Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
ХедРінг Комфорт лосьйон для знищення вошей та гнид 100 мл
263,90 ₴
Thornton & Ross (Великобританія)
Код товару:
242694
У список

ХедРінг Комфорт лосьйон для знищення вошей та гнид 100 мл

Thornton & Ross (Великобританія)
Немає в наявності
263,90 ₴
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Thornton & Ross (Великобританія)
Форма товару Лосьон
Штрих-код 5011309751710
Бренд ХедРінг
Об'єм 100 мл
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція

ХедРінг Комфорт лосьйон для знищення вошей та гнид

Склад

діюча речовина: октан-1,2-діол (5%);

допоміжні речовини: ПЕГ-6 гліцериди каприлової та капринової кислот (20%), вода (80%).

Форма випуску й фізико-хімічні властивості засобу

Засіб для знищення вошей та гнид ХедРінг Комфорт випускається у формі лосьйону (100 мл).

Засіб для знищення вошей та гнид ХедРінг Комфорт – це прозорий та не липкий лосьйон, що швидко та легко наноситься на волосся.

Засіб для знищення вошей та гнид ХедРінг Комфорт не має неприємного запаху, не подразнює шкіру та не містить речовин, що можуть спровокувати напад астми.

Призначення засобу

Засіб для знищення вошей та гнид ХедРінг Комфорт призначений для застосування у домашніх умовах для знищення головних вошей та гнид у дорослих та дітей віком від 6 місяців. Лікування засобом для дітей молодше 6 місяців – лише під медичним наглядом.

Специфічні біологічні властивості засобу

Головні воші змінюються за розміром, згідно з їхнім віком. Їхні розміри можуть сягати від 1/2 мм до 3 мм (від розміру надрукованої крапки до розміру насіння кунжуту). Головні воші буває дуже важко виявити, оскільки їхній колір адаптується до кольору навколишнього середовища.

Воші розташовуються близько до шкіри голови, де вони живляться кров‘ю, що спричиняє свербіж шкіри.

Головні воші не можуть стрибати, літати або плавати, вони можуть передаватися лише контактним шляхом від людини до людини. Найбільш вразливою верствою населення є діти. Важливо перевірити наявність вошей та провести профілактику всім членам родини, якщо хоча б хтось один із родини інфікований.

Головна воша паразитує лише на людині й не віддає особливих переваг ні чистому, ні брудному волоссю.

Самиця головної воші відкладає від 3 до 5 яєць на день, з яких вилуплюються «дитинчата воші» (німфи) через 7 днів. Саме тому важливо повторити процедуру через 7 днів, щоб переконатися, що воші, які вилупились через 7 днів після першого нанесення засобу, знищені.

Після того, як воша вилуплюється, порожня оболонка залишається приклеєною до волосини. Оболонки абсолютно нешкідливі, їх можна видалити з волосся пальцями або ж гребінцем із частими зубцями.

Діюча речовина засобу для знищення вошей та гнид ХедРінг Комфорт не є отруйним хімікатом. Його дія пов‘язана із фізичним процесом, внаслідок якого ефективно пошкоджується хітиновий покрив воші, що призводить до її дегідратації та смерті.

Саме завдяки фізичній, а не нейротоксичній дії у вошей не розвивається резистентність до діючої речовини.

Токсичність та безпека засобу

Засіб для знищення вошей та гнид ХедРінг Комфорт є нетоксичним засобом.

Імовірні побічні реакції

Більшість людей, що використовують засіб для знищення вошей та гнид ХедРінг Комфорт, не мають побічних реакцій. Відомі побічні реакції зазвичай дуже помірні та найчастіше з’являються одразу після першого нанесення – шкіра голови пече та свербить; на місці нанесення відчувається холод або тепло; при випадковому потраплянні засобу в очі може виникати подразнення.

Спосіб застосування та дози

Засіб для знищення вошей та гнид ХедРінг Комфорт слід застосовувати так:

Перед використанням ретельно струснути флакон.

Наносити безпосередньо на сухе волосся.

Втирати або вчісувати у волосся, доки засіб не покриє його від коренів до кінчиків.

Уникати потрапляння засобу в очі.

Після нанесення висушити волосся (можна скористатися феном). Після того, як волосся висохне, можна займатися щоденними справами. При бажанні засіб можна залишити на волоссі на ніч.

Для видалення засобу ополоснути волосся або вимити його шампунем та водою не раніше ніж через 8 годин після нанесення. Засіб легко змивається, а разом із ним – і мертві паразити.

Через 7 днів повторити описану процедуру обробки волосся ще раз.

Застережні заходи при роботі із засобом

Використовувати лише для зовнішнього застосування відповідно до призначення.

Уникати контакту засобу з очима.

Не наносити на пошкоджену шкіру.

Не використовувати після закінчення терміну придатності.

Засіб призначений для застосування дорослим та дітям віком від 6 місяців. Лікування засобом для дітей молодше 6 місяців – лише під медичним наглядом.

Жоден з компонентів засобу не вважається таким, що може викликати будь-які негативні ефекти у випадку його використання під час вагітності та годування груддю.

Засіб для знищення вошей та гнид ХедРінг Комфорт не містить летких речовин. Однак необхідно дотримуватися загальних заходів безпеки. Волосся, на яке нанесено засіб, завжди має бути на безпечній відстані від вогню.

Не використовувати при чутливості до будь-якого з компонентів засобу.

Засіб для знищення вошей та гнид ХедРінг Комфорт не впливає на здатність керувати автомобілем або іншими механічними приладами.

Якщо один з членів родини має живі головні воші, необхідно перевірити інших членів родини, і лікувати всі виявлені випадки живих головних вошей.

Заходи першої допомоги

При випадковому потраплянні засобу в очі їх необхідно ретельно промити водою. Якщо подразнення не зникає, звернутися до лікаря.

При випадковому ковтанні засобу необхідно звернутися до лікаря.

При виникненні висипів на шкірі або інших ознак алергії необхідно припинити застосування засобу, вимити шкіру водою з милом для чутливої шкіри та звернутися до лікаря.

Якщо будь-яка з побічних реакцій посилюється, або була помічена поява будь-якої іншої побічної реакції, яка не зазначена вище, необхідно припинити використання продукту та звернутися до лікаря.

Зберігання, пакування, термін придатності

Зберігати в недоступному для дітей місці в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ˚С.

Лосьйон об’ємом 100 мл.

Термін придатності зазначений на упаковці.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку