Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Прополіс назальний спрей 15 мл
56,80 ₴
Прядка Р.О. ФОП
Код товару:
769704
У список

Прополіс назальний спрей 15 мл

Прядка Р.О. ФОП
Немає в наявності
56,80 ₴
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям від 3 роківвід 3 років
 • ВагітнимВагітним не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я вагітних жінок і, відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я годуючих жінок, і відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я алергіків і, відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Прядка Р.О. ФОП
Форма товару Спрей
шт. 1
Штрих-код 4820017000253
Кількість в упаковці 1
Бренд Прополісан
код моріону 550635
Об'єм 15 мл
Призначення Від нежитю
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 26.12.2022
Провірено
Інструкція

Прополісан інструкція по застосуванню

Склад

Колоїдна суспензія біоактивного срібла, шунгітова вода, екстракт прополісу, мед.

Властивості

Засіб для полегшення носового дихання, сприяє зняттю запальних процесів слизової оболонки носової порожнини та приносових пазух. Має антисептичний, антибактеріальний, загоюючий ефект. Сприяє виходу секрету природним шляхом.

Рекомендації до застосування

Прополісан назальний спрей сприяє полегшенню стану при гострих та хронічних запальних процесах слизової оболонки носової порожнини та приносових пазух, зняттю закладеності носа. Для профілактики та в комплексі з лікарськими препаратами при різних інфекційних захворюваннях, у тому числі під час епідемії грипу.

Застереження

Індивідуальна чутливість до компонентів засобу; вагітні та жінки, які годують грудьми. Не рекомендовано дітям віком до 3 років.

Спосіб застосування

Збовтати перед застосуванням. По два впорскування в кожну ніздрю 2-3 рази на добу протягом двох тижнів.

Особливості застосування

При використанні засобу флакон тримати вертикально і не перевертати, щоб запобігти перевищенню дози. Сильними натисканнями на флакон впорскувати засіб у кожний носовий хід. Засіб може викликати легке печіння та поколювання.

Умови зберігання

Зберігати у темному, прохолодному місці при температурі не вище 25°С у недоступному для дітей місці.

Форма випуску

Флакон із полімерного матеріалу, 15 мл

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку