Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Тампони o.b. Original Super 8 шт
24,20 ₴
Johnson&Johnson (Франція)
Код товару:
108201
У список

Тампони o.b. Original Super 8 шт

Johnson&Johnson (Франція)
Немає в наявності
24,20 ₴
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Johnson&Johnson (Франція)
Форма товару Тампони
Штрих-код 3574660089295
Кількість в упаковці 8
Бренд o.b
Призначення Засоби для гігієни
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Заявник Джонсон і Джонсон Україна
Інструкція

Тампони o.b. Original Super

Виробники тампонів o.b. розробили технологію спіралеподібних жолобків FluidLockTM для того, щоб більш ефективно направляти рідину всередину тампона, забезпечуючи надійний захист.

Спіралеподібні жолобки o.b. розроблені для ефективного проведення рідини всередину тампона для Вашого відчуття надійного захисту. o.b. Original Normal рекомендується для днів зі слабкою або середньою інтенсивністю виділень. 

Тампони o.b.Original зі спіралеподібними жолобками забезпечують саме той надійний захист від протікань, який Вам необхідний.

Яким чином o.b. original надають мені надійний захист?

Спіралеподібні жолобки o.b. розроблені для кращого та безпечнішого проведення рідини всередину тампона, щоб забезпечити відчуття надійного захисту.

Тампон o.b. Normal отримав оцінку «дуже добре» від німецької організації споживачів Штіфтунг Варентест, єдиний з 22 видів різних марок тампонів.

Застосування

1) Вимий руки. Розірви захисну оболонку, щоб витягти безапплікаторний тампон.
2) Потягни внутрішню трубочку аплікатора з зовні на себе до характерного «кліка» (див. Схему), щоб подовжити аплікатор тампона до його повного розміру.
3) Великим і середнім пальцем візьми аплікатор за зовнішню трубочку і розташуй закруглений кінець аплікатора біля входу в піхву
4) Обережно розсунь статеві губи пальцями вільної руки. Вагінальне отвір розташований між отвором сечовипускального каналу і анальним отвором.
5) Обережно введи верхню частину аплікатора в піхву під нахилом, поки пальці не торкнуться тіла.
6) Вказівним пальцем введи внутрішню трубочку аплікатора в зовнішнє. Тепер тампон знаходиться в правильному положенні, так, що ти його не відчуваєш.
7) Видали апплікаторні трубочки. Нитка повернення тампона повинна залишатися зовні. Переконайся, що ти видалила обидві трубочки аплікатора, потім викинь їх (не змивати аплікатор в каналізацію, оскільки він пластиковий) і вимий руки.

Склад

вбираюче віскозне волокно, шовковисте покриття, шнур з поліестеру.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку