Пентоксіфілін-Н 5 мл розчин ампули №5

КОД: 264110
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

   Пентоксіфілін-Н 5 мл розчин ампули №5

   43,00 грн.

   Доступность:Есть в наличии

   Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
  • Доставка
   • Доставка Кур'єром
   • Самовивіз
   • Доставка Новою поштою
   При сумі замовлення від 300 грн. доставка здійснюється безкоштовно кур'єром
   Міста безкоштовної доставки
   • Київ
   • Одеса
   • Харків
   • Дніпро
   • Львів
   • Івано-Франківськ
   • Вінниця
   • Запоріжжя
   • Кременчук
   • Кривий Ріг
   • Тернопіль
   Оплата
   Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro
   Нам довіряють
   • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
   • 100% товарів сертифіковані
   • Термінова доставка по Україні за 24 години
   • Працюємо без вихідних


  • add.ua-Нико ООО (Украина, Макеевка)-Пентоксіфілін-Н 5 мл розчин ампули №5-01

  Наявність:Є в наявності

  43,00 грн.
  Повтор замовлення
  Замовлення кожний(і):
  Ціна дійсна при замовленні на сайті
  • Виробник: Нико ООО (Украина, Макеевка)
  • Форма товару: Ампули, Розчин
  • Температура зберігання: не вище +25°С
  • Реєстраційне посвідчення: UA/14521/01/01
  Інструкція

  Пентоксіфілін-Н (Рentoxifylline-N) інструкція по застосуванню

  Склад:

  діюча речовина: пентоксифілін;
  1 мл розчину містить пентоксифіліну 20 мг;
  допоміжні речовини: натрію хлорид, натрію гідроксид, вода для інʼєкцій.

  Лікарська форма.

  Розчин для інʼєкцій.

  Основні фізико-хімічні властивості:

  безбарвний прозорий розчин.

  Фармакотерапевтична група.

  Периферичні вазодилататори. Код АТХ С04А D03.

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.
  Пентоксифілін є похідним метилксантину. Механізм дії пентоксифіліну повʼязують із пригніченням фосфодіестерази і накопиченням цАМФ у клітинах гладкої мускулатури судин, клітинах крові, а також в інших тканинах і органах. Пентоксифілін гальмує агрегацію тромбоцитів і еритроцитів, підвищує їх гнучкість, зменшує підвищену концентрацію фібриногену у плазмі крові та підсилює фібриноліз, що зменшує вʼязкість крові і поліпшує її реологічні властивості. Крім того, пентоксифілін чинить слабку міотропну судинорозширювальну дію, дещо зменшує загальний периферичний судинний опір та має позитивний іонотропний ефект. Внаслідок застосування пентоксифіліну покращується мікроциркуляція та постачання тканин киснем, найбільше – в кінцівках, центральній нервовій системі, помірно – у нирках. Препарат незначно розширює коронарні судини.
  Фармакокінетика.
  Головний фармакологічно активний метаболіт ˗ 1-(5-гідроксигексил)-3,7-диметилксантин (метаболіт I) визначається у плазмі крові у концентрації, що перевищує у 2 рази концентрацію незміненої речовини і перебуває з нею у стані зворотної біохімічної рівноваги. У звʼязку з цим пентоксифілін та його метаболіт слід розглядати як активне ціле. Період напіввиведення пентоксифіліну становить 1,6 години.
  Пентоксифілін метаболізується повністю, понад 90 % виводиться нирками у вигляді неконʼюгованих водорозчинних полярних метаболітів. Менше 4 % введеної дози виводиться з калом. У пацієнтів із тяжкими порушеннями функції нирок екскреція метаболітів уповільнена. У пацієнтів із порушеною функцією печінки відзначено подовження періоду напіввиведення пентоксифіліну.

  Показання

  Атеросклеротична енцефалопатія; ішемічний церебральний інсульт; дисциркуляторна енцефалопатія; порушення периферичного кровообігу, зумовлені атеросклерозом, цукровим діабетом (включно з діабетичною ангіопатією), запаленням; трофічні розлади у тканинах, які повʼязані з ураженням вен або порушенням мікроциркуляції (посттромбофлебітичний синдром, трофічні виразки, гангрена, відмороження); облітеруючий ендартериїт; ангіонейропатії (хвороба Рейно); порушення кровообігу ока (гостра, підгостра, хронічна недостатність кровообігу у сітківці і судинній оболонці ока);
  порушення функції внутрішнього вуха судинного генезу, які супроводжуються зниженням слуху.

  Протипоказання

  Пентоксифілін протипоказаний пацієнтам:

  • з підвищеною чутливістю до пентоксифіліну, до інших метилксантинів або до будь-якої з допоміжних речовин препарату Пентоксифілін-Н;
  • з масивною кровотечею (ризик посилення кровотечі);
  • з обширним крововиливом у сітківку ока, при крововиливах у мозок (ризик посилення кровотечі).

  Якщо під час лікування пентоксифіліном відбувається крововилив у сітківку ока, застосування лікарського засобу слід одразу припинити:

  • у гострий період інфаркту міокарда;
  • з виразкою шлунка та/або кишковими виразками;
  • з геморагічним діатезом.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємоді

  Ефект зниження рівня цукру у крові, властивий інсуліну або пероральним антидіабетичним засобам, може посилюватися. Тому пацієнти, які отримують медикаментозне лікування при цукровому діабеті, мають перебувати під ретельним спостереженням.
  Відомо про випадки підвищення антикоагулянтної активності у пацієнтів, які одночасно отримували лікування пентоксифіліном та антивітамінами К. Коли призначається або змінюється дозування пентоксифіліну, рекомендується проводити контроль антикоагулянтної активності у цієї групи пацієнтів.
  Пентоксифілін може посилювати гіпотензивну дію антигіпертензивних засобів та інших препаратів, які можуть викликати зниження артеріального тиску.
  Супутнє застосування пентоксифіліну і теофіліну у деяких пацієнтів може призводити до зростання рівня теофіліну у крові. Тому можливе збільшення частоти та посилення проявів побічних реакцій теофіліну.
  У деяких пацієнтів одночасне застосування з ципрофлоксацином може призводити до підвищення концентрації пентоксифіліну в сироватці крові. Як наслідок, може зростати частота і вираженість побічних реакцій, пов’язаних з одночасним застосуванням препаратів.
  Потенціальний адитивний ефект з інгібіторами агрегації тромбоцитів: через підвищений ризик виникнення кровотечі, одночасне застосування інгібіторів агрегації тромбоцитів (наприклад, клопідогрелю, ептифібатиду, тирофібану, епопростенолу, ілопросту, абциксимабу, анагреліду, НПЗП, крім селективних інгібіторів ЦОГ-2, ацетилсаліцилатів [АСК/ЛАС], тиклопідину, дипіридамолу) з пентоксифіліном слід проводити з обережністю.
  Одночасне застосування з циметидином може підвищувати концентрацію пентоксифіліну та метаболіту І у плазмі крові.

  Особливості застосування

  При перших ознаках розвитку анафілактичної реакції слід негайно припинити інфузію пентоксифіліну та звернутися за допомогою до лікаря.
  У разі застосування пентоксифіліну пацієнтам із хронічною серцевою недостатністю попередньо слід досягти фази компенсації кровообігу.
  У хворих, які страждають на діабет і отримують лікування інсуліном або пероральними гіпоглікемічними засобами, при застосуванні високих доз пентоксифіліну можливе посилення впливу цих препаратів на рівень цукру у крові (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»). У цих випадках слід зменшити
  дозу інсуліну або пероральних антидіабетичних засобів і особливо ретельно доглядати за пацієнтом.
  Хворим на системний червоний вовчак (СЧВ) або на інші захворювання сполучної тканини пентоксифілін може призначатися тільки після ґрунтовного аналізу можливих ризиків і користі.
  Оскільки під час лікування пентоксифіліном існує ризик розвитку апластичної анемії, потрібен регулярний загальний аналіз крові.
  У пацієнтів із нирковою недостатністю (кліренс креатиніну менше 30 мл/хв) або тяжкою дисфункцією печінки виведення пентоксифіліну може бути уповільнене. Потрібен належний моніторинг.

  Особливо уважне спостереження необхідне для пацієнтів:
  ‒ з тяжкими серцевими аритміями;
  ‒ з артеріальною гіпотензією;
  ‒ з вираженим атеросклерозом церебральних та коронарних судин, особливо при супутній артеріальній гіпертензії та порушеннях серцевого ритму. У цих пацієнтів при прийомі препарату можливі напади стенокардії, аритмії та артеріальна гіпертензія;
  ‒ з нирковою недостатністю (кліренс креатиніну нижче 30 мл/хв);
  ‒ з тяжкою печінковою недостатністю;
  ‒ з високою схильністю до кровотеч, зумовленою, наприклад, лікуванням антикоагулянтами або порушеннями згортання крові. Щодо кровотеч див. розділ «Протипоказання»;
  ‒ які нещодавно перенесли оперативне лікування (підвищений ризик виникнення кровотечі, у звʼязку з чим потрібен систематичний контроль рівня гемоглобіну та гематокриту);
  ‒ для яких зниження артеріального тиску становить високий ризик (наприклад пацієнтів з тяжкою ішемічною хворобою серця або стенозом судин, які постачають кров до мозку);
  ‒ які одночасно отримують лікування пентоксифіліном та антивітамінами К або інгібіторами агрегації тромбоцитів (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»);
  ‒ які одночасно отримують лікування пентоксифіліном та антидіабетичними засобами (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»);
  ‒ які одночасно отримують лікування пентоксифіліном та ципрофлоксацином (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»);
  ‒ які одночасно отримують лікування пентоксифіліном та теофіліном (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Вагітність. Через відсутність достатнього досвіду застосування не слід призначати пентоксифілін під час вагітності.
  Годування груддю. Пентоксифілін у незначних кількостях проникає у грудне молоко. Якщо призначається лікування пентоксифіліном, годування груддю необхідно припинити.
  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає.

  Спосіб застосування та дози.

  Внутрішньовенні інфузії є найбільш ефективними формами парентерального введення препарату, які краще переносяться. Режим дозування визначається лікарем і залежить від ступеня тяжкості циркуляторних порушень, маси тіла і переносимості лікування. Інфузію можна проводити тільки у випадку, якщо розчин є прозорим.
  Рекомендуються такі схеми лікування дорослих:
  1. Внутрішньовенна інфузія 100-600 мг пентоксифіліну у 100-500 мл розчину Рінгера лактату, 0,9 % розчину натрію хлориду або 5 % розчину глюкози 1-2 рази на добу. Тривалість внутрішньовенної крапельної інфузії становить 60-360 хвилин, тобто введення 100 мг пентоксифіліну має тривати щонайменше 60 хвилин. Інфузія може бути доповнена пероральним прийомом пентоксифіліну (400 мг) із розрахунку, що максимальна добова доза (інфузійна і пероральна) становить 1200 мг.
  2. При тяжкому стані пацієнта (особливо при постійному болю, при гангрені або трофічних виразках) можливе проведення інфузії пентоксифіліну протягом 24 годин. За такої схеми введення дозу визначають із розрахунку 0,6 мг/кг/год. Розрахована таким чином добова доза для пацієнта з масою тіла 70 кг становить 1000 мг, для пацієнта з масою тіла 80 кг – 1150 мг. Незалежно від маси тіла пацієнта максимальна добова доза становить 1200 мг. Обʼєм інфузійного розчину розраховується індивідуально з урахуванням супутніх захворювань, стану пацієнта та становить у середньому 1-1,5 л на добу.
  3. В окремих випадках препарат застосовують шляхом внутрішньовенної інʼєкції по 5 мл (100 мг). Інʼєкцію виконують повільно, протягом 5 хвилин, положення пацієнта – лежачи.
  Тривалість парентерального курсу лікування визначається лікарем, який проводить лікування. Після поліпшення стану пацієнта рекомендовано продовжити лікування, застосовуючи пероральну форму пентоксифіліну.
  Порядок роботи з ампулою:
  1. Відокремити одну ампулу від блоку і струснути її, утримуючи за горлечко
  2. Стиснути ампулу рукою (при цьому не повинно відбуватися виділення препарату) і обертальними рухами звернути і відокремити голівку
  3. Через отвір, що утворився, негайно з’єднати шприц з ампулою
  4. Перевернути ампулу і повільно втягнути в шприц її вміст
  5. Надіти голку на шприц.

  Діти

  Не застосовувати.

  Передозування

  Симптоми. Початковими симптомами гострого передозування пентоксифіліном є нудота, запаморочення або зниження артеріального тиску. Крім того, можуть розвиватися такі симптоми, як гарячка, збудження, відчуття жару (припливи), тахікардія, втрата свідомості, арефлексія, аритмія, тоніко-клонічні судоми та блювота кольору кавової гущі як ознака шлунково-кишкової кровотечі.
  Лікування. З метою лікування гострого передозування і попередження виникнення ускладнень необхідне загальне і специфічне інтенсивне медичне спостереження і запровадження терапевтичних заходів.

  Побічні реакції.

  Кардіальні порушення: аритмія, тахікардія, стенокардія.
  Судинні розлади: зниження або підвищення артеріального тиску; відчуття жару (приливи), кровотечі, периферичний набряк.
  З боку системи крові та лімфатичної системи: тромбоцитопенія з тромбоцитопенічною пурпурою і апластична анемія (часткове чи повне припинення утворення всіх клітин крові, панцитопенія), з можливо летальним наслідком, лейкопенія/нейтропенія.
  Неврологічні розлади: запаморочення, головний біль, асептичний менінгіт, тремор, парестезія, судоми.
  Шлунково-кишкові розлади: відчуття тиску у шлунку, метеоризм, нудота, блювання або діарея, запор, гіперсалівація.
  З боку шкіри та підшкірної клітковини: свербіж, почервоніння шкіри і кропивʼянка, токсичний епідермальний некроліз, синдром Стівенса˗Джонсона, висипання.
  З боку імунної системи: анафілактичні реакції, бронхоспазм, анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк, анафілактоїдні реакції.
  Розлади гепатобіліарної системи: внутрішньопечінковий холестаз; підвищення рівня трансаміназ.
  З боку органів зору: порушення зору, конʼюнктивіт, крововиливи у сітківку, відшарування сітківки.
  Психічні розлади: збудження та порушення сну, галюцинації.
  Загальні порушення: гіпоглікемія, підвищена пітливість, підвищення температури тіла.

  Термін придатності

  2 роки.

  Умови зберігання

  Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати. Зберігати у недоступному для дітей місці.

  Несумісність

  Препарат не слід змішувати в одній ємкості з іншими розчинами, за винятком розчинів, зазначених у розділі «Спосіб застосування та дози».

  Упаковка

  По 5 мл в ампулах поліетиленових № 5.

  Категорія відпуску

  За рецептом.

  Додаткова інформація

  Додаткова інформація Пентоксіфілін-Н 5 мл розчин ампули №5

  Форма товаруАмпули Розчин
  ВиробникНико ООО (Украина, Макеевка)
  Реєстраційне посвідченняUA/14521/01/01
  Умови відпускуза рецептом
  Температура зберiганняне вище +25°С
  код моріону353077
  Відгуки

  Відгуки Пентоксіфілін-Н 5 мл розчин ампули №5

  Як мені оцінити цей продукт? *
  Загальна оцінка :
  Як замовити

  ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

  • 1. Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку перші 3-4 літери назви товару.
  • 2. Виберіть кількість упаковок і натисніть на кнопку «Додати в корзину».
  • 3. Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Оформити замовлення».
  • 4. Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.
  • 5. Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
  • 6. Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

   
  Продукція (косметичні та гігієнічних кошти, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється покупцеві з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України.
   

  - Коли можна забирати замовлення? (Самовивезення з аптеки)
   

  Після отримання смс - підтвердження з номером замовлення, Ви можете приходити в аптеку, на яку був оформлений замовлення.
  Якщо ж Ви прийшли в аптеку і замовлення не був готовий або не був зібраний - прохання повідомити нам про це по телефону

   0 (800) 500-129, (044) 538-07-37.

   САМОВИВІЗ

   Якщо Ви бажаєте забрати своє замовлення з аптеки самостійно, для зручності Ви можете попередньо забронювати його по телефону, або через сайт.

   Після підтвердження замовлення оператором - відразу можна їхати в аптеку.

   Зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 500-129 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

   Ви також отримаєте інформацію про те, в який найближчій аптеці необхідний Вам товар є в наявності/

   

  Аналоги

  Аналоги Пентоксіфілін-Н 5 мл розчин ампули №5

  1. Подібний терапевтичний ефект
  2. add.ua-Aventis Pharma (Індія)-Трентал 5 мл ампули №5-20

   Трентал 5 мл ампули №5

   Виробник: Aventis Pharma (Індія)

   257,50 грн.
  3. add.ua-Lannacher Heilmittel (Австрія)-Вазоніт 600 мг таблетки ретард №20-20

   Вазоніт 600 мг таблетки ретард №20

   Виробник: Lannacher Heilmittel (Австрія)

   244,50 грн.
  4. add.ua-Saneca Pharmaceuticals (Словацька Республіка)-Агапурин СР 400 мг таблетки №20-20

   Агапурин СР 400 мг таблетки №20

   Виробник: Saneca Pharmaceuticals (Словацька Республіка)

   156,00 грн.
  5. add.ua-Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)-Латрен 0.05% розчин 200 мл-20

   Латрен 0.05% розчин 200 мл

   Виробник: Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)

   103,00 грн.
  6. add.ua-Дарница ЗАО (Украина, Киев)-Пентотрен розчин 0,5 мг/мл флакон 200 мл-20

   Пентотрен розчин 0,5 мг/мл флакон 200 мл

   Виробник: Дарница ЗАО (Украина, Киев)

   81,00 грн.
  7. add.ua-Дарница ЗАО (Украина, Киев)-Пентоксифілін 2% ампули 5 мл №10-20

   Пентоксифілін 2% ампули 5 мл №10

   Виробник: Дарница ЗАО (Украина, Киев)

   62,50 грн.
  8. add.ua-Технолог ЗАО (Украина, Умань)-Пентоксифілін 100 мг таблетки №50-20

   Пентоксифілін 100 мг таблетки №50

   Виробник: Технолог ЗАО (Украина, Умань)

   48,00 грн.
  9. add.ua-Дарница ЗАО (Украина, Киев)-Пентоксифіллін 200 мг таблетки №20-20

   Пентоксифіллін 200 мг таблетки №20

   Виробник: Дарница ЗАО (Украина, Киев)

   31,00 грн.
  10. add.ua-Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)-Анальгін 500 мг/мл ампули розчин 2 мл №10-20

   Анальгін 500 мг/мл ампули розчин 2 мл №10

   Виробник: Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)

   24,00 грн.
  11. add.ua-Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)-Латрен 0.05% розчин 400 мл-20

   Латрен 0.05% розчин 400 мл

   Виробник: Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)

   Відсутній на складі

  12. add.ua-Aventis Pharma (Індія)-Трентал 100 мг таблетки №60-20

   Трентал 100 мг таблетки №60

   Виробник: Aventis Pharma (Індія)

   Відсутній на складі

  13. add.ua-Санофи Авентис-Трентал 400 мг таблетки №20-20

   Трентал 400 мг таблетки №20

   Виробник: Санофи Авентис

   Відсутній на складі

  14. add.ua-KRKA (Словенія)-Пентилін 0,4 г таблетки №20-20

   Пентилін 0,4 г таблетки №20

   Виробник: KRKA (Словенія)

   Відсутній на складі

  УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
  Переглянуті ліки
  1. Ангіплант розчин для горла 200 мл

   Илан Фарм (Украина)
  2. Олія ефірна ялівцева 20 мл

   Ароматика ТОВ (Україна, Київ)
  3. Суміш молочна Nanny-2 з пребіотиками 6-12 місяців 400 г

   Vitacare (Велика Британія)
  4. Пляшка Avent скло 120 мл

   Avent
  5. Бальзам Uriage Bariederm для губ 15 мл

   Uriage (Франція)
  Акции
  Новинки
  Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

  Продовжити покупки
  Оформити замовлення