НІМЕЦЬКІ ВІТАМІНИ ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ
Омега
Серце та судини
Імунітет
Очі
Нервова система
Кістки та суглоби
Чоловіки
Жінки
Діти
Категорії продуктів
Про «Квайссер Фарма»
Компанію Квайссер Фарма було засновано 1897 року у Гамбурзі. Її історія почалася з виробництва косметичних засобів. У 1919 році було налагоджено виробництво Енерготоніка Доппельгерц, який і досі майже з незмінним складом присутній у асортименті Доппельгерц.
Сьогодні Квайссер Фарма - сучасна компанія, з високо-технологічним виробництвом, сертифікованим GMP. Її продукція представлена на ринках більш ніж 50-ти країн світу, у Німеччині Квайссер Фарма є одним з провідних виробників вітамінних комплексів.
Як сто років тому, так і сьогодні, найголовнішими цінностями Квайссер Фарма є хороше самопочуття та здоров'я людей. За якість продукції відповідає кожен співробітник фірми, і ім'я бренду. Асортимент вітамінів та мінералів Доппельгерц розроблюється згідно з останніми потребами споживачів, складники компонуються відповідно до провідних наукових досліджень.
В Україні Квайссер Фарма працює з 1996-го року, вітамінно-мінеральні комплекси Доппельгерц та засоби для гігієни ротової порожнини Протефікс полюбилися українським споживачам і користуються довірою та попитом.
Всі фармацевтичні препарати Доппельгерц випускаються у стерильній формі, в блістерах, що забезпечує коректне зберігання складників та відповідає світовим стандартам фармацевтичної продукції.
Доппельгерц та Протефікс - продукція для всієї родини: німецька якість за розумну ціну!
Діабет
50+
Вся продукція
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Сторінка:
  1. 1
  2. 2