Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Цитоваг вагінальні супозиторії №10
308,40 ₴
Здравофарм, ТОВ (Україна)
Код товару:
777384
У список

Цитоваг вагінальні супозиторії №10

Здравофарм, ТОВ (Україна)
Упаковка В наявності
308,40 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 55 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям не можнане можна
 • ВагітнимВагітним з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може надавати підвищений негативний вплив на здоров'я вагітних жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякіими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • Під час лактаціїПід час лактації можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я годуючих жінок і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Здравофарм, ТОВ (Україна)
Головний медикамент Гіалуронова кислота
Форма товару Супозиторії
Штрих-код 8051770520375
Кількість в упаковці 10
Бренд Цитоваг
Температура зберiгання від +5°С до +25°С
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 16.08.2023
Провірено
Інструкція

Цитоваг (Cytovag) інструкція по застосуванню

Склад

1 вагінальний супозиторій містить: гіалуронову кислоту з низькою молекулярною вагою 100-300 кДа (kDa) у вигляді гіалуронату натрію – 2,5 мг (mg), гіалуронову кислоту з високою молекулярною вагою >= 1,8 Да (Da) у вигляді гіалурону 2,5 мг (mg), токоферолу ацетат – 5 мг (mg), евгенол у вигляді ефірної олії гвоздики (містить близько 90% евгенолу) – 5 мг (mg), 18-бета-гліциретинова кислота – 1 мг (mg), основа: суппоцір (С10-18 тригліцериди) - до 2000 мг (mg).

Властивості

Супозиторії вагінальні Cytovag (Цитоваг) мають зволожуючу, захисну та пом'якшувальну дію, полегшуючи у разі сверблячки, подразнення, печіння та диспареунії, обумовлених зниженою або відсутньою вагінальною секрецією. 2 типу гіалуронової кислоти (у вигляді гіалуронату натрію) з різною молекулярною вагою у складі Cytovag (Цитоваг) надають захисний, зволожуючий та відновлюючий вплив на слизову оболонку піхви. Інші інгредієнти природного походження (токоферолу ацетат, евгенол, 18-бета-гліциретинова кислота) мають антиоксидантну та заспокійливу дію на слизову.

При введенні у піхву напівсинтетичні гліцериди (суппоцир), що є основою супозиторію, під дією температури тіла поступово розчиняються, а активні компоненти (2 види гіалуронової кислоти з різною молекулярною вагою, токоферолу ацетат, евгенол і 18-бета-гліцерити) поверхні слизової оболонки піхви з високими змащувальними властивостями.

Показання для використання

Супозиторії вагінальні Cytovag (Цитоваг) використовуються для посилення відновних процесів у ділянках атрофічних та дистрофічних змін слизової оболонки піхви, при реепітелізації шийки матки та для попередження гнійно-запальних станів у гінекології:

 • для лікування та профілактики атрофії слизової оболонки піхви, вагінітів та вагінозів;
 • перед та після інвазивних процедур, штучного переривання вагітності, гінекологічних операцій, встановлення внутрішньоматкової спіралі;
 • для попередження вагінальної сухості у післяпологовий період; у період клімаксу та менопаузи, обумовленої дефіцитом естрогенів;
 • під час хіміотерапії та променевої терапії;
 • у разі вагінальної сухості, зумовленої цукровим діабетом та/або стресом.

Спосіб застосування та дози

Ретельно вимийте руки, дістаньте із блістера один супозиторій, потягнувши в різні боки у два вільні краї блістера над загостреним кінцем супозиторію. Введіть супозиторій глибоко у піхву загостреним кінцем догори. Введення краще виконувати у позиції лежачи перед сном. З метою лікування використовуйте по одному супозиторію на день протягом 10 днів або як призначив лікар. З метою профілактики використовуйте по одному супозиторію раз на 3 (три) дні протягом місяця.

Протипоказання

Не застосовуйте Супозиторії вагінальні Cytovag (Цитоваг)

 • при підвищеній чутливості до компонентів;
 • на ушкоджених слизових;
 • одночасно з іншими вагінальними засобами.

Застереження

Ознайомтеся з інструкцією із застосування!

Уникайте контакту з очима; у разі контакту промийте великою кількістю води. Чи не ковтайте.

Не перевищуйте рекомендоване дозування.

При підвищеній чутливості припиніть використання та проконсультуйтеся з лікарем.

У разі виникнення сумнівів зверніться до лікаря.

Побічні ефекти

При підвищеній чутливості до одного із компонентів можливе виникнення алергічної реакції.

Упаковка

Вагінальні супозиторії 2 г (g) у блістері №5, по 2 блістери у картонній коробці разом з інструкцією із застосування.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Тримайте при температурі не вище 25°С.

Зберігайте у захищеному від потрапляння прямих сонячних променів, сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці. Не використовуйте після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Не використовуйте, якщо упаковка відкрита або пошкоджена.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку