Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Турбіотик молочниця саше №10
199,80 ₴
Дельта Медікел
Код товару:
262137
У список

Турбіотик молочниця саше №10

Дельта Медікел
Немає в наявності
199,80 ₴
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Дельта Медікел
Форма товару Саше
шт. 10
Штрих-код 7640158262719
Кількість в упаковці 10
Бренд Турбіотик
код моріону 496722
Кратність 10
Умови відпуску без рецепта
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція

Турбіотик молочниця інструкція по застосуванню

Турбіотик Молочниця сприяє запобіганню розвитку молочниці, відновлюючи захисний бар’єр – нормальну мікрофлору кишечника і піхви.

Турбіотик Молочниця застосовується з метою:

 • профілактики розвитку молочниці при прийомі антибіотиків,
 • комплексного лікування молочниці,
 • профілактики повторних епізодів молочниці.

З молочницею стикаються багато жінок, особливо після прийому антибіотиків. Антибіотики знищують не тільки хвороботворні мікроби, а й представників нормальної мікрофлори як кишечника, так і піхви. В результаті пошкодження захисного бар’єру нормальної мікрофлори в піхві розмножуються гриби роду Candida (тому інша назва молочниці – кандидоз). Знищення нормальної флори кишечника також стає причиною активного розмноження небажаних бактерій і грибків.

Порушення мікрофлори піхви і кишечника може знову і знову призводити до розвитку молочниці. Щоб запобігти розвитку молочниці, необхідно відновити захисний бар’єр, а саме – нормалізувати мікрофлору кишечника і піхви шляхом застосування Турбіотик Молочниця/Turbiotic Candidiasis.

Турбіотик Молочниця знешкоджує і пригнічує розмноження шкідливих грибків
Турбіотик Молочниця містить спеціально підібрані штами живих лакто-і біфідобактерій, які здатні досягати кишечника та інтимної зони і знешкоджувати мікроорганізми та дріжджеподібні грибки, що викликають молочницю:

 • Lactobacillus fermentum LMG 6902 – виробляє молочну кислоту, яка пригнічує ріст грибів роду Candida;
 • Lactobacillus gasseri LMG 26661 – пригнічує прикріплення шкідливої ​​мікрофлори до слизистих оболонок кишечника і піхви і виробляє бактеріоцини, здатні пригнічувати ріст грибів роду Candida;
 • Lactobacillus plantarum LP01 – сприяє посиленню імунітету і має протизапальну дію;
 • Bifidobacterium breve BR03 – пригнічує кишкову паличку E.Coli, відновлює баланс мікрофлори;
 • Lactobacillus crispatus LCR01 – виробляє перекис водню, знешкоджує патогенну мікрофлору, а також перешкоджає прикріпленню патогенної мікрофлори до слизистих оболонок кишечника і піхви;
 • Lactobacillus rhamnosus GG AF ATCC 53103 – нормалізує мікрофлору кишечника, підвищує імунітет і бар’єрну функцію кишечника.

Лакто-і біфідобактерії, які містяться в Турбіотік Молочниця, можуть використовуватися для витіснення патогенних бактерій в кишечнику, і, таким чином, сприяти усуненню джерела грибкової інфекції в кишечнику.

Склад

Турбіотик Молочниця містить спеціально підібрані штами живих лакто-і біфідобактерій, які здатні досягати кишечника і інтимної зони і знешкоджувати мікроорганізми та дріжджеподібні грибки, що викликають молочницю:

Lactobacillus fermentum LMG 6902 – 0,25 х 109 КОЕ,
Lactobacillus gasseri LMG 26661 – 0,25 х 109 КОЕ,
Lactobacillus plantarum LP01 – 0,5 х 109 КОЕ,
Bifidobacterium breve BR03 – 0,5 х 109 КОЕ,
Lactobacillus crispatus LCR01 – 0,25 х 109 КОЕ,
Lactobacillus rhamnosus GG AF ATCC 53103 – 0,25 х 109 КОЕ,
Фруктоолігосахариди – 2000 мг
допоміжні речовини: мальтодекстрин. Без ГМО

Lactobacillus fermentum LMG 6902 – виробляє молочну кислоту, яка пригнічує ріст грибів роду Candida.

Lactobacillus gasseri LMG 26661 – пригнічує прикріплення шкідливої ​​мікрофлори до слизистих оболонок кишечника і піхви і виробляє бактеріоцини, здатні пригнічувати ріст грибів роду Candida.

Lactobacillus plantarum LP01 – сприяє посиленню імунітету і має протизапальну дію.

Bifidobacterium breve BR03 – пригнічує кишкову паличку E.Coli, відновлює баланс мікрофлори.

Lactobacillus crispatus LCR01 – виробляє перекис водню, знешкоджує патогенну мікрофлору, а також перешкоджає прикріпленню патогенної мікрофлори до слизистих оболонок кишечника і піхви.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза:

за рекомендацією лікаря приймати дорослим (в т.ч. вагітним жінкам і жінкам, які годують груддю) по 1 саше незалежно від прийому їжі 1 раз на добу. Вміст саше можна висипати в рот і проковтнути, змішавши його зі слиною, або запити незначною кількістю теплої води. Також можна розчинити вміст саше в 100 мл води.

Крім прийому Турбіотик Молочниця, варто також враховувати такі фактори життя, як дієта (наприклад, зниження споживання цукру, який може «годувати» шкідливі бактерії і дріжджі) і збільшення споживання води. Також рекомендується уникати застосування в інтимній зоні вологих серветок, гелів для душу або мила, не призначених для інтимної гігієни, так як це може порушувати природний рН піхви.

Не додавати в гаряче!

Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу.

Курс застосування – від 10 до 30 діб або під час всього періоду прийому антибіотиків і протягом 10-30 днів після закінчення курсу антибактеріальної терапії. З метою профілактики загострень молочниці приймати протягом 30 днів. Ці курси можна повторювати кілька разів на рік.

Застосування в період вагітності або годування груддю

Турбіотик Молочниця можна застосовувати під час вагітності та в період годування груддю.

Застереження щодо застосування: індивідуальна підвищена чутливість до компонентів.

Перед початком застосування дієтичної добавки та при одночасному застосуванні з будь-якими лікарськими засобами рекомендована консультація лікаря. Для максимальної ефективності інтервал між прийомами Турбіотік Молочниця і антибіотиками повинен становити не менше трьох годин.

Не є лікарським засобом.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку