Печаєвський гель при опіках Burnaid 3,5 г
0,00 ₴
При замовленні від 600 грн. - Персен Форте у ПОДАРУНОК (діє тільки для Нової пошти та Укрпошти)
Rye Pharmaceuticals Pty. Ltd Австралія
Код товару:
261913
У список

Печаєвський гель при опіках Burnaid 3,5 г

Rye Pharmaceuticals Pty. Ltd Австралія
Немає в наявності
0,00 ₴
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Rye Pharmaceuticals Pty. Ltd Австралія
Форма товару Гель
шт. 1
Штрих-код 59314247000010
Бренд Оптима промо
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція

Печаєвський гель при опіках Burnaid

Спеціальний гель з маслом чайного дерева.

Показання

Перша медична допомога, яка повинна бути надана при наявності будь-яких видів опіків, будь-якій мірі (I - IV), в тому числі:

  • глибші, ніж поверхневі;
  • більші, ніж 2 см в діаметрі;
  • спричинені електричним струмом;
  • завдані очам;
  • стосуються дихальних шляхів, рук, обличчя або статевих органів;
  • пов'язані з вдиханням диму, газу чи випарів;
  • невизначені з точки зору серйозності

Стерильні Печаєвські пов’язки при опіках Burnaid, Печаєвські пов’язки при опіках Печаєвський гель при опіках Burnaid, що входять до наборів першої невідкладної допомоги при опіках, слід застосовувати в контексті процедур невідкладної медичної або першої допомоги, а особливо в тих випадках, коли відсутня чиста холодна вода чи пацієнт з опіками потребує транспортування до медичної установи.

1. Забрати постраждалого від джерела опіку та охолодити уражену ділянку. Переконатися, що навколишня обстановка є безпечною для продовження надавання першої допомоги (не станьте наступним постраждалим від опіків). Заспокоїти постраждалого та оцінити пошкодження.

2. До того, як надавати допомогу від опіків, викликаних дією електричного струму, необхідно переконатися, що струм вимкнено.

3. Печаєвські пов’язки при опіках Burnaid та Печаєвський гель при опіках Burnaid слід застосувати для якнайшвидшого охолодження опіків, щоб запобігти подальшому пошкодженню прилеглих тканин, полегшити процес загоєння та забезпечити швидке заспокоєння болю.

4. Обережно зняти будь-які обручки, годинники, ремені, взуття чи інший стягуючий одяг з пошкодженої ділянки до того, як вона почне набрякати. Не прикладати сторонніх предметів до рани.

5. Накрити опіки найбільш придатною пов'язкою відповідного розміру. Пов'язка має покривати центральну частину пошкодженої поверхні і хоча б 50% оточуючої поверхні, тобто, якщо пошкоджена поверхня діаметром 5 см – необхідно використати Печаєвські пов’язки при опіках Burnaid розміром 10 х 10 см.

6. Обережно перебинтувати відповідним бинтом накрите пов’язкою пошкоджене місце і залишити відкритим, щоб тепло вільно виходило з пошкодженої ділянки.

7. Печаєвські пов'язки при опіках Burnaid чи Печаєвський гель при опіках Burnaid можна залишати на 2 години або до висихання пов'язки. Якщо умови навколишнього середовища дуже жаркі і/або сухі, то пов'язка може висохнути раніше і потребуватиме заміни.

Тривала дія пов’язки на велику пошкоджену ділянку може призвести до гіпотермії. Щоб допомогти уникнути гіпотермії, потрібно накладати відповідну пов'язку (пов'язки) та накривати тіло теплоізоляційною (рятувальною) або тепловідбивною ковдрою. Також можна застосовувати звичайні ковдри. Матеріал для обгортання може бути застосований до накритої поверхні відповідною пов'язкою після закінчення початкового періоду охолодження, щоб запобігти надмірним втратам тепла за тривалого транспортування пацієнта до медичних установ.

8. Печаєвські пов'язки при опіках Burnaid легко знімаються для перевірки стану опіків або накладання іншої пов'язки.

9. Печаєвські пов'язки при опіках Burnaid та Печаєвський гель при опіках Burnaid можуть транспортуватися у стерильних одноразових пакетах та можуть входити до комплектів наборів.

При опіках кислотою або лугами

1. Якнайшвидше зняти повністю одяг, на який потрапила хімічна речовина (одяг може затримувати хімічні речовини, що викликають пошкодження).

2. Якщо є доступ до води, то слід здійснити повне та тривале промивання протягом від 30 хвилин до 1 години (нейтралізація хімічних опіків має бути здійснена протягом перших 3 хвилин після отримання хімічного опіку).

3. Прикласти стерильні Печаєвські пов'язки при опіках Burnaid та Печаєвський гель при опіках Burnaid до пошкодженої ділянки.

3.1. У випадку застосування гелю слід його наносити на всю поверхню, щоб запобігти доступу повітря до пошкодженої ділянки.

3.2. У випадку застосування пов'язки слід вибрати найбільш придатний розмір, щоб покрити всю поверхню опіку.

4. Повторно застосувати Печаєвські пов'язки при опіках Burnaid та Печаєвський гель при опіках Burnaid дозволяється вже через одну годину.

5. Обережно перебинтувати відповідним бинтом для фіксації накрите пов’язкою пошкоджене місце і залишити відкритим, щоб тепло вільно виходило з пошкодженої ділянки.

6. У випадку відсутності доступу до води зняти весь одяг, на який потрапила хімічна речовина, та видалити сухою тканиною будь-які залишки речовини на шкірі. Негайно застосувати Печаєвські пов'язки при опіках Burnaid та Печаєвський гель при опіках Burnaid, та звернутися за допомогою до медичного закладу.

7. Рекомендовано дотримуватись інформації з листа безпеки матеріалу, яким визвано пошкодження, щодо лікування хімічних опіків.

Опіки охолоджуючими речовинами або холодом

1. Негайно застосувати Печаєвські пов'язки при опіках Burnaid та Печаєвський гель при опіках Burnaid до пошкодженої ділянки для полегшення болю та запобігання виникненню ран від пересихання, що спричиняє пошкодження шкіри.

2. Накласти пов'язку на пошкоджене місце, обережно його перебинтувати відповідним бинтом для фіксації та транспортувати пацієнта до медичної установи.

Основнi фiзико-хiмiчнi властивостi

Стерильні.
Не горять.
Не токсичні.
Швидко охолоджують та зволожують рану.
Забезпечують швидку знеболюючу дію.
Захищають від мікробного забруднення.
Допомагають попередити подальше пошкодження тканини.
Сприяють процесу загоєння та регеніраціі.
Можливість використання при будь-яких видів опіків, будь-якій мірі.
Не приховують масштабів опіків.
Ідеальні при транспортування хворого.
Незамінні при відсутності чистої холодної водопровідної води.
Гідрогель легко змивається у випадку потреби.
Повітропроникні, дозволяють рані "дихати".
Не сповзають.

Термiн придатностi

5 років.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.