Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Вартнер Кріо від бородавок аерозоль 50 мл
551,40 ₴
Pharmaspray, Нідерланди
Код товару:
211216
У список

Вартнер Кріо від бородавок аерозоль 50 мл

Pharmaspray, Нідерланди
Упаковка В наявності
551,40 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
Безкоштовно
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям від 4 роківвід 4 років
 • ВагітнимВагітним з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може надавати підвищений негативний вплив на здоров'я вагітних жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякіими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • Під час лактаціїПід час лактації з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я годуючих жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування даного лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • АлергікамАлергікам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я алергіків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Pharmaspray, Нідерланди
Форма товару Аерозоль
Штрих-код 5391520950865
Бренд Вартнер
Об'єм 50 мл
Температура зберiгання від +5°С до +25°С
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 18.09.2023
Провірено
Інструкція

Вартнер Кріо (Wartner Cryo) Інструкція застосування

Склад

Активні речовини: газова суміш диметилового ефіру та пропану.

Опис

Бородавки – це освіта на шкірі, що викликає вірус папіломи людини (HPV).

Існує багато різновидів бородавок, але найпоширенішими є так звані звичайні бородавки. Бородавки мають вигляд округлих наростів, мають усередині корінь, сформований з клітин сосочкового шару шкіри та кровоносних судин, та покриті розростання епітеліальної тканини. Звичайні бородавки можна відрізнити за характерною твердою поверхнею, що має вигляд «цвітної капусти». Зазвичай вони з'являються на кистях рук, ліктях чи колінах.

Підошовні бородавки розташовані на підошвах та пальцях ніг. Вони схожі на звичайні, але більш плоскі, часто вкриті грубою шкірою і можуть спричинити хворобливі відчуття при ходьбі. При застосуванні Вартнер Кріо/Wartner Cryo для видалення підошовних бородавок, рекомендовані два додаткові кроки – до та після лікування.

Звичайні та підошовні бородавки зустрічаються у 7-10% населення, частіше у дітей та підлітків. Зараження папіломавірус відбувається при безпосередньому контакті, а бородавки частіше з'являються при ослабленні імунних сил організму. Зараження може походити від людини до людини або від однієї частини тіла до іншого через безпосередній контакт з інфікованою шкірою. У 50% випадках через 2 роки бородавки зникають самостійно, без будь-якого лікування. Однак, незважаючи на дискомфорт, які можуть викликати бородавки, більшість людей намагаються позбутися їх якнайшвидше.

Існує два традиційні способи лікування бородавок: перший – препарати на основі кислот або лугів, які наносять безпосередньо на бородавку; і другий - хірургічне видалення, яке здійснюється лікарем і може бути виконане із застосуванням лазера або кріотерапії (заморожування рідким азотом). Вартнер Кріо/Wartner Cryo дозволяє ефективно та швидко вилікувати бородавки в домашніх умовах методом заморожування. Але, якщо Вам потрібно видалити бородавку, розмір якої перевищує 7,5 мм, зверніться до лікаря.

Як діє Вартнер Кріо/Wartner Cryo?

Вартнер Кріо/Wartner Cryo дозволяє позбутися звичайних і підошовних бородавок за допомогою кріотерапії - методу, який зазвичай використовують лікарі:

При застосуванні Вартнер Кріо/Wartner Cryo відбувається швидке заморожування. Тому під час аплікації може виникнути побіління шкіри навколо бородавки та/або відчуття легкого болю та печіння. Колір шкіри відновлюється відразу після припинення контакту з аплікатором, а неприємні відчуття повністю зникають за кілька годин.
Після заморожування у місці аплікації можуть з'явитися почервоніння та набряк. В результаті заморожування через кілька днів під бородавкою утворюється бульбашка, яку важко помітити неозброєним оком. Через 10-14 днів бородавка повністю зникає або відпадає, і приблизно місяць на її місці з'являється здорова шкіра.

Набір Вартнер Кріо/Wartner Cryo входить:

 • Аерозольний балон, що містить суміш диметилового ефіру та пропану, які не є шкідливими для навколишнього середовища. CE 0344
 • 1 тримач аплікатора багаторазового застосування.
 • 12 губчастих аплікаторів одноразового застосування.
 • 1 пилка CE.
 • листок-вкладиш, що містить докладну інформацію про бородавки, Вартнер Кріо/Wartner Cryo, принцип його дії та інструкції із застосування.

Звичайні та підошовні бородавки зазвичай зникають через 10-14 днів після аплікації. Для повного видалення застарілих та великих бородавок може знадобитися проведення повторних сеансів лікування. Якщо бородавка або її частина не зникли через 14 днів після аплікації, ви можете безпечно провести повторний сеанс лікування. Для кожного сеансу використовуйте новий аплікатор. Якщо після трьох сеансів бородавка не зникла, проконсультуйтеся з лікарем.

Спосіб застосування

 • Крок 1. Візьміть аплікатор за синю частину великим та вказівним пальцями та стисніть до появи невеликого отвору. Вставте в отвір стрижень утримувача так, щоб стрижня не було видно.
 • Крок 2. Візьміть аерозольний балон, тримаючи його вертикально і якнайдалі від себе, вогню, місць нагрівання, прямого сонячного опромінення та електричних приладів. Вставте тримач із одноразовим губчастим аплікатором в отвір на верхній частині балона. Утримуючи балон однією рукою за нижню частину, другою рукою натисніть на утримувач до появи шипіння. Утримуйте його в такому положенні протягом 3-х секунд (рахувати 21, 22, 23); під час цього Ви чутимете звук, що нагадує свист. Після цього витягніть тримач із аплікатором з отвору балона. При правильно проведеній процедурі аплікатор буде насичений холодною рідиною та покритий конденсатом, який є безпечним.
 • Крок 3. Після насичення аплікатора зачекайте 20 секунд, щоб досягти оптимальної для лікування температури.
 • Крок 4. Злегка притисніть аплікатор до бородавки. Час аплікації складає:

Для звичайних бородавок: 20 секунд.

Для підошовних бородавок: 40 секунд.

Зберігайте постійний контакт із бородавкою на протягом усього часу аплікації. Чітко дотримуйтесь рекомендованого часу аплікації. У процесі заморожування можуть виникнути відчуття легкого болю та печіння. Після закінчення аплікації зачекайте 2 хвилини і обережно, за допомогою клаптя тканини, витягніть аплікатор із тримача та викиньте його. Щоб уникнути повторного зараження вірусом, уникайте контакту здорової шкіри з аплікатором та не використовуйте його більше одного разу.

Два додаткові кроки для оптимального лікування підошовних бородавок

Підготовка до лікування

Опустіть ступню в теплу воду на 5 хвилин, а потім за допомогою пилки, що входить в комплект упаковки, акуратно зніміть верхній шар бородавки. Це забезпечить більш глибоке та рівномірне заморожування.

Кроки 1 - 4 см. вище «4 простих кроки для видалення звичайних бородавок»

 • Крок 5 Якийсь час після аплікації Ви можете відчувати дискомфорт при ходьбі. Щоб уникнути неприємних відчуттів, Ви можете захистити чутливу ділянку за допомогою пластиру (пластир у комплект не входить).

Подальший догляд:

 • постійно підтримуйте чистоту обробленої ділянки;
 • ви можете приймати душ і плавати;
 • проколювати бульбашку, що утворилася під бородавкою;
 • при необхідності захистіть оброблену ділянку за допомогою пластиру;

Якщо біль і печіння тривають довше кількох годин, або виникли ускладнення, зверніться до лікаря.

Побічна дія

 • при застосуванні будь-якого з методів кріотерапії можливе тимчасове виникнення білого кільця ішемічного навколо місця аплікації;
 • при застосуванні засобу необхідно суворо дотримуватись інструкцій, тому що надмірне заморожування може викликати ураження шкіри (рубці, гіпо-або гіперпігментація) або нервових закінчень;
 • перевищення рекомендованого часу аплікації призводить до ризику некротичного ураження здорової шкіри навколо бородавки
 • утворення бульбашки великого розміру може супроводжуватись больовими відчуттями;
 • у деяких випадках після лікування можлива поява пігментних плям або маленьких рубчиків;
 • низька температура може викликати також описані вище незначні ушкодження навколо бородавки;
 • використання Вартнер Кріо / Wartner Cryo у точній відповідності до інструкції дозволяє звести ймовірність побічних ефектів до мінімуму.

Застереження

Якщо ви не впевнені, що новоутворення на шкірі є звичайною або підошовною бородавкою, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем. Аплікації мають виконуватися лише дорослими.

Не застосовувати при вагітності, у період годування груддю та у дітей до 4-х років.

Не застосовувати в осіб, які страждають на цукровий діабет, через зниження здатності шкіри до відновлення.

Особи, які мають порушення кровообігу, можуть застосовувати Вартнер Кріо/Wartner Cryo лише після консультації з лікарем.

Не застосовувати для видалення бородавок, розташованих на тонкій або чутливій шкірі, а саме, на шкірі обличчя, шиї, під пахвами, на грудях, сідницях та статевих органах. НЕ застосувати на подразненій шкірі, або на шкірі, що має ознаки запалення, зокрема почервоніння, набряк, свербіж та ін.

Вартнер Кріо призначений лише для зовнішнього застосування; не допускайте його потрапляння в порожнину рота або дихальні шляхи.

Після застосування засобу негайно вимийте руки, минаючи ділянку, яка була оброблена.

При застосуванні Вартнер Кріо/Wartner Cryo використовуйте лише спеціальні аплікатори, що містяться в упаковці.

Один аплікатор призначений для одноразової обробки однієї бородавки. За необхідності повторного заморожування використовуйте новий аплікатор.

Для швидшого відновлення місцевого кровообігу після заморожування рекомендується зробити кілька рухів пальцями кінцівки, де проводилася аплікація.

Не допускайте контакту аплікатора зі здоровою шкірою.

Уникайте надмірного натискання на бородавку під час проведення аплікації.

Рекомендований час аплікації становить 20 секунд для звичайних бородавок та 40 секунд для підошовних. Але якщо спостерігається побіління шкіри навколо бородавки, процедуру слід негайно припинити.

У разі скупчення бородавок, особливо на руках і пальцях, за один сеанс робіть обробку тільки однієї бородавки. Видалення кожної наступної бородавки провадите не раніше 2-х тижнів після останньої аплікації.

Для повного видалення застарілих і великих бородавок може знадобитися кілька сеансів лікування.

За необхідності проведення кількох сеансів лікування однієї бородавки, аплікації проводять з інтервалом 2 тижні. Якщо бородавка не зникла після трьох аплікацій, проконсультуйтеся з лікарем.

Вартнер Кріо/Wartner Cryo містить надзвичайно вогненебезпечні компоненти, отже використовуйте цей засіб у приміщеннях, що добре провітрюються, за умови відсутності або, у крайньому випадку, на відстані не менше 1 м від відкритого вогню, нагрівальних приладів, електричних ламп розжарювання та прямих сонячних променів. Не куріть і не тримайте запалену сигарету поблизу пристрою. Не допускайте нагріву балона вище 50°C. Аерозольний балон тримайте у вільному просторі подалі від себе.

Не проколювати і не підпалювати балон навіть після повного використання.

Умови зберігання

Зберігайте у безпечному місці, недоступному для дітей.

Форма випуску

Флакон, 50мл.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку