Ебрантил 60 мг капсули №50

КОД: 263984
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

   Ебрантил 60 мг капсули №50

   0,00 грн.

   Доступность:знятий з продажу

   Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
  • Доставка
   • Доставка Кур'єром
   • Самовивіз
   • Доставка Новою поштою
   При сумі замовлення від 300 грн. доставка здійснюється безкоштовно кур'єром
   Міста безкоштовної доставки
   • Київ
   • Одеса
   • Харків
   • Дніпро
   • Львів
   • Івано-Франківськ
   • Вінниця
   • Запоріжжя
   • Кременчук
   • Кривий Ріг
   • Тернопіль
   Оплата
   Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro
   Нам довіряють
   • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
   • 100% товарів сертифіковані
   • Термінова доставка по Україні за 24 години
   • Працюємо без вихідних


  add.ua-Takeda (Німеччина)-Ебрантил 60 мг капсули №50-30

  Наявність:знятий з продажу

  Ціна дійсна при замовленні на сайті
  • Виробник: Takeda (Німеччина)
  • Форма товару: Капсули
  • Температура зберігання: не вище +25°С
  • Реєстраційне посвідчення: UA/9943/01/02
  Інструкція

  ЕБРАНТИЛ (EBRANTIL) інструкція для застосування

  Склад

  діюча речовина: urapidil;

  1 капсула Ебрантилу по 30 мг містить 30 мг урапідилу;

  1 капсула Ебрантилу по 60 мг містить 60 мг урапідилу;

  допоміжні речовини: метакрилатний сополімер (тип В); діетилфталат; тальк; гіпромелоза; кислота фумарова; етилцелюлоза; гіпромелози фталат; кислота стеаринова; цукор сферичний;

  оболонка для капсул по 30 мг: желатин; титану діоксид (Е 171); заліза оксид жовтий (Е 172); вода очищена; чорнило чорне (для маркування);

  оболонка для капсул по 60 мг: желатин; титану діоксид (Е 171); еритрозин (Е 127); індигокармін (Е 132); заліза оксид червоний (Е 172); вода очищена; чорнило чорне (для маркування).

  Лікарська форма

  Капсули пролонгованої дії тверді.

  Основні фізико-хімічні властивості:

  капсули по 30 мг: тверді желатинові капсули (№4) з непрозорим корпусом жовтого кольору та кришечкою жовтого кольору з нанесеним на корпус написом чорного кольору «Ebr 30». Вміст капсул – гранули жовтого кольору;

  капсули по 60 мг: тверді желатинові капсули (№2) з непрозорим корпусом рожевого кольору та кришечкою яскраво-червоного кольору з нанесеним на корпус написом чорного кольору «Ebr 60». Вміст капсул – гранули жовтого кольору.

  Фармакотерапевтична група

  Антигіпертензивний засіб. Блокатори альфа-адренорецепторів. Код АТХ С02С А06.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка.

  Урапідил призводить до зниження систолічного та діастолічного тиску шляхом зниження периферичного опору.

  Частота серцевих скорочень залишається практично незмінною. Серцевий викид залишається незмінним; серцевий викид який зменшується у результаті збільшення постнавантаження може збільшитися.

  Механізм дії. Урапідил має центральний та периферичний механізми дії.

  На периферичному рівні урапідил блокує в основному постсинаптичні альфа-1-адренорецептори таким чином пригнічуючи судинозвужувальну дію катехоламінів.

  На центральному рівні урапідил модулює активність центру регуляції кровообігу; що запобігає рефлекторному збільшенню тонусу симпатичної нервової системи чи зниженню симпатичного тонусу.

  Фармакокінетика.

  Абсорбція. Після перорального застосування понад 80-90 % урапідилу абсорбується у шлунково-кишковому тракті. Пікова концентрація у плазмі крові лікарської форми з пролонгованим вивільненням досягається через 4-6 годин після застосування; період папіввиведення з плазми крові становить приблизно 4 7 години (3 3-7 6 години).

  Біодоступність. Відносна біодоступність капсул із пролонгованим вивільненням порівняно з перорально застосованим розчином становить 92 (83-103) %. Абсолютна біодоступність капсул із пролонгованим вивільненням порівняно з внутрішньовенним стандартом становить 72 (63-80) %.

  Зв’язування з білками плазми крові урапідилу (сироватка людини) in vitro становить 80 %. Це відносно низьке зв’язування з білками плазми крові урапідилу може пояснити чому досі невідомі взаємодії урапідилу та лікарських засобів з сильним зв’язуванням з білками плазми крові.

  Розподіл. Об’єм розподілу – 0 77 л/кг маси тіла. Речовина проходить крізь гемато-енцефалічний бар’єр та проникає у плаценту.

  Метаболізм. Урапідил метаболізується переважно у печінці. Основний метаболіт – урапідил гідроксильований у 4-му положенні бензольного кільця що не має суттєвої антигіпертензивної активності. О-диметильований урапідил метаболіт практично має таку ж біологічну активність що й урапідил але утворюється у дуже невеликих кількостях.

  Екскреція та елімінація. Елімінація урапідилу та його метаболітів в організмі людини до 50-70 % ниркова з яких близько 15 % застосованої дози – фармакологічно активний урапіділ; решта у першу чергу як р-гідроксильований урапідил що не має антигіпертензивного ефекту екскретується з фекаліями.

  Особливі групи. У пацієнтів літнього віку а також пацієнтів із прогресуючою печінковою та/або нирковою недостатністю об’єм розподілу та кліренс урапідилу зменшується а період напіввиведення з плазми крові – подовжується.

  Показання

  Артеріальна гіпертензія.

  Протипоказання

  Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якої з допоміжних речовин.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Гіпотензивна дія препарату Ебрантил може посилюватися при одночасному застосуванні з блокаторами альфа-адренорецепторів вазодилататорами та іншими антигіпертензив-ними препаратами а також при гіповолемії (наприклад діарея блювання) та вживанні алкоголю.

  Одночасне застосування циметидину може підвищити максимальні рівні урапідилу у сироватці крові на 15 %.

  На сьогодні інформація щодо комбінованої терапії з інгібіторами АПФ не є достатньою тому таке лікування на даний час не рекомендується.

  Особливості застосування

  З особливою обережністю слід застосовувати препарат Ебрантил:

  при серцевій недостатності спричиненій механічними функціональними порушеннями (наприклад стеноз аортального або мітрального клапана) при легеневій емболії або порушенні серцевої діяльності внаслідок перикардіальних розладів;

  дітям оскільки дослідження не проводилися для цієї вікової групи пацієнтів;

  пацієнтам із печінковою дисфункцією;

  пацієнтам із помірним або тяжким ступенем ниркової дисфункції;

  пацієнтам літнього віку;

  пацієнтам які одночасно застосовують циметидин (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

  Пацієнтам із рідкісною спадковою непереносимістю фруктози глюкозо-галактозною мальабсорбцією або сахаразо-ізомальтазною недостатністю не слід застосовувати препарат Ебрантил.

  Препарат містить цукор що слід враховувати хворим на цукровий діабет.

  Застосування у період вагітності або годування груддю

  Препарат не слід призначати у період вагітності або годування груддю оскільки немає відповідних клінічних даних. Дослідження на тваринах не виявили ознак пошкодження плода.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

  В індивідуальних випадках деякі побічні реакції з боку центральної нервової системи (запаморочення) можуть впливати на здатність керувати автотранспортом або працювати зі складними механізмами. Це особливо важливо на початку лікування при заміні лікарського засобу або у комбінації з алкоголем.

  Спосіб застосування та дози

  Для поступового зниження артеріального тиску лікування розпочинати з дози 30 мг 2 рази на добу (2 капсули препарату Ебрантил капсули по 30 мг на добу).

  Для швидкого зниження артеріального тиску лікування розпочинати з дози 60 мг 2 рази на добу (2 капсули препарату Ебрантил капсули по 60 мг на добу).

  Дозу можна поступово адаптувати до індивідуальних потреб. Діапазон підтримуючої дози – 60-180 мг урапідилу на добу загальну кількість необхідно розподілити на 2 індивідуальні дози.

  Капсули препарату Ебрантил слід приймати зранку та ввечері під час їди та ковтати цілими запиваючи невеликою кількістю рідини.

  Препарат Ебрантил підходить для довготривалого застосування. Лікування артеріальної гіпертензії цим препаратом вимагає регулярного медичного моніторингу.

  Особливі групи пацієнтів.

  Печінкова недостатність. Пацієнтам із печінковою недостатністю може бути необхідним зменшення дози препарату Ебрантил.

  Ниркова недостатність. Пацієнтам із помірною та тяжкою нирковою недостатністю може бути необхідним зменшення дози препарату Ебрантил при довготривалому лікуванні.

  Пацієнти літнього віку. Пацієнтам літнього віку може бути необхідним зменшення дози препарату Ебрантил при довготривалому лікуванні.

  Діти

  Клінічні дані щодо ефективності та безпеки застосування препарату для лікування дітей відсутні.

  Передозування

  Симптоми:

  з боку серцево-судинної системи: запаморочення ортостатична дисрегуляція колапс;

  з боку центральної нервової системи: підвищена втомлюваність та порушення швид-кості реакцій.

  Лікування. Надмірне зниження артеріального тиску можна бути полегшити за рахунок підняття нижніх кінцівок у лежачому положенні та заміщення об’єму крові.

  Якщо ці заходи виявляться недостатніми можна вводити внутрішньовенно повільно вазоконстриктори під моніторингом артеріального тиску.

  У дуже рідкісних випадках необхідна внутрішньовенна ін’єкція катехоламінів (наприклад 0 5-1 мг адреналіну розведеного у 10 мл 0 9 % розчину натрію хлориду).

  Побічні реакції

  Небажані ефекти за частотою виникнення класифікують за такими категоріями:

  дуже часто (≥ 1:10) часто (≥ 1:100 < 1:10) нечасто (≥ 1:1000 < 1:100) рідко (≥ 1:10000 < 1:1000) дуже рідко (< 1:10000) невідомо (доступні дані не дозволяють оцінити частоту).

  З боку серцево-судинної системи.

  Нечасто: серцебиття тахікардія брадикардія відчуття тиску або болі за грудиною (симптоми аналогічні стенокардії) зниження артеріального тиску при зміні положення тіла наприклад вставання з положення лежачи (ортостатична дисрегуляція).

  З боку травного тракту.

  Часто: нудота.

  Нечасто: блювання діарея сухість у роті.

  Загальні розлади та зміни у місці введення.

  Нечасто: підвищена втомлюваність.

  Дуже рідко: набряк за рахунок збільшення затримки рідини.

  Дослідження.

  Дуже рідко: транзиторне збільшення печінкових ферментів тромбоцитопенія*.

  З боку нервової системи.

  Часто: запаморочення головний біль.

  З боку психіки.

  Нечасто: розлади сну.

  Дуже рідко: відчуття неспокою.

  З боку нирок та сечовивідних шляхів.

  Дуже рідко: почастішання позивів до сечовипускання або збільшення випадків нетримання сечі.

  З боку репродуктивної системи та молочних залоз.

  Дуже рідко: пріапізм.

  З боку дихальної системи.

  Нечасто: закладеність носа.

  З боку шкіри та підшкірних тканин.

  Нечасто: алергічні реакції включаючи свербіж почервоніння шкіри висипання.

  Невідомо: набряк Квінке уртикарія.

  * - У поодиноких випадках відзначалося зниження кількості тромбоцитів у тимчасовому зв’язку із застосуванням препарату Ебрантил хоча причинно-наслідковий зв’язок при застосуванні урапідилу не може бути встановлено наприклад за допомогою імунологічних досліджень.

  Термін придатності

  2 роки.

  Умови зберігання

  Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці!

  Упаковка

  По 50 або 100 капсул у флаконі. По 1 флакону у картонній коробці.

  Категорія відпуску

  За рецептом.

  Додаткова інформація

  Додаткова інформація Ебрантил 60 мг капсули №50

  Форма товаруКапсули
  ВиробникTakeda (Німеччина)
  Реєстраційне посвідченняUA/9943/01/02
  Умови відпускуза рецептом
  Температура зберiганняне вище +25°С
  Головний медикаментЭбрантил
  код моріону9366
  Відгуки
  Відгуки Ебрантил 60 мг капсули №50
  Як мені оцінити цей продукт? *
  Загальна оцінка :
  Як замовити

  ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

  • 1. Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку перші 3-4 літери назви товару.
  • 2. Виберіть кількість упаковок і натисніть на кнопку «Додати в корзину».
  • 3. Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Оформити замовлення».
  • 4. Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.
  • 5. Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
  • 6. Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

   
  Продукція (косметичні та гігієнічних кошти, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється покупцеві з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України.
   

  - Коли можна забирати замовлення? (Самовивезення з аптеки)
   

  Після отримання смс - підтвердження з номером замовлення, Ви можете приходити в аптеку, на яку був оформлений замовлення.
  Якщо ж Ви прийшли в аптеку і замовлення не був готовий або не був зібраний - прохання повідомити нам про це по телефону

   0 (800) 500-129, (044) 538-07-37.

   САМОВИВІЗ

   Якщо Ви бажаєте забрати своє замовлення з аптеки самостійно, для зручності Ви можете попередньо забронювати його по телефону, або через сайт.

   Після підтвердження замовлення оператором - відразу можна їхати в аптеку.

   Зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 500-129 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

   Ви також отримаєте інформацію про те, в який найближчій аптеці необхідний Вам товар є в наявності/

   

  Аналоги

  Аналоги Ебрантил 60 мг капсули №50

  1. Подібний терапевтичний ефект
  2. add.ua-Takeda (Німеччина)-Ебрантил розчин для інєкцій 5 мг/мл 10 мл ампули №5-20
   459,50 грн.
  3. add.ua-EVER Neuro Pharma (Австрія)-Тахибен раствор 5 мг/мл 10 мл (50 мг) ампулы №5-20

   Тахибен раствор 5 мг/мл 10 мл (50 мг) ампулы №5

   Виробник: EVER Neuro Pharma (Австрія)

   448,00 грн.
  4. add.ua-Nycomed (Німеччина)-Ебрантил розчин для інєкцій 5 мг/мл 5 мл ампули №5-20
   375,00 грн.
  УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
  Переглянуті ліки
  1. Суміш молочна Hipp 2056 Organic-3 500 г

   HiPP (Німеччина)
  Акции
  Новинки
  Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

  Продовжити покупки
  Оформити замовлення