Налаштування
Шрифт:
  • А
  • А
  • А
Колір:
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
Фото
  • ЧБ
  • Колір
  • Вимк.
Повна версія
СтресЛікар оральний розчин 200 мл
477,60 ₴
Сперко Україна СП ТОВ (Україна, Вінниця)
Арт.
796627
У список

СтресЛікар оральний розчин 200 мл

Сперко Україна СП ТОВ (Україна, Вінниця)
Упаковка В наявності
477,60 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Ваше місто
Обрати
Товар відсутній в аптеках обраного міста В обраному місті немає аптек для самовивозу
Самовивіз
Самовивіз
Безкоштовно
Кур'єром
Кур'єром
Доставка до 48 годин
Від 70 грн
Рецептурний препарат. Можливий тільки самовивіз з аптеки
Нова Пошта
Нова Пошта
Доставка 2-3 дні
Від 70 грн
Укрпошта відділення
Укрпошта відділення
Доставка 2-3 дні
Від 55 грн
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Сперко Україна СП ТОВ (Україна, Вінниця)
Форма товару Розчин
Взаємодія з їжею Не має значення
Бренд СтресЛікар
Об'єм 200 мл
Призначення Для поліпшення роботи нервової системи, мозку
Температура зберiгання від 5°C до 25°C
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 18.11.2023
Провірено
Інструкція

СтресЛікар інструкція по застосуванню

Склад

Рекомендована щоденна порція 10 мл (мл) містить:

Холін, з α-гліцерофосфохоліну

243 мг (mg)

Магній, з магнію цитрату

60 мг (mg)

γ-аміномасляна кислота

250 мг (mg)

Вітамін В6

2 мг (mg)

Вітамін В1

1,5 мг (mg)

Гліцин

500 мг (mg)

Склад: вода очищена, α-гліцерофосфохолін (холіну альфосцерат), гліцин, магнію цитрат, γ-аміномасляна кислота, регулятор кислотності (яблучна кислота), консервант (натрію бензоат), піридоксину гідрохлорид, тіаміну мононітрат, ароматизатор.

Властивості

Науково підтвердженні властивості складових*:

Холін - необхідно отримувати з дієти, оскільки ендогенного синтезу недостатньо для підтримки потреб організму, α-гліцерофосфохолін є водорозчинною формою холіну.

Холін виконує важливі та різноманітні функції у нейротрансмісії, мембранному синтезі, транспорті ліпідів і метаболізмі вуглеводів. Холін зберігає запас енергії нейронів, стимулює синтез ацетилхоліну. Достатнє споживання та/або додавання холіну вважається важливим для здорового функціонування мозку, поведінки, має позитивний вплив на пам'ять і може допомогти людям похилого віку відновити її після порушень.

Холін та його метаболіти (фосфатидилхолін) важливі для підтримки структурної цілісності клітинних мембран, ремоделюванні синаптичних зв'язків, модулюванні морфології нейронів, та нейротрансмісії. Холін бере участь у біосинтезі структурних компонентів мембран нейронів (фосфоліпідів), що підтверджено даними магнітно-резонансної спектроскопії. Він забезпечує функціонування мембранних іонообмінних насосів, модуляція яких необхідна для нормального проведення нервових імпульсів.

Холін вважається «нейропротекторною» та «важливою нейрокогнітивною поживною речовиною», яка має вирішальне значення для нормального росту та функціонування мозку. Експериментальні дослідження показали, що холін інгібує активацію деяких фосфоліпаз (А1, А2, С та D), зменшуючи утворення вільних радикалів, запобігає руйнуванню мембранних систем і зберігає антиоксидантні захисні системи, такі як глутатіон.

Холін сприяє покращенню когнітивних функцій, запобігає віковому погіршенню пам'яті та неврологічним змінам. Холін поліпшує рівень уваги та свідомості, у тому числі при когнітивних та неврологічних розладах (1,2,3,4).

Магній бере участь у метаболічних реакціях утворення, накопичення, переносу і утилізації енергії, регуляції стану клітинної мембрани (обмін іонів кальцію і натрію) та синтезі нейромедіаторів.

Дефіцит магнію супроводжується підвищеною розумовою і фізичною стомлюваністю при звичайних навантаженнях, відчуттям пригніченості завдяки неадекватній утилізації енергії.

γ-аміномасляна кислота, або ГАМК– амінокислота, відома як головний гальмівний нейромедіатор у центральній нервовій системі. Його фізіологічна роль пов'язана з модуляцією синаптичної передачі, сприянню розвитку нейронів і релаксації, а також запобіганню безсонню та депресії. Було доведено, що ГАМК допомагає підтримувати активність, пам'ять, а також когнітивні функції мозку, особливо у людей похилого віку. ГАМК сприяє розумовій концентрації та стимулює фізичні та розумові здібності.

Додаткове вживання вітамінів В1, В6 поповнює недостатнє надходження вітамінів з їжею, забезпечує наявність в організмі необхідної кількості коензимів. Вітаміни групи В є компонентами ферментних систем, що регулюють метаболізм білків, жирів і вуглеводів. Однак кожен з вітамінів групи В виконує специфічну біологічну роль (5-9).

Вітамін B1 (тіамін) необхідний для багатьох фізіологічних функцій серед яких: метаболізм глюкози, підтримка функції нервової мембрани, синтез мієліну та нейромедіаторів ацетилхоліну і серотоніну, а також амінокислот. Важливішою функцією тіаміну, як кофактору перетворення вуглеводів, вважається сприяння клітинному енергетичному метаболізму для забезпечення енергією нервових клітин.

Тіамін опосередковано необхідний для синтезу нуклеїнових кислот, нейромедіаторів і мієліну, таким чином тіамін сприяє швидкості нервової провідності. Тіамін також є коензимом ферментів, що необхідні для нормального функціонування травного тракту, серцевої діяльності та ендокринних залоз.

Вітамін В6 (піридоксин) приймає участь у понад 140 коферментах. Має важливі функції у синтезі нейромедіаторів: дофаміну з L-ДОФА (L-3,4-дигідроксифеніланіну), серотоніну з 5-HTP (5-гідрокситриптофану) і гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК) з глутамату. Таким чином піридоксин впливає на адренергічну, серотонінергічну і глутаматергічну системи, та відіграє важливу роль у метаболізмі триптофану. Піридоксин виявляє нейропротекторну роль, яку пов'язують з його здатністю регулювати глутаматергічні системи (оскільки ГАМК є основним гальмівним, а глутамат – збуджуючим нейромедіатором).

Коферментні форми піридоксину необхідні у метаболізмі гомоцистеїну, білків, вуглеводів і жирів, а також синтезі сфінголіпідів і, отже, є важливим для утворення мієліну нервових клітин.

На сьогоднішній день дані щодо канцерогенних, мутагенних або тератогенних властивостей вітамінів В1 та В6 відсутні.

Гліцин є амінокислотою в організмі людини. Гліцин діє як попередник кількох ключових метаболітів: креатину (зберігання енергії у м'язах), глутатіону, гему (зв'язування кисню в крові), пурину та порфірину. Гліцин також має властивість покращувати якість сну та неврологічні функції. Гліцин модулює деякі нейропептиди в центральної нервової системі, що може опосередковано сприяти покращенню випадкової сонливості та втоми, викликаних обмеженням сну, а також покращувати якість сну у людей, які мають проблеми зі сном.

Будь ласка, зверніть увагу, що ці дослідження надаються лише з інформаційною метою і не призначені для медичної консультації. Якщо ви плануєте приймати «СтресЛікар» або будь-яку іншу дієтичну добавку, вам слід спочатку проконсультуватися з медичним працівником.

Рекомендації щодо застосування

СтресЛікар може бути рекомендований в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело холіну, вітаміну В6, В1, магнію, амінокислоти гліцину та γ-аміномасляної кислоти. Ефективне поєднання складових підтримує нормальний функціональний стан нервової та серцево-судинної систем, посилює стійкість до психічного та стресового напруження, сприяє розумовій рівновазі та балансу настрою.

Інгредієнти продукту СтресЛікар сприяють підтримці:

  • нормального функціонування центральної та периферичної нервової систем, у т.ч. при фізичній та/або розумовій втомі, обумовленій підвищеним психоемоційним навантаженням;
  • відновлення нормальних когнітивних функцій, у т.ч. у людей похилого віку, або після захворювань;
  • нормального процесу засинання та покращення якості сну;
  • зменшенню тривожності та/або розслабленню;
  • нормальних рівнів глюкози та холестерину крові.

Холін підтримує нормальну передачу нервового імпульсу, бере участь у біосинтезі структурних компонентів мембран нейронів, підтримує когнітивні функції, допомагає зберегти пам'ять і функції мозку, підтримує здоров'я серця.

Вітаміни В1, В6 та магній сприяють зниженню втоми та втомлюваності, нормальній роботі нервової системи та психічній діяльності.

Гліцин є будівельним матеріалом для структурних та функціональних білків в організмі, входить до складу антиоксиданту глутатіону, бере участь у синтезі гему (зв'язування кисню крові), креатину (зберігання енергії у м'язах) та забезпечує основну структуру синтезу глюкози.

Застереження

Не рекомендується вживати при індивідуальній гіперчутливості до основних складових речовин, у віці до 18 років. Вагітні жінки або жінки, які годують груддю, люди похилого віку або особи з будь-якими захворюваннями перед вживанням цього продукту повинні радитися з лікарями. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або попередження будь-яких хвороб, не повинен використовуватися як заміна повноцінному раціону харчування. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не використовувати розчин із зіпсованої упаковки. Не вживайте після строку придатності, зазначеного на упаковці.

Перед застосуванням обов'язкова консультація лікаря.

Не є лікарським засобом.

Спосіб застосування

Дорослим по 10 мл (ml) на добу після їжі або за рекомендацією лікаря.

Добову порцію можна розчинити у невеликій кількості води або споживати без води.

Термін споживання: тривалість споживання узгоджувати з лікарем.

Термін придатності

Краще спожити до кінця дати зазначеної на упаковці; термін придатності – 24 місяці від дати виробництва.

Номер партії (серії) виробництва: вказано на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С. Після відкриття використовувати протягом 6 місяців.

Форма випуску

Розчин оральний, 200 мл (ml) у контейнері із стаканом мірним у картонній пачці.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку