Бальзам Десятисил Алтайський 100 мл

КОД: 204166
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

   Бальзам Десятисил Алтайський 100 мл

   166,00 грн.

   Доступность:Есть в наличии

   Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
  • Доставка
   • Доставка Кур'єром
   • Самовивіз
   • Доставка Новою поштою
   При сумі замовлення від 300 грн. доставка здійснюється безкоштовно кур'єром
   Міста безкоштовної доставки
   • Київ
   • Одеса
   • Харків
   • Дніпро
   • Львів
   • Івано-Франківськ
   • Вінниця
   • Запоріжжя
   • Кременчук
   • Кривий Ріг
   • Тернопіль
   Оплата
   Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro
   Нам довіряють
   • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
   • 100% товарів сертифіковані
   • Термінова доставка по Україні за 24 години
   • Працюємо без вихідних
  • add.ua-НВП Укрпромінвест-05, Украина-Бальзам Десятисил Алтайський 100 мл-01

  Наявність:Є в наявності

  166,00 грн.
  Повтор замовлення
  Замовлення кожний(і):
  Ціна дійсна при замовленні на сайті
  • Виробник: НВП Укрпромінвест-05, Украина
  • Форма товару: Бальзам
  Інструкція

  Багато про дієвість і перевіреності засобу може сказати те, що застосування Десятил Алтайський було поширене серед людей, які відчувають високі навантаження на всі системи організму - пілотів і космонавтів. Багатий натуральний склад бальзаму і доступна вартість Десятил Алтайський - вагомі аргументи для придбання засобу в нашій онлайн аптеці.

  ДЕСЯТИСИЛ АЛТАЙСЬКИЙ інструкція для застосування

  - натуральний бальзам підвищеної ефективності

  Склад:

  Мед натуральний, олія розторопші плямистої, олія волоського горіха, пилок квітковий, прополіс натуральний, екстракт чаги, концентрат з пантів, жир борсуковий, муміє, бурштинова кислота.

  Бальзам «Десятисил Алтайський» був розроблений російськими технологами з використанням досвіду фахівців, які за часів СРСР готували програми з медико-біологічної підготовки льотчиків і космонавтів. Поряд з фізичною підготовкою пілотів, величезне значення приділялося саме харчуванню в період передполітної підготовки: всі системи організму забезпечувалися необ- хідним співвідношенням поживних речовин, вітамінів і мікроелементів, щоб організм працю- вав безвідмовно. Саме з урахуванням цих особливостей підбиралися компоненти бальзаму, затверджувалася рецептура приготування, унікальне співвідношення інгредієнтів, а також ре- гіони походження сировини.

  Дія компонентів:

  МУМІЄ - засіб широкого спектру дії. До його складу входить цілий комплекс (від 25 до 40) ор- ганічних і мінеральних речовин: білки, ліпіди, вуглеводи, ефірні масла, аміно- та інші кислоти, вітаміни групи A, B, C і Р та мікроелементи. Має потужну біостимулюючу дію на імунну систему, сприяє прискоренню відновлювальних процесів в пошкоджених тканинах, посилює мінераль- ний обмін, прискорює загоєння переломів кісток, володіє омолоджуючим ефектом. Саме тому муміє використовують для профілактики захворювань кісток та суглобів: при артриті, артрозі, поліартриті, подагрі, остеохондрозі, міжхребетній грижі, пʹяточній шпорі. Велика кількість біо- логічно активних речовин і елементів наділяє муміє знеболюючими, протизапальними і від- новлювальними властивостями. Крім того, муміє значно полегшує післяопераційний період, усуває небажані наслідки хіміо- і радіотерапії.

  БОРСУКОВИЙ ЖИР має загальнозміцнюючу, протизапальну, імуностимулюючу дію і перешко- джає розвитку атеросклерозу, прискорює процеси відновлення тканин, нормалізує кровотвор- ну функцію, допомагає нормалізувати діяльність серцево-судинної системи. Очищує стінки су- дин, робить їх еластичними і пружними. У борсуковому жирі містяться поліненасичені жирні кислоти (вони не синтезуються в організмі людини, а надходять з їжею, тому їх називають неза- мінними), які беруть участь в обміні речовин, зупиняють розвиток злоякісних пухлин, сприяють зменшенню запальних процесів, покращують живлення тканин. Борсуковий жир використову- ють при запальних захворюваннях органів дихання: бронхітах, запаленні легенів, плевритах, туберкульозі легенів, а також при отиті, гаймориті. Він запобігає загостренню хронічних захво- рювань сечостатевої системи (ефективний при пієлонефриті, нефриті, циститі, уретриті). Вели- ка кількість вітамінів, що входить до складу борсукового жиру, позитивно впливає на функції нервової системи (при невритах, невралгіях, радикулітах, також для відновлення після перене- сеного інсульту), знімає відчуття втоми, нормалізує сон.

  ЕКСТРАКТ ГРИБА ЧАГА або в народі «березовий гриб». У медицині «березовий гриб» отримав широке використання. Медики встановили, що препарати, які містять екстракт чаги, є ефектив- ними при лікуванні гастриту, виразкової хвороби шлунку, дванадцятипалої кишки, при ранніх стадіях розвитку раку. Чага добре знімає біль, покращує загальне самопочуття, підвищує пра- цездатність, надає легку послаблюючу дію. Знижуючи кислотність, чага усуває печію, віднов- лює апетит. Крім цього, сприяє якісному і своєчасному відтоку жовчі, підвищенню еластичності жовчних проток. Також екстракт допомагає очистити стінки кишковика і прямої кишки, ефек- тивний при дисбактеріозі, тріщинах прямої кишки.

  КОНЦЕНТРАТ З ПАНТІВ ПІВНІЧНОГО ОЛЕНЯ: з відомих природних 22 амінокислот, в пантах міс- титься 18. Також панти містять в собі всілякі фармакологічно активні речовини, серед яких фос- фоліпіди, жовчні кислоти, чоловічий і жіночий статевий гормон. Концентрат з пантів північного оленя має яскраво виражену терапевтичну дію при різних захворюваннях. Його застосовують як загальнозміцнюючий і тонізуючий засіб при розумовій і фізичній втомі, астенічних станах, артеріальній гіпотонії, для підвищення працездатності і потенції. Прискорює регенерацію тка- нин, сприяє відновленню організму після перенесених захворювань.

  ОЛІЯ ВОЛОСЬКОГО ГОРІХА - рекордсмен за кількістю вмісту вітаміну E. Вона необхідна людям похилого віку, особливо тим, хто страждає на гіпертонію, атеросклероз, ішемічну хворобу серця, діабет. Олія з успіхом застосовується при хронічному гепатиті, підвищеній кислотнос- ті шлункового соку і як протиглистовий засіб. Покращує роботу ендокринної системи, сприяє нормалізації діяльності щитовидної залози. Олія волоського горіха захищає організм від дії канцерогенних речовин. Вона підвищує опірність організму радіаційному опроміненню, ви- водить з організму радіонукліди, має протипухлинну дію. За рахунок високого вмісту вітаміну E, олію волоського горіха використовують при шкірних захворюваннях: при будь-яких гнійних запаленнях шкіри, при псоріазі, герпесі, дерматиті, екземі, нейродерміті, трофічних виразках, при ранах та пролежнях.

  БУРШТИНОВА КИСЛОТА благотворно впливає на весь організм. Вона підсилює клітинне дихан- ня, сприяє засвоєнню кисню клітинами, має антиоксидантні властивості, покращує стан судин, роботу серця, мозку, нирок, печінки. Бурштинова кислота зміцнює імунітет, знижує вміст цукру в крові, гальмує запальні процеси, підсилює дію інших ліків, нейтралізує велике число отрут, активізує ряд найважливіших ферментів і ін. За рахунок цих властивостей бурштинова кислота істотно подовжує життя, захищає від багатьох захворювань.

  РОЗТОРОПША давно відома медицині і широко застосовується у фармацевтиці. Найкорисні- шою формою є олія розторопші, яка застосовується внутрішньо і зовнішньо. Олія розторопші багата на жиророзчинні вітаміни A, D, E, F. Містить мікроелементи: цинк, мідь, селен. З 200 біологічно активних компонентів, виявлених в розторопші, особливо корисними є 12 видів си- лімаринів, які зміцнюють мембрани клітин, перш за все печінки. Позитивна дія олії познача- ється не лише на печінці, але і на всьому шлунково-кишковому тракті, особливо корисна олія розторопші при виразці шлунку або 12-типалої кишки, коліті і т.д.

  КВІТКОВИЙ ПИЛОК, ПРОПОЛІС І МЕД благотворно впливають на організм при фізичній, нерво- вій, психічній перевтомі, а також при цілому ряді захворювань: при анеміях, ураженнях серце- во-судинної, травної систем, печінки, жовчного міхура, вікових захворюваннях простати, захво- рюваннях нервової системи, безсонні, ослабленні пам’яті і уваги, ендокринних захворюваннях. При захворюваннях очей ці компоненти сприяють поліпшенню гостроти зору. Можна засто- совувати їх при глаукомі, катаракті, кон’юнктивіті. Продукти бджільництва мають ряд істотних переваг перед синтетичними препаратами: практична їх нетоксичность, відсутність небажаних побічних ефектів, висока ефективність і комплексна позитивна дія на організм людини. Рецептура нового бальзаму «Десятисил Алтайський» ґрунтується на рекомендаціях про- відних фахівців з авіаційної психології і комплементарної терапії: компоненти для нового бальзаму підбиралися за принципом високої харчової і енергетичної цінності і здатності підсилювати дію один одного.

  Спосіб вживання і дозування:

  Дорослим і дітям з 12 років внутрішньо по 1 чайній ложці 2-3 рази на день. Тривалість прийо- му - 20 днів. Після 10-ти денної перерви рекомендовано повторний курс прийому. Додатково можна наносити зовнішньо на зони ураження (не наносити на відкриті рани). При необхідності курс прийому бальзаму можна повторити.

  Перед вживанням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

  Дієтична добавка. Не є лікарським засобом.

  Застереження при застосуванні:

  підвищена особиста чутливість до складових бальзаму, вагітність, період годування груддю, алергічні реакції на продукти бджільництва.

  Умови зберігання:

  зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, за температури від 2 °С до 25 °С.

  Строк придатності:

  24 місяці з дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на етикетці.

  Форма випуску:

  флакон з темного скла.

  Додаткова інформація
  Додаткова інформація
  Об'єм100 мл
  Умови відпускубез рецепта
  БрендАпифитоФарм
  ВиробникНВП Укрпромінвест-05, Украина
  Форма товаруБальзам
  Відгуки
  Напишіть власний відгук
  Як мені оцінити цей продукт? *
  Загальна оцінка :
  Merke informatie

  Brand

  АпифитоФарм

  АПИФИТОФАРМ производит и дистрибутирует натуральные оздоровительные препараты на основе продуктов пчеловодства, натуральных растительных масел, трав, продуктов животного и минерального происхождения.

  Философия АПИФИТОФАРМ – абсолютная уверенность в том, что забота о здоровье должна начинаться задолго до наступления болезни. Поэтому продукция АпифитоФарм нужна здоровым людям.
  Оздоровительные продукты, созданные исключительно из натурального сырья экологически чистых регионов способны не только сохранить здоровье, но и вернуть его. Поэтому продукция АпифитоФарм поможет при нарушениях в организме.

  Bekijk alle producten van АпифитоФарм
  Как заказать

  КАК СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ?

  • 1. Что бы найти препарат достаточно ввести в строке поиска первые 3-4 буквы названия товара.
  • 2. Выберите количество упаковок и нажмите на кнопку «Добавить в корзину».
  • 3. После наполнения корзины нужными товарами, нажмите на кнопку «Оформить заказ».
  • 4. Для завершения заказа необходимо заполнить небольшую форму.
  • 5. После заполнения обязательных пунктов, нажмите кнопку «Оформить заказ».
  • 6. Ожидайте Sms - уведомление с номером электронного чека или звонка от оператора.
   
  Продукция (косметические и гигиенических средства, БАДы, товары для детей) нашей интернет-аптеки доставляется покупателю из аптек сети «Аптека Доброго Дня», где она хранится согласно требованиям Госслужбы Украины.

   

  – Когда можно забирать заказ? (самовывоз из аптеки)

   

  После получения смс - подтверждения с номером заказа, Вы можете приходить в аптеку, на которую был оформлен заказ.

  Если же Вы пришли в аптеку и заказ не был готов или не был собран – просьба сообщить нам об этом по телефону

   0 (800) 500-129, (044) 538-07-37.

   

  САМОВЫВОЗ

  Если Вы желаете забрать свой заказ из аптеки самостоятельно, для удобства Вы можете предварительно забронировать его по телефону, либо через сайт. 

  После подтверждения заказа оператором – сразу можно ехать в аптеку.

  Позвонив по телефону горячей линии 0 (800) 500-129 (звонки со стационарных телефонов бесплатные).

  Вы также получите информацию о том, в какой ближайшей аптеке необходимый Вам товар есть в наличии.

   

   

  УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
  Переглянуті ліки
  1. Лінекс форте капсули №7

   Lek (Словенія)
  2. Берліприл 5 мг таблетки №30

   Berlin-Chemie (Menarini Group) (Німеччина)
  3. Рінгера розчин 200 мл

   Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)
  4. Престаріум 5 мг таблетки №30

   Servier (Франція)
  Акции
  Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

  Продовжити покупки
  Оформити замовлення