Феррум-лек 50/5 мл сироп 100 мл

КОД: 115463
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

   Феррум-лек 50/5 мл сироп 100 мл

   218,00 грн.

   Доступность:Есть в наличии

   Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
  • Доставка
   • Доставка Кур'єром
   • Самовивіз
   • Доставка Новою поштою
   При сумі замовлення від 300 грн. доставка здійснюється безкоштовно кур'єром
   Міста безкоштовної доставки
   • Київ
   • Одеса
   • Харків
   • Дніпро
   • Львів
   • Івано-Франківськ
   • Вінниця
   • Запоріжжя
   • Кременчук
   • Кривий Ріг
   • Тернопіль
   Оплата
   Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro
   Нам довіряють
   • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
   • 100% товарів сертифіковані
   • Термінова доставка по Україні за 24 години
   • Працюємо без вихідних


  • add.ua-Lek (Словенія)-Феррум-лек 50/5 мл сироп 100 мл-01

  Наявність:Є в наявності

  218,00 грн.
  Повтор замовлення
  Замовлення кожний(і):
  Ціна дійсна при замовленні на сайті
  • Виробник: Lek (Словенія)
  • Форма товару: Сироп
  • Реєстраційне посвідчення: UA/0127/03/01
  Інструкція

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування препарату

  ФЕРРУМ ЛЕК

  (FERRUM LEK®)


  Склад:

  діюча речовина: 5 мл сиропу (1 мірна ложка) містять заліза (ІІІ) 50 мг у формі комплексу заліза (ІІІ) гідроксиду з полімальтозою;

  допоміжні речовини: сахароза сорбіту розчин (Е 420) етанол 96 % (16 25 мг/5 мл) метилпарагідроксибензоат (Е 218)  пропілпарагідроксибензоат (E 216) есенція кремова натрію гідроксид вода очищена.


  Лікарська форма. Сироп.


  Фармакотерапевтична група. Антианемічні засоби. Препарати заліза (ІІІ) для перорального застосування. Код АТС В03А В05.


  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Лікування латентного дефіциту заліза (ЛДЗ) та клінічно вираженого дефіциту заліза (залізодефіцитна анемія – ЗДА).

  Профілактика дефіциту заліза під час вагітності у період годування груддю у жінок репродуктивного віку у дітей підлітків дорослих (наприклад вегетаріанців  і людей літнього віку).


  Протипоказання.

  Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату; надмірний вміст заліза в організмі (гемосидероз і гемохроматоз); розлад механізмів виведення заліза (анемія спричинена отруєнням свинцем сидероахрестична анемія таласемія); анемії не зумовлені дефіцитом заліза (наприклад гемолітична анемія мегалобластна анемія спричинена недостатністю вітаміну В12); стеноз стравоходу та/або інші обструктивні захворювання травного тракту; дивертикул кишечнику кишкова непрохідність регулярні гемотрансфузії; одночасне застосування парентеральних форм заліза.


  Спосіб застосування та дози.

  Добова доза препарату і тривалість лікування залежать від ступеня дефіциту заліза (див. таблицю добового дозування).

  Добову дозу препарату можна прийняти за 1 раз або розподілити на кілька прийомів під час або одразу після прийому їжі. Необхідну кількість сиропу можна відміряти за допомогою мірної ложки з належною розміткою (5 мл та 2 5 мл).

  Сироп можна змішувати з фруктовими та овочевими соками безалкогольними напоями або зі штучними сумішами для годування у пляшечці для годування при цьому зниження активності препарату не відбувається. Слабке забарвлення не впливає на смак суміші.

  Тривалість лікування клінічно вираженого дефіциту заліза (залізодефіцитної анемії) становить 3-5 місяців до нормалізації рівня гемоглобіну. Після цього прийом препарату слід продовжити у дозах для лікування латентного дефіциту заліза протягом наступних кількох місяців а вагітним – як мінімум до пологів для відновлення запасів заліза.

  Тривалість лікування латентного дефіциту заліза становить 1-2 місяці.

  У випадку клінічно вираженої недостатності заліза нормалізація рівня гемоглобіну і поповнення запасів заліза відбуваються лише через 2-3 місяці після початку лікування.

  Таблиця добового дозування

  Категорія хворих

  ЗДА

  ЛДЗ

  Профілактика

  Діти віком до 1 року


  2 5 – 5 мл

  *

  *

  Діти віком від   1 до 12 років

  5 – 10 мл


  2 5 – 5 мл


  2 5 – 5 мл

  Діти віком від  12 років

  10 – 30 мл


  5 – 10 мл


  5 – 10 мл


  Дорослі

  жінки у період годування груддю

  10 – 30 мл


  5 – 10 мл


  5 – 10 мл


  Жінки у період вагітності

  20 – 30 мл


  10 мл


  10 мл


  *Через надто низьку дозу яка рекомендується Феррум Лек сироп за цим показанням не призначають


  Побічні реакції.

  З боку травного тракту: дуже рідко – біль у животі нудота запор метеоризм діарея біль в епігастральній ділянці диспепсія блювання.

  Порушення з боку нервової системи: нечасто - головний біль.

  З боку імунної системи: дуже рідко – анафілаксія кропив’янка висипання екзантема свербіж.

  Феррум Лек сироп містить консервант парагідроксибензоат що може спричинити алергічні реакції у т.ч. відстрочені.

  Інші: є окремі випадки забарвлення зубної емалі у дітей.

  На тлі лікування препаратомФеррум Лек можливий темний колір випорожнень зумовлений виділенням заліза що не всмокталося. Це не має клінічного значення.


  Передозування.

  На тлі прийому препарату Феррум Лек у випадку передозування не було зафіксовано ні ознак інтоксикації ні надмірного надходження заліза до організму у зв’язку з особливостями контрольованого виділення і низької токсичності препарату.


  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Під час проведення контрольованих досліджень у вагітних жінок у ІІ і ІІІ триместрах вагітності не було відзначено небажаного впливу препарату на матір та плід. Немає даних про небажаний вплив препарату на плід під час І триместру вагітності.

  Застосування препарату під час вагітності або годування груддю рекомендується тільки після консультації з лікарем.


  Діти.

  Препарат застосовують дітям від народження.


  Особливості застосування.

  Феррум Лек сироп містить невелику кількість етанолу (< 20 мг/5 мл).

  При призначенні препарату пацієнтам з цукровим діабетом необхідно враховувати що 1 мл сиропу містить 0 04 хлібної одиниці.

  Препарат містить сахарозу та сорбіт тому його не слід призначати пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості фруктози дефіцитом сахарази-ізомальтази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції.

  Якщо анемія зумовлена інфекцією або пухлинним новоутворенням залізо що вводиться в організм накопичується у ретикулоендотеліальній системі та починає використовуватись організмом тільки після виліковування основного захворювання.

  Препарати заліза з обережністю застосовують хворим з такими захворюваннями: лейкоз хронічні захворювання печінки та нирок запальні захворювання шлунково-кишкового тракту виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки захворювання кишечнику (ентерит виразковий коліт хвороба Крона).


  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

  Не впливає.


  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Взаємодія не спостерігалась. Однак деякі харчові продукти (яйця молочні продукти чорний чай кава хліб сирі злаки) пригнічують всмоктування заліза. Солі заліза зменшують ресорбцію одночасно прийнятих ліків таких як тетрациклін пеніциламін сульфасалазин. Оскільки залізо утворює комплекси іонна взаємодія з компонентами продуктів харчування( оксалатів таніну тощо) є малоймовірною. Вітамін С або лимонна кислота сприяють всмоктуванню заліза. Ресорбція заліза зменшується при одночасному прийомі антацидів. Одночасний прийом вітаміну Е може зменшувати фармакологічну дію заліза.

  Препарат Феррум Лек сироп в окремих випадках може забарвлювати зубну емаль у дітей.

  Препарат не впливає на результати аналізу на наявність прихованої крові (вибірково на гемоглобін) тому немає потреби припиняти лікування для проведення аналізу.

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка. Препарат містить залізо у вигляді полімальтозного комплексу заліза (ІІІ) гідроксиду. Цей макромолекулярний комплекс стабільний і не виділяє залізо у вигляді вільних іонів у шлунково-кишковий тракт. Структура препарату схожа з природною сполукою заліза – феритином. Завдяки такій подібності залізо (ІІІ) потрапляє з кишечнику в кров шляхом активної абсорбції. Залізо що всмокталося зв’язується з феритином і зберігається в організмі переважно у печінці. Пізніше у кістковому мозку воно включається до складу гемоглобіну.  Препарат заліза має вигляд полімальтозного комплексу гідроксиду Fe3+. Зовні багатоядерні центри  гідроксиду Fe3+ оточуються багатьма нековалентно зв’язаними молекулами полімальтози утворюючи комплекс з молекулярною масою 50 кДа який є настільки великим що його дифузія через мембрани слизової оболонки кишечнику приблизно в 40 разів нижча ніж у гексагідрату Fe2+.Залізо що входить до складу полімальтозного комплексу заліза (ІІІ) гідроксиду не виявляє прооксидантних властивостей притаманних простим солям заліза.  Сприйнятливість до окислення ліпопротеїнів дуже низької щільності і ліпопротеїнів низької щільності у зв’язку з цим знижується.

  Фармакокінетика. Дослідження за допомогою методики подвійних ізотопів (55Fe і 59Fe) показало що абсорбція заліза вимірювана рівнем гемоглобіну еритроцитів обернено пропорційна до дози препарату що вводиться (чим вища доза тим менша абсорбція). Існує кореляція між ступенем дефіциту заліза та кількістю заліза що всмокталося (чим вищий дефіцит заліза тим краща всмоктуваність). Найактивніший процес всмоктування відбувається у дванадцятипалій та тонкій кишках. Залізо що не всмокталося виділяється з калом. Екскреція заліза що відбувається при злущуванні епітелію травного тракту і шкіри   а також з потом жовчю і сечею становить лише 1 мг на добу. У жінок також необхідно враховувати втрату заліза під час менструації.


  Фармацевтичні характеристики.

  Основні фізико-хімічні властивості: коричневий прозорий розчин.


  Термін придатності. 3 роки.


  Умови зберігання.

  Зберігати при температурі не вище 25 °С.

  Зберігати у недоступному для дітей місці.


  Упаковка.

  По 100 мл сиропу у флаконі; по 1 флакону у комплекті з мірною ложкою в картонній коробці.


  Категорія відпуску. За рецептом.


  Виробники.

  Лек фармацевтична компанія д. д. Словенія/Lek Pharmaceuticals d. d. Slovenia (виробництво in bulk пакування випуск серії)

  або

  Сандоз Ілак Санай ве Тікарет А. С. Туреччина/Sandoz Ilac Sanayi ve Ticaret A. S. Turkey (виробництво in bulk пакування).


  Місцезнаходження.

  Веровшкова 57 1526 Любляна Словенія/ Verovskova 57 1526 Ljubljana Slovenia

  або

  Гебзе Пластікцілер Організе Санай Болгезі Ататурк Булварі 9 Кадде № 1 41400 Кокаелі   Туреччина/Gebze Plastikciler Organize Sanayi Bolgesi Ataturk Bulvari 9 Cadde No 1 41400  Kocaeli Turkey.

  Додаткова інформація
  Додаткова інформація
  Об'єм100 мл
  Форма товаруСироп
  ВиробникLek (Словенія)
  Реєстраційне посвідченняUA/0127/03/01
  Умови відпускуза рецептом
  Головний медикаментФеррум-лек
  код моріону100050
  Відгуки
  Напишіть власний відгук
  Як мені оцінити цей продукт? *
  Загальна оцінка :
  Как заказать

  КАК СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ?

  • 1. Что бы найти препарат достаточно ввести в строке поиска первые 3-4 буквы названия товара.
  • 2. Выберите количество упаковок и нажмите на кнопку «Добавить в корзину».
  • 3. После наполнения корзины нужными товарами, нажмите на кнопку «Оформить заказ».
  • 4. Для завершения заказа необходимо заполнить небольшую форму.
  • 5. После заполнения обязательных пунктов, нажмите кнопку «Оформить заказ».
  • 6. Ожидайте Sms - уведомление с номером электронного чека или звонка от оператора.
   
  Продукция (косметические и гигиенических средства, БАДы, товары для детей) нашей интернет-аптеки доставляется покупателю из аптек сети «Аптека Доброго Дня», где она хранится согласно требованиям Госслужбы Украины.

   

  – Когда можно забирать заказ? (самовывоз из аптеки)

   

  После получения смс - подтверждения с номером заказа, Вы можете приходить в аптеку, на которую был оформлен заказ.

  Если же Вы пришли в аптеку и заказ не был готов или не был собран – просьба сообщить нам об этом по телефону

   0 (800) 500-129, (044) 538-07-37.

   

  САМОВЫВОЗ

  Если Вы желаете забрать свой заказ из аптеки самостоятельно, для удобства Вы можете предварительно забронировать его по телефону, либо через сайт. 

  После подтверждения заказа оператором – сразу можно ехать в аптеку.

  Позвонив по телефону горячей линии 0 (800) 500-129 (звонки со стационарных телефонов бесплатные).

  Вы также получите информацию о том, в какой ближайшей аптеке необходимый Вам товар есть в наличии.

   

   

  Завантажити повну інструкцію
  УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
  Переглянуті ліки
  1. Катетер-балон Фолея 2-ходовий TRO-UROCATH CH22

   Troge Medical (Німеччина)
  2. Клексан 2000 МО шприц 0,2 мл №10

   Laboratoire Aventis (Франція)
  3. Летрозол-Тева 2,5 мг таблетки №30

   TEVA (Ізраїль)
  4. Алфлутоп 1 мл ампули №10

   Biotehnos (Румунія)
  5. Вода мінеральна Миргородська газована 1,5 л

   Миргородский завод минеральных вод (Украина, Миргород)
  Акции
  Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

  Продовжити покупки
  Оформити замовлення