Віджайсар пакет 2,5 г №30

КОД: 46582
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

   Віджайсар пакет 2,5 г №30

   105,00 грн.

   Доступность:Есть в наличии

   Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
  • Доставка
   • Доставка Кур'єром
   • Самовивіз
   • Доставка Новою поштою
   При сумі замовлення від 300 грн. доставка здійснюється безкоштовно
   Міста безкоштовної доставки
   • Київ
   • Одеса
   • Харків
   • Дніпро
   • Львів
   • Івано-Франківськ
   • Вінниця
   • Запоріжжя
   • Кременчук
   • Кривий Ріг
   • Тернопіль
   Оплата
   Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro
   Нам довіряють
   • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
   • 100% товарів сертифіковані
   • Термінова доставка по Україні за 24 години
   • Працюємо без вихідних


  • add.ua-Рада (Украина, Киев)-Віджайсар пакет 2,5 г №30-01

  Наявність:Є в наявності

  105,00 грн.
  Повтор замовлення
  Замовлення кожний(і):
  Ціна дійсна при замовленні на сайті
  • Виробник: Рада (Украина, Киев)
  Інструкція

  Віджайсар інструкція по застосуванню

  Суміші біофлавоноїд епікатехін, подібно до інсуліну бере участь в обміні вуглеводів і ліпідів, захищає і відновлює клітини, які синтезують інсулін, нормалізує вироблення інсуліну підшлунковою залозою, сприяє відновленню чутливості клітин периферичних тканин до інсуліну, ефективно знижує і стабілізує рівень цукру в крові.

  Одна упаковка Віджайсар містить 100 г подрібненої деревини камедного дерева. Доза 1 чайна ложка водного настою на добу (спосіб приготування вказано в інструкції). Однієї упаковки достатньо для прийому протягом 4-5,5 тижнів.

  Протипоказання

  Оскільки Віджайсар має жовчогінну та сечогінну дії, він може спровокувати зрушення великих каменів від 10 мм і більше в жовчному міхурі і нирках. Тому перед застосуванням препарату настійно рекомендується пройти УЗД жовчного міхура і нирок. При наявності конкременту (ів) в цих органах, приймати Віджайсар можна тільки під наглядом лікаря.

  Вплив Віджайсар на підшлункову залозу

  Як відомо, при цукровому діабеті 2 типу виникає відносний дефіцит інсуліну (в крові інсуліну або нормальна кількість, або його більше норми, але у клітин організму до нього знижена чутливість). Іншими словами, інсулін не може відкрити двері клітинам для проникнення і насичення глюкозою цих клітин. Якщо двері клітин закриті, то клітини голодують і просять організм збільшити рівень глюкози в крові. Віджайсар сприяє відновленню чутливості клітин периферичних тканин до інсуліну, сприяє виробленню і нормалізації синтезу інсуліну підшлунковою залозою. Препарат підвищує в'язкість харчових мас в кишечнику, збільшуючи тривалість всмоктування в кишечнику глюкози, яка стає менш засвоюваною. Віджайсар також володіє сорбируючими властивостями, виводячи надлишок глюкози з кишечника. Таким чином, Віджайсар дає можливість працювати підшлунковій залозі без перенапруги. За даними американських вчених було виявлено, що застосування водного настою впливало на регенерацію клітин, які синтезують інсулін, а також захищало-клітини від некрозу (відмирання), а при тривалому застосуванні спостерігався мітоз (поділ клітин). Ця функція Віджайсар дуже цінна, оскільки, як відомо, чим більше власних клітин, тим менше ймовірність того, що почнуться ускладнення цукрового діабету. Також препарат нормалізує обмін речовин в підшлунковій залозі, сприяючи виробленню травних ферментів, завдяки чому зменшується утворення токсинів і нормалізується синтез інсуліну. Також Віджайсар бере участь в обміні вуглеводів, ніж знижує навантаження на підшлункову залозу.

  Таким чином, Віджайсар сприяє:

  • відновленню чутливості клітин периферичних тканин до інсуліну;
  • нормалізації швидкості надходження глюкози з кишечника в кров після завершення процесу перетравлення їжі;
  • нормалізації синтезу інсуліну і травних ферментів в підшлунковій залозі, ніж нормалізує вуглеводний обмін;
  • захисту клітин від некрозу, допомагаючи організму боротися з ускладненнями цукрового діабету;

  Вплив Віджайсар на печінку

  Печінка життєво важливий для організму людини внутрішній орган, що виконує ряд різних фізіологічних функцій. Детоксикація одна з основних функцій, які виконуються печінкою. Детоксикація знешкодження різних чужорідних речовин (ксенобіотиків), зокрема алергенів, отрут і токсинів шляхом перетворення їх в більш нешкідливі, менш токсичні або легше видаляються з організму сполуки. Печінка також бере участь у знешкодженні і видаленні з організму надлишків гормонів, нейромедіаторів, вітамінів, а також токсичних проміжних і кінцевих продуктів обміну речовин, таких як аміак, фенол, етанол, ацетон і кетонових кислот. Потрібно відзначити, що в печінці концентрується, а потім знешкоджується до 95 відсотків речовин, що володіють антигенними, тобто чужорідними для організму властивостями. Бактерії та інші патогенні організми видаляються з крові синусоїдів купферовскими клітинами, а токсини, які вони виділяють, знешкоджуються в результаті біохімічних реакцій, що відбуваються в гепатоцитах (клітинах печінки). До знешкодження токсинів призводять такі реакції, як окислення, відновлення, метилування або конденсація. Після детоксикації ці речовини, тепер уже у вигляді нешкідливих продуктів, виводяться нирками. Пектин і червона камедь, які знаходяться в складі Віджайсар, мають сорбційні властивості, завдяки чому сприяють виведенню з організму токсичних речовин і радіонуклідів. Печінка також приймає участь в процесах травлення, забезпечуючи енергетичні потреби організму глюкозою. Печінка виступає у вигляді депо, зберігаючи запаси жиророзчинних вітамінів А, D, водорозчинного вітаміну B12, катіонів ряду мікроелементів металів, зокрема катіонів заліза, міді і кобальту. Вона бере участь в регуляції вуглеводного та ліпідного обміну, бере участь в процесах кровотворення,  зокрема синтезі багатьох білків плазми крові альбумінів, альфа і бета-глобулінів, транспортних білків для різних гормонів і вітамінів, білків іантизсідальної систем крові та багатьох інших. Також печінку синтезує холестерин і його ефіри, ліпіди і фосфоліпіди, ліпопротеїди, жовчні кислоти і білірубін, жовч. При виділенні недостатньої кількості жовчі, застої жовчі або при хронічному захворюванні жовчного міхура, нирок під удар потрапляє печінка, оскільки вона не може в повному обсязі виконувати свої функції повноцінно брати участь в процесі травлення, детоксикації, синтезувати і регулювати вуглеводний і ліпідний обмін.

  Віджайсар допомагає печінці повноцінно справлятися зі своїми функціями. Препарат має жовчогінну дію, завдяки наявності у водному настої глікозидів, які стимулюють вироблення і відділення жовчі, а також її рух з жовчного міхура в кишечник. За рахунок цього Віджайсар сприяє найбільш повному переварюванню їжі, нормалізує процеси жовчоутворення і жовчовиділення. При надлишку жовчних кислот в крові, яке спостерігається, скажімо, при закупорці жовчних ходів, водно-сольовий баланс може порушитися, тоді вода починає накопичуватися в тканинах через що з'являються набряки. Підвищений вміст жовчних кислот негативно позначається і на еритроцитах, порушуючи проникність зовнішньої мембрани цих клітин крові, через що вони можуть навіть загинути. Пектин і червона камедь, присутні у водному настої препарату, по-перше, сприяють виведенню з організму токсичних речовин і радіонуклідів завдяки хорошим сорбційними властивостями, по-друге, вони утворюють при вступі до кишечник не всмоктується комплекси з жовчними кислотами, що призводить до посилення виведення жовчних кислот з організму. Віджайсар нормалізує секрецію жовчних кислот, що позитивно позначається як на водно-сольовий баланс, так і на проникності зовнішньої мембрани еритроцитів. Препарат показаний для застосування людям, які проживають в районах із забрудненою екологією, при різних захворюваннях печінки, а також при алергіях різної етіології.

  Вплив Віджайсар на жовчний міхур

  Віджайсар має жовчогінну дію, покращує відтік жовчі з жовчного міхура і протоків печінки в кишечник, усуває застій жовчі в жовчному міхурі і протоках завдяки присутності в своєму складі глюкозидів. За рахунок терпкого смаку не викликає проносів і послаблення стільця. Віджайсар перешкоджає утворенню каменів і виводить дрібне каміння і пісок з жовчного міхура і нирок. Протипоказаний при жовчнокам'яній хворобі з розміром конкрементів від 1 см і більше.

  Вплив Віджайсар на нирки

  Віджайсар здійснює очищення нирок і сечі від патогенної мікрофлори завдяки наявності в складі водного настою червоною камеді, які мають високу бактерицидну активність по відношенню до патогенної мікрофлори. Тому препарат показаний до застосування для профілактики загострень хронічного пілонефріта, циститу, уретриту. Віджайсар протипоказаний при сечокам'яній хворобі з розміром конкрементів від 1 см і більше.

  Вплив Віджайсар на серцево-судинну систему

  Позитивний вплив Віджайсар на судини виявляється в двох напрямках:

  • безпосередньо через нормалізацію ліпідного обміну (профілактика атеросклерозу);
  • через нормалізацію роботи підшлункової залози як частини ендокринної системи (перешкоджає ураженню стінки судин і капілярів підвищеним рівнем глюкози).
  Додаткова інформація
  Додаткова інформація
  Кратність1
  Количество в упаковке30
  Умови відпускубез рецепта
  ВиробникРада (Украина, Киев)
  код моріону74793
  Відгуки
  Напишіть власний відгук
  Як мені оцінити цей продукт? *
  Загальна оцінка :
  Как заказать

  КАК СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ?

  • 1. Что бы найти препарат достаточно ввести в строке поиска первые 3-4 буквы названия товара.
  • 2. Выберите количество упаковок и нажмите на кнопку «Добавить в корзину».
  • 3. После наполнения корзины нужными товарами, нажмите на кнопку «Оформить заказ».
  • 4. Для завершения заказа необходимо заполнить небольшую форму.
  • 5. После заполнения обязательных пунктов, нажмите кнопку «Оформить заказ».
  • 6. Ожидайте Sms - уведомление с номером электронного чека или звонка от оператора.
   
  Продукция (косметические и гигиенических средства, БАДы, товары для детей) нашей интернет-аптеки доставляется покупателю из аптек сети «Аптека Доброго Дня», где она хранится согласно требованиям Госслужбы Украины.

   

  – Когда можно забирать заказ? (самовывоз из аптеки)

   

  После получения смс - подтверждения с номером заказа, Вы можете приходить в аптеку, на которую был оформлен заказ.

  Если же Вы пришли в аптеку и заказ не был готов или не был собран – просьба сообщить нам об этом по телефону

   0 (800) 500-129, (044) 538-07-37.

   

  САМОВЫВОЗ

  Если Вы желаете забрать свой заказ из аптеки самостоятельно, для удобства Вы можете предварительно забронировать его по телефону, либо через сайт. 

  После подтверждения заказа оператором – сразу можно ехать в аптеку.

  Позвонив по телефону горячей линии 0 (800) 500-129 (звонки со стационарных телефонов бесплатные).

  Вы также получите информацию о том, в какой ближайшей аптеке необходимый Вам товар есть в наличии.

   

   

  УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
  Переглянуті ліки
  1. Бальзам для губ SVR Topialyse 4 г

   SVR (Франция)
  2. Олія ефірна меліси 10 мл

   Ароматика ООО (Украина, Киев)
  3. Метопролол 100 мг таблетки №30

   Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)
  4. Окомістін 0.01% краплі 10 мл

   Фармак ОАО (Украина, Киев)
  Акции
  Спецпредложения
  Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

  Продовжити покупки
  Оформити замовлення