Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Суперія для жінок №30
235,40 ₴
PRO-PHARMA
Код товару:
233598
У список

Суперія для жінок №30

PRO-PHARMA
Немає в наявності
235,40 ₴
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник PRO-PHARMA
Форма товару Таблетки
Штрих-код 862862000044
Кількість в упаковці 30
Бренд Суперія
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція

Дієтична добавка суперія для жінок (Superia for women)

Склад:

1 таблетка містить: активні інгредієнти: вітамін С (аскорбінова кислота) – 120 мг, вітамін Е – 30 МО (30 мг), вітамін В3 (ніацин) – 20 мг, вітамін В5 (пантотенат кальцію) – 15 мг, вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид) – 5,4 мг, вітамін В1 (тіаміну моногідрат) – 3,9 мг, вітамін В2 (рибофлавін) – 3,4 мг, вітамін А – 2800 МО (848 мкг), β-каротин (провітамін А) – 420 мкг, фолієва кислота – 400 мкг, біотин (вітамін Н) – 30 мкг, вітамін К – 20 мкг, вітамін В12 (ціанкобаламін) – 9 мкг, вітамін D3 – 300 МО (7,5 мкг), кальцій (у формі кальцію карбонату та дикальцію фосфату) – 500 мг, магній (у формі оксиду магнію) – 50 мг, цинк (у формі цинку оксиду) – 24 мг, марганець (у формі сульфату марганцю моногідрату) – 4,2 мг, мідь (у формі міді глюконату) – 2,2 мг, йод (у формі йодиду калію) – 150 мкг, хром (у формі хрому (III) хлориду гексагідрату) – 150 мкг, молібден (у формі натрію молібдату дигідрату) – 90 мкг, селен (у формі натрію селеніту) – 27 мкг;
допоміжні речовини: 
наповнювачі: целюлоза мікрокристалічна, кроскармелоза, гідроксипропілцелюлоза, стеаринова кислота, магнію стеарат, двоокис кремнію аморфний; оболонка таблетки: ацетогліцериди, твін-80, гідроксипропілметилцелюлоза, гідроксипропілцелюлоза, полідекстроза, тальк, тригліцериди, вода очищена, барвники: титану двоокис, карміни, глазуруючий агент: віск карнаубський.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г: білки – 1,0 г, вуглеводи – 5,0 г, жири – 1,0 г; 33 ккал (138 кДж).

Рекомендації щодо застосування:

Cуперія для жінок рекомендується як додаткове джерело вітамінів, макро- та мікроелементів з метою створення оптимальних дієтологічних умов функціонування жіночого організму, зокрема серцево-судинної, опорно-рухової, імунної систем, шкіри, волосся та нігтів; захисту клітин організму від шкідливого впливу негативних факторів навколишнього середовища; профілактики дефіциту вітамінів, макро- та мікроелементів при неповноцінному харчуванні, у періоди фізичних, розумових, психоемоційних навантажень та одужання після перенесених захворювань.
Не є лікарським засобом.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза:

вживати дорослим (жінкам) по 1 таблетці на добу після прийому їжі, запиваючи достатньою кількістю питної води. Курс застосування становить 1 місяць. У разі необхідності курс можна повторити після перерви в 1 місяць. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Протипоказання:

індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів, вагітність та період лактації.

Форма випуску:

таблетки.

Маса 1 таблетки: 2,238 г ± 7,5 %.

Дата виробництва та строк придатності:

дату виробництва вказано на упаковці. Строк придатності – 24 місяці від дати виробництва.

Умови зберігання:

зберігати в оригінальній упаковці за температури від 4 °С до 25 °С у сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці.

Функціональні властивості

Cуперія для жінок являє собою збалансований комплекс вітамінів, макро- та мікроелементів, створений з урахуванням особливих потреб жіночого організму, створений спеціально для жінок. Щоденне поповнення необхідних для організму жінки вітамінів та мінералів забезпечує енергійність та нормальний обмін речовин (вітаміни В1, В2, B3, В6, В12), здоров’я шкіри, нігтів, волосся та міцність кісток (мінерали: Ca, Mg, Zn, Cu, Mn, вітаміни: А, С, D та К), підтримку і зміцнення імунітету (вітаміни: С, Е, А, β-каротин, мінерали: Se, Zn).

Вітамін А та β-каротин (провітамін А) беруть участь в актах присмеркового (нічного) зору і відчуття кольору. Регулюють обмінні процеси в шкірі, слизових оболонках очей, дихальних, травних і сечових шляхах; підвищують опірність організму до інфекцій. Впливають на функцію біологічних мембран та ендокринних залоз, тканинне дихання.
Вітамін С бере участь у різних видах обміну речовин, сприяє засвоєнню організмом низки вітамінів, регулює обмін холестерину. Забезпечує нормальне функціонування нервової системи, печінки, залоз внутрішньої секреції (гіпофіз, надниркові залози, щитоподібна залоза тощо). Підтримує міцність стінок кровоносних судин (через участь у синтезі колагену – проміжної сполучної тканини), підвищує стійкість організму до зовнішніх впливів та інфекцій.
Токофероли (вітамін Е) – активні антиоксиданти, які справляють антиокисну дію на внутрішньоклітинні ліпіди, охороняють їх від пероксидації. Впливають на функцію статевих та інших ендокринних залоз, діяльність м’язів, сприяють засвоєнню жирів, вітамінів А і Д, беруть участь в обміні білків та вуглеводів.
Вітаміни групи В. Вітамін В1 регулює біологічний процес декарбоксилювання піровиноградної кислоти, процеси синтезу жирних кислот, дезамінування і переамінування амінокислот. Необхідний для утворення ацетилхоліну – передавача нервових імпульсів. Забезпечує нормальне функціонування нервової (центральної і переферійної), серцево-судинної, травної, ендокринної та інших систем організму.
Вітамін В2 – головне призначення регуляція обміну амінокислот, з яких утворюються білки клітин і тканин організму. Поліпшує світловий та колірний зір, функціональний стан нервової, серцево-судинної і травної систем. Стимулює кровотворення, бере участь у регуляції функції печінки, шкіри, слизових оболонок тощо.
Вітамін В3 (ніацин) бере участь в обміні вуглеводів, білків, холестерину та інших нутриєнтів, впливає на функціональну активність різних органів і систем (серцево-судинну, кровотворну, травну, нервову тощо). Входячи до складу ферментів кодегідраз, ніацин прискорює окисно-відновні реакції.
Вітамін В5 (пантотенова кислота) одержала свою назву завдяки своїй різнобічній біологічній дії. Бере участь в обміні вуглеводів і жирів, у реакціях ацетилювання, каталізує синтез білків. Регулює функції нервової системи, щитоподібної залози, надниркових залоз. Впливає на нервово-трофічні процеси, розлад яких спричиняє дерматит та інші порушення.
Вітамін В6 регулює обмін білків, жирів і вуглеводів. Необхідний для засвоєння організмом триптофану, метіоніну, цистеїну та інших амінокислот. Бере участь в утворенні арахідонової кислоти з ліноленової і вітаміну РР із триптофану. Доведена ліпотропна дія, стимулює утворення гемоглобіну.
Вітамін В12 – біологічна дія тісно пов’язана із гастромукопротеїдом (внутрішнім чинником Касла), який відіграє важливу роль у механізмі всмоктування кобаламінів. Основна дія кобаламінів – антианемічна. Вони беруть участь у синтезі амінокислот (метіоніну, тирозину, серину тощо), нуклеїнових кислот, пуринів і піримідинів, чинять ліпотропну дію.
Біотин (вітамін Н) справляє регулівний вплив на нервову систему, у тому числі і на нервово-трофічну функцію. Є дані про участь біотину в жировому обміні.
Фолієва кислота (фолат) – регулює обмін білків, нуклеїнових кислот, жирів у печінці. Дія на процеси кровотворення тісно пов’язана з кобаламінами (вітаміном В12) і холіном.
Вітамін D3 регулює обмін кальцію та фосфору в організмі, їх усмоктування з кишок і відкладення в кістках.
Вітамін К впливає на біосинтез у печінці протромбіну та інших речовин, що беруть участь у згортанні крові. Чинить широку анаболічну дію шляхом участі в продукуванні АТФ, що має важливе значення в нормалізації енергетичної забезпеченності організму.

Макро- та мікроелементи.
Кальцій приймає участь у формуванні кісток та зубів, процесах збудливості нервової тканини, скороченні м’язів і згортанні крові. Доведено позитивний вплив кальцію на роботу серцево-судинної системи; сприяє зменшенню проникності судин. Магній бере участь у кісткоутворенні, передачі нервового збудження і нормалізації збудливості нервової системи. Має антиспастичні і судиннорозширювальні властивості, стимулює перистальтику кишок і жовчовиділення, сприяє виведенню холестерину з кишок, активує ферменти вуглеводного обміну тощо.
Марганець – головна біологічна дія – зв’язок з процесами осифікації та станом кісткової тканини. Доведений стимулювальний вплив марганцю на процеси кровотворення в комплексі із залізом, міддю, кобальтом; бере участь в обміні жирів (ліпотропна дія), вітамінів (В1, С); доведений його зв’язок з процесами статевого розвитку та розмноження.
Цинк необхідний для нормальної функції залоз внутрішньої секреції (гіпофіза, підшлункової, передміхурової і статевих). Має ліпотропні і кровотворні властивості, входить до складу інсуліну і низки ферментів, які забезпечують процеси дихання.
Мідь необхідна для синтезу гемоглобіну й утворенні інших залізопорфіринів, у процесах перетворення заліза, що надходить з їжею в органічно зв’язану форму; активує еритропоез.
Хром приймає участь у метаболізмі глюкози, посилюючи дію інсуліну.
Селен – мікроелемент з антиоксидантними властивостями, головна функція якого, це участь в синтезі глутатіонпероксидази – ключового компонента ендогенної системи антиоксидантів, яка забезпечує захист організму від дії вільних радикалів.
Йод є складовою гормонів щитоподібної залози, які приймають участь в регулюванні більшості процесів обміну в організмі, діяльності головного мозку, нервової та сердцево-судинної систем.
Молібден підсилює активність антиоксидантів, зокрема вітаміну С; є важливим чинником тканинного дихання та азотного обміну в організмі.

Відгуки користувачів

5.0
1 відгук
5 зірок
100% (1)
4 зірки
0% (0)
3 зірки
0% (0)
2 зірки
0% (0)
1 зірка
0% (0)
 1. Лариса
  15.02.18
  Хорошие витаминки, после курса волосы очень хорошие, быстрее растут. А еще аппетит не такой зверский (в конце зимы я обычно все время голодная, но когда витамины пью, попускает). Если за позапрошлую зиму я умудрилась набрать 5 кг, то прошлой зимой, пропив Суперию, практически сохранила нормальный вес (буквально +1,5 кг, но это ерунда). А все потому, что не набрасывалась на еду, как будто месяц не ела )) В этом году тоже уже начала курс, всем советую ))
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку