Ресвега капсули №60
0,00 ₴
При замовленні від 600 грн. - Персен Форте у ПОДАРУНОК (діє тільки для Нової пошти та Укрпошти)
Laboratoires Thea (Франція)
Код товару:
263282
У список

Ресвега капсули №60

Laboratoires Thea (Франція)
Немає в наявності
0,00 ₴
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Laboratoires Thea (Франція)
Форма товару Капсули
шт. 1
Кількість в упаковці 60
Бренд Ресвега
код моріону 473281
Умови відпуску без рецепта
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 01.07.2022
Провірено
Інструкція

Ресвега інструкція по застосуванню

Склад

Одна  капсула "Ресвега " (маса капсули 920 мг ± 7.5%; маса нетто наповнення 350 мг ± 5%).

       Добова доза (2 капсули) містить:  риб’ячий жир - 950 мг (Омега-3 незамінні жирні кислоти – 606 мг, з яких: ейкозопентаєнова кислота – 172 мг,   докозагексаєнова кислота – 366 мг, докозапентаєнова кислота – не більше - 47.5 мг), вітамін С   (аскорбінова кислота) - 120 мг, вітамін Е (D-альфа-токоферолу ацетат) - 30 мг, екстракт чорнобривців прямостоячих, що містить лютеїн (20% суспензія) – 10 мг і зеаксантин – 2 мг, цинк (сульфат цинку) – 12.5 мг, транс-ресвератрол – 60 мг, мідь (сульфат міді) – 1 мг, гліцерол моностеарат (емульгатор), бджолиний віск (антиспікаючий агент), соєвий лецитин (емульгатор).

         Склад оболонки капсули: глазуруючий агент: бичачий  желатин; зволожувачі: гліцерин, сорбіт; барвники - заліза оксид чорний (Е172), заліза оксид червоний (Е172); вода очищена.

Поживна арчова) та енергетична цінність (калорійність)

  капсула 100 г
Поживна та енергетична  цінність 23.3 кдж/5.62 ккал 2532 кдж/611 ккал
Білки 0.16 г 17.7 г
Вуглеводи 0.19 г 20.9 г
Жири        0.47 г 50.7 г


Властивості

"Ресвега" - це дієтична добавка для підтримки здорового зору, що містить у високих дозах вітаміни та мікроелементи з антиоксидантними властивостями, лютеїн, зеаксантин, омега-3 незамінні жирні кислоти та транс-ресвератрол.

Склад "Ресвега "  розроблений дієтологами і офтальмологами, що спеціалізуються на вивченні сітківки ока. "Ресвега " призначена для поповнення дефіциту антиоксидантів, лютеїну, зеаксантина, омега-3 незамінних жирних кислот, ресвератрола, який може бути пов'язаний з віком або незбалансованим харчуванням (недостатньо різноманітнім, таким, що містить мало фруктів, овочів та риби).

Вільні радикали

         Вільні радикали - це молекули, які утворюються в процесі метаболізму клітин. Надлишок вільних радикалів може мати токсичну дію і викликати пошкодження в структурі ліпідів, протеїнів і ДНК, що призводить до погіршення функцій клітин. У нормальних фізіологічних умовах утворення вільних радикалів пригнічується захисною системою, в якій важливу роль відіграють антиоксиданти. Із збільшенням віку або у людей, які отримують незбалансовану дієту, може виникати дефіцит антиоксидантів. У цьому випадку необхідно доповнити харчування за допомогою дієтичних добавок до раціону.

Антиоксиданти

         Антиоксиданти захищають клітини від пошкодження вільними радикалами, які прискорюють старіння і руйнування клітин. Вони можуть допомагати виводити вільні радикали і тим самим забезпечувати захист від старіння сітківки і макули.

Вітамін Е

         Вітамін має антиоксидантні властивості, що сприяють:

- Захисту мембран клітин;

- Захисту жирних кислот від окислення. Вітамін Е міститься в рослинних оліях. Пропонована доза 30 мг в капсулі – це 250% рекомендованої добової дози. (Nutrient Reference Values (Regulation (EU) 1169/2011)

Вітамін С

         Вітамін С, аскорбінова кислота, бере участь у нейтралізації вільних радикалів. Вітамін С необхідний для відновлення окисленого вітаміну Е (радикал токоферолу). Вітамін С міститься в фруктах і овочах. Представлена доза в 120 мг в капсулі – це 150% рекомендованої добової дози (Nutrient Reference Values (Regulation (EU) 1169/2011).

Цинк

         Цинк - це природний активатор більш ніж 200 ферментів. Цинк сприяє підтримці здорового зору. Він діє як антиоксидант через складні механізми. Цинк міститься в м'ясі та рибі. Представлена доза в 12,5 мг – це 125% добової рекомендованої дози (Nutrient Reference Values (Regulation (EU) 1169/2011).

Мідь

         Мідь відіграє важливу роль у видаленні вільних радикалів. Так як великі дози цинку погіршують всмоктування міді, мідь також необхідно вживати при вживанні дієтичних добавок, що містять цинк. Мідь міститься в м'ясних субпродуктах, молюсках, сухофруктах. Представлена доза -1 мг на добу – це 100% рекомендованої добової дози (Nutrient Reference Values (Regulation (EU) 1169/2011).

Вітаміни Е та С, цинк та мідь захищають елементи клітин від пошкодження оксидантами.

Омега-3 незамінні жирні кислоти (ДГК і ЕПК) підтримують здоровий зір.

Докозагексаєнова кислота (ДГК) і ейкозапентаєнова кислота (ЕПК)-це поліненасичені жирні кислоти, що належать до сімейства Омега-3 жирних кислот. Омега-3 кислоти - це незамінні жирні кислоти: вони повинні надходити з їжею або дієтичними добавками у разі незбалансованої дієти. Омега-3 кислоти - це структурні компоненти мембран клітин. ДГК знаходиться у великій кількості у нервах, мозку та в фоторецепторах ока. ДГК підтримує здоровий зір. Позитивний ефект виявлений у разі вживання 250 мг ДКК на добу. Омега-3 кислоти містяться у великих кількостях у жирній рибі, такий як тунець, лосось і оселедець.

Цинк та ДГК підтримують здоровий зір.

Екстракт чорнобривців прямостоячих: лютеїн і зеаксантин

         Лютеїн і зеаксантин - це два жовтих пігменти, що присутні у великих концентраціях у сітківці ока, в макулі, що відповідає за функції центрального зору і за гостроту зору. Лютеїн і зеаксантин утворюють захисний фільтр від шкідливих променів синього спектру сонячного світла. Вони також діють як антиоксиданти, захищають сітківку очей від окислювального руйнування. Лютеїн і зеаксантин містяться у великій кількості в деяких зелених овочах, таких як шпинат, броколі, салат-латук.

Ресвератрол

Ресвератрол - це молекула, що є інгібітором in vitro окислення ліпопротеїнів низької щільності, агрегації тромбоцитів і синтезу ейкозаноїдів (молекул запалення). Ресвератрол називають «французським парадоксом». Адже завдяки його вживанню (червоне вино спеціяльних видів)  рівні смертності від серцево-судинних захворювань у французів нижчі, ніж в інших Європейських країнах, незважаючи на вживання французами великої кількості жирної їжі. Нові дослідження показують позитивний плив ресвератролу у разі офтальмологічних захворювань, таких як катаракта, вікова дегенерація макули, ретинобластома і т.ін. Ресвератрол міститься в деяких фруктах, особливо у винограді, а також у вині.

Рекомендації щодо застосування

"Ресвега " може бути рекомендований для корекції раціонів харчування як додаткове джерело великої кількості антиоксидантів, омега-3 жирних кислот, макулярних пігментів (лютеїн і зеаксантин) та ресвератролу з метою створення оптимальних дієтологічних умов для забезпечення нормальних функцій зору, збереження гостроти зору, захисту органів зору  від надмірної кількості вільних радикалів. "Ресвега" була розроблена дієтологами та офтальмологами, що спеціалізуються на дослідженні сітківки, на основі останніх наукових досягнень для  захисту від втрати зору з віком.

         "Ресвега" містить основні поживні речовини для функціонування системи захисту очей від окислювального пошкодження, від шкідливих променів синього спектру сонячного світла. Потреба в поживних мікроелементах може збільшуватися з віком. "Ресвега" доповнює дефіцит поживних мікроелементів, що може бути пов’язаний з віком  або у разі незбалансованого харчування (недостатній вміст фруктів, овочів та риби).  Незбалансоване харчування є одним з чинників розвитку вікових захворювань очей, наприклад, вікової макулярної дегенерації.

Доповнюючи свій раціон комплексом "Ресвега", ви допоможете захистити власні очі від втрати життєво важливих поживних речовин.

Застереження

РЕСВЕГА  може викликати легкі розлади травлення без важких наслідків (нудота, відрижка, діарея). У цьому випадку  зверніться до лікаря.

Цей продукт не повинен використовуватися як замінник збалансованого і різноманітного харчування.

Спосіб застосування та дози

Вживати по дві капсули на добу, переважно під час  їжі з невеликою кількістю води.

Не перевищуйте рекомендовану добову дозу

Форма випуску

"Ресвега " випускається в капсулах (маса капсули 920 мг ± 7.5%)  по 60 капсул (маса нетто 55.2 г) у блістерах у картонній коробці.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25° С, захищати від світла і вологи. Тримати у недоступному для дітей місці.  

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Термін придатності

24 місяці від дати виготовлення.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.