Пікосен краплі оральні 25 мл

КОД: 201746
  1. Наявність товару в аптеках
    Наявність товару в аптеці

    Пікосен краплі оральні 25 мл

    56,50 грн.

    Доступность: Есть в наличии

    Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
  2. Доставка
    • Доставка Кур'єром
    • Самовивіз
    • Доставка Новою поштою
    При сумі замовлення від 300 грн. доставка здійснюється безкоштовно
    Міста безкоштовної доставки
    • Київ
    • Одеса
    • Харків
    • Дніпро
    • Львів
    • Івано-Франківськ
    • Вінниця
    • Запоріжжя
    • Кременчук
    • Кривий Ріг
    • Тернопіль
    Оплата
    Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro
    Нам довіряють
    • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
    • 100% товарів сертифіковані
    • Термінова доставка по Україні за 24 години
    • Працюємо без вихідних  • add.ua-Житомирская ФФ ООО (Украина, Житомир)-Пікосен краплі оральні 25 мл-03
56,50 грн.

Наявність: Є в наявності

Повтор замовлення
Замовлення кожний(і):
Кількість
Замовити в один клік
Ціна дійсна при замовленні на сайті
  • Виробник: Житомирская ФФ ООО (Украина, Житомир)
  • Форма товару: Краплі
  • Температура зберігання: не вище +25°С
  • Реєстраційне посвідчення: UA/11154/01/01
Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу


ПІКОСЕН®

(PICOSEN®)


Склад:

діючі речовини: 1 мл містить: натрію пікосульфату 7 5 мг; касії  листя екстракту сухого (Cassiae  folium extractum siccum) (4–6:1) (екстрагент – метанол 60 % об/об)  10 мг;

допоміжні речовини: сорбіт (Е 420) натрію метилпарагідроксибензоат (Е 219) ароматизатор «Альпійські трави» вода очищена.


Лікарська форма. Краплі оральні.

Основні фізико-хімічні властивості: рідина оранжево-коричневого кольору з характерним запахом солодкувата на смак; при зберіганні допускається утворення осаду.


Фармакотерапевтична група. Контактні проносні засоби. Код ATХ A06A В.


Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

ПІКОСЕН® – комбінований контактний проносний засіб. Натрію пікосульфат є проносним засобом місцевої дії триарилметанової групи який після бактеріального розщеплення у товстій кишці стимулює її слизову оболонку прискорюючи перистальтику сприяє кумуляції води та електролітів у просвіті товстої кишки. Результатом цього є стимуляція дефекації зменшення часу транзиту і пом’якшення калу.

Антраглікозиди касії гальмують абсорбцію рідини і стимулюють перистальтику стінок кишечнику.

Фармакокінетика.

Після перорального застосування натрію пікосульфат досягає товстого кишечнику без суттєвої абсорбції. Початок дії зазвичай відбувається через  6-12 годин після прийому препарату залежно від вивільнення активного метаболіту. Після перорального застосування лише незначна кількість лікарського засобу може бути виявлена в органах і системах організму.

Проносний ефект препарату не корелює з рівнем активного метаболіту у плазмі.


Клінічні характеристики.

Показання. 

Запори або випадки що потребують полегшення дефекації.


Як і інші проносні засоби ПІКОСЕН® не слід застосовувати  щодня або протягом тривалого періоду без встановлення причини запору.


Протипоказання.

-Підвищена чутливість до діючих речовин інших триарилметанів або до будь-якої з допоміжних речовин препарату;

- Кишкова непрохідність обструкція кишечнику біль у животі невстановленого походження гострі хірургічні захворювання органів черевної порожнини (включаючи наприклад гострий апендицит неспецифічний виразковий коліт) гострі запальні захворювання кишечнику;

- Гострий абдомінальний біль що супроводжується нудотою та блюванням що може вказувати на вищезазначені гострі захворювання стан після операції на шлунково-кишковому тракті;

-  Хвороба Крона перитоніт пептична виразка шлунка і дванадцятипалої кишки шлунково-кишкові кровотечі;

-  Геморой тріщини прямої кишки;

-  Спастичний коліт гепатит та органічні ураження печінки панкреатит дивертикуліт;

-  Метрорагія;

-  Тяжкі порушення водно-електролітного балансу;

-  Спадкова непереносимість фруктози;

-  Нефрозонефрит цистит;

-  Защемлена грижа;


ПІКОСЕН® слід приймати під медичним наглядом при станах які пов’язані з порушенням водного й електролітного балансу (наприклад при тяжкому порушенні функції нирок).


Особливі заходи безпеки.

Пацієнтам які страждають на хронічний запор слід провести повну діагностику та встановити причину запору якщо вона невідома.

Призначений для епізодичного застосування. Тривале та надмірне застосування може призвести до порушень водного або електролітного балансу гіпокаліємії та до посилення атонії кишечнику. Повідомляли про випадки запаморочення та/або синкопе які у часі збігалися із застосуванням натрію пікосульфату. Наявна інформація дає змогу припустити що зазначені явища відповідають синкопе при дефекації (асоційованому з пробою Вальсави) або пов’язані з вазовагальною відповіддю на біль у животі.

Препарат містить сорбіт тому пацієнтам із рідкісною спадковою непереносимістю фруктози не слід приймати цей препарат.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Одночасне застосування великих доз ПІКОСЕНУ® та діуретиків або кортикостероїдів може збільшити ризик порушення електролітного балансу що може призвести до підвищення чутливості до серцевих глікозидів. Одночасне застосування з антибіотиками може послаблювати  проносну дію препарату.


Особливості застосування.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Немає достатніх досліджень за участю вагітних жінок. З огляду на безпеку якщо можливо ПІКОСЕН® не слід застосовувати у період вагітності.

На час лікування препаратом годування груддю рекомендується припинити тому що компоненти препарату можуть проникати у грудне молоко і спричинити часте рідке випорожнення дитини. У той же час за умови належного дозування виникнення небажаних ефектів у дитини є малоймовірним.

Досліджень з оцінки впливу на фертильність не проводили.


Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Досліджень впливу на здатність керувати автомобілем та працювати з іншими механізмами не проводили. Однак пацієнтів слід попередити про можливість розвитку внаслідок вазовагальної реакції (зокрема абдомінального спазму) таких побічних реакцій як запаморочення та/або синкопе. У разі виникнення абдомінального спазму хворому слід уникати таких потенційно небезпечних видів діяльності як керування автотранспортом або робота з механізмами.


Спосіб застосування та дози.

Дорослим і дітям віком від 12 років застосовувати по 10-20 крапель.

ПІКОСЕН® слід приймати 1 раз на добу на ніч для того щоб випорожнення кишечнику відбулося наступного ранку.

Слід приймати найменшу ефективну дозу препарату необхідну для відновлення нормальної функції кишечнику.

ПІКОСЕН®  не слід  застосовувати щодня або протягом тривалого періоду без встановлення причини запору.


Діти.

Не призначати препарат дітям віком до 12 років.


Передозування.

Передозування може призвести до рідкого випорожнення (діареї) кишкових спазмів та клінічно значимої втрати рідини калію та інших електролітів.

При гострому передозуванні наслідки можуть бути мінімізовані або усунуті шляхом примусового блювання або промивання шлунка через короткий час після прийому ПІКОСЕНУ®.Може виникнути необхідність у поповненні рідиною та корекції електролітного балансу. Можна застосовувати протиспазматичні засоби. Повідомляли про ішемію слизової оболонки товстого кишечнику при застосуванні великих доз натрію пікосульфату значно більших за звичайно рекомендовані при запорах.

ПІКОСЕН® як і інші проносні засоби при тривалому передозуванні може  призвести до хронічної діареї та болей у животі гіпокаліємії вторинного гіперальдостеронізму та можливо до утворення каменів у нирках. При тривалому зловживанні проносними засобами повідомлялося про ураження ниркових канальців метаболічний алкалоз послаблення м’язів у результаті гіпокаліємії.


Побічні реакції.

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості включаючи ангіоневротичний набряк шкірні висипання кропив’янка відчуття свербежу локальна та генералізована екзантема.

З боку шлунково-кишкового тракту: порушення травлення анорексія зміна забарвлення сечі псевдомеланоз кишечнику порушення водно-електролітного балансу (гіпокаліємія гіпокальціємія) альбумінурія гематурія спазми та біль у животі діарея метеоризм блювання нудота. Тривале та надмірне застосування препарату може призвести до втрати рідини калію та інших електролітів. Це в свою чергу може призвести до послаблення м’язів і порушення серцевої функції особливо при одночасному застосуванні препарату з діуретиками або кортикостероїдами.

З боку нервової системи: запаморочення; синкопе. Вірогідність виникнення запаморочення та синкопе пов’язана з вазовагальною реакцією (такою як абдомінальний спазм або дефекація).

З боку ендокринної системи: гіперальдостеронізм.

Інші: порушення серцевої діяльності підвищена втомлюваність непритомність сонливість м’язова слабкість судоми.


Термін придатності. 3 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності зазначеного на упаковці.


Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 ºС у недоступному для дітей місці.


Упаковка. По 15 мл або по 25 мл у флаконі в пачці.


Категорія відпуску. Без рецепта.


Виробник.

ТОВ «ДКП «Фармацевтична фабрика».


Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.  Україна 12430 Житомирська обл. Житомирський р-н с. Станишівка вул. Корольова б. 4.ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу


ПІКОСЕН®

(PICOSEN®)


Склад:

діючі речовини: 1 мл містить: натрію пікосульфату 7 5 мг; касії  листя екстракту сухого (Cassiae  folium extractum siccum) (4–6:1) (екстрагент – метанол 60 % об/об)  10 мг;

допоміжні речовини: сорбіт (Е 420) натрію метилпарагідроксибензоат (Е 219) ароматизатор «Альпійські трави» вода очищена.


Лікарська форма. Краплі оральні.

Основні фізико-хімічні властивості: рідина оранжево-коричневого кольору з характерним запахом солодкувата на смак; при зберіганні допускається утворення осаду.


Фармакотерапевтична група. Контактні проносні засоби. Код ATХ A06A В.


Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

ПІКОСЕН® – комбінований контактний проносний засіб. Натрію пікосульфат є проносним засобом місцевої дії триарилметанової групи який після бактеріального розщеплення у товстій кишці стимулює її слизову оболонку прискорюючи перистальтику сприяє кумуляції води та електролітів у просвіті товстої кишки. Результатом цього є стимуляція дефекації зменшення часу транзиту і пом’якшення калу.

Антраглікозиди касії гальмують абсорбцію рідини і стимулюють перистальтику стінок кишечнику.

Фармакокінетика.

Після перорального застосування натрію пікосульфат досягає товстого кишечнику без суттєвої абсорбції. Початок дії зазвичай відбувається через  6-12 годин після прийому препарату залежно від вивільнення активного метаболіту. Після перорального застосування лише незначна кількість лікарського засобу може бути виявлена в органах і системах організму.

Проносний ефект препарату не корелює з рівнем активного метаболіту у плазмі.


Клінічні характеристики.

Показання. 

Запори або випадки що потребують полегшення дефекації.


Як і інші проносні засоби ПІКОСЕН® не слід застосовувати  щодня або протягом тривалого періоду без встановлення причини запору.


Протипоказання.

-Підвищена чутливість до діючих речовин інших триарилметанів або до будь-якої з допоміжних речовин препарату;

- Кишкова непрохідність обструкція кишечнику біль у животі невстановленого походження гострі хірургічні захворювання органів черевної порожнини (включаючи наприклад гострий апендицит неспецифічний виразковий коліт) гострі запальні захворювання кишечнику;

- Гострий абдомінальний біль що супроводжується нудотою та блюванням що може вказувати на вищезазначені гострі захворювання стан після операції на шлунково-кишковому тракті;

-  Хвороба Крона перитоніт пептична виразка шлунка і дванадцятипалої кишки шлунково-кишкові кровотечі;

-  Геморой тріщини прямої кишки;

-  Спастичний коліт гепатит та органічні ураження печінки панкреатит дивертикуліт;

-  Метрорагія;

-  Тяжкі порушення водно-електролітного балансу;

-  Спадкова непереносимість фруктози;

-  Нефрозонефрит цистит;

-  Защемлена грижа;


ПІКОСЕН® слід приймати під медичним наглядом при станах які пов’язані з порушенням водного й електролітного балансу (наприклад при тяжкому порушенні функції нирок).


Особливі заходи безпеки.

Пацієнтам які страждають на хронічний запор слід провести повну діагностику та встановити причину запору якщо вона невідома.

Призначений для епізодичного застосування. Тривале та надмірне застосування може призвести до порушень водного або електролітного балансу гіпокаліємії та до посилення атонії кишечнику. Повідомляли про випадки запаморочення та/або синкопе які у часі збігалися із застосуванням натрію пікосульфату. Наявна інформація дає змогу припустити що зазначені явища відповідають синкопе при дефекації (асоційованому з пробою Вальсави) або пов’язані з вазовагальною відповіддю на біль у животі.

Препарат містить сорбіт тому пацієнтам із рідкісною спадковою непереносимістю фруктози не слід приймати цей препарат.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Одночасне застосування великих доз ПІКОСЕНУ® та діуретиків або кортикостероїдів може збільшити ризик порушення електролітного балансу що може призвести до підвищення чутливості до серцевих глікозидів. Одночасне застосування з антибіотиками може послаблювати  проносну дію препарату.


Особливості застосування.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Немає достатніх досліджень за участю вагітних жінок. З огляду на безпеку якщо можливо ПІКОСЕН® не слід застосовувати у період вагітності.

На час лікування препаратом годування груддю рекомендується припинити тому що компоненти препарату можуть проникати у грудне молоко і спричинити часте рідке випорожнення дитини. У той же час за умови належного дозування виникнення небажаних ефектів у дитини є малоймовірним.

Досліджень з оцінки впливу на фертильність не проводили.


Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Досліджень впливу на здатність керувати автомобілем та працювати з іншими механізмами не проводили. Однак пацієнтів слід попередити про можливість розвитку внаслідок вазовагальної реакції (зокрема абдомінального спазму) таких побічних реакцій як запаморочення та/або синкопе. У разі виникнення абдомінального спазму хворому слід уникати таких потенційно небезпечних видів діяльності як керування автотранспортом або робота з механізмами.


Спосіб застосування та дози.

Дорослим і дітям віком від 12 років застосовувати по 10-20 крапель.

ПІКОСЕН® слід приймати 1 раз на добу на ніч для того щоб випорожнення кишечнику відбулося наступного ранку.

Слід приймати найменшу ефективну дозу препарату необхідну для відновлення нормальної функції кишечнику.

ПІКОСЕН®  не слід  застосовувати щодня або протягом тривалого періоду без встановлення причини запору.


Діти.

Не призначати препарат дітям віком до 12 років.


Передозування.

Передозування може призвести до рідкого випорожнення (діареї) кишкових спазмів та клінічно значимої втрати рідини калію та інших електролітів.

При гострому передозуванні наслідки можуть бути мінімізовані або усунуті шляхом примусового блювання або промивання шлунка через короткий час після прийому ПІКОСЕНУ®.Може виникнути необхідність у поповненні рідиною та корекції електролітного балансу. Можна застосовувати протиспазматичні засоби. Повідомляли про ішемію слизової оболонки товстого кишечнику при застосуванні великих доз натрію пікосульфату значно більших за звичайно рекомендовані при запорах.

ПІКОСЕН® як і інші проносні засоби при тривалому передозуванні може  призвести до хронічної діареї та болей у животі гіпокаліємії вторинного гіперальдостеронізму та можливо до утворення каменів у нирках. При тривалому зловживанні проносними засобами повідомлялося про ураження ниркових канальців метаболічний алкалоз послаблення м’язів у результаті гіпокаліємії.


Побічні реакції.

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості включаючи ангіоневротичний набряк шкірні висипання кропив’янка відчуття свербежу локальна та генералізована екзантема.

З боку шлунково-кишкового тракту: порушення травлення анорексія зміна забарвлення сечі псевдомеланоз кишечнику порушення водно-електролітного балансу (гіпокаліємія гіпокальціємія) альбумінурія гематурія спазми та біль у животі діарея метеоризм блювання нудота. Тривале та надмірне застосування препарату може призвести до втрати рідини калію та інших електролітів. Це в свою чергу може призвести до послаблення м’язів і порушення серцевої функції особливо при одночасному застосуванні препарату з діуретиками або кортикостероїдами.

З боку нервової системи: запаморочення; синкопе. Вірогідність виникнення запаморочення та синкопе пов’язана з вазовагальною реакцією (такою як абдомінальний спазм або дефекація).

З боку ендокринної системи: гіперальдостеронізм.

Інші: порушення серцевої діяльності підвищена втомлюваність непритомність сонливість м’язова слабкість судоми.


Термін придатності. 3 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності зазначеного на упаковці.


Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 ºС у недоступному для дітей місці.


Упаковка. По 15 мл або по 25 мл у флаконі в пачці.


Категорія відпуску. Без рецепта.


Виробник.

ТОВ «ДКП «Фармацевтична фабрика».


Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності. 

Україна 10014 м. Житомир вул. Лермонтовська 5.

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Кратність 1
Об'єм 25 мл
Форма товару Краплі
Виробник Житомирская ФФ ООО (Украина, Житомир)
Реєстраційне посвідчення UA/11154/01/01
Умови відпуску без рецепта
Температура зберiгання не вище +25°С
код моріону 103455
Відгуки
Напишіть власний відгук
Як мені оцінити цей продукт? *
Загальна оцінка :
Как заказать

КАК СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ?

  • 1. Что бы найти препарат достаточно ввести в строке поиска первые 3-4 буквы названия товара.
  • 2. Выберите количество упаковок и нажмите на кнопку «Добавить в корзину».
  • 3. После наполнения корзины нужными товарами, нажмите на кнопку «Оформить заказ».
  • 4. Для завершения заказа необходимо заполнить небольшую форму.
  • 5. После заполнения обязательных пунктов, нажмите кнопку «Оформить заказ».
  • 6. Ожидайте Sms - уведомление с номером электронного чека или звонка от оператора.
 
Продукция (косметические и гигиенических средства, БАДы, товары для детей) нашей интернет-аптеки доставляется покупателю из аптек сети «Аптека Доброго Дня», где она хранится согласно требованиям Госслужбы Украины.

 

– Когда можно забирать заказ? (самовывоз из аптеки)

 

После получения смс - подтверждения с номером заказа, Вы можете приходить в аптеку, на которую был оформлен заказ.

Если же Вы пришли в аптеку и заказ не был готов или не был собран – просьба сообщить нам об этом по телефону

 0 (800) 500-129, (044) 538-07-37.

 

САМОВЫВОЗ

Если Вы желаете забрать свой заказ из аптеки самостоятельно, для удобства Вы можете предварительно забронировать его по телефону, либо через сайт. 

После подтверждения заказа оператором – сразу можно ехать в аптеку.

Позвонив по телефону горячей линии 0 (800) 500-129 (звонки со стационарных телефонов бесплатные).

Вы также получите информацию о том, в какой ближайшей аптеке необходимый Вам товар есть в наличии.

 

 

Завантажити повну інструкцію
УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Переглянуті ліки
  1. Імодіум 2 мг капсули №20

    Янссен Силаг (Франция)
  2. Буспірон Сандоз 10 мг таблетки №20

    Salutas Pharma (Германия)
  3. Суміш молочна Nutrilon 3 (з 12 до 18 місяців) 600 г

    ТМ Нутріція
  4. Венітан 1% гель 50 г

    Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення