Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Трентал 5 мл ампули №5
296,80 ₴
Aventis Pharma (Індія)
Код товару:
900
У список

Трентал 5 мл ампули №5

Aventis Pharma (Індія)
1/5 упаковки В наявності
59,36 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно
від 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 35 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 60 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям не можнане можна
 • ВагітнимВагітним не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я вагітних жінок і, відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я годуючих жінок, і відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може мати підвищений негативний вплив на здоров'я діабетиків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає всілякі ризики. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Aventis Pharma (Індія)
Форма товару Ампули
шт. 5
Штрих-код 8901083200214
Головний медикамент Трентал
Кількість в упаковці 5
код моріону 153105
Кратність 5
Об'єм 5 мл
Умови відпуску без рецепта
Реєстраційне посвідчення UA/9232/01/01
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 01.07.2022
Провірено
Інструкція

Інструкція трентал (Trental) 5 мл ампули

Склад

діюча  речовина трентал пентоксифілін;

1 мл розчину містить 20 мг пентоксифіліну;

допоміжні речовини трентал: натрію хлорид вода для ін’єкцій.

Лікарська форма

Розчин для ін`єкцій (для в/в інфузій і повільних в/в ін`єкцій).

Основні фізико-хімічні властивості:

трентал - прозорий безбарвний розчин.

Фармакотерапевтична група

трентал - Периферичні вазодилататори. Код АТX С04А D03.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Пентоксифілін є похідним метилксантину. Механізм дії пентоксифіліну пов`язують з пригніченням фосфодіестерази і накопиченням цАМФ у клітинах гладкої мускулатури судин клітинах крові а також в інших тканинах і органах. Пентоксифілін гальмує агрегацію тромбоцитів і еритроцитів підвищує їх гнучкість зменшує підвищену концентрацію фібриногену у плазмі крові та підсилює фібриноліз що зменшує в`язкість крові і поліпшує її реологічні властивості. Крім того пентоксифілін спричиняє слабку міотропну судинорозширювальну дію дещо зменшує загальний периферичний судинний опір та має позитивний інотропний ефект. Внаслідок застосування пентоксифіліну покращується мікроциркуляція та постачання тканин киснем найбільше – в кінцівках ЦНС помірно – у нирках. Препарат трентал незначно розширює коронарні судини.

Фармакокінетика.

Головний фармакологічно активний метаболіт 1-(5-гідроксигексил)-3 7-диметилксантин  (метаболіт  I)  визначається  у плазмі крові у концентрації що перевищує у 2 рази концентрацію незмінної речовини і перебуває з ним у стані зворотної біохімічної рівноваги. У звўязку з цим пентоксифілін та його метаболіт слід розглядати як активне ціле. Період напіввиведення пентоксифіліну становить 1 6 години.

Пентоксифілін метаболізується повністю понад 90% виводиться нирками у вигляді          неконўюгованих водорозчинних полярних метаболітів. Менше 4% введеної дози виводиться з калом. У пацієнтів із тяжкими порушеннями функції нирок екскреція метаболітів уповільнена. У пацієнтів із порушеною функцією печінки відзначене подовження періоду напіввиведення пентоксифіліну.

Показання

Атеросклеротична енцефалопатія; ішемічний церебральний інсульт; дисциркуляторна енцефалопатія; порушення периферичного кровообігу зумовлені атеросклерозом цукровим діабетом (включно з діабетичною ангіопатією) запаленням; трофічні розлади у тканинах пов`язані з ураженням вен або порушенням мікроциркуляції (посттромбофлебітичний синдром трофічні виразки гангрена відмороження); облітеруючий ендартериїт; ангіонейропатії (хвороба Рейно); порушення кровообігу ока (гостра підгостра хронічна недостатність кровообігу у сітківці і судинній оболонці ока); порушення функції внутрішнього вуха судинного генезу які супроводжуються зниженням слуху.

Протипоказання

Трентал  протипоказаний:

·         пацієнтам із підвищеною чутливістю до пентоксифілліну до інших метилксантинів або до будь-якої з допоміжних речовин  препарату Трентал ;

·         пацієнтам із масивною кровотечею (ризик посилення кровотечі);

·         пацієнтам з обширним крововиливом у сітківку ока при крововиливах у мозок (ризик посилення кровотечі). Якщо під час лікування пентоксифіліном відбувається крововилив у сітківку ока застосування лікарського засобу слід одразу припинити;

·         пацієнтам у гострий період інфаркту міокарда;

·         пацієнтам із виразкою шлунка та/або кишковими виразками;

·         пацієнтам із геморагічним діатезом.

Взаємодія трентал з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Ефект  зниження рівня цукру у крові властивий інсуліну або пероральним протидіабетичним засобам може посилюватися. Тому пацієнти які отримують медикаментозне лікування при цукровому діабеті мають перебувати під ретельним спостереженням.

У постмаркетинговому періоді повідомлялося про випадки підвищення антикоагулянтної активності у пацієнтів які одночасно отримували лікування пентоксифіліном та антивітамінами К. Коли призначається або змінюється дозування пентоксифіліну рекомендується проводити контроль антикоагулянтної активності у цієї групи пацієнтів.

Трентал  можепосилювати гіпотензивну дію антигіпертензивних засобів та інших препаратів які можуть спричиняти зниження артеріального тиску.

Супутнє застосування пентоксифіліну і теофіліну  у деяких пацієнтів може призводити до зростання рівня теофіліну у крові. Тому можливе збільшення частоти  та посилення проявів побічних реакцій теофіліну.

У деяких пацієнтів одночасне застосування з ципрофлоксацином може призводити до підвищення концентрації пентоксифіліну в сироватці крові. Як наслідок може зростати частота і вираженість побічних реакцій пов’язаних з одночасним застосуванням препаратів.

Потенціальний адитивний ефект трентал з інгібіторами агрегації тромбоцитів: через підвищений ризик виникнення кровотечі одночасне застосування інгібіторів агрегації тромбоцитів (наприклад клопідогрелю ептифібатиду тирофібану епопростенолу ілопросту абциксимабу анагреліду НПЗП крім селективних інгібіторів ЦОГ-2 ацетилсаліцилатів [АСК/ЛАС] тиклопідину дипіридамолу) з пентоксифіліном слід проводити з обережністю.

Одночасне застосування з циметидином може підвищувати концентрацію пентоксифіліну та метаболіту І у плазмі крові.

Особливості застосування

При перших ознаках розвитку анафілактичної/анафілактоїдної реакції лікування препаратом Трентал  слід негайно припинити інфузію та звернутися за допомогою до лікаря.

У разі застосування препарату Трентал  пацієнтам із хронічною серцевою недостатністю попередньо слід досягти фази компенсації кровообігу.

У хворих які страждають на цукровийдіабет і отримують лікування інсуліном або пероральними антидіабетичними засобами при застосуванні високих доз препарату Трентал   можливе посилення впливу цих препаратів на рівень цукру у крові (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»). У цих випадках слід зменшити дозу інсуліну або пероральних антидіабетичних засобів і особливо ретельно доглядати за пацієнтом.

Хворим на системний червоний вовчак (СЧВ) або з іншими захворюваннями сполучної тканини пентоксифілін можна призначати трентал тільки після ґрунтовного аналізу можливих ризиків і користі.

Оскільки під час лікування пентоксифіліном існує ризик розвитку апластичної анемії потрібен регулярний контроль загального аналізу крові.

У  пацієнтів із нирковою недостатністю (кліренс креатиніну менше 30 мл/хв) або тяжкою дисфункцією печінки виведення пентоксифіліну може бути уповільнене. Потрібен належний моніторинг.

Особливо уважне спостереження необхідне для:

·         пацієнтів із  тяжкими серцевими аритміями;

·         пацієнтів з артеріальною гіпотензією;

·         пацієнтів із вираженим атеросклерозом церебральних та коронарних судин особливо при супутній артеріальній гіпертензії та порушеннях серцевого ритму. У цих пацієнтів при прийомі препарату трентал можливі напади стенокардії аритмії та артеріальна гіпертензія;

·         пацієнтів із нирковою недостатністю  (кліренс креатиніну нижче 30 мл/хв);

·         пацієнтів із тяжкою печінковою недостатністю;

·         пацієнтів із  високою схильністю до кровотеч зумовленою наприклад лікуванням антикоагулянтами або порушеннями згортання крові. Щодо кровотеч – див. розділ «Протипоказання»;

·         пацієнтів які нещодавно перенесли оперативне лікування (підвищений ризик виникнення кровотечі у звўязку з чим потрібен систематичний контроль рівня гемоглобіну та гематокриту);

·         пацієнтів для яких зниження артеріального тиску становить високий ризик (наприклад пацієнтів з  тяжкою з ішемічною хворобою серця або стенозом судин які постачають кров до мозку);

·         пацієнтів які одночасно отримують лікування пентоксифіліном та антивітамінами К або інгібіторами агрегації тромбоцитів (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»);

·         пацієнтів які одночасно отримують лікування пентоксифіліном та протидіабетичними засобами  (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»);

·         пацієнтів які одночасно отримують лікування пентоксифіліном та ципрофлоксацином (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

·         пацієнтів які одночасно отримують лікування пентоксифіліном та теофіліном (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

Застосування трентал у період вагітності або годування груддю

Вагітність

Існує недостатньо досвіду застосування препарату трентал вагітним жінкам. Через це призначати Трентал  у період вагітності не рекомендується.

Годування груддю

Пентоксифіллін у незначних кількостях проникає у грудне молоко. Якщо призначається лікування препаратом Трентал необхідно припинити годування груддю.

Здатність трентал впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або  іншими  механізмами

 Не впливає.

Спосіб застосування та дози

Внутрішньовенні інфузії є найбільш ефективними формами парентерального введення препарату трентал які краще переносяться. Режим дозування трентал визначається лікарем і залежить від ступеня тяжкості циркуляторних порушень маси тіла і переносимості лікування. Інфузію можна проводити тільки у випадку якщо розчин є прозорим.

Рекомендовано дорослим такі схеми лікування тренталkv:

1. Внутрішньовенна інфузія 100-600 мг пентоксифіліну у 100-500 мл розчину Рінгера лактату 0 9 % розчину натрію хлориду або 5 % розчину глюкози 1-2 рази на добу. Тривалість внутрішньовенної крапельної інфузії становить 60-360 хвилин тобто введення 100 мг пентоксифіліну має тривати щонайменше 60 хвилин. Інфузія може бути доповнена пероральним прийомом Тренталу  (400 мг) з розрахунку що максимальна добова доза (інфузійна і пероральна) становить 1200 мг.

2. При тяжкому стані пацієнта (особливо при постійному болю при гангрені або трофічних виразках) можливе проведення інфузії Тренталу  протягом 24 годин. За умови такої схеми введення дозу слід визначати із розрахунку 0 6 мг/кг/год. Розрахована таким чином добова доза для пацієнта з масою тіла 70 кг становить 1000 мг для пацієнта з массою тіла 80 кг – 1150 мг. Незалежно від маси тіла пацієнта максимальна добова доза трентал становить 1200 мг. Об`єм інфузійного розчину розраховується індивідуально з урахуванням супутніх захворювань стану пацієнта та становить у середьому 1-1 5 л на добу.

3. В  окремих  випадках  препарат трентал можна застосовувати  шляхом внутрішньовенної  ін`єкції  по  5  мл (100 мг). Ін`єкцію слід виконувати повільно протягом 5 хвилин положення пацієнта – лежачи.

Тривалість парентерального курсу лікування визначається лікарем який проводить лікування. Після поліпшення стану пацієнта рекомендовано продовжити лікування застосовуючи таблетовану форму препарату Трентал .

Передозування

Початковими симптомами гострого  передозування  пентоксифіліном є нудота запаморочення або зниження артеріального тиску. Крім того можуть розвиватися такі симптоми як гарячка збудження відчуття жару (припливи) тахікардія втрата свідомості арефлексія аритмія тоніко-клонічні судоми та блювотні маси у вигляді «кавової гущі» як ознака шлунково-кишкової кровотечі.

Лікування  передозування

З метою лікування гострого передозування і попередження виникнення ускладнень необхідне  загальне і специфічне інтенсивне медичне спостереження і вжиття терапевтичних заходів.

Побічні реакції

Нижче наведені випадки побічних реакцій що виникали під час клінічних досліджень та у постмаркетинговий період. Частота виникнення невідома.

Системи органів

Побічні реакції

 

Лабораторні показники

Підвищення рівня трансаміназ

 

Порушення серцевої функції

Аритмія тахікардія стенокардія зниження артеріального тиску підвищення артеріального тиску

 

Порушення функції кровотворної та лімфатичної системи

Тромбоцитопенія з тромбоцитопенічною пурпурою  та апластична анемія (часткове або повне припинення утворення всіх клітин крові панцитопенія) що може мати летальний наслідок лейкопенія/нейтропенія

 

Розлади нервової системи

Запаморочення головний біль асептичний менінгіт тремор парестезія судоми

 

Порушення функції шлунково-кишкового тракту

Шлунково-кишкові розлади відчуття тиску у шлунку метеоризм нудота блювання діарея запор гіперсалівація

 

Реакції з боку шкіри та підшкірних тканин

Свербіж почервоніння шкіри і кропив’янка токсичний епідермальний некроліз і синдром Стівенса-Джонсона висипання

 

Порушення з боку судин

Відчуття жару (припливи) кровотечі периферичні набряки

 

Реакції з боку імунної системи

Анафілактичні реакції анафілактоїдні реакції ангіоневротичний набряк бронхоспазм та анафілактичний шок

Порушення з боку печінки і жовчовивідних шляхів

Внутрішньопечінковий холестаз

Психічні розлади

Збудження та порушення сну галюцинації

Порушення з боку органів зору

Порушення зору кон’юнктивіт крововиливи у сітківку відшарування сітківки

Інші

Повідомлялося про випадки виникнення гіпоглікемії підвищеної пітливості підвищення температури тіла


Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати трентал у недоступному для дітей місці при температурі не вище  30 ºС.

Несумісність

Препарат трентал не слід змішувати з іншими розчинами в одній ємності за винятком розчинів зазначених у розділі «Спосіб застосування та дози».

Упаковка

№ 5: по 5 мл трентал в ампулі по 5 ампул у картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Завантажити повну інструкцію
Збіг складу і діючої речовини
Подібний терапевтичний ефект
 1. Трентал 400 мг таблетки №20
  Трентал 400 мг таблетки №20
  Санофі Авентіс
  Код товару: 205631
  Немає в наявності
 2. Трентал 100 мг таблетки №60
  Трентал 100 мг таблетки №60
  Aventis Pharma (Індія)
  Код товару: 760
  Упаковка В наявності
  241,10 ₴
  1/6 упаковки
  В наявності
  40,18 ₴
 3. Пентилін 0,4 г таблетки №20
  Пентилін 0,4 г таблетки №20
  KRKA (Словенія)
  Код товару: 26883
  Упаковка В наявності
  165,18 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  82,59 ₴
 4. Латрен 0,5 мг/мл розчин 200 мл
  Латрен 0,5 мг/мл розчин 200 мл
  Юрія-Фарм ТОВ (Україна, Київ)
  Код товару: 141095
  Упаковка В наявності
  163,60 ₴
 5. Пентотрен розчин 0,5 мг/мл флакон 200 мл
  Пентотрен розчин 0,5 мг/мл флакон 200 мл
  Дарниця ПрАТ (Україна, Київ)
  Код товару: 241515
  Упаковка В наявності
  136,10 ₴
 6. Пентилін 100 мг ампули 5 мл №5
  Пентилін 100 мг ампули 5 мл №5
  KRKA (Словенія)
  Код товару: 18663
  Упаковка В наявності
  122,80 ₴
  1/5 упаковки
  В наявності
  24,56 ₴
 7. Пентоксифілін 2% ампули 5 мл №10
  Пентоксифілін 2% ампули 5 мл №10
  Дарниця ПрАТ (Україна, Київ)
  Код товару: 1351
  Упаковка В наявності
  105,10 ₴
  1/10 упаковки
  В наявності
  10,51 ₴
 8. Пентоксифілін 2% розчин 5 мл ампули №10
  Пентоксифілін 2% розчин 5 мл ампули №10
  Юрія-Фарм ТОВ (Україна, Київ)
  Код товару: 267079
  Упаковка В наявності
  82,00 ₴
 9. 1
  Пентоксифіллін 200 мг таблетки №20
  Дарниця ПрАТ (Україна, Київ)
  Код товару: 138423
  Упаковка В наявності
  60,60 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  30,30 ₴
 10. Пентоксифілін 100 мг таблетки №50
  Пентоксифілін 100 мг таблетки №50
  Технолог ЗАТ (Україна, Умань)
  Код товару: 139274
  Упаковка В наявності
  48,70 ₴
  1/5 упаковки
  В наявності
  9,74 ₴
 11. Пентоксифілін 2% ампули 5 мл №5
  Пентоксифілін 2% ампули 5 мл №5
  Здоров'я ТОВ (Україна, Харків)
  Код товару: 3818
  Упаковка В наявності
  36,00 ₴
  1/5 упаковки
  В наявності
  7,20 ₴
 12. Пентоксифиллин 0,1 таблетки №30
  Пентоксифиллин 0,1 таблетки №30
  Здоров'я ТОВ (Україна, Харків)
  Код товару: 3226
  Упаковка В наявності
  28,90 ₴
 13. Латрен 0.05% розчин 400 мл
  Латрен 0.05% розчин 400 мл
  Юрія-Фарм ТОВ (Україна, Київ)
  Код товару: 264351
  Немає в наявності
 1. Вазоніт 600 мг таблетки ретард №20
  Вазоніт 600 мг таблетки ретард №20
  Lannacher Heilmittel (Австрія)
  Код товару: 16461
  Упаковка В наявності
  272,00 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  136,00 ₴
 2. Агапурин СР 400 мг таблетки №20
  Агапурин СР 400 мг таблетки №20
  Saneca Pharmaceuticals (Словацька Республіка)
  Код товару: 127796
  Упаковка В наявності
  207,10 ₴
 3. Анальгін 500 мг/мл розчин для ін’єкцій ампули 2 мл №10
  Анальгін 500 мг/мл розчин для ін’єкцій ампули 2 мл №10
  Юрія-Фарм ТОВ (Україна, Київ)
  Код товару: 246264
  Упаковка В наявності
  61,00 ₴
 4. Пентоксіфілін-Н 5 мл розчин ампули №5
  Немає в наявності

Відгуки користувачів

5.0
1 відгук
5 зірок
100% (1)
4 зірки
0% (0)
3 зірки
0% (0)
2 зірки
0% (0)
1 зірка
0% (0)
 1. Мария
  13.09.19
  Очень хорошо помог при головной боли, у меня плохое кровообращение и никак не могла справиться со своим недугом. Пока что без побочек.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку