Плівка радіографічна медична Лізоформ зелена 18х24 №1
17,84 ₴
При замовленні від 600 грн. - Персен Форте у ПОДАРУНОК (діє тільки для Нової пошти та Укрпошти)
Лізоформ Медікал ТОВ (Україна, Київ)
Код товару:
258289
У список

Плівка радіографічна медична Лізоформ зелена 18х24 №1

Лізоформ Медікал ТОВ (Україна, Київ)
Упаковка В наявності
17,84 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно
від 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
Нова Пошта
від 60 грн
2-3 днi
УкрПошта
від 40 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Лізоформ Медікал ТОВ (Україна, Київ)
Форма товару Плівка
шт. 1
Штрих-код 4820129631369
Кількість в упаковці 1
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція

Плівка радіографічна медична Лізоформ зелена

Радіографічна Зеленочутлива Рентгенплівка Лізоформ відноситься до новітнього покоління плівок, що володіють значно вищою діагностичною цінністю в порівнянні з широко поширеними в практичній рентгенології синьочутливими рентгенівськими плівками. Використання зеленої плівки дозволяє знизити дозу опромінення в 2-4 (і більше) рази за рахунок зниження сили струму, що подається на рентгенівську трубку. Висока чутливість зеленої плівки зменшує експозицію до мінімуму, без втрати якості зображення, що продовжує термін служби рентгенівської трубки і зменшує дозу опромінення пацієнта і персоналу.

Особливості

Плівка Лізоформ володіє стабільно високою чутливістю при різних дозах експонування. Має високий ступінь деталізації зображення. Характеризується стабільними сенситометричними характеристиками при різних умовах обробки. Зеленочутлива плівка має високу стійкість до впливу факторів зовнішнього середовища (особливо до статичної електрики). Галоїдне срібло, що міститься в емульсії зеленої плівки, має вигляд не тривимірних зерен, а тонких пластинок, які володіють більшою поверхнею, що забезпечує більш чітке зображення.

Застосування

Зеленочутлива плівка Лізоформ сенсибілізірована до зеленої частини спектру, тому використовувати її необхідно в касетах з зеленовипромінюваними екранами. 

При обробці в темному приміщенні рекомендується застосовувати ліхтар із захисним світлофільтром (червоним) з лампою не більше 25 Вт на відстані 1,2 м від плівки.

 

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.