Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Гінкго-Білоба-Ф таблетки №40
22,70 ₴
Фармаком ВТФ ТОВ (Україна, Харків)
Код товару:
21357
У список

Гінкго-Білоба-Ф таблетки №40

Фармаком ВТФ ТОВ (Україна, Харків)
Дивитись аналоги Немає в наявності
22,70 ₴
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям не можнане можна
 • ВагітнимВагітним не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я вагітних жінок і, відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я годуючих жінок, і відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Фармаком ВТФ ТОВ (Україна, Харків)
Форма товару Таблетки
Взаємодія з їжею Під час їди
Кількість в упаковці 40
Бренд Гінкго Білоба
Кратність 4
Призначення Для поліпшення роботи нервової системи, мозку
Реєстраційне посвідчення 05.03.02-04/32009
Температура зберiгання від +5°С до +25°С
Інструкція

Гінкго-Білоба-Ф інструкція по застосуванню

Показання до застосування

Рекомендується при порушеннях мозкового та периферичного кровообігу (стани після інсульту, черепно-мозкові травми, головний біль та запаморочення, у т.ч. викликані коливаннями атмосферного тиску, варикозне розширення вен); при захворюваннях серцево-судинної системи, вегетосудинної дистонії, атеросклерозі, гіпертонічної хвороби, постінфарктному стані; при станах імунодефіциту; при захворюваннях очей (дистрофії сітківки, міопії, глаукомі, катаракті, комп'ютерному синдромі); при зниженні пам'яті, концентрації уваги, мовної активності, здатності до навчання та сприйняття інформації; у період реабілітації після перенесених інфекційних захворювань, травм, хірургічних операцій; при підвищених розумових та фізичних навантаженнях, порушенні сну; при зниженні працездатності; при вікових змінах, спричинених процесами старіння організму.

Склад

Екстракт гінкго білоба 24%, центролекс-Ф, вітамінний премікс (віт. Е, віт. В1, В2, В5, В6, В9, В12, С, нікотинамід, Д-біотин). Допоміжні компоненти: цукор, крохмаль, кальцій стеарат.

Опис діючих речовин

Гінкго білоба - природне джерело біологічно активних сполук - флавонглікозидів (потужні антиоксидантні властивості) і терпенлактонів (протизапальна дія), що сприятливо впливають на найважливіші системи людського організму - мозок і кровообіг.

Гінкго білоба забезпечує посилення мікроциркуляції, вільно проникає через гематоенцефалічний бар'єр і покращує капілярний кровообіг, забезпечує киснем серцевий м'яз, головний мозок та кінцівки; сприяє поліпшенню передачі нервового імпульсу у клітинах. Стимулює пам'ять та розумову діяльність.

Фосфоліпіди (центролекс-Ф) є частиною клітинних мембран, беруть участь у транспорті жирів, жирних кислот та холестерину; беруть участь у проведенні нервового імпульсу, у регуляції зсідання крові, реакціях імунітету, у процесі регенерації тканин. Фосфоліпіди мають виражену антиоксидантну дію, зменшують утворення в організмі високотоксичних вільних радикалів, що сприяють пошкодженню клітинних мембран і розвитку таких вікових захворювань як атеросклероз, рак, гіпертонічна хвороба, цукровий діабет та ін. залежить швидкість настання тих чи інших вікових порушень. Застосовуються у складі комплексної терапії при захворюваннях органів серцево-судинної системи (ішемічна хвороба серця, стенокардія, стан після інфаркту та інсульту, порушення церебрального та периферичного кровообігу, гіпертонічна хвороба, атеросклероз судин, діабетична ангіопатія, профілактика, профілактика; .

Комплекс вітамінного преміксу (віт. Е, віт. В1, В2, В5, В6, В9, В12, С, нікотинамід, Д-біотин) виконує функцію каталізатора багатьох біохімічних процесів в організмі людини, сприяє підвищенню захисних сил організму, зниженню агресивного впливу факторів довкілля.

Спосіб застосування

Дорослим по 1-2 капсули/пігулки тричі на день під час їди, запивати водою. Курс прийому – 1 місяць, повторити курс через 2-3 місяці.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до окремих компонентів, діти, вагітність та лактація.

Енергетична цінність ккал / 100 г:126 ккал

Харчова (поживна) цінність у 100 г продукту
Білки – 1,3 г; вуглеводи - 66,8 г; жири - 0 г.

Форма випуску

Капсули по 400 мг № 60, таблетки по 500 мг № 40 та № 80

Термін придатності

24 місяці

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку