Диклофенак-Здоров'я Ультра гель 5% 50 г

КОД: 27330
  Доставка
  • Доставка Кур'єром - Київ
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  • Доставка УкрПоштою безкоштовно
  • Оплата та доставка
  Міста доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
 • add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Диклофенак-Здоровя Ультра гель 5% 50 г-03
 • add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Диклофенак-Здоровя Ультра гель 5% 50 г-03

Наявність:Є в наявності

70,00 грн.
Повтор замовлення
Замовлення кожний(і):
Мне тоже помогло именно с коленями и очень удачно и быстро боль прошла за пару дней . А вот с поясницей не помогло и тут видать другой препарат нужен
Разболелось колено, перебрал несколько препаратов, реально помог только этот.
Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)
 • Форма товару: Гель
 • Температура зберігання: не вище +25°С
 • Реєстраційне посвідчення: UA/1539/01/03
Здоров'я ТОВ (Україна, Харків)
 • Дорослим можна
 • Дітям дітям не можна
 • Вагітним не можна
 • Під час лактації не можна
 • Алергетикам з обережністю
 • Дібетикам можна
Інструкція

Диклофенак-Здоров’я Ультра гель (diclofenac-zdorovye ultra) інструкція по застосуванню

Склад

Лікарська форма

Фармакотерапевтична група

Фармакологічні властивості

Показання

Протипоказання Диклофенаку-Здоров’я Ультра

Особливості застосування препарату

Спосіб застосування та дози Диклофенак-Здоров’я Ультра

Передозування

Побічні реакції Диклофенаку-Здоров’я Ультра

Термін придатності

Умови зберігання

Упаковка

Категорія відпуску з аптеки

Склад

діюча речовина: diclofenac;

 • 1 г гелю містить диклофенаку натрію 50 мг;

допоміжні речовини: метилпарабен (Е 218), олія м’яти перцевої, карбомер, гліцерин, поліетиленгліколь 400, етанол 96 %, диметилсульфоксид, аміаку розчин концентрований, вода очищена.

Лікарська форма

Гель.

Основні фізико-хімічні властивості:

гель білого кольору, однорідної консистенції зі специфічним запахом.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються місцево у разі суглобового і м’язового болю. Нестероїдні протизапальні засоби для місцевого застосування. Диклофенак. Код АТХ М02А А15.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Диклофенак – нестероїдний протизапальний засіб (НПЗЗ) із вираженою протиревматичною, знеболювальною, протизапальною і жарознижувальною дією. Основним механізмом дії є пригнічення біосинтезу простагландинів.

При запаленні, спричиненому травмами або ревматичними захворюваннями, лікарський засіб зменшує біль, набряк тканин і пришвидшує поновлення функцій ушкоджених суглобів, зв’язок, сухожиль і м’язів. Препарат зменшує гострий біль вже через 1 годину після початкового нанесення. Завдяки водно-спиртовій основі лікарський засіб має місцевоанестезуючий та охолоджувальний ефект.

Фармакокінетика.

Кількість диклофенаку, яка всмоктується через шкіру, пропорційна до площі його нанесення і залежить як від загальної застосованої дози препарату, так і від ступеня гідратації шкіри. Після місцевого нанесення 2,5 г лікарського засобу на поверхню шкіри площею 500 см2 ступінь абсорбції диклофенаку становить приблизно 6 %. Застосування оклюзійної пов’язки протягом 10 годин збільшує абсорбцію диклофенаку втричі.

Після нанесення препарату на шкіру суглобів кисті і коліна диклофенак виявляється у плазмі крові (де його максимальна концентрація приблизно у 100 разів менша, ніж після перорального прийому), у синовіальній оболонці і синовіальній рідині. Зв’язування диклофенаку з білками крові становить 99,7 %.

Диклофенак накопичується у шкірі, яка слугує резервуаром, звідки відбувається поступове вивільнення речовини у прилеглі тканини. Звідти диклофенак переважно надходить у більш глибокі запалені тканини, такі як суглоби, де продовжує діяти і визначається у концентраціях, до 20 разів більших, ніж у плазмі крові.

Диклофенак метаболізується переважно шляхом гідроксилювання з утворенням кількох фенольних похідних, дві з яких є фармакологічно активними, але значно меншою мірою, ніж диклофенак.

Диклофенак і його метаболіти виводяться переважно із сечею. Загальний системний плазмовий кліренс диклофенаку становить 263 ± 56 мл/хв, а кінцевий період напіввиведення у середньому – 1–3 години.

При нирковій або печінковій недостатності метаболізм і виведення з організму диклофенаку не змінюються.

Показання

Місцеве лікування болю та запалення суглобів, м’язів, зв’язок та сухожиль ревматичного або травматичного походження.

Протипоказання Диклофенаку-Здоров’я Ультра

 • Підвищена чутливість до диклофенаку, інших НПЗЗ або до інших компонентів лікарського засобу.
 • Наявність в анамнезі нападів бронхіальної астми, ангіоедеми, кропив’янки або гострого риніту, зумовлених прийомом ацетилсаліцилової кислоти або інших НПЗЗ;
 • останній триместр вагітності.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Оскільки системна абсорбція диклофенаку при місцевому застосуванні препарату дуже низька, виникнення взаємодій малоймовірне.

Особливості застосування препарату

Гель рекомендується наносити тільки на інтактні ділянки шкіри, запобігаючи потрапляння на запалену, поранену або інфіковану шкіру. Слід уникати контакту препарату з очима і слизовими оболонками. Гель не можна ковтати.

З обережністю застосовувати з пероральними НПЗЗ. Імовірність розвитку системних побічних ефектів при місцевому застосуванні диклофенаку є незначною порівняно із застосуванням його пероральних форм, але вона не виключається при застосуванні препарату на відносно великих ділянках шкіри протягом тривалого часу. У таких випадках треба з обережністю використовувати лікарський засіб пацієнтам, які мають печінкову, ниркову або серцеву недостатність, а також виразкову хворобу в активній стадії.

При появі будь-яких шкірних висипів лікування препаратом слід припинити.

Не слід застосовувати лікарський засіб під повітронепроникну оклюзійну пов’язку, але допускається його застосування під неоклюзійну пов’язку. У випадку розтягування зв’язок уражену ділянку можна перев’язати бинтом.

Через можливість виникнення світлочутливості необхідно уникати дії прямих сонячних променів та візитів до солярію протягом лікування та 2 тижні після припинення лікування.

Метилпарабен (Е 218) може спричинити алергічні реакції (можливо, уповільнені). Диметилсульфоксид може спричинити подразнення шкіри.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Клінічний досвід застосування диклофенаку вагітним жінкам обмежений, тому у період вагітності або годування груддю застосування препарату не рекомендується. Лікарський засіб протипоказаний у ІІІ триместрі вагітності у зв’язку з можливістю розвитку слабкості родової діяльності, подовження часу кровотечі, порушення функції нирок плода з подальшим маловоддям та/або розвитком серцево-легеневої токсичності з передчасним закриттям артеріальної протоки і легеневою гіпертензією.

У тварин не виявлено жодного прояву шкідливого впливу препарату на вагітність або ембріональний розвиток, пологи або постнатальний розвиток дитини.

Невідомо, чи виділяється диклофенак при зовнішньому застосуванні у грудне молоко, тому застосування лікарського засобу у період годування груддю допускається тільки коли очікувана його користь, на думку лікаря, перевищує потенційний ризик для немовляти. При наявності вагомих підстав для застосування лікарського засобу у період годування груддю його не слід наносити на молочні залози або великі ділянки шкіри і не слід застосовувати протягом тривалого часу.

Дані щодо впливу диклофенаку на фертильність людини при його зовнішньому застосуванні відсутні.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Не впливає.

Спосіб застосування та дози Диклофенак-Здоров’я Ультра

Дорослим застосовувати 3–4 рази на добу, злегка втираючи у шкіру. Кількість лікарського засобу, що застосовується, залежить від розміру ураженої зони. Зазвичай 2–4 г гелю, що за об’ємом відповідає розміру вишні або волоського горіха, достатньо для нанесення на ділянку площею 400–800 см2. Після аплікації препарату необхідно вимити руки, окрім тих випадків, коли саме ця ділянка підлягає лікуванню.

Тривалість терапії залежить від характеру захворювання та ефективності лікування. Препарат не слід застосовувати довше 14 днів поспіль.

Діти.

Рекомендації щодо дозування та терапевтичні показання щодо застосування препарату дітям відсутні.

Передозування

Передозування малоймовірне у зв’язку з низькою абсорбцією диклофенаку у системний кровотік при місцевому застосуванні. При випадковому проковтуванні слід враховувати можливість розвитку системних побічних реакцій.

У разі випадкового проковтування препарату слід одразу спорожнити шлунок і прийняти адсорбент. Показане симптоматичне лікування із терапевтичними заходами, що застосовуються при отруєнні НПЗЗ.

Побічні реакції Диклофенаку-Здоров’я Ультра

Препарат зазвичай добре переноситься. Небажані реакції включають легкі тимчасові реакції на шкірі у місці нанесення. У рідкісних випадках можуть спостерігатися алергічні реакції.

 • Інфекції та інвазії: пустульозні висипи.
 • З боку імунної системи: реакції гіперчутливості (у тому числі кропив’янка), ангіоневротичний набряк.
 • З боку дихальної системи: бронхіальна астма.
 • З боку шкіри і сполучних тканин: висипання, почервоніння, екзема, екзантема, еритема, поява набряків і везикул, папули, пустули, лущення і сухість шкіри, дерматит (у т. ч. контактний, бульозний), реакції світлочутливості, печіння, свербіж.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 оС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 50 г або по 100 г у тубі у коробці.

Категорія відпуску з аптеки

Без рецепта.

Наявність в аптеках
Додаткова інформація

Додаткова інформація Диклофенак-Здоров'я Ультра гель 5% 50 г

Обліковий номер27330
Форма товаруГель
ВиробникЗдоровье ООО (Украина, Харьков)
Реєстраційне посвідченняUA/1539/01/03
Умови відпускубез рецепта
Температура зберiганняне вище +25°С
Головний медикаментДиклофенак
код моріону112612
Відгуки

Відгуки Диклофенак-Здоров'я Ультра гель 5% 50 г

Як мені оцінити цей продукт? *
Загальна оцінка :
* - Поля, обов'язкові для заповнення
 1. Александр
  18 листопада 2020 р.
  Лечение колен
  Мне тоже помогло именно с коленями и очень удачно и быстро боль прошла за пару дней . А вот с поясницей не помогло и тут видать другой препарат нужен
 2. Георгий
  27 грудня 2019 р.
  Эффективный препарат
  Разболелось колено, перебрал несколько препаратов, реально помог только этот.
Як замовити

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

 • 1. Щоб знайти препарат досить ввести в рядку пошуку перші 3-4 літери назви товару.
 • 2. Виберіть кількість упаковок і натисніть на кнопку «Додати в кошик».
 • 3. Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Оформити замовлення»
 • 4. Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.
 • 5. Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
 • 6. Чекайте на sms-повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Продукція (косметичні та гігієнічні засоби, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України.


Коли можна забирати замовлення? (самовивезення з аптеки)

Після отримання смс-підтвердження з номером замовлення, Ви можете приходити в аптеку, на яку було оформлено замовлення.
Якщо ж Ви прийшли в аптеку і замовлення не було готово - прохання повідомити нам про це за номером телефону: 0 (800) 500-129 або (044) 538-07-37.


САМОВИВІЗ

Якщо Ви бажаєте забрати своє замовлення з аптеки самостійно, для зручності Ви можете попередньо забронювати його по телефону або через сайт. Після підтвердження замовлення оператором - відразу можна їхати в аптеку.

Зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 500-129 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

Ви також отримаєте інформацію про те, в який найближчій аптеці необхідний Вам товар є в наявності.


Ціна на всі товари актуальна при замовленні на сайті.

Купити товари представлені на сайті можна в аптеках мережі "Аптека Доброго Дня" в містах України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.

Аналоги

Аналоги Диклофенак-Здоров'я Ультра гель 5% 50 г

 1. Збіг складу і діючої речовини
 2. add.ua-Novartis Pharma (Швейцарія)-Вольтарен Форте 2,32% емульгель 100 г-20

  Вольтарен Форте 2,32% емульгель 100 г

  Виробник: Novartis Pharma (Швейцарія)

  367,20 грн.
 3. add.ua-Mepha (Швейцарія)-Олфен 140 мг трансдермальний пластир №5-20
  310,20 грн.
 4. add.ua-Novartis Pharma (Швейцарія)-Вольтарен Форте 2,32% емульгель 50 г-20

  Вольтарен Форте 2,32% емульгель 50 г

  Виробник: Novartis Pharma (Швейцарія)

  231,30 грн.
 5. add.ua-Mepha (Швейцарія)-Олфен 140 мг трансдермальний пластир №2-20
  177,60 грн.
 6. add.ua-Salutas Pharma (Німеччина)-Диклак Ліпогель туба 50 г-20

  Диклак Ліпогель туба 50 г

  Виробник: Salutas Pharma (Німеччина)

  148,90 грн.
 7. add.ua-Mepha (Швейцарія)-Олфен 1% гідрогель 50 г-20

  Олфен 1% гідрогель 50 г

  Виробник: Mepha (Швейцарія)

  128,80 грн.
 8. add.ua-Hemofarm (Сербія)-Раптен 1% гель туба 40 г-20

  Раптен 1% гель туба 40 г

  Виробник: Hemofarm (Сербія)

  110,60 грн.
 9. add.ua-Mepha (Швейцарія)-Олфен 140 мг трансдермальний пластир №10-20

  Відсутній на складі

 10. add.ua-Mepha (Швейцарія)-Олфен гель 50 г-20

  Олфен гель 50 г

  Виробник: Mepha (Швейцарія)

  Відсутній на складі

 1. Подібний терапевтичний ефект
 2. add.ua-GlaxoSmithKline-Вольтарен 1% емульгель 100 мл-20
  264,30 грн.
 3. add.ua-Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина-Диклак гель 5% туба 100 г-20

  Диклак гель 5% туба 100 г

  Виробник: Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина

  254,30 грн.
 4. add.ua-GlaxoSmithKline-Вольтарен 1% емульгель 50 г-20

  Вольтарен 1% емульгель 50 г

  Виробник: GlaxoSmithKline

  171,80 грн.
 5. add.ua-Pharbil Waltrop (Німеччина)-Аргетт Спрей 4% розчин 12,5 г-20

  Аргетт Спрей 4% розчин 12,5 г

  Виробник: Pharbil Waltrop (Німеччина)

  169,40 грн.
 6. add.ua-Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина-Диклак 5% гель туба 50 г-20

  Диклак 5% гель туба 50 г

  Виробник: Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина

  166,90 грн.
 7. add.ua-Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина-Диклак гель 5% туба 50 г-20

  Диклак гель 5% туба 50 г

  Виробник: Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина

  Звичайна ціна: 232,60 грн.

  Special Price 159,90 грн.

 8. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Диклофенак-Здоровя Ультра 5% гель 100 г-20

  Диклофенак-Здоров'я Ультра 5% гель 100 г

  Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)

  113,00 грн.
 9. add.ua-GlaxoSmithKline-Вольтарен 1% емульгель 20 г-20

  Вольтарен 1% емульгель 20 г

  Виробник: GlaxoSmithKline

  99,70 грн.
 10. add.ua-World Medicine (Великобританія)-Клодифен 50 мг/г гель 45 г-20

  Клодифен 50 мг/г гель 45 г

  Виробник: World Medicine (Великобританія)

  89,50 грн.
 11. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Диклофенак-Здоровя Форте гель 3% 50 г-20

  Диклофенак-Здоров'я Форте гель 3% 50 г

  Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)

  54,50 грн.
 12. add.ua-Виола ФФ ЗАО (Украина, Запорожье)-Диклофенак 1% гель 40 г-20

  Диклофенак 1% гель 40 г

  Виробник: Виола ФФ ЗАО (Украина, Запорожье)

  49,70 грн.
 13. add.ua-Фармак ОАО (Украина, Киев)-Диклофенак натрію 1% гель 40 г-20

  Диклофенак натрію 1% гель 40 г

  Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

  28,10 грн.
 14. add.ua-Лубныфарм ОАО (Украина, Лубны)-Диклосан гель 40 г-20

  Диклосан гель 40 г

  Виробник: Лубныфарм ОАО (Украина, Лубны)

  23,50 грн.
 15. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Диклофенак натрію 1% гель 50 г-20

  Диклофенак натрію 1% гель 50 г

  Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)

  Відсутній на складі

 16. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Диклофенак-Здоровье Ультра спрей накож.р-р 40мг/мл 50мл в/уп-20

  Диклофенак-Здоровье Ультра спрей накож.р-р 40мг/мл 50мл в/уп

  Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)

  Відсутній на складі

 17. add.ua-Красная Звезда ОАО (Украина, Харьков)-Диклофенак натрия 1% гель 40 г-20

  Диклофенак натрия 1% гель 40 г

  Виробник: Красная Звезда ОАО (Украина, Харьков)

  Відсутній на складі

 18. add.ua-Красная Звезда ОАО (Украина, Харьков)-Диклофенак гель 50мг/г 40г туба-20

  Диклофенак гель 50мг/г 40г туба

  Виробник: Красная Звезда ОАО (Украина, Харьков)

  Відсутній на складі

 1. Аналог в інших формах випуску
 2. add.ua-Kusum Healthcare (Індія)-Фаніган таблетки №100-20

  Фаніган таблетки №100

  Виробник: Kusum Healthcare (Індія)

  348,80 грн.
 3. add.ua-Mepha (Швейцарія)-Олфен 50 Лактаб 50 мг таблетки №20-20

  Олфен- 50 Лактаб 50 мг таблетки №20

  Виробник: Mepha (Швейцарія)

  324,40 грн.
 4. add.ua-Scan Biotek (Індія)-Бол-Ран таблетки №100-20

  Бол-Ран таблетки №100

  Виробник: Scan Biotek (Індія)

  306,30 грн.
 5. add.ua-Mepha (Швейцарія)-Олфен-75 ампули 2 мл №5-20

  Олфен-75 ампули 2 мл №5

  Виробник: Mepha (Швейцарія)

  288,80 грн.
 6. add.ua-Mepha (Швейцарія)-Олфен-100 СР Депокапс №20-20

  Олфен-100 СР Депокапс №20

  Виробник: Mepha (Швейцарія)

  268,30 грн.
 7. add.ua-Evertogen Life Sciences (Індія)-Фламідез таблетки №30-20

  Фламідез таблетки №30

  Виробник: Evertogen Life Sciences (Індія)

  206,30 грн.
 8. add.ua-Lannacher Heilmittel (Австрія)-Нейродикловит № 30 капсулы-20

  Нейродикловит № 30 капсулы

  Виробник: Lannacher Heilmittel (Австрія)

  188,00 грн.
 9. add.ua-KRKA (Словенія)-Наклофен ретард 100 мг таблетки №20-20
  128,20 грн.
 10. add.ua-KRKA (Словенія)-Наклофен Дуо 75 мг капсули №20-20

  Наклофен Дуо 75 мг капсули №20

  Виробник: KRKA (Словенія)

  123,00 грн.
 11. add.ua-KRKA (Словенія)-Наклофен 75 мг/3 мл розчин для ін`єкцій ампули №5-20
  114,70 грн.
 12. add.ua-Hemofarm (Сербія)-Раптен ретард 100 мг таблетки №20-20

  Раптен ретард 100 мг таблетки №20

  Виробник: Hemofarm (Сербія)

  102,70 грн.
 13. add.ua-Hemofarm (Сербія)-Раптен рапід 50 мг драже №10-20

  Раптен рапід 50 мг драже №10

  Виробник: Hemofarm (Сербія)

  100,60 грн.
 14. add.ua-Hemofarm (Сербія)-Раптен-75 розчин для інєкцій 75 мг ампули 3 мл №5-20
  67,10 грн.
 15. add.ua-Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)-Диклофенак 25 мг капсули №30-20

  Диклофенак 25 мг капсули №30

  Виробник: Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)

  16,00 грн.
 16. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Ортофен 50 мг таблетки №30-20

  Ортофен 50 мг таблетки №30

  Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)

  14,10 грн.
 17. add.ua-Витамины ОАО (Украина, Умань)-Ортофен 0,025 г таблетки №30-20

  Ортофен 0,025 г таблетки №30

  Виробник: Витамины ОАО (Украина, Умань)

  13,50 грн.
 18. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Ортофен таблетки №30-20

  Ортофен таблетки №30

  Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)

  11,10 грн.
 19. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Ортофен форте 50 мг таблетки №10-20

  Ортофен форте 50 мг таблетки №10

  Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)

  5,30 грн.
 20. add.ua-KRKA (Словенія)-Наклофен 50 мг супозиторії №10-20

  Наклофен 50 мг супозиторії №10

  Виробник: KRKA (Словенія)

  Відсутній на складі

 21. add.ua-KRKA (Словенія)-Наклофен 50 мг капсули №20-20

  Наклофен 50 мг капсули №20

  Виробник: KRKA (Словенія)

  Відсутній на складі

Завантажити повну інструкцію
УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Інші товари