Орнігіл розчин для ін'єкцій 5 мг/мл пляшка 100 мл

КОД: 200242
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

   Орнігіл розчин для ін'єкцій 5 мг/мл пляшка 100 мл

   110,00 грн.

   Доступность:Есть в наличии

   Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
  • Доставка
   • Доставка Кур'єром
   • Самовивіз
   • Доставка Новою поштою
   При сумі замовлення від 300 грн. доставка здійснюється безкоштовно кур'єром
   Міста безкоштовної доставки
   • Київ
   • Одеса
   • Харків
   • Дніпро
   • Львів
   • Івано-Франківськ
   • Вінниця
   • Запоріжжя
   • Кременчук
   • Кривий Ріг
   • Тернопіль
   Оплата
   Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro
   Нам довіряють
   • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
   • 100% товарів сертифіковані
   • Термінова доставка по Україні за 24 години
   • Працюємо без вихідних
  • add.ua-Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)-Орнігіл розчин для інєкцій 5 мг/мл пляшка 100 мл-02

  Наявність:Є в наявності

  110,00 грн.
  Повтор замовлення
  Замовлення кожний(і):
  Ціна дійсна при замовленні на сайті
  • Виробник: Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)
  • Форма товару: Розчин
  • Температура зберігання: не вище +25°С
  • Реєстраційне посвідчення: UA/10684/01/01
  Інструкція

  IНСТРУКЦIЯ

  длямедичного застосування лікарського засобу


  ОРНІГІЛ®

  (ORNIGIL)


  Склад:

  діюча речовина: орнідазол;

  1 мл розчину містить орнідазолу 5 мг;

  допоміжні речовини: натрію хлорид вода для ін’єкцій.


  Лікарська форма. Розчин для інфузій.

  Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна або світло-жовтого кольору рідина.


  Фармакотерапевтична група. Антибактеріальні засоби для системного застосування. Похідні імідазолу. Орнідазол. Код АТХ  J01X D03.


  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Орнігіл® – похідний антибіотичний засіб 5-нітроімідазолу чинить антибактеріальну дію подібну до дії метронідазолу та інших 5-нітроімідазолів.

  Ефективний щодо Trichomonas vaginalisEntamoeba histolyticaGiardia lamblia (Giardia intestinalis) а також деяких анаеробних бактерій таких як Gardnerella vaginalisBacteroides та Clostridium spp.Fusobacterium та анаеробних коків. Чинить протипротозойну дію  проти Balantidium coliBlastocystis hominisTrichomonas vaginalisTrichonomus foetusGiardia intesinalis і Entamoeba histolytica.

  За механізмом дії Орнігіл® – ДНК-тропний препарат із вибірковою активністю щодо мікроорганізмів які мають ферментні системи здатні відновлювати нітрогрупу і каталізувати взаємодію білків групи феридоксинів із нітросполуками. Після проникнення препарату в мікробну клітину механізм його дії зумовлений відновленням нітрогрупи під впливом нітроредуктаз мікроорганізму та активністю вже відновленого нітроімідазолу. Продукти відновлення утворюють комплекси з ДНК спричиняючи її деградацію порушують процеси реплікації і транскрипції ДНК. Крім того продукти метаболізму препарату мають цитотоксичні властивості та порушують процеси клітинного дихання.

  Фармакокінетика.

  При внутрішньовенному краплинному введенні у початковій дозі
  15 мг/год і при подальшому введенні в дозі 7 5 мг/кг маси тіла кожні 6 годин максимальна рівноважна концентрація становить 26 мкг/мл а мінімальна – 18 мкг/мл. Орнідазол розподіляється у багатьох тканинах і біологічних рідинах організму таких як жовч слина плевральна перитонеальна та спинномозкова рідини (приблизно 43 % від концентрації у плазмі крові) піхвовий секрет кісткова тканина печінка еритроцити. Зв’язування з білками плазми крові становить менше 20 %. Орнідазол проникає крізь плацентарний бар’єр виділяється у грудне молоко. В організмі метаболізується майже 30-60 % препарату шляхом гідроксилювання окиснення і глюкурування. Основний метаболіт (2-оксиметронідазол) також чинить протипротозойну та антибактеріальну дію. Орнідазол виводиться переважно із сечею (60-80 %) частково – з жовчю у незміненому вигляді та у вигляді метаболітів протягом 5 діб після одноразового введення.


  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Парентеральне введення препарату показане у випадках гострої та тяжкої інфекції або коли пероральне застосування неможливе при таких захворюваннях і станах:

  – анаеробні системні інфекції спричинені чутливою до орнідазолу мікрофлорою: септицемія менінгіти перитоніти післяопераційні ранові інфекції післяпологовий сепсис септичний аборт та ендометрит;

  – профілактика інфекцій спричинених анаеробними бактеріями при хірургічних втручаннях (особливо при операціях на ободовій та прямій кишці) при гінекологічних операціях;

  –  амебна дизентерія з тяжким перебігом всі позакишкові форми амебіазу лямбліоз абсцес печінки.


  Протипоказання.

  – Підвищена чутливість до компонентів препарату або до інших похідних нітроімідазолу.

  – Органічні  захворювання центральної нервової системи.

  – Епілепсія розсіяний склероз.

  – Порушення кровообігу патологічні ураження крові або інші гематологічні аномалії.

  – Хронічний алкоголізм.


  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Орнідазол потенціює дію пероральних антикоагулянтів кумаринового ряду що вимагає відповідної корекції їхньої дози. Орнідазол подовжує міорелаксуючу дію векуронію броміду.

  Концентрація препарату знижується при одночасному застосуванні з індукторами мікросомальних ферментів (фенобарбітал рифампіцин) і підвищується при одночасному застосуванні з інгібіторами мікросомальних систем печінки зокрема з блокаторами
  Н
  2-рецепторів (циметидин).

  При застосуванні з іншими похідними 5-нітроімідазолу повідомлялося про окремі випадки периферичного невриту психічної депресії судом подібних до епілепсії.

  На відміну від інших похідних нітроімідазолу орнідазол не пригнічує альдегіддегідрогеназу і тому сумісний з алкоголем.


  Особливості застосування.

  При перевищенні рекомендованих доз є певний ризик виникнення побічних ефектів у дітей у хворих із ураженнями печінки хворих які зловживають алкоголем. При застосуванні високих доз орнідазолу та у випадку лікування понад 10 днів рекомендується проводити клінічний та лабораторний моніторинг.

  У осіб при наявності в анамнезі порушень з боку крові рекомендується контроль за лейкоцитами особливо при проведенні повторних курсів лікування.

  Посилення порушень з боку центральної або периферичної нервової системи можуть спостерігатися у період проведення лікування орнідазолом. У випадку периферичної нейропатії порушень координації рухів (атаксії) запаморочення або затьмарення свідомості слід припинити лікування.

  Може спостерігатися загострення кандидомікозу яке вимагатиме відповідного лікування.

  У випадку проведення гемодіалізу необхідно враховувати зменшення періоду напіввиведення та призначати додаткові дози  препарату до або після гемодіалізу.

  Концентрацію солей літію креатиніну та концентрацію електролітів необхідно контролювати під час застосування терапії літієм.

  Ефект інших лікарських засобів може бути підвищено або послаблено під час лікування орнідазолом.  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Орнігіл® протипоказаний у І триместрі вагітності. У ІІ і ІІІ триместрах препарат призначати тільки за абсолютними показаннями.

  У разі необхідності застосування препарату Орнігіл® у період лактації слід припинити годування  груддю.


  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  При застосуванні орнідазолу можливі такі прояви як сонливість ригідність м’язів запаморочення тремор судоми послаблення координації тимчасова втрата свідомості. Можливість таких проявів необхідно враховувати для пацієнтів які керують автотранспортом або працюють з іншими механізмами.


  Спосіб застосування та дози.

  Препарат вводити внутрішньовенно протягом 15-30 хв.

  При анаеробних системних інфекціях дорослим і дітям віком від 12 років застосовувати в початковій дозі 500-1000 мг потім по – 500 мг кожні 12 годин або по 1000 мг кожні
  24 години протягом 5-10 днів (ступенева доза). Після того як стан пацієнта стабілізувався слід перейти на пероральний прийом орнідазолу (наприклад таблетки по 500 мг по 1 таблетці кожні 12 годин).

  Дітям віком до 12 років з масою тіла більше 6 кг добову дозу призначати з розрахунку
  20 мг/кг маси тіла розподілену на 2 введення протягом 5-10 діб.

  Для профілактики анаеробних інфекцій при хірургічних втручаннях дорослим і дітям віком від 12 років Орнігіл® вводити внутрішньовенно в дозі 500-1000 мг за півгодини перед оперативним втручанням.

  Для профілактики змішаних інфекцій Орнігіл® слід застосовувати разом із аміноглікозидами пеніциліном або цефалоспоринами.  Вводити препарати слід окремо.

  Амебна дизентерія з тяжким перебігом усі позакишкові форми амебіазу лямбліоз абсцес печінки – для дорослих і дітей віком від 12 років перше введення становить 500-1000 мг далі по – 500 мг кожні 12 годин протягом 3-6 діб.

  Дітям віком до 12 років з масою тіла більше 6 кг Орнігіл® вводити із розрахунку 20-30 мг/кг маси тіла розподілені на 2 введення.

  Курс лікування визначає лікар залежно від характеру захворювання.

  При порушенні функції нирок подовжують інтервал між введеннями або знижують разову і добову дозу препарату.


  Діти.

  Орнідазол протипоказано застосовувати  дітям  із масою тіла менше 6 кг.


  Передозування.

  Симптоми: втрата свідомості головний біль запаморочення тремтіння судоми депресія периферичний неврит нудота блювання анорексія можливе посилення симптомів інших побічних реакцій.

  Лікування: симптоматичне специфічний антидот невідомий. У разі виникнення судом слід застосовувати діазепам.


  Побічні реакції.

  З боку системи крові та лімфатичної системи: прояви впливу на  кістковий мозок помірна лейкопенія нейтропенія.

  З боку імунної системи: реакції гіперчутливості включаючи анафілактичний шок ангіоневротичний набряк.

  З боку шкіри та підшкірної клітковини: шкірні висипання кропив’янка гіперемія шкіри свербіж.

  З боку нервової системи:запаморочення сонливість головний біль тремор ригідність м’язів порушення координації атаксія судоми тимчасова втрата свідомості сплутаність свідомості ознаки сенсорної або змішаної периферичної нейропатії збудження.

  З боку шлунково-кишкового тракту: порушення смаку металевий присмак у роті сухість у роті обкладеність язика нудота блювання диспепсія відчуття тяжкості і болючості в епігастральній ділянці.

  З боку печінки та жовчовивідних шляхів: гепатотоксичність зміни печінкових функціональних проб.

  Загальні розлади та зміни в місці введення:підвищення температури тіла;озноб; загальна слабкість;  втомлюваність; задишка; зміни в місці введення включаючи біль почервоніння відчуття печіння y місці введення.

  Інші: потемніння кольору сечі серцево-судинні розлади у т.ч.зниження артеріального тиску.


  Термін придатності. 2 роки.


  Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 ºС в оригінальній упаковці.

  Не заморожувати.  Зберігати внедоступному для дітей місці.


  Несумісність. Розчин не змішувати з іншими лікарськими засобами.


  Упаковка. По 100 мл 200 мл у пляшках. По 100 мл 200 мл у контейнерах.


  Категорія вiдпуску. За рецептом.


  Виробник. ТОВ «Юрiя-Фарм».


  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.
  Україна 18030 м. Черкаси вул. Вербовецького 108.

  Тел.  (044) 281-01-01.

  Додаткова інформація
  Додаткова інформація
  Об'єм100 мл
  Форма товаруРозчин
  ВиробникЮрия-Фарм ООО (Украина, Киев)
  Реєстраційне посвідченняUA/10684/01/01
  Умови відпускуза рецептом
  Температура зберiганняне вище +25°С
  код моріону111097
  Відгуки
  Напишіть власний відгук
  Як мені оцінити цей продукт? *
  Загальна оцінка :
  Как заказать

  КАК СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ?

  • 1. Что бы найти препарат достаточно ввести в строке поиска первые 3-4 буквы названия товара.
  • 2. Выберите количество упаковок и нажмите на кнопку «Добавить в корзину».
  • 3. После наполнения корзины нужными товарами, нажмите на кнопку «Оформить заказ».
  • 4. Для завершения заказа необходимо заполнить небольшую форму.
  • 5. После заполнения обязательных пунктов, нажмите кнопку «Оформить заказ».
  • 6. Ожидайте Sms - уведомление с номером электронного чека или звонка от оператора.
   
  Продукция (косметические и гигиенических средства, БАДы, товары для детей) нашей интернет-аптеки доставляется покупателю из аптек сети «Аптека Доброго Дня», где она хранится согласно требованиям Госслужбы Украины.

   

  – Когда можно забирать заказ? (самовывоз из аптеки)

   

  После получения смс - подтверждения с номером заказа, Вы можете приходить в аптеку, на которую был оформлен заказ.

  Если же Вы пришли в аптеку и заказ не был готов или не был собран – просьба сообщить нам об этом по телефону

   0 (800) 500-129, (044) 538-07-37.

   

  САМОВЫВОЗ

  Если Вы желаете забрать свой заказ из аптеки самостоятельно, для удобства Вы можете предварительно забронировать его по телефону, либо через сайт. 

  После подтверждения заказа оператором – сразу можно ехать в аптеку.

  Позвонив по телефону горячей линии 0 (800) 500-129 (звонки со стационарных телефонов бесплатные).

  Вы также получите информацию о том, в какой ближайшей аптеке необходимый Вам товар есть в наличии.

   

   

  Завантажити повну інструкцію
  УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
  Переглянуті ліки
  1. Піперазину адіпінат 200 мг таблетки №10

   Дарница ЗАО (Украина, Киев)
  2. Сіофор 500 мг таблетки/метформін/ №60

   Berlin-Chemie (Menarini Group) (Німеччина)
  Акции
  Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

  Продовжити покупки
  Оформити замовлення