Ранітидин 0,15 г таблетки №10

КОД: 1480
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

  Ранітидин 0,15 г таблетки №10

  0,00 грн.

  Доступность: знятий з продажу

  Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
 2. Доставка
  • Доставка Кур'єром
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  При сумі замовлення від 300 грн. доставка здійснюється безкоштовно
  Міста безкоштовної доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних   

 • add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Ранітидин 0,15 г таблетки №10-02

Наявність: Відсутній на складі

Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)
 • Форма товару: Таблетки
 • Реєстраційне посвідчення: UA/3676/01/01
Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

РАНІТИДИН


Склад:

діюча речовина: 1 таблетка містить ранітидину 150 мг;

допоміжні речовини: целактоза (суміш лактози моногідрату та целюлози порошкоподібної (75:25)) натрію кроскармелоза кремнію діоксид колоїдний безводний магнію стеарат гіпромелоза титану діоксид (Е 171) тропеолін 0.


Лікарська форма. Таблетки вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки вкриті плівковою оболонкою від жовтого до оранжево-жовтого кольору зі специфічним запахом. На поперечному розрізі видні два шари.


Фармакотерапевтична група. Засоби для лікування пептичної виразки та гастроезофагеальної рефлюксної хвороби. Антагоністи Н2-гістамінових рецепторів. Код АТХ A02B A02.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Ранітидин – противиразковий засіб антагоніст Н2гістамінових рецепторів.

Механізм дії зумовлений конкурентним інгібуванням Н2гістамінових рецепторів мембран парієтальних клітин слизової оболонки шлунка. Знижує базальну і стимульовану секрецію соляної кислоти зменшуючи об’єм шлункового соку спричиненого подразненням барорецепторів (розтягнення шлунка) харчовим навантаженням дією гормонів і біогенних стимуляторів (гастрин гістамін пентагастрин кофеїн). Ранітидин зменшує кількість соляної кислоти у шлунковому соку не впливає на концентрацію гастрину у плазмі крові а також продукування слизу. Ранітидин характеризується тривалою дією.

Ранітидин не впливає на ферментативну систему цитохрому P450 печінки.

Фармакокінетика. Після перорального застосування ранітидин швидко всмоктується у шлунково-кишковому тракті. Біодоступність – близько 50 %. Cmax у крові досягається через 2-3 години і становить 478 нг/мл. Частково метаболізується у печінці до N-оксиду (головний метаболіт 4 % дози) S-оксиду і деметилюється.

Т½ (після прийому внутрішньо) при нормальному кліренсі креатиніну – 2-3 години при зниженому (20-30 мл/хв) – 8-9 годин. Екскретується нирками протягом 24 годин у незміненому вигляді виводиться близько 30 % перорально прийнятої дози.

Проникає через гістогематичні бар’єри у т. ч. через плацентарний але погано – через гемато-енцефалічний бар’єр. Достатньо значущі концентрації визначаються у грудному молоці. Швидкість і ступінь елімінації мало залежать від стану печінки і пов’язані в основному з функцією нирок.


Клінічні характеристики.

Показання.

Пептична виразка шлунка і дванадцятипалої кишки не асоційована з Helicobacter pylori (у фазі загострення) включаючи виразку асоційовану з прийомом нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ);

функціональна диспепсія;

хронічний гастрит з підвищеною кислотоутворювальною функцією шлунка у стадії загострення;

гастроезофагеальна рефлюксна  хвороба  (для полегшення симптомів) або рефлюкс-езофагіт.


Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до ранітидину та до інших компонентів препарату; наявність злоякісних захворювань шлунка цироз печінки з портосистемною енцефалопатією в анамнезі тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну < 30 мл/хв).


Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Ранітидин може впливати на абсорбцію метаболізм та ниркову екскрецію інших лікарських засобів.

Ранітидин у терапевтичних дозах не змінює активності ферментної системи цитохрому Р450 і не потенціює дію лікарських засобів що метаболізуються цією системою (діазепам лідокаїн фенітоїн пропранолол теофілін).

Ранітидин змінюючи кислотність шлунка може впливати на біодоступність деяких лікарських засобів. Це призводить або до підвищення їх абсорбції (тріазолам мідазолам гліпізид) або до зниження їх абсорбції (кетоконазол ітраконазол атазанавір гефітиніб).

Антациди та сукральфат уповільнюють абсорбцію ранітидину внаслідок чого інтервал між прийомом цих лікарських засобів і ранітидину має становити не менше 1-2 годин.

Одночасне застосування з метопрололом може призвести до підвищення концентрації метопрололу у сироватці крові.

Ранітидин при одночасному застосуванні з кумариновими антикоагулянтами (варфарин) може змінювати протромбіновий час (рекомендується моніторинг протромбінового часу).

Високі дози ранітидину можуть уповільнювати екскрецію прокаїнаміду та N-ацетилпрокаїнаміду що призводить до підвищення їх рівня у плазмі крові.

Дані про взаємодію між ранітидином і амоксициліном або метронідазолом відсутні.

Куріння тютюну знижує ефективність ранітидину.


Особливості застосування. При наявності алергії на інші препарати групи блокаторів            Н2-рецепторів гістаміну можливі алергічні реакції на ранітидин тому при наявності гіперчутливості до інших препаратів цієї групи слід з обережністю застосовувати препарат.

З обережністю застосовувати препарат при гострій порфірії (у т. ч. в анамнезі) імунодефіциті.

Ранітидин виводиться нирками тому у пацієнтів з вираженою нирковою недостатністю його рівень у плазмі підвищений (див. дозування для таких пацієнтів у розділі «Спосіб застосування та дози»).

У хворих літнього віку з порушеннями функції печінки або нирок можливе порушення (сплутаність) свідомості що зумовлює необхідність зниження дози.

Лікування препаратом може маскувати симптоми карциноми шлунка тому перед початком лікування слід виключити наявність злоякісних новоутворень у шлунку.

Необхідний регулярний нагляд за пацієнтами (особливо літнього віку та з вказівками в анамнезі на пептичну виразку шлунка та/або дванадцятипалої кишки) які приймають ранітидин разом з НПЗЗ.

У хворих літнього віку осіб з хронічними захворюваннями легень цукровим діабетом або в осіб з ослабленим імунітетом спостерігалася  підвищена схильність до розвитку позалікарняної пневмонії.

Лікування препаратом відміняти поступово через ризик розвитку синдрому «рикошету» при різкій відміні.

Препарат містить лактозу що слід враховувати пацієнтам із рідкісними спадковими формами непереносимості галактози недостатністю лактази синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції.


Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат протипоказаний у період вагітності. У разі необхідності застосування препарату слід припинити годування груддю.


Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Враховуючи що у чутливих хворих при застосуванні препарату можуть виникнути побічні реакції (запаморочення галюцинації порушення акомодації) під час прийому препарату слід утриматися від керування транспортними засобами або іншими механізмами.


Спосіб застосування та дози. Призначати дорослим та дітям віком від 12 років. Приймати  внутрішньо не розжовуючи запиваючи невеликою кількістю води незалежно від прийому їжі.

Пептична виразка шлунка і дванадцятипалої кишки не асоційована з Helicobacter pylori (у фазі загострення). Призначати по 150 мг (1 таблетка) 2 рази на добу вранці та ввечері або 300 мг            (2 таблетки) 1 раз на добу на ніч протягом 4 тижнів. При виразках що не зарубцювалися продовжити лікування протягом наступних 4 тижнів.

Профілактика пептичної виразки шлунка і дванадцятипалої кишки асоційованої з прийомом  НПЗЗ. Призначати по 150 мг (1 таблетка) 2 рази на добу вранці та ввечері на період терапії НПЗЗ.

Функціональна диспепсія. Призначати по 150 мг (1 таблетка) 2 рази на добу вранці та ввечері протягом 2-3 тижнів.

Хронічний гастрит з підвищеною кислотоутворювальною функцією шлунка у стадії загострення. Призначати по 150 мг (1 таблетка) 2 рази на добу вранці та ввечері протягом 2-4 тижнів.

Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба. Для полегшення симптомів призначати по 150 мг               (1 таблетка) 2 рази на добу вранці та ввечері протягом 2 тижнів; при необхідності курс лікування продовжувати.

Для довготривалого лікування та при загостренні гастроезофагеальної рефлюксної хвороби призначати по 150 мг (1 таблетка) 2 рази на добу вранці та ввечері або 300 мг (2 таблетки) 1 раз на добу на ніч протягом 8 тижнів; при необхідності курс лікування продовжувати до 12 тижнів.

Пацієнти з вираженою нирковою недостатністю (кліренс креатиніну < 50 мл/хв). Добова доза препарату для цієї категорії пацієнтів 1 таблетка (150 мг ранітидину).


Діти. Дітям віком від 12 років застосування препарату показано з метою скорочення термінів лікування пептичної виразки шлунка та дванадцятипалої кишки для лікування гастроезофагеальної рефлюксної хвороби включаючи рефлюкс-езофагіт і для полегшення симптомів гастроезофагеальної рефлюксної хвороби.


Передозування. Можливе посилення побічних реакцій.

Лікування: при необхідності проводити адекватну симптоматичну і підтримуючу терапію. Ранітидин можна видалити з сироватки крові шляхом гемодіалізу.


Побічні реакції.

З боку системи крові: лейкопенія оборотна тромбоцитопенія агранулоцитоз або панцитопенія іноді з гіпоплазією або аплазією кісткового мозку нейтропенія імунна гемолітична та апластична анемія (зазвичай оборотні).

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості у т. ч. кропив’янка ангіоневротичний набряк гарячка анафілактичний шок бронхоспазм мультиформна ексудативна еритема ексфоліативний дерматит синдром Стівенса-Джонсона синдром Лайєлла гіпертермія.

З боку психіки: підвищена втомлюваність оборотна сплутаність свідомості сонливість збудження безсоння емоційна лабільність занепокоєність тривожність депресія нервозність галюцинації шум у вухах дратівливість дезорієнтація стан розгубленості. Ці прояви спостерігаються переважно у тяжкохворих або пацієнтів літнього віку.

З боку нервової системи: головний біль запаморочення і зворотні мимовільні рухові розлади.

З боку органів зору: нечіткість зорового сприйняття порушення акомодації.

З боку серцево-судинної системи: зниження артеріального тиску брадикардія тахікардія асистолія атріовентрикулярна блокада васкуліт біль у грудях аритмія екстрасистолія.

З боку травного тракту: сухість у роті нудота блювання запор діарея біль у животі метеоризм гострий панкреатит зниження апетиту.

З боку гепатобіліарної системи: скороминущі та оборотні зміни показників функції печінки; гепатоцелюлярний холестатичний чи змішаний гепатит із жовтяницею або без неї (зазвичай оборотний).

З боку шкіри та підшкірної тканини: гіперемія свербіж шкірні висипання мультиформна еритема алопеція сухість шкіри.

З боку опорно-рухового апарату: артралгія міалгія.

З боку сечовидільної системи: порушення функції нирок гострий інтерстиціальний нефрит.

З боку репродуктивної системи: гіперпролактинемія галакторея гінекомастія аменорея зниження потенції (оборотне) та/або лібідо.


Термін придатності. 3 роки.


Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.


Упаковка. Таблетки № 10 № 10×2 № 20 у блістері у коробці.


Категорія відпуску. За рецептом.


Виробник. ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я».


Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Україна 61013 м. Харків вул. Шевченка 22.

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Количество в упаковке 10
Форма товару Таблетки
Виробник Здоровье ООО (Украина, Харьков)
Реєстраційне посвідчення UA/3676/01/01
Умови відпуску за рецептом
Головний медикамент Ранитидин
код моріону 23829
Відгуки
Напишіть власний відгук
Як мені оцінити цей продукт? *
Загальна оцінка :
Как заказать

КАК СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ?

 • 1. Что бы найти препарат достаточно ввести в строке поиска первые 3-4 буквы названия товара.
 • 2. Выберите количество упаковок и нажмите на кнопку «Добавить в корзину».
 • 3. После наполнения корзины нужными товарами, нажмите на кнопку «Оформить заказ».
 • 4. Для завершения заказа необходимо заполнить небольшую форму.
 • 5. После заполнения обязательных пунктов, нажмите кнопку «Оформить заказ».
 • 6. Ожидайте Sms - уведомление с номером электронного чека или звонка от оператора.
 
Продукция (косметические и гигиенических средства, БАДы, товары для детей) нашей интернет-аптеки доставляется покупателю из аптек сети «Аптека Доброго Дня», где она хранится согласно требованиям Госслужбы Украины.

 

– Когда можно забирать заказ? (самовывоз из аптеки)

 

После получения смс - подтверждения с номером заказа, Вы можете приходить в аптеку, на которую был оформлен заказ.

Если же Вы пришли в аптеку и заказ не был готов или не был собран – просьба сообщить нам об этом по телефону

 0 (800) 500-129, (044) 538-07-37.

 

САМОВЫВОЗ

Если Вы желаете забрать свой заказ из аптеки самостоятельно, для удобства Вы можете предварительно забронировать его по телефону, либо через сайт. 

После подтверждения заказа оператором – сразу можно ехать в аптеку.

Позвонив по телефону горячей линии 0 (800) 500-129 (звонки со стационарных телефонов бесплатные).

Вы также получите информацию о том, в какой ближайшей аптеке необходимый Вам товар есть в наличии.

 

 

Завантажити повну інструкцію
УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення