Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Ресведол капсули №30
446,50 ₴
Solepharm (Латвія)
Код товару:
730416
У список

Ресведол капсули №30

Solepharm (Латвія)
Немає в наявності
446,50 ₴
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям не можнане можна
 • ВагітнимВагітним не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я вагітних жінок і, відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я годуючих жінок, і відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Solepharm (Латвія)
Форма товару Капсули
Штрих-код 4751018781264
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція

Ресведол (RESVEDOL) інструкція по застосуванню

Склад

1 капсула містить: активні інгредієнти:

 • індол-3-карбінол – 200 мг (mg),
 • транс-ресвератрол 98% (з коріння горця японського Polygonum cuspidatum) – 100 мг (mg),
 • транс-птеростільбен (trans-pterostilbene pTeroPure) – 25 мг (mg),
 • кверцетину дигідрат – 60 мг (mg);

допоміжні речовини: інулін, стеарат магнію (антиспікаючий агент);

оболонка капсули: желатин, барвники: оксид заліза червоний, титану діоксид.

Без ГМО.

Форма випуску

Капсули тверді в блістерах. Кількість капсул в упаковці: вказано на упаковці.

Маса вмісту 1 капсули: 500 мг (mg) ± 10 %. Загальна маса 1 капсули: 596 мг (mg) ± 10 %. Номер партії (серії) виробництва: вказано на упаковці.

Функціональні властивості активних інгредієнтів

Індол-3-карбінол нормалізує метаболізм естрогенів в організмі та перешкоджає розвитку естрогензалежних процесів. Індол-3-карбінол є біологічно активною речовиною рослини сімейства хрестоцвітних, яка опосередковує антиестрогенну та антипроліферативну активність. Індол-3-карбінол сприяє нормалізації метаболізму жіночого статевого гормону естрадіолу та інгібує синтез 16 α-гідроксіестрону, який володіє вираженими канцерогенними властивостями, сприяє зниженню кількості естрогенових рецепторів у тканинах-мішенях та чинить позитивний вплив при функціональних розладах, зумовлених гіперестрогенемією.

Індол-3-карбінол ефективний при гіперпроліферативних процесах в клітинах епітеліального походження жіночої репродуктивної системи. Позитивно впливає на гіперпластичні процеси в органах жіночої репродуктивної системи, що обумовлені порушеннями регуляції клітинного поділу. Сприяє нейтралізації дії ростових факторів, що стимулюють гіперпроліферативні процеси у молочних залозах. Перешкоджає синтезу онкобілку Е7 в епітеліальних клітинах, інфікованих вірусом папіломи людини, гальмуючи процеси малігнізації.

Транс-ресвератрол 98% (з коріння горця японського (Polygonum cuspidatum)) – потужний поліфенол, який сприяє здоровому довголіттю за рахунок активації білків сіртуїнів, які відіграють важливу роль в метаболічних реакціях і є молекулярною основою запобігання процесу старіння, мають виражену антиоксидантну активність.

Ресвератрол здатний викликати ефект обмеження калорій і попереджати відкладення жиру в організмі. Він сприяє поліпшенню пам'яті, зменшує ризик розвитку вікових, нейродегенеративних процесів, цукрового діабету 2 типу (особливо у осіб з надлишковою масою тіла); пригнічує процеси окислення і нейтралізує дію вільних радикалів, реакції з якими в організмі можуть призвести до розвитку новоутворень та інших захворювань. Завдяки потужним антиоксидантним властивостям, ресвератрол нормалізує рівень ліпідів (холестерину) в крові, позитивно впливає на синтез колагену, підтримує еластичність шкіри, запобігає передчасному старінню шкіри і виникненню зморшок, покращує стан волосся і нігтів. Ресвератрол гальмує розвиток і прогресування остеопорозу у жінок в клімактеричний і постклімактеричний період, володіє естрогеноподібними властивостями, здатний зв’язуватися з естрогеновими рецепторами, завдяки чому знижує стимулюючу дію власного естрадіолу та розвиток гормонозалежних новоутворень.
Покращує обмін речовин при метаболічному синдромі, збільшує чутливість клітин до інсуліну при цукровому діабеті 2 типу. Виявляє дезінтоксикаційні властивості, зв'язує і нейтралізує вільні радикали при всіх станах, де присутній окислювальний стрес.

Транс-птеростільбен (trans-pterostilbene (pTeroPure)) – це метильована молекула стільбену, яка структурно подібна молекулі транс-ресвератрола і володіє аналогічною біологічною активністю. Трансптеростільбен відновлює баланс антиоксидантних ферментів, зменшує запалення, регульоване фактором некрозу пухлини-альфа (TNF-альфа) шляхом блокування TNF-альфа і інтерлейкіну-1b (IL-1b), зменшуючи кількість активних форм кисню. Транс-птеростільбен є міметиком обмеження калорій, що перешкоджає відкладенню жиру в організмі. На відміну від транс-ресвератролу, транс-птеростільбен має здатність швидше проникати через гематоенцефалічний бар'єр, надає «зворотний ефект» на підвищення дофаміну. Замість безпосереднього підвищення рівня дофаміну, він запобігає зниженню дофаміну в центрах пам'яті головного мозку. Це створює сприятливі умови для підвищення концентрації уваги і поліпшення когнітивних функцій. При одночасному застосуванні з транс-ресвератролом підсилює його дію і збільшує біодоступність. Кверцетину дигідрат є агліконом багатьох рослинних флавоноїдних глікозидів, у тому числі рутину, і належить до вітамінних препаратів групи Р.

Маючи капіляростабілізуючі властивості, пов’язані з антиоксидантним, мембраностабілізуючим впливом, знижує проникність капілярів. Кверцетин має протизапальний ефект завдяки блокаді ліпооксигеназного шляху метаболізму арахідонової кислоти, зниженню синтезу лейкотрієнів, серотоніну та інших медіаторів запалення. Сприяє підвищенню енергетичного забезпечення кардіоміоцитів завдяки антиоксидантному впливу та поліпшенню кровообігу. Репаративні властивості кверцетину полягають у прискоренні загоєння ран. Кверцетин також зв’язується з рецепторами естрогенів. Завдяки естрогеноподібним властивостям (вплив на пролінгідроксилазу, пригнічення фактора некрозу пухлин та синтез інтерлейкінів) має проостеокластні ефекти.

Показання

Ресведол рекомендований як додаткове джерело індол-3-карбінолу, транс-ресвератролу та транс-птеростільбену і кверцетину, які сприяють нормалізації гормонального балансу жіночої статевої системи, знижують ризик розвитку та прогресування естроген-залежних розладів, мають виражені антиоксидантні властивості. З метою нормалізації метаболічних процесів, профілактики старіння і відновлення внутрішніх сил організму. Ресведол нормалізує метаболізм естрогенів в організмі, позитивно впливає на фізіологічні процеси при гіперестрогенемії, сприяє зменшенню естрогензалежних гіперпроліферативних процесів в клітинах епітеліального походження, у тому числі при: циклічній масталгії, мастодинії, лейоміомі матки, ендометріозі, аденоміозі, гіперплазії ендометрію, передменструальному синдромі, кістах яєчників, дисплазії шийки матки, папіломатозі органів жіночої статевої системи, папіломавірусній інфекції (папіломи, гострокінцеві кондиломи). Сприяє зниженню надмірної маси тіла при метаболічному синдромі. Покращує синтез колагену і позитивно впливає на відновлення шкіри.

Спосіб застосування та дози Ресведол

Вживати дорослим (жінкам) по 1 капсулі 2 рази на добу, запиваючи достатньою кількістю питної води.

Застереження щодо застосування: не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Ресведол не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Перед застосуванням обов’язкова консультація лікаря.

Протипоказання Ресведолу

індивідуальна чутливість до складових компонентів, період вагітності та лактації, дитячий вік. Не є лікарським засобом.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці за кімнатної температури.

Термін придатності

24 місяці від дати виробництва.

Вжити до (дата): вказано на упаковці.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку