Циклокутан захисний лак для нігтів проти грибка 3 г

КОД: 241983
  Доставка
  • Доставка Кур'єром - Київ
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  • Доставка УкрПоштою безкоштовно
  • Оплата та доставка
  Міста доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
 • add.ua-Мібе ГМБХ Арцнайміттель (Германия)-Циклокутан захисний лак для нігтів проти грибка 3 г-02

Наявність:Є в наявності

441,40 грн.
Повтор замовлення
Замовлення кожний(і):
Добрий день, всім! Хочу поділитися позитивним досвідом використання лаку Циклокутан.Після того як дерматолог поставив діагноз грибкове ураження нігтьових пластин 3-х пальців на руках, порекомендував протигрибковий лак Циклокутан,аргументуючи це тим,що лак є німецький і доступний в ціні.Я одразу почала лікування.Купила в ближній аптеці. Дійсно приємно здивувала ціна, крім того в упаковці були пилочки,серветки зі спиртом і шпатель. Лікування моє тривало 4-ри місяці. Зараз мої нігті повністю здорові.Рекомендую лак Циклокутан для лікування грибкових уражень.Бажаю всім здоров'я!
Покупал отцу 3 года назад препарат стоил более 700 грн. Сейчас купил почти на 300 грн.дешевле. применять нужно длительно, но грибок уходит.
Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: Мібе ГМБХ Арцнайміттель (Германия)
 • Форма товару: Лак
Мібе ГМБХ Арцнайміттель (Німеччина)
 • Дорослим можна
 • Дітям не можна
 • Вагітним не можна
 • Під час лактації не можна
 • Алергетикам з обережністю
 • Дібетикам з обережністю
Інструкція

Циклокутан (Ciclocutan) інструкція по застосуванню

Склад

діюча речовина: циклопірокс;

1 г розчину містить:

 • 80 мг циклопіроксу;

допоміжні речовини: етилацетат, спирт ізопропіловий, Gantrez ES-435 (монобутиловий ефір полі (метил віниловий ефір/ кислота малеїнова) в спирті ізопропіловому (1:1 по масі).

Лікарська форма

Лак для нігтів лікувальний.

Основні фізико-хімічні властивості:

прозорий розчин жовтуватого кольору.

Фармакотерапевтична група

Протигрибкові засоби для застосування в дерматології. Інші протигрибкові засоби для місцевого застосування. Циклопірокс. Код АТХ D01A E14.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Результати досліджень із вивчення механізму дії свідчать, що фунгіцидна активність циклопіроксоламіну зумовлена пригніченням поглинання клітинами необхідних клітинних елементів з одночасним індукуванням вивільнення інших важливих клітинних елементів.

Циклопіроксоламін швидко накопичується в клітинах грибків та необоротно зв’язується зі специфічними структурами й органелами, такими як оболонки клітин, клітинні мембрани, мітохондрії, рибосоми та мікросоми.

Не виявлено ознак біотрансформації циклопіроксоламіну під дією клітин грибків.

Порівняльні дослідження продемонстрували, що циклопірокс та циклопіроксоламін мають подібний вплив на відповідний спектр патогенних грибків, які спричиняють дерматомікози.

Фармакокінетика.

Проникнення циклопіроксу з лікувального лаку для нігтів у зрізані частини нігтів рук людини, уражені оніхомікозом

Вивільнення міченої радіоактивним ізотопом (14С) діючої речовини з лікувального лаку для нігтів та його проникнення у зрізані частини нігтів, уражені оніхомікозом, призвело до накопичення впродовж 24-48 годин концентрацій у тканинах глибших шарів нігтів, які були еквівалентні 2-10 мінімальним інгібуючим концентраціям для патогенів, що спричиняють оніхомікоз.

Дослідження in vivo з вивчення проникнення циклопіроксу з лікувального лаку для нігтів у здорові нігті рук людини

Оскільки використання зрізаних частин нігтів для дослідження дає дуже обмежене уявлення про застосування препарату в умовах in vivo, вивчалося проникнення циклопіроксу з лаку у нігтьову пластину здорових нігтів рук. Був проведений біологічний тест для виявлення діючої речовини (пригнічення росту Candida pseudotropicalis). У результаті були зафіксовані концентрації циклопіроксу у різних шарах нігтьової пластини, достатні для повного блокування росту досліджуваного мікроорганізму. Стабільність встановлювалася за градієнтом дифузії і визначалася через 14 днів. Крім цього, відмічався відносно однорідний розподіл діючої речовини в нігтьовій пластині, у тому числі із залученням віддалених ділянок. У цьому дослідженні було встановлено, що циклопірокс, який проникає у нігтьову пластину, зберігає свою мікробіологічну активність.

Немає даних про ступінь резорбції через нігтьову пластину та системну абсорбцію циклопіроксу. Однак вважається, що він є набагато нижчим за 1,3 % (шкірна резорбція).

Не було доказів того, що токсикологічні дані, зібрані на циклопіроксоламін, не переносяться на застосування циклопіроксу.

Показання

Грибкові інфекції нігтів.

Протипоказання Циклокутану

Гіперчутливість до активної діючої речовини або до будь-якої допоміжної речовини препарату.

Через відсутність клінічного досвіду препарат не застосовують дітям, жінкам у період вагітності та годування груддю.

Особливі заходи безпеки

Уникайте потрапляння лаку в очі, вуха та на слизові оболонки.

Слід уникати використання лаку для нігтів та накладних нігтів під час лікування препаратом.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодії

Не повідомлялося про взаємодії препарату з іншими лікарськими засобами.

Особливості застосування препарату

Циклокутан призначений тільки для зовнішнього застосування.

Препарат слід наносити тільки на нігті.

Слід уникати попадання його в очі та на слизові оболонки.

У разі сенсибілізації лікування необхідно припинити і призначити відповідну терапію.

Під час лікування оніхомікозу, при ураженні декількох нігтів (більше 5 нігтів), якщо змінено більше 2/3 нігтьової пластини, та у випадках певних чинників, таких як діабет і імунодефіцитні розлади, необхідно проконсультуватися з лікарем.

З обережністю проводити обробку нігтів (чистку і видалення уражених частин) пацієнтам з інсулінозалежним діабетом або діабетичною нейропатією в анамнезі через ризик втрати уражених нігтів.

Флакон із препаратом необхідно щільно закривати після використання з метою попередження висихання розчину.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Враховуючи брак клінічного досвіду, Циклокутан не слід застосовувати у період вагітності та годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Циклокутан не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози Циклокутан

Дозування

Для нашкірного застосування (нанесення на нігті).

Якщо не призначене інше, тонкий шар препарату Циклокутан наносять на уражений ніготь через день впродовж першого місяця. Такий режим забезпечує насичення нігтів діючою речовиною.

Протягом другого місяця застосування частота нанесень може бути знижена до щонайменше двох разів на тиждень, а починаючи з третього місяця лікування – до одного разу на тиждень.

Спосіб застосування

Перед початком застосування препарату Циклокутан необхідно видалити якомога більше уражених ділянок нігтьової пластини за допомогою ножиць або одноразової пилочки для нігтів, яка надаються у комплекті.

Наносити лікувальний лак для нігтів необхідно за допомогою шпателів для багаторазового використання, що надаються у комплекті. Десять шпателів для багаторазового використання розташовані разом в одній касеті. Перед застосуванням слід вилучити один шпатель для багаторазового використання з касети. Також упаковка містить тримач шпателя. Кожен шпатель та тримач необхідно з’єднати з метою забезпечення більш зручного нанесення лаку на нігті.

Шпатель занурюють перфорованим кінцем у скляний флакон перед обробкою кожного нігтя, не видаляючи при цьому залишки препарату об шийку флакона (через ризик прилипання кришечки, яка загвинчується, до флакона).

За допомогою шпателя Циклокутан наносять рівномірно на всю поверхню ураженого нігтя. Флакон щільно закривають одразу після використання з метою уникнення висихання розчину. Щоб мати можливість повторного використання шпателя, необхідно після обробки нігтів очистити його тампоном для очишення.

Один раз на тиждень впродовж періоду лікування шар лакового покриття повністю знімають тампоном для очишення. При цьому знову здійснюють видалення якомога більшої частини ураженого нігтьового матеріалу.

Якщо в інтервалі між обробками було порушено цілісність шару лаку, достатньо нанести Циклокутан на ділянки з ушкодженим покриттям.

Після використання необхідно щільно закрити флакон із препаратом Циклокутан з метою попередження висихання розчину.

Слід уникати контакту розчину з різьбою на шийці флакона, оскільки це може призвести до прилипання кришечки, яка загвинчується, до флакона.

Тривалість лікування

Тривалість лікування залежить від ступеня тяжкості мікозу, однак не повинна перевищувати 6 місяців. Зазвичай цього періоду достатньо для знищення патогенних мікроорганізмів, які спричиняють грибкові інфекції нігтів. Рішення про продовження лікування приймає лікар.

Діти.

Досвіду застосування у дітей немає.

Передозування

Не описані.

Побічні реакції Циклокутану

Побічні реакції розподілені за частотою відповідно до нижченаведених критеріїв:

 • Рідкі (≥1/10 000 до <1/1 000).
 • Рідкісні (<1/10 000).

З боку імунної системи:

рідко:

 • алергічний контактний дерматит.

З боку шкіри та підшкірної клітковини:

 • у поодиноких випадках повідомлялося про почервоніння та лущення шкіри навколо нігтів, які знаходяться у прямому контакті з Циклокутаном.

Тривале застосування препарату може призвести до явищ сенсибілізації, що призводить до небажаних ефектів. У таких випадках лікування необхідно припинити і звернутися до лікаря.

Повідомлення про підозрювані побічні реакції

Повідомлення про підозрювані побічні реакції є дуже важливими. Медичним працівникам та пацієнтам слід повідомляти про будь-які підозрювані побічні реакції за допомогою системи національної звітності.

Термін придатності

3 роки.

Після відкриття флакона: 6 місяців.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 30 оС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 3 г лаку для нігтів лікувального у флаконі. По 1 флакону у комплекті із 10 шпателів в касеті, тримачем шпателя, тампонами та пилочками для нігтів у пачці.

Категорія відпуску з аптеки

Без рецепта.

Наявність в аптеках
Додаткова інформація

Додаткова інформація Циклокутан захисний лак для нігтів проти грибка 3 г

Обліковий номер241983
Форма товаруЛак
БрендЦиклокутан
ВиробникМібе ГМБХ Арцнайміттель (Германия)
код моріону316404
Відгуки

Відгуки Циклокутан захисний лак для нігтів проти грибка 3 г

Як мені оцінити цей продукт? *
Загальна оцінка :
* - Поля, обов'язкові для заповнення
 1. Анастасія
  10 квітня 2020 р.
  Позитивний досвід
  Добрий день, всім! Хочу поділитися позитивним досвідом використання лаку Циклокутан.Після того як дерматолог поставив діагноз грибкове ураження нігтьових пластин 3-х пальців на руках, порекомендував протигрибковий лак Циклокутан,аргументуючи це тим,що лак є німецький і доступний в ціні.Я одразу почала лікування.Купила в ближній аптеці. Дійсно приємно здивувала ціна, крім того в упаковці були пилочки,серветки зі спиртом і шпатель. Лікування моє тривало 4-ри місяці. Зараз мої нігті повністю здорові.Рекомендую лак Циклокутан для лікування грибкових уражень.Бажаю всім здоров'я!
 2. Егор
  10 квітня 2020 р.
  Грибок ногтей
  Покупал отцу 3 года назад препарат стоил более 700 грн. Сейчас купил почти на 300 грн.дешевле. применять нужно длительно, но грибок уходит.
Як замовити

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

 • 1. Щоб знайти препарат досить ввести в рядку пошуку перші 3-4 літери назви товару.
 • 2. Виберіть кількість упаковок і натисніть на кнопку «Додати в кошик».
 • 3. Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Оформити замовлення»
 • 4. Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.
 • 5. Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
 • 6. Чекайте на sms-повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Продукція (косметичні та гігієнічні засоби, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України.


Коли можна забирати замовлення? (самовивезення з аптеки)

Після отримання смс-підтвердження з номером замовлення, Ви можете приходити в аптеку, на яку було оформлено замовлення.
Якщо ж Ви прийшли в аптеку і замовлення не було готово - прохання повідомити нам про це за номером телефону: 0 (800) 500-129 або (044) 538-07-37.


САМОВИВІЗ

Якщо Ви бажаєте забрати своє замовлення з аптеки самостійно, для зручності Ви можете попередньо забронювати його по телефону або через сайт. Після підтвердження замовлення оператором - відразу можна їхати в аптеку.

Зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 500-129 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

Ви також отримаєте інформацію про те, в який найближчій аптеці необхідний Вам товар є в наявності.


Ціна на всі товари актуальна при замовленні на сайті.

Купити товари представлені на сайті можна в аптеках мережі "Аптека Доброго Дня" в містах України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.

УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Інші товари