації, тривога.

З боку нервової системи: головний біль, запаморочення, сонливість, парестезія, дисгевзія, непритомність, судоми, психомоторна підвищена активність, аносмія, паросмія, агевзія, міастенія гравіс, гіпестезія.

З боку органів зору: зорові розлади, погіршення зору.

З боку органів слуху: порушення слуху, вертиго, погіршення слуху, включаючи глухоту та/або дзвін у вухах.

З боку серця: пальпітація, тріпотіння-мерехтіння шлуночків (torsades de pointes), аритмія, включаючи шлуночкову тахікардію, подовження інтервалу QT на ЕКГ.

З боку судин: припливи, артеріальна гіпотензія.

З боку респіраторної системи: диспное, носова кровотеча.

З боку травного тракту: діарея, здуття живота, часті рідкі випорожнення, блювання, біль у животі, нудота, гастрит, запор, метеоризм, шлунково-кишковий дискомфорт, диспепсія, дисфагія, сухість у роті, відрижка, виразки у ротовій порожнині, гіперсекреція слини, панкреатит, зміна кольору язика.

З боку гепатобіліарної системи: порушення функції печінки, холестатична жовтяниця, печінкова недостатність (що рідко призводить до летального наслідку), гепатит, фульмінантний гепатит, некротичний гепатит.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: висипання, свербіж, кропив’янка, дерматит, сухість шкіри, гіпергідроз, фоточутливість, гострий генералізований екзантематозний пустульоз, синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз, поліморфна еритема, реакція на лікарський засіб з еозинофілією та системними симптомами.

З боку скелетно-м’язової системи: остеоартрит, міалгія, біль у спині, біль у шиї, артралгія.

З боку сечовидільної системи: дизурія, біль у нирках, гостра ниркова недостатність, інтерстиційний нефрит.

З боку статевої системи: маткова кровотеча, тестикулярні порушення.

Загальні порушення та місцеві реакції: біль у грудях, набряк, нездужання, астенія, підвищена втомлюваність, набряк обличчя, гіпертермія, біль, периферичний набряк.

Лабораторні показники: знижена кількість лейкоцитів, підвищена кількість еозинофілів, знижений рівень бікарбонату крові, підвищення рівня базофілів, підвищення рівня моноцитів, підвищення рівня нейтрофілів, підвищення рівня аспартатамінотрансферази, підвищення рівня аланінамінотрансферази, підвищення рівня білірубіну в крові, підвищення рівня сечовини в крові, підвищення рівня креатиніну в крові, зміни показників калію у крові, підвищення рівня лужної фосфатази, підвищення рівня хлоридів, підвищення рівня глюкози, підвищення рівня тромбоцитів, зниження рівня гематокриту, підвищення рівня бікарбонатів, відхилення рівня натрію.

Ураження та отруєння: ускладнення після процедури.

Термін придатності

2 роки. Не застосовувати препарат ормакс після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати ормакс при температурі не вище 25 ºС. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 6 або 10 капсул ормакс у пластиковому контейнері білого кольору, закупореному пластиковою кришкою з контролем першого відкриття в пачці з картону.

Категорія відпуску

За рецептом.

Наявність в аптеках
Додаткова інформація

Додаткова інформація Ормакс 250 мг капсули №6

Обліковий номер203352
Форма товаруКапсули
ВиробникСперко Украина СП ООО (Украина, Винница)
Реєстраційне посвідченняUA/11108/01/01
Умови відпускуза рецептом
Температура зберiганняне вище +25°С
Головний медикаментОрмакс
код моріону167894
Відгуки

Відгуки Ормакс 250 мг капсули №6

Як мені оцінити цей продукт? *
Загальна оцінка :
* - Поля, обов'язкові для заповнення
Як замовити

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

 • 1. Щоб знайти препарат досить ввести в рядку пошуку перші 3-4 літери назви товару.
 • 2. Виберіть кількість упаковок і натисніть на кнопку «Додати в кошик».
 • 3. Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Оформити замовлення»
 • 4. Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.
 • 5. Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
 • 6. Чекайте на sms-повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Продукція (косметичні та гігієнічні засоби, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України.


Коли можна забирати замовлення? (самовивезення з аптеки)

Після отримання смс-підтвердження з номером замовлення, Ви можете приходити в аптеку, на яку було оформлено замовлення.
Якщо ж Ви прийшли в аптеку і замовлення не було готово - прохання повідомити нам про це за номером телефону: 0 (800) 500-129 або (044) 538-07-37.


САМОВИВІЗ

Якщо Ви бажаєте забрати своє замовлення з аптеки самостійно, для зручності Ви можете попередньо забронювати його по телефону або через сайт. Після підтвердження замовлення оператором - відразу можна їхати в аптеку.

Зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 500-129 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

Ви також отримаєте інформацію про те, в який найближчій аптеці необхідний Вам товар є в наявності.


Ціна на всі товари актуальна при замовленні на сайті.

Купити товари представлені на сайті можна в аптеках мережі "Аптека Доброго Дня" в містах України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.

Аналоги

Аналоги Ормакс 250 мг капсули №6

 1. Збіг складу і діючої речовини
 2. add.ua-Pliva (Хорватия)-Сумамед 1000 мг таблетки дисперг №3-20

  Сумамед 1000 мг таблетки дисперг №3

  Виробник: Pliva (Хорватия)

  606,70 грн.
 3. add.ua-Pliva (Хорватия)-Сумамед 500 мг таблетки дисперг №6-20

  Сумамед 500 мг таблетки дисперг №6

  Виробник: Pliva (Хорватия)

  561,70 грн.
 4. add.ua-Pliva (Хорватия)-Сумамед 500 мг таблетки дисперг №3-20

  Сумамед 500 мг таблетки дисперг №3

  Виробник: Pliva (Хорватия)

  318,10 грн.
 5. add.ua-Pliva (Хорватия)-Сумамед Форте порошок для суспензії 200 мг/5 мл малина 37.5 мл-20
  296,60 грн.
 6. add.ua-Pliva (Хорватия)-Сумамед 500 мг таблетки №3-20

  Сумамед 500 мг таблетки №3

  Виробник: Pliva (Хорватия)

  293,00 грн.
 7. add.ua-Pliva (Хорватия)-Сумамед форте порошок для приготування суспензії 200 мг/5 мл 37,5 мл-20
 8. add.ua-Pliva (Хорватия)-Сумамед 250 мг таблетки дисперг №6-20

  Сумамед 250 мг таблетки дисперг №6

  Виробник: Pliva (Хорватия)

  289,20 грн.
 9. add.ua-Pliva (Хорватия)-Сумамед Форте порошок для суспензії 200 мг/5 мл полуниця 30 мл-20
 10. add.ua-Pliva (Хорватия)-Сумамед Форте порошок для суспензії 200 мг/5 мл банан 15 мл-20
  249,90 грн.
 11. add.ua-Pliva (Хорватия)-Сумамед Форте 200 мг/5 мл порошок для оральної суспензії 30 мл-20
 12. add.ua-Pliva (Хорватия)-Сумамед 250 мг капсули №6-20

  Сумамед 250 мг капсули №6

  Виробник: Pliva (Хорватия)

  228,60 грн.
 13. add.ua-Pliva (Хорватия)-Сумамед форте порошок для приготування суспензії 200 мг/5 мл 15 мл-20
 14. add.ua-Pliva (Хорватия)-Сумамед порошок 100 мг/5 мл полуниця флакон 20 мл-20
  206,10 грн.
 15. add.ua-Pliva (Хорватия)-Сумамед порошок 100 мг/5 мл флакон 20 мл-20
  205,10 грн.
 16. add.ua-Сперко Украина СП ООО (Украина, Винница)-Ормакс 200 мг/5 мл порошок для приготування суспензії 30 мл-20

  Ормакс 200 мг/5 мл порошок для приготування суспензії 30 мл

  Виробник: Сперко Украина СП ООО (Украина, Винница)

  193,70 грн.
 17. add.ua-Сперко Украина СП ООО (Украина, Винница)-Ормакс 200 мг/5 мл порошок для приготування суспензії 20 мл-20

  Ормакс 200 мг/5 мл порошок для приготування суспензії 20 мл

  Виробник: Сперко Украина СП ООО (Украина, Винница)

  190,10 грн.
 18. add.ua-Pliva (Хорватия)-Сумамед 125 мг таблетки №6-20

  Сумамед 125 мг таблетки №6

  Виробник: Pliva (Хорватия)

  158,40 грн.
 19. add.ua-Сперко Украина СП ООО (Украина, Винница)-Ормакс 100 мг/5 мл порошок для приготування суспензії 20 мл-20

  Ормакс 100 мг/5 мл порошок для приготування суспензії 20 мл

  Виробник: Сперко Украина СП ООО (Украина, Винница)

  133,20 грн.
 20. add.ua-Hemofarm (Сербія)-Хемоміцин 500 мг таблетки №3-20

  Хемоміцин 500 мг таблетки №3

  Виробник: Hemofarm (Сербія)

  118,10 грн.
 21. add.ua-Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)-Азимед 500 мг таблетки №3-20

  Азимед 500 мг таблетки №3

  Виробник: Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)

  100,80 грн.
 1. Подібний терапевтичний ефект
 2. add.ua-Salutas Pharma (Німеччина)-Азитро Сандоз 500 мг таблетки №6-20

  Азитро Сандоз 500 мг таблетки №6

  Виробник: Salutas Pharma (Німеччина)

  371,30 грн.
 3. add.ua-Salutas Pharma (Німеччина)-Азитро Сандоз порошок 200 мг/5 мл флакон 30 мл-20

  Азитро Сандоз порошок 200 мг/5 мл флакон 30 мл

  Виробник: Salutas Pharma (Німеччина)

  210,40 грн.
 4. add.ua-Sandoz (Австрія)-Азитро Сандоз 250 мг таблетки N6-20

  Азитро Сандоз 250 мг таблетки N6

  Виробник: Sandoz (Австрія)

  202,20 грн.
 5. add.ua-Salutas Pharma (Німеччина)-Азитро Сандоз 500 мг таблетки №3-20

  Азитро Сандоз 500 мг таблетки №3

  Виробник: Salutas Pharma (Німеччина)

  195,20 грн.
 6. add.ua-Сандоз RX-Азитросандоз порошок для приготування суспензії 200 мг/5 мл 20 мл №1-20
 7. add.ua-Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)-Азимед 200 мг/5 мл порошок для суспензії 30 мл флакон №1-20

  Азимед 200 мг/5 мл порошок для суспензії 30 мл флакон №1

  Виробник: Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)

  154,70 грн.
 8. add.ua-Pharmascience (Канада)-Азитромакс 250 мг таблетки №6-20

  Азитромакс 250 мг таблетки №6

  Виробник: Pharmascience (Канада)

  154,10 грн.
 9. add.ua-KRKA (Словенія)-Азибіот 500 мг таблетки №3-20

  Азибіот 500 мг таблетки №3

  Виробник: KRKA (Словенія)

  151,20 грн.
 10. add.ua-Сандоз RX-Азитросандоз порошок для приготування суспензії 100 мг/5 мл 20 мл №1-20
 11. add.ua-ГП Грензах Продуктіонс ГмбХ, Німеччина-Бепантен плюс спрей 30 г-20

  Бепантен плюс спрей 30 г

  Виробник: ГП Грензах Продуктіонс ГмбХ, Німеччина

  145,00 грн.
 12. add.ua-Nobel (Туреччина)-Азакс 500 мг таблетки №3-20

  Азакс 500 мг таблетки №3

  Виробник: Nobel (Туреччина)

  141,30 грн.
 13. add.ua-Zentiva (Чеська Республіка)-Азитрокс 500 мг таблетки №3-20

  Азитрокс 500 мг таблетки №3

  Виробник: Zentiva (Чеська Республіка)

  139,90 грн.
 14. add.ua-World Medicine (Великобританія)-Зіромін 500 мг таблетки №3-20

  Зіромін 500 мг таблетки №3

  Виробник: World Medicine (Великобританія)

  134,50 грн.
 15. add.ua-Grindeks (Латвія)-Азитроміцин-Гріндекс 500 мг таблетки №3-20
  109,90 грн.
 16. add.ua-Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)-Азимед 250 мг капсули №6-20

  Азимед 250 мг капсули №6

  Виробник: Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)

  103,50 грн.
 17. add.ua-Артеріум-Азимед 100 мг/5 мл порошок 20 мл-20

  Азимед 100 мг/5 мл порошок 20 мл

  Виробник: Артеріум

  97,80 грн.
 18. add.ua-Kusum Healthcare (Індія)-Зиоміцин 250 мг таблетки №6-20

  Зиоміцин 250 мг таблетки №6

  Виробник: Kusum Healthcare (Індія)

  92,70 грн.
 19. add.ua-Гледфарм-Зиоміцин 500 мг таблетки №3-20

  Зиоміцин 500 мг таблетки №3

  Виробник: Гледфарм

  92,10 грн.
 20. add.ua-Macleods Pharmaceuticals Ltd (Індія)-Зитрокс 500 мг таблетки №3-20

  Зитрокс 500 мг таблетки №3

  Виробник: Macleods Pharmaceuticals Ltd (Індія)

  81,50 грн.
 21. add.ua-Пабяницкий ФЗ Польфа (Польша)-Азипол 500 мг таблетки №3-20

  Азипол 500 мг таблетки №3

  Виробник: Пабяницкий ФЗ Польфа (Польша)

  81,00 грн.
 1. Аналог в інших формах випуску
 2. add.ua-Астрафарм ТОВ (Україна, Вишневе)-Азитроміцин-Астрафарм 500 мг капсули №3-20

  Азитроміцин-Астрафарм 500 мг капсули №3

  Виробник: Астрафарм ТОВ (Україна, Вишневе)

  55,10 грн.
 3. add.ua-Астрафарм ТОВ (Україна, Вишневе)-Азитроміцин 250 мг капсули №6-20

  Азитроміцин 250 мг капсули №6

  Виробник: Астрафарм ТОВ (Україна, Вишневе)

  54,70 грн.
 4. add.ua-Pliva (Хорватия)-Сумамед 1000 мг таблетки дисперг №1-20

  Сумамед 1000 мг таблетки дисперг №1

  Виробник: Pliva (Хорватия)

  Відсутній на складі

Завантажити повну інструкцію
УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Інші товари