Тиоктодар р-р для ин.3% 10мл фл.№10

КОД: 239748
  Доставка
  • Доставка Кур'єром - Київ
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  • Доставка УкрПоштою безкоштовно
  • Оплата та доставка
  Міста доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
 • add.ua-Тиоктодар р-р для ин.3% 10мл фл.№10-02

Наявність:знятий з продажу

Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Форма товару: Розчин
 • Реєстраційне посвідчення: UA/3005/01/01
 • За рецептом: Доставка за наявності електронного рецепту
Індар (Україна, Київ)
  Інструкція

  Тіоктодар (THIOCTODAR) інструкція для застосування

  Склад

  діюча речовина: 1 мл розчину містить 30 мг тіоктової (α-ліпоєвої) кислоти;
  допоміжні речовини: трометамін вода для ін’єкцій.

  Лікарська форма

  розчин для ін'єкцій.

  Основні фізико-хімічні властивості:

  прозора рідина від жовтого до зеленувато-жовтого кольору.

  Фармакотерапевтична група

  Засоби що впливають на травну систему та метаболічні процеси.

  Код АТХ А16А Х01.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка.

  Тіоктова кислота – речовина подібна до вітамінів але яка утворюється в організмі і виконує функцію кофермента при окислювальному декарбоксилуванні a-кетокислот. Спричинена цукровим діабетом гіперглікемія призводить до відкладення глюкози на матричних протеїнах кровоносних судин та утворення кінцевих продуктів прогресуючого глікозилювання. Цей процес призводить до зменшення ендоневрального кровотоку та ендоневральної гіпоксії/ішемії пов’язаних з підвищеним утворенням вільних кисневих радикалів які пошкоджують нерв а також до збіднення у периферичних нервах такого антиоксиданту як глутатіон. У дослідженнях на щурах тіоктова кислота таким чином впливала на біохімічний процес спричинений цукровим діабетом який був спровокований стрептозотоцином що зменшувалось утворення кінцевих продуктів прогресуючого глікозилювання покращувався ендоневральний кровоток підвищувався фізіологічний вміст глутатіону який діє в ураженому діабетичним процесом нерві подібно до дії антиоксиданту на вільні радикали. Ці ефекти що спостерігаються в експерименті свідчать про те що тіоктова кислота може покращувати функцію периферичних нервів. Це стосується сенсорних порушень які мають місце при полінейропатії і можуть проявлятися у вигляді дизестезій парестезій таких наприклад як відчуття печіння біль відчуття оніміння або «повзання мурашок». Дослідження спрямоване на вивчення ефективності застосування тіоктової кислоти для симптоматичного лікування діабетичної полінейропатії підтвердило дані про сприятливі ефекти тіоктової кислоти на такі досліджувані симптоми як парестезії відчуття печіння оніміння та біль.

  Фармакокінетика.

  Тіоктова кислота високою мірою піддається ефекту першого проходження через печінку. У системній біодоступності присутні значні індивідуальні коливання. Тіоктова кислота біотрасформується шляхом окислювання бокового ланцюга та кон’югації і 80-90 % її метаболітів виводяться через нирки. Період напіввиведення тіоктової кислоти становить 25 хвилин а загальний кліренс у плазмі крові – 10-15 мл/хв/кг. Після 30-хвилинної інфузії 600 мг тіоктової кислоти її вміст у плазмі крові становить близько 20 мкг/мл. У сечі знаходиться лише незначна кількість виведеної інтактної речовини.

  Показання

  Парестезії при діабетичній полінейропатії.

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до тіоктової кислоти або до одного з його компонентів.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Тіоктова кислота реагує з іонними комплексами металів (наприклад з цисплатином) тому препарат може знижувати ефект цисплатину.

  З молекулами цукру (наприклад з розчином левулози) тіоктова кислота утворює важкорозчинні комплексні сполуки.

  Тіоктова кислота є хелатором металу тому її не можна застосовувати разом з металами (препаратами заліза магнію).

  Тіоктова кислота може посилювати цукрознижувальний ефект інсуліну та/або інших протидіабетичних засобів тому особливо на початку лікування тіоктовою кислотою показаний регулярний контроль рівня цукру в крові. Для запобігання появи симптомів гіпоглікемії в окремих випадках може виникнути потреба у зниженні дози інсуліну та/або орального протидіабетичного засобу.

  Особливості застосування

  При парентеральному застосуванню препарату Тіоктодар існує ризик виникнення алергічних реакцій включаючи анафілактичний шок тому пацієнтів слід перевіряти на наявність таких реакцій. У разі появи таких ознак як свербіж нудота нездужання слід негайно припинити введення препарату і вжити необхідних терапевтичних засобів.

  У поодиноких пацієнтів з декомпенсованим або неадекватно контрольованим діабетом та погіршенням загального стану здоров’я можуть розвинутися тяжкі анафілактичні реакції пов’язані із застосуванням препарату.

  При лікуванні хворих на цукровий діабет необхідний частий контроль глікемії. У деяких випадках необхідно скоригувати дози цукрознижувальних засобів для запобігання гіпоглікемії.

  Під час лікування полінейропатії завдяки регенераційним процесам можливе короткочасне посилення чутливості що супроводжується парестезією з відчуттям «повзання мурашок».

  Постійне вживання алкоголю є фактором ризику полінейропатії та може зменшити ефективність Тіоктодару. Тому рекомендується утриматися від вживання алкоголю під час лікування препаратом. Не слід призначати Тіоктодар одночасно з молочними продуктами що містять кальцій.

  Препарат є світлочутливим тому флакони слід діставати з упаковки тільки безпосередньо перед використанням.

  Певним обмеженням внутрішньовенного введення препаратів тіоктової кислоти є літній вік (понад 75 років).

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Застосування тіоктової кислоти у період вагітності не рекомендується через відсутність відповідних клінічних даних.

  Даних про проникнення тіоктової кислоти у грудне молоко немає тому застосовувати її у період годування груддю не рекомендується.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Під час застосування препарату необхідно дотримуватися обережності при керуванні автотранспортними засобами і заняттях іншими потенційно небезпечними видами діяльності що потребують підвищеної концентрації уваги і швидкості психомоторних реакцій.

  Спосіб застосування та дози

  Дозу і тривалість лікування визначає лікар індивідуально.

  При інтенсивних парестезіях рекомендується внутрішньовенне введення препарату у дозі від 10 мл до 20 мл на добу що відповідає 300-600 мг тіоктової кислоти на добу. Розчин для ін'єкцій застосовувати протягом 2-4 тижнів на початковій стадії лікування. Вміст флакона розводити у 250 мл 0 9 % розчину натрію хлориду та вводити внутрішньовенно причому тривалість інфузії має становити не менше 30 хвилин. Через чутливість діючої речовини до світла розчин для інфузії готувати безпосередньо перед введенням та захищати від дії світла наприклад за допомогою алюмінієвої фольги. Приготовлений розчин для інфузій можна зберігати протягом 6 годин за умови захисту від дії світла.

  Діти.

  Тіоктодар не рекомендується призначати дітям через відсутність клінічного досвіду застосування препарату даній категорії пацієнтів.

  Передозування

  При передозуванні можуть з’явитися нудота блювання і головний біль. При застосуванні дуже високих доз від 10 до 40 г тіоктової кислоти у поєднанні з алкоголем спостерігається тяжка інтоксикація що може спричинити летальний наслідок. Клінічна картина отруєння на початку проявляється психомоторним збудженням або порушенням свідомості та у подальшому протікає з нападами генералізованих судом і розвитком лактатацидозу. Наслідками інтоксикації можуть бути гіпоглікемія шок рабдоміоліз гемоліз дисеміноване внутрішньосудинне згортання крові пригнічення кісткового мозку та мультиорганна недостатність.

  Лікування. При підозрі на значну інтоксикацію (>80 мг/кг ваги тіла тіоктової кислоти) показана негайна госпіталізація та проведення загальноприйнятих заходів (наприклад штучне блювання промивання шлунка застосування активованого вугілля). Лікування нападів генералізованих судом лактатацидозу та інших наслідків інтоксикацїї що загрожують життю хворого слід орієнтувати на сучасні принципи інтенсивної терапії та проводити симптоматично. До цього часу даних про доцільність застосування гемодіалізу методів гемоперфузії або гемофільтрації у рамках форсованого виведення тіоктової кислоти немає.

  Побічні реакції

  З боку центральної нервової системи: зміна або порушення смакових відчуттів головний біль припливи підвищена пітливість утруднене дихання відчуття важкості в голові підвищення внутрішньочерепного тиску запаморочення судоми порушення зору та двоїння в очах. У більшості випадків усі вказані прояви минають самостійно.
  З боку травного тракту: при швидкому внутрішньовенному введенні препарату спостерігалися нудота блювання діарея біль у животі які минали самостійно.
  З боку системи кровотворення: петехіальні крововиливи у слизові оболонки/шкіру порушення функції тромбоцитів гіпокоагуляція геморагічні висипання (пурпура) тромбофлебіт.
  Порушення метаболізму: внаслідок покращеного засвоєння глюкози у деяких випадках може знижуватися рівень цукру в крові через що можлива поява симптомів подібних до гіпоглікемії таких як запаморочення підвищена пітливість головний біль розлади зору.
  З боку імунної системи: алергічні реакції включаючи шкірні висипання кропив'янку свербіж екзему а також системні реакції аж до розвитку анафілактичного шоку.
  З боку серцево-судинної системи: при швидкому внутрішньовенному введенні можуть спостерігатися біль у ділянці серця тахікардія що минають самостійно.
  Інші: реакції у місці введення слабкість.

  Термін придатності

  3 роки.

  Умови зберігання

  Зберігати у недоступному для дітей місці!
  зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

  Несумісність

  Тіоктодар реагує in vitro з іонними комплексами металів (наприклад з цисплатином) тому препарат може знижувати їх ефект. Тіоктодар з цукрами утворює важкорозчинні комплексні сполуки. Через це розчин для ін'єкцій Тіоктодар несумісний із розчинами глюкози фруктози розчином Рінгера. Препарат несумісний із розчинами які містять сполуки що вступають у реакцію з SH-групами чи дисульфідними містками. Для розведення препарату використовувати лише 0 9 % розчин натрію хлориду.

  Упаковка

  Розчин для ін'єкцій по 10 мл у флаконах № 1 № 5 № 10.

  Категорія відпуску

  За рецептом.

  Наявність в аптеках
  Додаткова інформація

  Додаткова інформація Тиоктодар р-р для ин.3% 10мл фл.№10

  Обліковий номер239748
  Кратність10
  Об'єм10 мл
  Форма товаруРозчин
  БрендГематоген
  Реєстраційне посвідченняUA/3005/01/01
  Умови відпускуза рецептом
  код моріону74300
  Відгуки

  Відгуки Тиоктодар р-р для ин.3% 10мл фл.№10

  Як мені оцінити цей продукт? *
  Загальна оцінка :
  * - Поля, обов'язкові для заповнення
  Як замовити

  ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

  • 1. Щоб знайти препарат досить ввести в рядку пошуку перші 3-4 літери назви товару.
  • 2. Виберіть кількість упаковок і натисніть на кнопку «Додати в кошик».
  • 3. Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Оформити замовлення»
  • 4. Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.
  • 5. Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
  • 6. Чекайте на sms-повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

  Продукція (косметичні та гігієнічні засоби, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України.


  Коли можна забирати замовлення? (самовивезення з аптеки)

  Після отримання смс-підтвердження з номером замовлення, Ви можете приходити в аптеку, на яку було оформлено замовлення.
  Якщо ж Ви прийшли в аптеку і замовлення не було готово - прохання повідомити нам про це за номером телефону: 0 (800) 500-129 або (044) 538-07-37.


  САМОВИВІЗ

  Якщо Ви бажаєте забрати своє замовлення з аптеки самостійно, для зручності Ви можете попередньо забронювати його по телефону або через сайт. Після підтвердження замовлення оператором - відразу можна їхати в аптеку.

  Зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 500-129 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

  Ви також отримаєте інформацію про те, в який найближчій аптеці необхідний Вам товар є в наявності.


  Ціна на всі товари актуальна при замовленні на сайті.

  Купити товари представлені на сайті можна в аптеках мережі "Аптека Доброго Дня" в містах України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.

  Аналоги

  Аналоги Тиоктодар р-р для ин.3% 10мл фл.№10

  1. Збіг складу і діючої речовини
  2. add.ua-Meda Pharma (Німеччина)-Тіоктацид 600 HR 600 мг таблетки №100-20

   Тіоктацид 600 HR 600 мг таблетки №100

   Виробник: Meda Pharma (Німеччина)

   1200,00 грн.
  3. add.ua-Новофарм-Биосинтез ООО (Украина, Новоград-Волынский)-Тіо-Ліпон Турбо розчин для інєкцій 12 мг/мл 50 мл №10-20

   Тіо-Ліпон Турбо розчин для ін'єкцій 12 мг/мл 50 мл №10

   Виробник: Новофарм-Биосинтез ООО (Украина, Новоград-Волынский)

   870,40 грн.
  4. add.ua-Woerwag Pharma (Німеччина)-Тіогама турбо 1,2% розчин для інфузій 50 мл №10-20

   Тіогама турбо 1,2% розчин для інфузій 50 мл №10

   Виробник: Woerwag Pharma (Німеччина)

   848,60 грн.
  5. add.ua-Фармак ОАО (Украина, Киев)-Діаліпон Турбо 1,2% розчин для інфузій 50 мл флакон №10-20

   Діаліпон Турбо 1,2% розчин для інфузій 50 мл флакон №10

   Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

   840,60 грн.
  6. add.ua-Berlin-Chemie (Menarini Group) (Німеччина)-Берлітіон 600 мг капсули №30-20

   Берлітіон 600 мг капсули №30

   Виробник: Berlin-Chemie (Menarini Group) (Німеччина)

   586,10 грн.
  7. add.ua-Меда Фарма (Германия)-Тіоктацид 600 HR 600 мг таблетки №30-20

   Тіоктацид 600 HR 600 мг таблетки №30

   Виробник: Меда Фарма (Германия)

   496,10 грн.
  8. add.ua-Фармак ОАО (Украина, Киев)-Діаліпон 3% раствор 20 мл ампули №5-20

   Діаліпон 3% раствор 20 мл ампули №5

   Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

   425,80 грн.
  9. add.ua-Меда Фарма (Германия)-Тіоктацид-600Т розчин для інєкцій 600 мг ампули 24 мл №5-20
   425,00 грн.
  10. add.ua-Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)-Альфа-ліпон 600 мг таблетки №30-20

   Альфа-ліпон 600 мг таблетки №30

   Виробник: Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)

   344,30 грн.
  11. add.ua-Фармак ОАО (Украина, Киев)-Діаліпон 3% розчин 10 мл №5-20

   Діаліпон 3% розчин 10 мл №5

   Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

   237,40 грн.
  12. add.ua-Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)-Альфа-ліпон 300 мг таблетки №30-20

   Альфа-ліпон 300 мг таблетки №30

   Виробник: Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)

   175,00 грн.
  13. add.ua-Новофарм-Биосинтез ООО (Украина, Новоград-Волынский)-Тіо-Ліпон-Новофарм розчин для інєкцій 30 мг/мл 20 мл №5-20

   Тіо-Ліпон -Новофарм розчин для ін'єкцій 30 мг/мл 20 мл №5

   Виробник: Новофарм-Биосинтез ООО (Украина, Новоград-Волынский)

   Відсутній на складі

  1. Подібний терапевтичний ефект
  2. add.ua-Berlin-Chemie (Menarini Group) (Німеччина)-Берлітіон 600 ОД концентрат ампули 24 мл №5-20

   Берлітіон 600 ОД концентрат ампули 24 мл №5

   Виробник: Berlin-Chemie (Menarini Group) (Німеччина)

   572,00 грн.
  3. add.ua-Pharma Wernigerode (Німеччина)-Еспа-Ліпон 600 мг розчин для ін`єкцій ампули №5-20

   Еспа-Ліпон 600 мг розчин для ін`єкцій ампули №5

   Виробник: Pharma Wernigerode (Німеччина)

   450,20 грн.
  4. add.ua-Berlin-Chemie (Menarini Group) (Німеччина)-Берлітіон 300 ОД концентрат для розчину для інфузій 12 мл ампули №5-20
   326,50 грн.
  5. add.ua-Фармак ОАО (Украина, Киев)-Діаліпон 300 мг капсули №30-20

   Діаліпон 300 мг капсули №30

   Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

   177,20 грн.
  6. add.ua-Pharma Wernigerode (Німеччина)-Еспа-ліпон 600 мг таблетки №30-20

   Еспа-ліпон 600 мг таблетки №30

   Виробник: Pharma Wernigerode (Німеччина)

   Відсутній на складі

  УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
  Інші товари