Тугіна розчин для ін'єкцій 100 мг/ампули 5 мл №5

КОД: 174861
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

   Тугіна розчин для ін'єкцій 100 мг/ампули 5 мл №5

   0,00 грн.

   Доступность:знятий з продажу

   Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
  • Доставка
   • Доставка Кур'єром
   • Самовивіз
   • Доставка Новою поштою
   При сумі замовлення від 300 грн. доставка здійснюється безкоштовно
   Міста безкоштовної доставки
   • Київ
   • Одеса
   • Харків
   • Дніпро
   • Львів
   • Івано-Франківськ
   • Вінниця
   • Запоріжжя
   • Кременчук
   • Кривий Ріг
   • Тернопіль
   Оплата
   Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro
   Нам довіряють
   • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
   • 100% товарів сертифіковані
   • Термінова доставка по Україні за 24 години
   • Працюємо без вихідних
  • add.ua-Tulip Lab. (Индия)-Тугіна розчин для інєкцій 100 мг/ампули 5 мл №5-02

  Наявність:Відсутній на складі

  Ціна дійсна при замовленні на сайті
  • Виробник: Tulip Lab. (Индия)
  • Форма товару: Ампули, Розчин
  • Реєстраційне посвідчення: UA/8117/01/01
  Інструкція

  ІНСТРУКЦІЯ

  длямедичного застосування лікарського засобу


  ТУГІНА

  (TUGYNA)


  Склад:

  діюча речовина:tranexamic acid;

  1 мл розчину для ін’єкцій містить 100 мг транексамової кислоти;

  допоміжні речовини: вода для ін’єкцій.


  Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

  Основні фізико-хімічні властивості: прозорий безбарвний розчин.


  Фармакотерапевтична група.

  Інгібітори фібринолізу. Код АТХ В02А А02.


  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.Антифібринолітичний протиалергічний протизапальний засіб. Конкурентно інгібує активатор плазміногену у більших концентраціях зв’язує плазмін. Подовжує протромбіновий час. Пригнічує утворення кінінів та інших пептидів при запальних та алергічних реакціях.

  Фармакокінетика.

  Після внутрішньовенного введення дози 1г крива «концентрація – час» показує триекспоненційну кінетику з середнім періодом напіввиведення приблизно 2 години у кінцевій фазі елімінації. Початковий об’єм розподілу становить приблизно 9-12 л. Екскретується з сечею. Виводиться нирками шляхом клубочкової фільтрації. Загальний рівень екскреції нирками еквівалентний до загального кліренсу плазми (110-116мл/хв). Понад  95 % введеної дози виділяється з сечею у незміненому вигляді. Виведення транексамової кислоти становить приблизно 90 % протягом 24 годин після внутрішньовенного введення препарату у дозі 10 мг/кг маси тіла. Транексамова кислота проходить через плацентарний бар’єр. Концентрація у пуповинній крові після вутрішньовенного введення препарату у дозі 10 мг/кг маси тіла у вагітних жінок становить близько 30 мг/л. Транексамова кислота швидко проникає у синовіальну рідину і синовіальну оболонку. У синовіальній рідині досягає того ж рівня концентрації що і в сироватці крові. Період напіввиведення транексамової рідини становить близько 3 годин. Концентрація транексамової кислоти у крові нижча ніж в інших тканинах. У грудному молоці концентрація становить близько 1/100 пікової концентрації у сироватці крові. Концентрація транексамової кислоти в цереброспінальній рідині становить близько 1/10 від плазмової у внутрішньоочній рідині – приблизно 1/10 від плазмової.


  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Кровотеча або ризик кровотечі при посиленні фібринолізу як генералізованого (кровотеча під час операції і в післяопераційному періоді на передміхуровій залозі геморагічні ускладнення фібринолітичної терапії) так і місцевого (маткова шлунково-кишкова кровотеча кровотеча після простатектомії тонзилектомії конізації шийки матки екстракції зуба у хворих на гемофілію).


  Протипоказання.

  Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату гострий венозний або артеріальний тромбоз тромбоемболічні захворювання тромбоз глибоких вен схильність до тромбозів та емболії коагулопатія внаслідок дифузного внутрішньосудинного згортання крові (ДВЗК-синдром) без значної активації фібринолізу порушення сприйняття кольорів. Протипоказаний при субарахноїдальних крововиливах тяжкій нирковій недостатності у пацієнтів з гематурією у пацієнтів із судомами в анамнезі. Протипоказане проведення інтратекальних та інтравентрикулярних ін’єкцій.


  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Через обмеженість даних високоактивні протромбінові комплекси та інші антифібринолітичні агенти антиінгібіторні коагуляційні комплекси не слід застосовувати одночасно з транексамовою кислотою. Транексамову кислоту можна змішувати з більшістю розчинів (електроліти розчин глюкози протишоковий розчин).

  При внутрішньовеному краплинному введенні можна додавати гепарини.

  Сумісна терапія хлорпромазином і транексамовою кислотою у пацієнтів із субарахноїдальним крововиливом може призводити до спазму мозкових судин і церебральної ішемії також можливе зниження церебрального кровообігу.

  Засіб не сумісний з урокіназою норадреналіном бітартратом дезоксіепінефрином гідрохлоридом дипіридамолом діазепамом.

  З обережністю застосовувати пацієнтам які отримують антифібринолітичну терапію.

  При одночасному застосуванні з естрогенами підвищується ризик утворення тромбів.


  Особливості застосування.

  Внутрішньовенні ін’єкції  вводити повільно. Транексамову кислоту не слід вводити внутрішньом’язово.

  При швидкому внутрішньовенному введенні можливі запаморочення та гіпотензія для уникнення артеріальної гіпотензії препарат слід вводити повільно і в кількості не більше 1мг на хвилину.

  При нирковій недостатності (залежно від ступеня підвищення креатиніну сироватки крові зменшують дозу і кількість введень при тяжкій нирковій недостатності препарат протипоказаний.

  При лікуванні гематурії ниркового генезу зростає ризик механічної анурії внаслідок утворення згустка в уретрі.

  Перед застосуванням транексамової кислоти необхідно оцінити фактори ризику тромбоемболічних захворювань.

  Спостерігалися випадки венозного та артеріального тромбозу чи тромбоемболії у пацієнтів які застосовували препарат.  Крім того повідомлялося про випадки закупорення судин сітківки і центральної ретинальної вени у пацієнтів з тромбоемболічною хворобою або наявністю в анамнезі  спадкових тромбоемболічних захворювань існує підвищений ризик виникнення венозних чи артеріальних тромбозів.

  Транексамову кислоту не слід застосовувати одночасно з Фактор IX комплексом (Factor IX complex) або антиінгібіторними коагуляційними комплексами оскільки може підвищитись ризик утворення тромбозів.

  Пацієнти з ДВЗК-синдромом яким необхідне лікування препаратом повинні перебувати під наглядом лікаря який має досвід терапії таких захворювань.

  У пацієнтів з дисемінованим внутрішньосудинним згортанням крові (ДВЗ-синдром) лікування повинно бути обмежене тільки у випадку переважання активації фібринолітичної системи при гострих тяжких кровотечах.

  У пацієнтів з високим ризиком розвитку тромбоемболії можливе застосування транексамової кислоти разом з гепарином. Транексамова кислота не впливає на механізм дії гепарину.

  Під час лікування протягом кількох днів необхідне спостереження  офтальмолога з перевіркою гостроти полей і кольорового зору оглядом очного дна.

  З обережністю застосовувати транексамову кислоту пацієнтам які приймають пероральні контрацептиви оскільки підвищується ризик виникнення тромбозів.

  При застосуванні транексамової кислоти повідомлялося про випадки судом. Більшість із цих випадків були зареєстровані після внутрішньовенного застосуванні транексамової кислоти у високих дозах при проведенні аорто-коронарного шунтування (АКШ). При використанні рекомендованих низьких доз транексамової кислоти частота виникнення випадків судом після операцій така ж як і у пацієнтів які не отримували транексамову кислоту.


  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Немає достатніх клінічних даних щодо застосування препарату у період вагітності тому препарат можна застосовувати лише у випадках коли існує загроза життя вагітної

  Транексамова кислота проникає у грудне молоко. У разі необхідності застосування препарату слід вирішити питання про припинення годування груддю. 


  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

  Слід мати на увазі що під час лікування у деяких пацієнтів можливе виникнення запаморочення та артеріальної гіпотензії. Тому слід бути обережними при керуванні автотранстпортними засобами або при роботі з іншими складними механізмами.


  Спосіб застосування та дози.

  Вводити внутрішньовенно (краплинно струминно).

  Режим дозування індивідуальний залежно від клінічної ситуації.

  При генералізованому фібринолізі вводити у разовій дозі 15 мг/кг маси тіла кожні 6-8  годин швидкість введення – 1 мл/хв.

  При місцевому фібринолізі рекомендується застосовувати препарат по 200-500 мг 2-3 рази на добу.

  При простатектомії вводити під час операції 1 г потім по 1 г кожні 8 годин протягом 3 днів після чого переходити на прийом таблетованої форми транексамової кислоти до зникнення макрогематурії.

  Якщо існує великий ризик розвитку кровотечі при системній запальній реакції рекомендуеться застосовувати препарат у дозі 10-11 мг/кг за 20-30 хв до втручання.

  Хворим на коагулопатію перед екстракцією зуба препарат вводити у дозі 10 мг/кг маси тіла після екстракції зуба призначати прийом внутрішньо таблетованої форми транексамової кислоти.

  У випадках порушення видільної функції нирок необхідна корекція режиму дозування: при концентрації креатиніну в крові 120-250 мкмоль/л призначати по 10 мг/кг 2 рази на добу; при концентрації 250-500 мкмоль/л – по 10 мг/кг 1 раз на добу; при концентрації більше    

  500 мкмоль/л – по 5 мг/кг 1 раз на добу.

  Діти.

  Разова доза становить 10 мг/кг вводити 2 рази на добу.

  Пацієнти літнього віку.

  У випадку відсутності порушень видільної функції нирок корекція дози не потрібна.


  Діти.

  Дозування дітям залежно від віку не встановлено.
  Передозування.

  У поодиноких випадках можуть спостерігатися нудота блювання ортостатичні симптоми артеріальна гіпотензія запаморочення головний біль судоми або посилення проявів інших побічних реакцій.

  Лікування: симптоматичне форсований діурез. 


  Побічні реакції.

  З боку травного тракту: нудота блювання діарея відчуття дискомфорту у шлунку та кишечнику.

  З боку нервової системи: судоми запаморочення.

  Судинні розлади: артеріальна гіпотензія (особливо після швидкого внутрішньовенного введення) ортостатична гіпотензія   тромбоемболії тромбоз глибоких вен емболія легень тромбоз судин головного мозку.

  З боку нирок та сечовидільних шляхів: гострий некроз коркового шару нирок.

  З боку органів зору: порушення зору хроматопсія.

  Можливі реакції гіперчутливості включаючи анафілаксію шкірні висипання.


  Термін придатності. 2 роки.


  Умови зберігання.

  Зберігати в оригінальній упаковці  при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати. Зберігати в недоступному для дітей місці.


  Несумісність.

  Фармацевтично несумісний з препаратами крові; розчинами що містять пеніцилін гіпертензивні засоби (норепінефрин дезоксіепінефрин гідро хлорид; тетрациклінами; дипіридамолом; діазепамом.

  Несумісний з урокіназою окрім випадків застосування як антидоту після передозування останньої.


  Упаковка.

  По 5 мл в ампулі з безбарвного скла; по 5 ампул в лотку з ПВХ; кожен лоток в упаковці з картону.


  Категорія відпуску. за рецептом.


  Виробник.

  Ауробіндо Фарма Лімітед – Юніт IV/Aurobindo Pharma Limited – Unit IV.

  Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.

  Плот № 4 34 до 48 Фаза-III зони AРIIC EPIP Пашаміларам Район Медак 502307 Андхра Прадеш Індія/Plot № 4 34 to 48 Phase-III APIIC EPIP area Pashamylaram Medak (Dist.) 502307 Andhra Pradesh India.


  Заявник.

  Туліп Лаб Прайвіт Лімітед Індія/Tulip Lab Private Limited India.


  Місцезнаходження заявника та  адреса місця провадження його діяльності.

  4024 А-Вінг Оберої Гарден Естейт Чандівалі Андхері (Іст) Мумбаї  400 072 Індія/

  4024 A-Wing Oberoi Garden Estate Chandivali Andheri (East) Mumbai 400 072 India.

  Додаткова інформація
  Додаткова інформація
  Кратність5
  Об'єм5 мл
  Количество в упаковке5
  Форма товаруАмпули Розчин
  ВиробникTulip Lab. (Индия)
  Реєстраційне посвідченняUA/8117/01/01
  Умови відпускуза рецептом
  код моріону110506
  Відгуки
  Напишіть власний відгук
  Як мені оцінити цей продукт? *
  Загальна оцінка :
  Как заказать

  КАК СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ?

  • 1. Что бы найти препарат достаточно ввести в строке поиска первые 3-4 буквы названия товара.
  • 2. Выберите количество упаковок и нажмите на кнопку «Добавить в корзину».
  • 3. После наполнения корзины нужными товарами, нажмите на кнопку «Оформить заказ».
  • 4. Для завершения заказа необходимо заполнить небольшую форму.
  • 5. После заполнения обязательных пунктов, нажмите кнопку «Оформить заказ».
  • 6. Ожидайте Sms - уведомление с номером электронного чека или звонка от оператора.
   
  Продукция (косметические и гигиенических средства, БАДы, товары для детей) нашей интернет-аптеки доставляется покупателю из аптек сети «Аптека Доброго Дня», где она хранится согласно требованиям Госслужбы Украины.

   

  – Когда можно забирать заказ? (самовывоз из аптеки)

   

  После получения смс - подтверждения с номером заказа, Вы можете приходить в аптеку, на которую был оформлен заказ.

  Если же Вы пришли в аптеку и заказ не был готов или не был собран – просьба сообщить нам об этом по телефону

   0 (800) 500-129, (044) 538-07-37.

   

  САМОВЫВОЗ

  Если Вы желаете забрать свой заказ из аптеки самостоятельно, для удобства Вы можете предварительно забронировать его по телефону, либо через сайт. 

  После подтверждения заказа оператором – сразу можно ехать в аптеку.

  Позвонив по телефону горячей линии 0 (800) 500-129 (звонки со стационарных телефонов бесплатные).

  Вы также получите информацию о том, в какой ближайшей аптеке необходимый Вам товар есть в наличии.

   

   

  Завантажити повну інструкцію
  УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
  Переглянуті ліки
  Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

  Продовжити покупки
  Оформити замовлення