Фероксид розчин 20 мг/мл 5 мл ампули №5

КОД: 261856
  Доставка
  • Доставка Кур'єром - Київ
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  • Доставка УкрПоштою безкоштовно
  • Оплата та доставка
  Міста доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
 • add.ua-M. Biotech Ltd. (Великобританія)-Фероксид розчин 20 мг/мл 5 мл ампули №5-01

Наявність:Є в наявності

870,00 грн.
Повтор замовлення
Замовлення кожний(і):
Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: M. Biotech Ltd. (Великобританія)
 • Форма товару: Ампули, Розчин
 • Реєстраційне посвідчення: UA/15804/01/01
 • За рецептом: Доставка за наявності електронного рецепту
M. Biotech Ltd. (Великобритания)
  Інструкція

  Фероксид (Feroxyd) інструкція по застосуванню

  Склад

  діюча речовина: заліза (ІІІ) гідроксид сахарозний комплекс;

  1 мл розчину містить заліза (ІІІ) гідроксид сахарозного комплексу еквівалентно залізу (ІІІ) 20 мг;

  допоміжні речовини: натрію гідроксид, вода для ін’єкцій.

  Лікарська форма

  Розчин для ін’єкцій.

  Основні фізико-хімічні властивості:

  колоїдний розчин від коричневого до червоно-коричневого кольору.

  Фармакотерапевтична група

  Антианемічні засоби. Препарати заліза. Код АТХ В0ЗА С.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка.

  Активний компонент сахароза заліза складається з багатоядерних центрів заліза (ІІІ) гідроксиду, оточених ззовні великою кількістю нековалентно зв’язаних молекул сахарози. Вага комплексу становить середню молекулярну масу (мв), яка становить приблизно 43 кД, що є достатньо високим показником та не дозволяє його виведення нирками. Багатоядерний центр заліза має структуру, подібну до структури центру феритину, який є фізіологічним залізовмісним протеїном. Комплекс був розроблений для забезпечення контрольованим чином засвоюваного заліза для транспортування заліза та збереження протеїнів в організмі (трансферин та феритин відповідно).

  Після внутрішньовенного застосування багатоядерний центр заліза з комплексу захоплюється переважно ретикуло-ендотеліальною системою печінки, селезінки та кісткового мозку. На другому етапі залізо використовується для синтезу гемоглобіну, міоглобіну та інших залізовмісних ферментів або зберігається у печінці у вигляді феритину.

  Фармакокінетика.

  Розподіл. Оцінка ферокінетики заліза гідроксид сахарозного комплексу, позначеного 59Fe та 52Fe, проводилась за участю 6 пацієнтів з анемією та хронічною нирковою недостатністю. Протягом перших 6‒8 годин 52Fe захоплюється печінкою, селезінкою та кістковим мозком. Радіоактивне захоплення заліза відбувається в макрофагах ретикуло-ендотеліальної системи селезінки.

  Після внутрішньовенного введення здоровим добровольцям разової дози препарату, що містить 100 мг заліза, максимальна концентрація заліза спостерігалася через 10 хвилин після введення та досягала середнього значення 538 ммоль/л. Об’єм розподілу центральної камери добре відповідав об’єму плазми (приблизно 3 літри).

  Метаболізм. Після ін’єкції сахароза майже повністю розпадається і багатоядерний центр заліза захоплюється переважно ретикуло-ендотеліальною системою печінки, селезінки і кісткового мозку.

  Протягом 4 тижнів після введення засвоєння заліза еритроцитами коливається від 68 до 97 %.

  Виведення. Вага заліза сахарозного комплексу відповідає середній молекулярній масі (мв), яка становить приблизно 43 кД. Вага комплексу є досить великою, щоб уникнути виведення нирками. Виведення заліза нирками протягом перших 4 годин після ін’єкції 100 мг заліза становило менше 5 % дози. Через 24 години загальна концентрація заліза в сироватці крові зменшилась до початкового рівня (перед введенням), а виведення сахарози нирками становило приблизно 75 % введеної дози.

  Фармакокінетика в окремих групах пацієнтів. Досі невідомо, чи впливає ниркова та печінкова недостатність на фармакологічні властивості заліза (ІІІ) гідроксид сахарозного комплексу (див. розділ «Особливості застосування»).

  Показання

  Дефіцит заліза у пацієнтів, яким не можуть бути призначені пероральні препарати заліза або у разі їх неефективності у таких випадках:

  • непереносимість пероральних препаратів заліза;
  • наявність запальних захворювань шлунково-кишкового тракту (наприклад виразкового коліту), які можуть загострюватись при терапії пероральними препаратами заліза;
  • залізодефіцитні стани, резистентні до терапії, у випадку, коли контроль цих станів пероральними препаратами заліза недостатній.

  Протипоказання

  Анемія, не пов’язана з дефіцитом заліза (наприклад гемолітична анемія, мегалобластична анемія внаслідок недостатності вітаміну В12, порушення еритропоезу, гіпоплазія кісткового мозку, анемія, викликана отруєнням свинцем);
  захворювання, що супроводжуються перенасиченням організму залізом (гемосидероз, гемохроматоз) або спадкові порушення процесу утилізації заліза (наприклад сидероахрестична анемія, шкірна порфірія, таласемія);
  наявна гіперчутливість до активної речовини або інших компонентів препарату;
  I триместр вагітності.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Фероксид показаний пацієнтам, яким не можуть бути призначені пероральні препарати заліза або у разі їх неефективності. Як інші препарати заліза для парентерального застосування, препарат Фероксид не слід застосовувати одночасно із залізовмісними пероральними засобами, оскільки абсорбція заліза, застосованого внутрішньо, знижується. Тому лікування пероральними препаратами заліза слід починати не раніше ніж через 5 днів після останньої ін’єкції Фероксиду.

  Особливості застосування

  Внутрішньовенне застосування препаратів заліза для парентерального введення може призвести до виникнення реакцій гіперчутливості негайного типу (анафілактоїдних/анафілактичних реакцій), що можуть бути летальними. Тому протиалергенне лікування необхідно проводити у приміщенні з відповідним обладнанням для серцево-легеневої реанімації. Повідомлялось про виникнення таких реакцій навіть у випадках, коли попереднє застосування препаратів заліза для парентерального введення проходило без ускладнень. Пацієнтам, у яких виникали реакції гіперчутливості до інших препаратів заліза для парентерального введення (наприклад, декстрану заліза), препарат Фероксид слід застосовувати у разі нагальної потреби, з дотриманням всіх запобіжних заходів.

  Лікування препаратом Фероксид має призначати лікар лише після точного визначення показання.

  Застосування препарату можливе лише при наявності кваліфікованого персоналу, який може оцінити стан пацієнта та негайно провести відповідне лікування анафілактичної реакції та реанімаційні заходи. Перед кожним застосуванням препарату слід опитати пацієнта щодо попереднього виникнення побічних реакцій, пов’язаних із застосуванням препаратів заліза для внутрішньовенного введення.

  Типовими симптомами реакцій гіперчутливості негайного типу є: зниження артеріального тиску, тахікардія (та навіть анафілактичний шок), респіраторні симптоми (включаючи бронхоспазм, набряк гортані та фарингеальний набряк), симптоми з боку шлунково-кишкового тракту (включаючи абдомінальні спазми, блювання) або симптоми з боку шкіри (включаючи кропив’янку, еритему, свербіж).

  Кожен пацієнт має бути під наглядом принаймні 30 хвилин після застосування препаратів заліза для парентерального введення для своєчасного виявлення ознак та симптомів реакцій гіперчутливості. У разі виникнення алергічних реакцій або ознак непереносимості протягом застосування слід негайно припинити лікування.

  Для негайного лікування гострих анафілактичних/анафілактоїдних реакцій насамперед рекомендується застосування адреналіну (наприклад, у дозі 0,3 мг внутрішньомʼязово), далі – застосування антигістамінних препаратів та/або кортикостероїдів (мають пізніший початок дії).

  Високий ризик виникнення реакцій гіперчутливості у пацієнтів із наявною алергією, включаючи непереносимість лікарського засобу, бронхіальну астму тяжкого ступеня в анамнезі, екзему, полівалентну алергію, алергічні реакції на інші парентеральні препарати заліза та інші форми атопії, а також у пацієнтів з імунологічними та запальними захворюваннями (такими як, системний червоний вовчак, ревматоїдний артрит).

  Пацієнтам із порушенням функції печінки препарати заліза для парентерального введення слід застосовувати після ретельної оцінки співвідношення користь/ризик. Слід уникати парентерального введення заліза пацієнтам з порушеною функцією печінки, коли перенасичення залізом є провокуючим фактором. Рекомендується проводити ретельний моніторинг вмісту заліза для уникнення перенасичення.

  У пацієнтів із підвищеним рівнем феритину препарати заліза для парентерального введення можуть негативно вплинути на перебіг бактеріальної або вірусної інфекції.

  Препарати заліза для парентерального введення слід застосовувати з обережністю у разі гострої або хронічної інфекції. У пацієнтів із хронічною інфекцією слід оцінити співвідношення користь/ризик. Рекомендується припинити застосування препарату Фероксид пацієнтам із бактеріємією.

  Також обережність потрібна при введенні препарату особам із низькою здатністю сироватки зв’язувати залізо та/або з дефіцитом фолієвої кислоти.

  Однак результати кількох досліджень за участю пацієнтів з підвищеною чутливістю до декстрану заліза або глюконату заліза показали, що препарат Фероксид добре переносився такими пацієнтами.

  Під час введення препарату необхідно приділяти особливу увагу уникненню паравенозного витікання. Паравенозне витікання може призводити до виникнення болю, запалення, некрозу тканин та тривалого коричневого забарвлення шкіри у цьому місці. У разі паравенозного витікання слід негайно припинити введення препарату.

  Зниження артеріального тиску зазвичай спостерігається при застосуванні препаратів заліза для внутрішньовенного введення. Тому слід з обережністю застосовувати препарат. Слід строго дотримуватися рекомендацій щодо швидкості введення препарату, щоб не допустити розвитку артеріальної гіпотензії. Вища частота розвитку небажаних побічних реакцій (особливо виникнення гіпотензії) асоціюється зі збільшенням дози або швидкості введення препарату.

  Слід проявляти особливу обережність при застосуванні препарату Фероксид пацієнтам із печінковою недостатністю, декомпенсованим цирозом печінки, епідемічним гепатитом, хворобою Рандю‒Ослера, інфекційними захворюваннями нирок в гострій фазі, неконтрольованим гіперпаратиреоїдизмом.

  Перед застосуванням слід оглянути ампули щодо наявності осаду й ушкоджень. Застосовувати можна тільки водний однорідний розчин від коричневого до червоно-коричневого кольору, який не містить осаду. Фероксид слід вводити негайно після відкриття ампули.

  Застосування у період вагітності або годування груддю

  Є деякі дані щодо застосування заліза (ІІІ) гідроксид сахарозного комплексу вагітним жінкам у І триместрі вагітності. Дані щодо застосування заліза (ІІІ) гідроксид сахарозного комплексу вагітним жінкам у ІІ та ІІІ триместрах вагітності показали відсутність небажаного впливу на здоров’я матері та дитини.

  Дотепер невідомо, чи заліза (ІІІ) гідроксид сахарозний комплекс проникає через плаценту. Залізо, звʼязане з трансферином, не проникає через плацентарний барʼєр. Залізо, зв’язане з лактоферином, проникає в грудне молоко.

  Дослідження щодо впливу на рівень заліза у новонароджених не проводились.

  Препарат Фероксид протипоказано застосовувати у І триместрі вагітності (див. розділ «Протипоказання»). Можливе застосування препарату у ІІ та ІІІ триместрах вагітності лише строго за показаннями.

  Слід оцінювати співвідношення ризик/користь перед застосуванням препарату протягом періоду вагітності, оскільки реакції гіперчутливості можуть нести певний ризик для матері та дитини (див. розділ «Особливості застосування»). Слід враховувати дані щодо маси тіла до початку вагітності для розрахунку необхідної кількості заліза, щоб уникнути передозування.

  Дані щодо екскреції заліза в грудне молоко людини після внутрішньовенного введення сахарози заліза обмежені. Під час клінічного дослідження 10 здорових жінок із залізодефіцитним станом, які годували груддю, отримували 100 мг заліза у формі сахарозного комплексу. Після чотирьох днів лікування показник вмісту заліза у грудному молоці не був підвищеним та не відрізнявся від такого в контрольній групі (n = 5). Не можна виключати вплив заліза, що надходить з грудним молоком матері, на новонародженого/немовля, тому слід оцінювати співвідношення ризик/користь.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

  Відповідні дослідження відсутні. Вплив на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами малоймовірний. Але у разі розвитку побічних реакцій, таких як запаморочення, сплутаність свідомості, слід утриматися від керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами до зникнення симптомів.

  Спосіб застосування та дози

  Фероксид вводиться тільки внутрішньовенно. Виконати введення можна за допомогою повільної ін’єкції, краплинної внутрішньовенної інфузії або безпосереднього введення у венозну ділянку діалізної системи. Засіб не призначений для внутрішньом’язового або підшкірного введення.

  У разі, коли повна необхідна доза перевищує максимально дозволену одноразову дозу 200 мг (для ін’єкції) або 500 мг (для інфузії), рекомендується вводити препарат частинами.

  Під час та після застосування препарату Фероксид слід спостерігати за пацієнтами щодо ознак та симптомів реакцій гіперчутливості. Необхідно забезпечити проведення відповідної невідкладної терапії (див. розділ «Особливості застосування»).

  Кумулятивну дозу препарату слід розраховувати для кожного пацієнта індивідуально та не перевищувати її. Дозу розраховують, враховуючи масу тіла пацієнта та показник рівня гемоглобіну.

  Внутрішньовенне краплинне введення.

  Фероксид вводять шляхом краплинної інфузії, щоб зменшити ризик розвитку артеріальної гіпотензії і небезпеку попадання розчину у навколовенний простір.

  Безпосередньо перед введенням Фероксид необхідно розвести у стерильному 0,9 % розчині натрію хлориду у співвідношенні 1:20, наприклад:

  • 1 мл Фероксиду (20 мг заліза) у максимум 20 мл стерильного 0,9 % розчину натрію хлориду.
  Доза препарату Фероксид
  (мг заліза)
  Доза препарату Фероксид
  (мл)
  Максимальний об’єм стерильного 0,9 % розчину натрію хлориду для розведення
  Мінімальний час введення
  50 мг
  2,5 мл
  50 мл
  8 хвилин
  100 мг
  5 мл
  100 мл
  15 хвилин
  200 мг
  10 мл
  200 мл
  30 хвилин
  300 мг
  15 мл
  300 мл
  1,5 години
  400 мг
  20 мл
  400 мл
  2,5 години
  500 мг
  25 мл
  500 мл
  3,5 години


  Для забезпечення стабільності розчину розведення Фероксиду у більших, ніж рекомендовано, об’ємах фізіологічного розчину не допускається.

  Внутрішньовенне струминне введення.

  Фероксид можна також вводити внутрішньовенно повільно у вигляді нерозведеного розчину зі швидкістю 1 мл за хвилину (5 мл Фероксиду (100 мг заліза) вводитися за 5 хв), але максимальний об’єм розчину не має перевищувати 10 мл Фероксиду (200 мг заліза) за 1 ін’єкцію.

  Після ін’єкції пацієнту слід випрямити руку. Слід уникати паравенозного витікання препарату, оскільки воно може призвести до виникнення болю, запалення, некрозу тканин та тривалого коричневого забарвлення шкіри у цьому місці (див. розділ «Особливості застосування»).

  Інʼєкційне введення у венозну ділянку діалізної системи.

  Фероксид можна вводити безпосередньо у венозну ділянку діалізної системи протягом сеансу гемодіалізу, строго дотримуючись правил, описаних для внутрішньовенної ін’єкції.

  Розрахунок дози.

  Загальна доза препарату Фероксид, еквівалентна загальному дефіциту заліза (мг), визначається із врахуванням показника рівня гемоглобіну (Hb) та маси тіла. Доза розраховується індивідуально відповідно до загального дефіциту заліза в організмі хворого за формулою Ганзоні:

  загальний дефіцит заліза (мг) = маса тіла (кг) ´ (нормальний рівень Hb (г/л) - рівень Hb пацієнта (г/л)) ´ 0,24* + депоноване залізо (мг).

  Для пацієнтів з масою тіла менше 35 кг: нормальний рівень Hb – 130 г/л, кількість депонованого заліза – 15 мг/кг маси тіла.

  Для пацієнтів з масою тіла більше 35 кг: нормальний рівень Hb – 150 г/л, кількість депонованого заліза – 500 мг.

  * Коефіцієнт 0,24 = 0,0034 ´ 0,07 ´ 1000 (вміст заліза в Hb = 0,34 %, об’єм крові = 7 % від маси тіла, коефіцієнт 1000 = переведення «г» в «мг»).

  Загальний об’єм Фероксиду, який
  необхідно ввести (в мл)
  Загальний дефіцит заліза (мг)
                      20 мг/мл

  Кумулятивна доза препарату Фероксид (мл), яку необхідно застосовувати, враховуючи масу тіла та рівень Hb пацієнта:

  Маса тіла
  (кг)
  Кумулятивна терапевтична доза препарату Фероксид для введення
   
  Hb 60 г/л
  Hb 75 г/л
  Hb 90 г/л
  Hb 105 г/л
   
  мл
  мг Fe
  мл
  мг Fe
  мл
  мг Fe
  мл
  мг Fe
  5
  8
  160
  7
  140
  6
  120
  5
  100
  10
  16
  320
  14
  280
  12
  240
  11
  220
  15
  24
  480
  21
  420
  19
  380
  16
  320
  20
  32
  640
  28
  560
  25
  500
  21
  420
  25
  40
  800
  35
  700
  31
  620
  26
  520
  30
  48
  960
  42
  840
  37
  740
  32
  640
  35
  63
  1260
  57
  1140
  50
  1000
  44
  880
  40
  68
  1360
  61
  1220
  54
  1080
  47
  940
  45
  74
  1480
  66
  1320
  57
  1140
  49
  980
  50
  79
  1580
  70
  1400
  61
  1220
  52
  1040
  55
  84
  1680
  75
  1500
  65
  1300
  55
  1100
  60
  90
  1800
  79
  1580
  68
  1360
  57
  1140
  65
  95
  1900
  84
  1680
  72
  1440
  60
  1200
  70
  101
  2020
  88
  1760
  75
  1500
  63
  1260
  75
  106
  2120
  93
  1860
  79
  1580
  66
  1320
  80
  111
  2220
  97
  1940
  83
  1660
  68
  1360
  85
  117
  2340
  102
  2040
  86
  1720
  71
  1420
  90
  122
  2440
  106
  2120
  90
  1800
  74
  1480


  Розрахунок дози для поповнення рівня заліза після втрати крові чи донорства.

  Дозу Фероксиду, необхідну для компенсації дефіциту заліза, визначають за такою формулою:

  • ;якщо кількість втраченої крові відома: внутрішньовенне введення 200 мг заліза (10 мл Фероксиду) призводить до такого ж підвищення концентрації Hb, як і переливання 1 одиниці крові (400 мл з концентрацією Hb 150 г/л);

  кількість заліза, яку необхідно компенсувати (мг), = кількість одиниць втраченої крові ´ 200 або

  необхідний об’єм препарату Фероксид (мл) = кількість одиниць втраченої крові ´ 10;

  • ;при зниженні рівня Hb використовувати попередню формулу, але слід мати на увазі, що депо заліза поповнювати не потрібно.

  Кількість заліза, яку необхідно компенсувати (мг), = маса тіла (кг) ´ 0,24 ´ (нормальний рівень Hb (г/л) - рівень Hb пацієнта) (г/л). Наприклад: маса тіла = 60 кг, дефіцит Hb = 10 г/л Þ необхідна кількість заліза = 150 мг Þ необхідний об’єм препарату Фероксид = 7,5 мл.

  Стандартне дозування.

  Дорослі та пацієнти літнього віку: 5–10 мл Фероксиду (100–200 мг заліза) 1–3 рази на тиждень залежно від рівня Hb. Час застосування та коефіцієнт розведення див. вище.

  Діти від 3 років: є лише обмежені дані щодо застосування препарату дітям. У разі клінічної необхідності рекомендується вводити не більше 0,15 мл препарату Фероксид (3 мг заліза) на 1 кг маси тіла не більше 3 разів на тиждень. Час застосування та коефіцієнт розведення див. вище.

  Максимальна переносима разова або тижнева доза.

  Дорослі та пацієнти літнього віку:

  Для ін’єкцій: максимальна переносима доза ‒ 10 мл Фероксиду (200 мг заліза), не більше 3 разів на тиждень, тривалість введення не менше 10 хв.

  Для інфузії: максимальна переносима доза ‒ не більше 1 разу на тиждень:

  пацієнтам з масою тіла більше 70 кг: 500 мг заліза (25 мл препарату Фероксид) протягом щонайменше 3,5 години;

  пацієнтам з масою тіла 70 кг і нижче: 7 мг заліза на кг маси тіла протягом щонайменше 3,5 години.

  Слід строго дотримуватись часу введення інфузії, навіть якщо пацієнт не отримує максимально переносимої разової дози.

  У разі, коли не спостерігається поліпшення гематологічних показників (підвищення рівня гемоглобіну приблизно на 1 г/л крові на день або приблизно на 10‒20 г/л через 1‒2 тижні після початку лікування), слід переглянути початковий діагноз пацієнта та виключити наявність стійкої крововтрати.

  Діти

  Є лише обмежені дані про застосування препарату дітям, див. розділ («Спосіб застосування та дози»). Призначати препарат дітям тільки за життєвими показаннями (для швидкого поповнення організму залізом).

  Передозування

  Передозування може призвести до гострого перенасичення організму залізом, що може проявитися як гемосидероз. У разі передозування рекомендується застосовувати симптоматичні засоби і, якщо необхідно, речовини, які зв’язують залізо (хелати).

  Побічні реакції

  Найбільш розповсюдженою небажаною реакцією на препарат, про яку повідомлялося, є дизгевзія. До частих небажаних реакцій належать нудота, артеріальна гіпотензія, артеріальна гіпертензія, біль в місці інфузії, що виникали з частотою від 1 до 2 подій на 100 осіб.

  До найбільш важливих серйозних побічних реакцій, виникнення яких асоціювалось із застосуванням препарату, належать реакції гіперчутливості, які виникали з частотою 0,25 події на 100 осіб під час клінічних досліджень. Реакції гіперчутливості негайного типу (анафілактоїдні/анафілактичні реакції) виникали рідко. Загалом анафілактоїдні/анафілактичні реакції – це дуже серйозні побічні реакції, що можуть призводити до летальних наслідків (див. розділ «Особливості застосування»). Симптоми включають циркуляторний колапс, артеріальну гіпотензію, тахікардію, респіраторні симптоми (бронхоспазм, набряк гортані, фарингеальний набряк тощо), симптоми з боку шлунково-кишкового тракту (абдомінальний біль, блювання тощо), симптоми з боку шкіри (кропив’янка, еритема, свербіж тощо).

  Небажані ефекти за частотою виникнення класифікують за такими категоріями: дуже часто (> 1/10), часто (> 1/100, < 1/10), нечасто (> 1/1000, < 1/100), рідко (> 1/10 000, < 1/1000), дуже рідко (1/10000), невідомо (доступні дані не дають змоги оцінити частоту, оскільки про такі явища повідомлялося виключно протягом постмаркетингових досліджень, а не клінічних випробувань).

  Інфекційні та паразитарні захворювання.

  Рідко: пневмонія.

  З боку крові та лімфатичної системи.

  Нечасто: поліцитемія1.

  З боку імунної системи.

  Нечасто: реакції гіперчутливості.

  Невідомо: анафілактоїдні реакції, ангіоневротичний набряк.

  Метаболізм та порушення харчування.

  Рідко: перенасичення залізом.

  З боку нервової системи.

  Часто: транзиторне спотворення смакових відчуттів, особливо присмак металу (дисгевзія).

  Нечасто: головний біль, запаморочення, відчуття печіння, парестезія, гіпестезія.

  Рідко: непритомність, мігрень, сонливість.

  Невідомо: втрата свідомості, порушення свідомості, сплутаність свідомості, тривога, тремор.

  З боку серцевої системи.

  Часто: артеріальна гіпотензія та колапс, тахікардія.

  Рідко: відчуття серцебиття.

  Невідомо: брадикардія.

  З боку судинної системи.

  Часто: артеріальна гіпотензія, артеріальна гіпертензія.

  Нечасто: тромбофлебіт, флебіт.

  Рідко: припливи.

  Невідомо: циркуляторний колапс, тромбоз поверхневих вен.

  З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння.

  Нечасто: задишка.

  Невідомо: бронхоспазм.

  З боку нирок і сечовидільної системи.

  Нечасто: хроматурія.

  З боку травного тракту.

  Часто: нудота.

  Нечасто: блювання, нудота, абдомінальний біль, діарея, запор.

  Рідко: сухість у роті.

  З боку шкіри та підшкірних тканин.

  Нечасто: свербіж, висип.

  Невідомо: кропив’янка, еритема.

  З боку кістково-м’язової системи і сполучної тканини.

  Нечасто: м’язові судоми, міалгія, артралгія, біль у кінцівках, біль у спині.

  Рідко: відчуття дискомфорту у кінцівках, спазми мʼязів.

  Невідомо: гіпотонія.

  Загальні порушення та реакції у місці введення.

  Часто: біль у місці ін’єкції.

  Нечасто: озноб; астенія; втома; біль; реакції, подразнення, транссудація, зміна кольору шкіри на коричневий, відчуття печіння, припухлість та запалення в місці ін’єкції; периферичний набряк.

  Рідко: відчуття жару, біль у грудях, лихоманка, свербіж в місці ін’єкції, гематома в місці ін’єкції.

  Дуже рідко: підвищення пітливості, блідість, відчуття нездужання, набряк.

  Лабораторні показники.

  Нечасто: підвищення гамма-глютамілтрансферази, підвищення рівня аланінамінотрансферази, підвищення рівня аспартатамінотрансферази, відхилення показників функції печінки.

  Рідко: підвищення рівня феритину в сироватці1, підвищення рівня креатиніну в крові, підвищення рівня лактатдегідрогенази в крові.

  1 Можливе в результаті передозування або перенасичення залізом

  Термін придатності

  3 роки.

  Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

  Після розкриття ампули з мікробіологічної точки зору препарат слід застосовувати негайно.

  Після розведення фізіологічним розчином фізико-хімічна стабільність при кімнатній температурі становить 12 годин.

  Умови зберігання

  Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

  Не заморожувати. Зберігати у недоступному для дітей місці.

  Несумісність

  Фероксид можна змішувати тільки зі стерильним 0,9 % розчином натрію хлориду. Ніяких інших розчинів для внутрішньовенного введення і терапевтичних препаратів додавати не можна, оскільки існує ризик преципітації й/або іншої фармацевтичної взаємодії. Сумісність із контейнерами з поліетилену та полівінілхлориду не вивчена.

  Упаковка

  По 5 мл в ампулі, по 5 ампул в пачці з картону.

  Категорія відпуску

  За рецептом.

  Наявність в аптеках
  Додаткова інформація

  Додаткова інформація Фероксид розчин 20 мг/мл 5 мл ампули №5

  Обліковий номер261856
  Форма товаруАмпули Розчин
  ВиробникM. Biotech Ltd. (Великобританія)
  Реєстраційне посвідченняUA/15804/01/01
  Умови відпускуза рецептом
  код моріону
  Відгуки

  Відгуки Фероксид розчин 20 мг/мл 5 мл ампули №5

  Як мені оцінити цей продукт? *
  Загальна оцінка :
  * - Поля, обов'язкові для заповнення
  Як замовити

  ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

  • 1. Щоб знайти препарат досить ввести в рядку пошуку перші 3-4 літери назви товару.
  • 2. Виберіть кількість упаковок і натисніть на кнопку «Додати в кошик».
  • 3. Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Оформити замовлення»
  • 4. Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.
  • 5. Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
  • 6. Чекайте на sms-повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

  Продукція (косметичні та гігієнічні засоби, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України.


  Коли можна забирати замовлення? (самовивезення з аптеки)

  Після отримання смс-підтвердження з номером замовлення, Ви можете приходити в аптеку, на яку було оформлено замовлення.
  Якщо ж Ви прийшли в аптеку і замовлення не було готово - прохання повідомити нам про це за номером телефону: 0 (800) 500-129 або (044) 538-07-37.


  САМОВИВІЗ

  Якщо Ви бажаєте забрати своє замовлення з аптеки самостійно, для зручності Ви можете попередньо забронювати його по телефону або через сайт. Після підтвердження замовлення оператором - відразу можна їхати в аптеку.

  Зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 500-129 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

  Ви також отримаєте інформацію про те, в який найближчій аптеці необхідний Вам товар є в наявності.


  Ціна на всі товари актуальна при замовленні на сайті.

  Купити товари представлені на сайті можна в аптеках мережі "Аптека Доброго Дня" в містах України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.

  Аналоги

  Аналоги Фероксид розчин 20 мг/мл 5 мл ампули №5

  1. Подібний терапевтичний ефект
  2. add.ua-Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)-Суфер 100 мг/мл розчин 5 мл ампули №5-20

   Суфер 100 мг/мл розчин 5 мл ампули №5

   Виробник: Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)

   1352,20 грн.
  3. add.ua-Ферсинол р-р для ин.100мг/2мл 2мл амп.№5-20
   148,70 грн.
  4. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Ферролек 50 мг/мл ампули 2 мл №5-20

   Ферролек 50 мг/мл ампули 2 мл №5

   Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)

   Відсутній на складі

  УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
  Інші товари