Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Остеоцитрат 3,3 г порошок саше №14
183,70 ₴
Gadot Biochemical Industries Ltd (Ізраїль)
Код товару:
765411
У список

Остеоцитрат 3,3 г порошок саше №14

Gadot Biochemical Industries Ltd (Ізраїль)
Упаковка В наявності
183,70 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно
від 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 35 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 60 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям з 14-ти роківз 14-ти років
 • ВагітнимВагітним можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я вагітних жінок і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я годуючих жінок і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Gadot Biochemical Industries Ltd (Ізраїль)
Форма товару Порошок
Штрих-код 7290010728190
Бренд Остеоцитрат
код моріону 787642
Умови відпуску без рецепта
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція

Остеоцитрат інструкція по застосуванню

Склад

1 саше 3,3 г (g) містить: aктивні інгредієнти:

 • кальцію цитрат 2400 мг (mg) еквівалентно кальцію 500 мг (mg),
 • магній (у вигляді магнію цитрату) 25 мг (mg),
 • цинк (у вигляді цинку цитрату) 3,75 мг (mg),
 • вітамін К2 (менахінон-7) 50 мкг (μg),
 • вітамін D3 (холекальциферол) 10 мкг (μg) (400 МО (IU));

допоміжні речовини: цикламат натрію, ароматизатор апельсиновий, сахарин натрію.

Лікарська форма

Порошок для орального розчину з апельсиновим смаком.

Опис

Остеоцитрат – дієтична добавка, що містить комплекс кальцію цитрату, магнію цитрату, цинку цитрату та вітамінів К2 і D3 для коригування дефіциту кальцію, вітаміну D3, вітаміну К2 та мінералів в організмі, пов’язаного з недостатнім надходженням з їжею, збільшенням фізіологічної потреби організму та при інших станах організму.

Мінерали представлені у формі цитратів з метою досягнення кращої біодоступності (рівень засвоєння при потраплянні в організм людини) та зменшення ризику утворення каменів у сечовивідних шляхах та відкладення кальцію в стінках судин.

Форма випуску у вигляді порошку для розчину забезпечує швидке розчинення у рідині, що покращує всмоктування активних інгредієнтів після застосування та підвищує біодоступність компонентів.

Кальцій є важливим структурним компонентом кісткової тканини та зубів, бере участь у мінералізації кісткової тканини. У вигляді цитрату краще всмоктується у кишечнику, має високу біодоступність і менший ризик утворення каменів у сечовивідних шляхах при тривалому застосуванні порівняно із кальцію карбонатом; має менше проявів дисфункції з боку шлунково-кишкового тракту у вигляді здуття та закрепів. Кальцій приймає участь в обміні речовин, функціонуванні імунної системи, роботі ендокринних залоз (нормалізує секрецію паратиреоїдного гормону), сприяє синтезу колагену, регулює м’язові скорочення.

Вітамін D3 (холекальциферол) необхідний для оптимального засвоєння кальцію. Регулює обмін кальцію, магнію і процеси побудови кісткової тканини і зубів - стимулює синтез органічних елементів і відкладення кальцію. Покращує щільність та міцність кісткової тканини, за рахунок індукції синтезу колагену, активації хондроцитів. При одночасному застосуванні із кальцієм покращує його засвоєння та посилює його клінічні ефекти, оскільки збільшує всмоктування кальцію з тонкого кишечнику, забезпечує транспорт та відкладення кальцію у кістковій тканині. Стимулює утворення колагену, перешкоджає втраті кальцію кістковою тканиною та пов’язану із цим втрату щільності кісткової тканини, перешкоджає підвищенню рівня паратиреоїдного гормону в крові, який підсилює кісткову резорбцію при дефіциті кальцію в організмі.

Вітамін К2 (менахінон-7) регулює відкладення кальцію в кістках, оскільки активує К2-залежні білки, які забезпечують транспорт кальцію до кісткової тканини, чим покращує надходження кальцію до кісткової тканини та запобігає відкладенню кальцію в сечовивідних шляхах та в стінках судин. Попереджає виникнення остеопорозу. Стимулює ріст зубного дентину. Зменшує запалення в уражених суглобах за рахунок зниження рівня С-реактивного білка. Корисний для розумової діяльності. В поєднанні з вітаміном D3 регулює баланс кальцію в організмі.

Магній бере участь у метаболізмі кісткової тканини та в біосинтезі колагену, допомагає «утримувати» кальцій в кістках, перешкоджає демінералізації кісток та виведенню кальцію з кісток. В поєднанні з кальцієм приймає участь в регулюванні тонусу кровоносних судин та скорочення м’язів. Магній у вигляді цитрату має високу біодоступність та запобігає відкладенню кальцію в стінках судин, клапанах серця, м’язах та сечовивідних шляхах. В поєднанні з вітаміном D3 покращує всмоктування та засвоєння кальцію кістковою тканиною.

Цинк є важливим мікроелементом, що входить до складу багатьох ферментних систем, регулює процеси обміну речовин, бере участь у синтезі білків та в обміні вуглеводів, сприяє росту та розвитку клітин, правильному функціонуванню імунної системи та забезпеченню імунологічної відповіді. Приймає участь у регенерації кісткової системи за рахунок стимуляції процесів синтезу. При одночасному застосуванні із вітаміном D3 сприяє відновленню кісткової тканини - покращує засвоєння кальцію, збільшує щільність кісткової тканини, приймає участь в біосинтезі колагену та біохімічних процесах пов’язаних з утворенням та функціонуванням кістково-хрящової тканини.

Показання

Для зміцнення кісток, суглобів, зубів та пародонту, забезпечення оптимального рівня кальцію в організмі, у тому числі при підвищеній потребі:

 • при остеопорозі та його ускладненнях;
 • в період інтенсивного росту дітей від 14 років;
 • в період та після менопаузи;
 • для зниження ризику переломів;
 • під час вагітності та в період годування груддю;
 • для запобігання захворювань зубів та пародонту;
 • для вегетаріанців та веганів.

Не містить цукру, тому можна застосовувати при цукровому діабеті та особам, які перебувають на гіпокалорійній дієті.

Спосіб застосування та дози Остеоцитрат

Вміст 1 саше розчинити у 100-150 мл (ml) води, соку, йогурту або молока, перемішати та випити. Дітям віком від 14 років та дорослим вживати по 1-2 саше на добу незалежно від прийому їжі.

Рекомендований термін споживання:

1-3 місяці, курс повторювати 1-2 рази на рік.

Зміну дозування та терміну споживання слід узгодити з лікарем. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Дієтична добавка, не є лікарським засобом. Не слід використовувати як заміну повноцінному та збалансованому раціону харчування.

Протипоказання Остеоцитрату

 • Індивідуальна непереносимість будь-якого з компонентів,
 • гіперкальціємія,
 • гіперкальціурія.

Упаковка

По 3,3 г порошку в саше; по 14 саше в картонній коробці.

Умови зберігання

Зберігати в сухому недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 °С.

Термін придатності

2 роки.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку