Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Ферезол 15 г
97,80 ₴
Лубнифарм ВАТ (Україна, Лубни)
Код товару:
12761
У список

Ферезол 15 г

Лубнифарм ВАТ (Україна, Лубни)
Упаковка В наявності
97,80 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 45 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям дітям не можнадітям не можна
 • ВагітнимВагітним не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я вагітних жінок і, відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я годуючих жінок, і відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Лубнифарм ВАТ (Україна, Лубни)
Форма товару Розчин
шт. 1
Штрих-код 4820007353284
Кількість в упаковці 1
код моріону 46948
Умови відпуску без рецепта
Реєстраційне посвідчення UA/5060/01/01
Температура зберiгання від +8°С до +15°С
Інструкція

Інструкція Ферезол (PhereSol) розчин

Склад

діючі речовини Ферезол: 1 г рідини містить фенолу 600 мг трикрезолу 400 мг.

Лікарська форма

Рідина нашкірна.

Фармакотерапевтична група

Засоби які застосовують у дерматології. Засоби які застосовують для видалення бородавок та мозолей. Код АТС D11А F.

Показання

Для видалення папілом гострокiнцевих кондилом  шкіри кератом бородавок сухих мозолів.

Протипоказання

Гіперчутливість до компонентів препарату. Невуси.

Спосіб застосування та дози

Ферезол застосовують дорослим лише в умовах лікувального закладу і лише зовнішньо. Препарат Ферезол наносять безпосередньо на утворення що обробляються уникаючи його потрапляння на сусідні ділянки шкіри і особливо на слизову оболонку. Папіломи бородавки кондиломи змазують безперервно протягом 10-60 хвилин (залежно від їх розмірів). При наявності папілом які мають тонку ніжку змазують лише ніжку. Повторну обробку здійснюють через 6-8 днів після того як струп відпаде.

Бородавки на кистях кератоми сухі мозолі з явищами ороговіння попередньо розм'якшують шляхом розпарювання а потім змазують препаратом безперервно протягом 1 години. При необхідності  через  2  тижні  зазначену  процедуру  можна   повторити.  Допускається  проведення 4-5 процедур Ферезол.

Кожну процедуру проводять змочуючи Ферезолом твердою турундою з хірургічної вати   обережно наносячи препарат на поверхню що обробляється.

Побічні реакції

З боку шкіри: обробка   ділянки шкіри поблизу ока може спричинити набряк сітківки що зазвичай минає самостійно.

З боку імунної системи: в окремих випадках можливі алергічні реакції.

Загальні реакції та реакції у місці нанесення: відчуття печіння у  місці нанесення.

Передозування

При потраплянні препарату на велику площу поверхні шкіри можливий хімічний опік загальна інтоксикація організму.

Лікування. Терапія симптоматична.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Застосування препарату  у період вагітності або годування груддю можливе тільки тоді коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.

У період годування груддю не рекомендується видаляти утворення розташовані на молочних залозах і кистях рук.

Діти

Не застосовують Ферезол дітям.

Особливості застосування

Недопустиме потрапляння препарату в очi та на слизові оболонки. Не допускається бинтування обробленої препаратом ділянки шкiри видалення струпів; не можна повторно наносити препарат раніше зазначених вище термінів. До ділянок шкіри оброблених Ферезолом не повинен торкатися синтетичний одяг.

Для запобігання дерматиту оброблена Ферезолом ділянка шкіри повинна висохнути на відкритому повітрі. Ділянку на яку наносили Ферезол не можна змащувати будь-якими мазями; допускається промивання водою. При правильному застосуванні препарат не залишає рубців.

Не можна обробляти Ферезолом поверхню шкіри площею понад 20 см2.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Не впливає. При обробці  ділянки шкіри поблизу ока можливе виникнення набряку сітківки що може негативно позначитися на гостроті зору. У такому разі слід уникати керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Компоненти препарату Ферезол легко розчиняються у мазевій основі у зв’язку з чим змащувати будь-якими мазями оброблену Ферезолом ділянку шкіри не рекомендується.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Ферезол – комбінований препарат що чинить припікальну та бактерицидну дію. Механізм протимікробної дії полягає у необоротній коагуляції білків які входять до складу життєво важливих структур збудника (цитоплазматичної мембрани джгутиків тощо) що призводить до втрати функцій які вони виконують та загибелі мікроба. Препарат не має вираженої вибірковості відносно певних видів мікробів активний відносно грампозитивних грамнегативних бактерій грибів вірусів найпростіших. Механізм припікальної дії зумовлений деструкцією макромолекул клітин та волокон шкіри і слизових оболонок (хімічний опік). При контакті з тканинами організму спричиняє хімічні опіки.

Фармакокінетика. Не встановлена.

Основні фізико-хімічні властивості:

легкорухлива масляниста рідина від світло-коричневого до темно-бурого кольору з запахом фенолу.

Термін придатності

4 роки.

Умови зберігання

Зберігати  в оригінальній упаковці при температурі від 8 до 15 °С.

Зберігати Ферезол в недоступному для дітей місці.

У разі випадання кристалів флакон перед застосуванням необхідно нагріти на водяній бані при температурі від 30 до 40 °С ледь збовтуючи його вміст; після розчинення кристалів препарат придатний до застосування. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності.

Упаковка

По 15 г у флаконі.

Категорія відпуску

За рецептом.

Завантажити повну інструкцію

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку